+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FIAT Stilo 192 (10/2001-11/2010)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „FIAT Stilo 192 (10/2001-11/2010)“

Kód produktu: 56036MG
Napínací kladka ozubeného řemene 56036MG
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: ALFA ROMEO 55183527 ALFA ROMEO 55191315 ALFA ROMEO 55192323 ALFA ROMEO 55212159 ALFA ROMEO 55238027 ALFA ROMEO 55265257 ALFA ROMEO 60813592 ALFA ROMEO 71747799 ALFA ROMEO 7778565 FIAT 55183527 FIAT 55192323 FIAT 55208381 FIAT 55212159 FIAT 55215666 FIAT 55238027 FIAT 71747799 FIAT 7778565 LANCIA 55183527 LANCIA 55191315 LANCIA 55192323 LANCIA 55212159 LANCIA 55238027 LANCIA 71747799 LANCIA 7778565 OPEL 56 36 456 OPEL 56 36 475 OPEL 56 36 745 OPEL 93178816 OPEL 93181966 OPEL 93186866 SAAB 55 212 159 SAAB 93 178 816 SAAB 93 186 866 SUZUKI 12810-79J51 SUZUKI 12810-79J52 VAUXHALL 56 36 456 VAUXHALL 56 36 475 VAUXHALL 56 36 745 VAUXHALL 93178816 VAUXHALL 93181966 VAUXHALL 93186866 JEEP 55238027 MAXGEAR 0636317 MAXGEAR 0636685 MAXGEAR 0636931 MAXGEAR 1006360685 MAXGEAR 1006360931 MAXGEAR 1056360344 MAXGEAR 1056360463 MAXGEAR 1056360475 MAXGEAR 1156360344 MAXGEAR 1212201509 MAXGEAR 1214104819 MAXGEAR 1214105519 MAXGEAR 1281079J50000 MAXGEAR 1281079J51000 MAXGEAR 1281079J52000 MAXGEAR 153742 MAXGEAR 1756005 MAXGEAR 1756008 MAXGEAR 1987947478 MAXGEAR 202216 MAXGEAR 203125 MAXGEAR 20531 MAXGEAR 2053101 MAXGEAR 206919 MAXGEAR 23008 MAXGEAR 23013 MAXGEAR 23015 MAXGEAR 23016 MAXGEAR 23021 MAXGEAR 23052 MAXGEAR 3006360931 MAXGEAR 3106360931 MAXGEAR 3156360344 MAXGEAR 3312101619 MAXGEAR 3312102419 MAXGEAR 331316170419 MAXGEAR 3314101019 MAXGEAR 3314101119 MAXGEAR 3906005 MAXGEAR 3906007 MAXGEAR 4508810 MAXGEAR 45810 MAXGEAR 5310255000 MAXGEAR 531025530 MAXGEAR 5310844000 MAXGEAR 531084410 MAXGEAR 540855 MAXGEAR 55191315 MAXGEAR 55192323 MAXGEAR 55208381 MAXGEAR 55212159 MAXGEAR 55215666 MAXGEAR 55238027 MAXGEAR 55566028 MAXGEAR 55844 MAXGEAR 56036 MAXGEAR 5636456 MAXGEAR 5636475 MAXGEAR 5636745 MAXGEAR 60813592 MAXGEAR 636685 MAXGEAR 65013661 MAXGEAR 65018063 MAXGEAR 654747 MAXGEAR 65x8x30 MAXGEAR 66844 MAXGEAR 67036 MAXGEAR 70625 MAXGEAR 71747799 MAXGEAR 7778565 MAXGEAR 93178816 MAXGEAR 93181966 MAXGEAR 93186866 MAXGEAR AA10069 MAXGEAR ATB1007 MAXGEAR ATB2547 MAXGEAR BE810 MAXGEAR GT35331 MAXGEAR HTG433 MAXGEAR KD45325 MAXGEAR KD45830 MAXGEAR KD45833 MAXGEAR KD45843 MAXGEAR KD45848 MAXGEAR KD45850 MAXGEAR KD45851 MAXGEAR KD45852 MAXGEAR KD45853 MAXGEAR KD45856 MAXGEAR KD45857 MAXGEAR PBTK386 MAXGEAR QTT1231 MAXGEAR S941 MAXGEAR T43042 MAXGEAR V56036 MAXGEAR VKM12174 MAXGEAR VKM12199

Kompatibilita:

  • Alfa Romeo
  • Fiat
  • Opel
  • SAAB
  • Suzuki
  • Lancia
  • Jeep 
  • Cadillac
441,32 Kč / ks bez DPH
534 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1076
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Výżka [mm] 75 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) 88 KW / 120 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) 103 KW / 140 HP 12.1996 - 12.1998
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 114 KW / 155 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 76 KW / 103 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 88 KW / 120 HP 11.1996 - 10.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 103 KW / 140 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 114 KW / 155 HP 3.1997 - 10.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 77 KW / 105 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 88 KW / 120 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 LPG (937BXB1A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 12.2009
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 110 KW / 150 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 88 KW / 120 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 103 KW / 140 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 110 KW / 150 HP 3.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 88 KW / 120 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 103 KW / 140 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 106 KW / 144 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 9.1997 - 9.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 141 KW / 192 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 1.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 88 KW / 120 HP 5.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 103 KW / 140 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 KW / 144 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 5.2000 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 2.1997 - 8.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 141 KW / 192 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 114 KW / 155 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 103 KW / 140 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 3.2003
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114 KW / 155 HP 5.1998 - 8.2000
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 96 KW / 130 HP 4.1995 - 5.2005
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 8.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 108 KW / 147 HP 10.1995 - 7.1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 113 KW / 154 HP 7.1998 - 10.2001
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 108 KW / 147 HP 8.1996 - 9.1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 113 KW / 154 HP 4.1998 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 162 KW / 220 HP 8.1996 - 8.2000
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 1.2001
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 2.2003
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW / 54 HP 2.1995 - 9.2003
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 96 KW / 130 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 98 KW / 133 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) 125 KW / 170 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 98 KW / 133 HP 1.2003 - 8.2008
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 KW / 113 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 107 KW / 146 HP 10.1994 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 3.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 125 KW / 170 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 158 KW / 215 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 169 KW / 230 HP 5.2003 - 7.2009
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW / 60 HP 3.1996 - 9.2003

OE čísla:

FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 606128821
FIAT 60621830
FIAT 60621890
FIAT 60810852
FIAT 71736159
MAXGEAR 110952
MAXGEAR 1109C6
MAXGEAR 260028
MAXGEAR 5009422
MAXGEAR 5017814
MAXGEAR 5431605
MAXGEAR 5476207
MAXGEAR 5495622
MAXGEAR 5973298
MAXGEAR 5973928
MAXGEAR 60612821
MAXGEAR 60612882
MAXGEAR 606128821
MAXGEAR 60655594
MAXGEAR 60810852
MAXGEAR 75492740
MAXGEAR OC272
MAXGEAR VOF88
MAXGEAR W71216
MAXGEAR X88

 

73,55 Kč / ks bez DPH
89 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: GS0038
Pneumatická vzpěra kapoty motoru
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Délka [mm] 500 mm
Průměr obalu, víka [mm] 18,5 mm
Zdvih [mm] 200 mm
Průměr tyče pístu [mm] 8 mm
Vymršťovací síla (N) 280 N
OE čísla:
FIAT 46784590
MAGNETI MARELLI 430719003800
MAGNETI MARELLI 46784590

223,14 Kč / ks bez DPH
270 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 9B-2-1444
Snímač tlaku paliva
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 504053982, 55566049, 2R0 919 081 D, 55207677, 504247741, 3230182500, 2831362, 1408346, 1408233, 0 281 002 472
Čísla náhrad: 0281002706, 2831 362, 2 831 362, 3 947 258, 55566049, V24-72-0197, 7.24055, 215810006900
Doplňující informace: 3-pinový konektor
Kompatibilita:
ALFA ROMEO
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GT (937_)
MITO (955_)
CADILLAC
BLS
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140)
EPICA (KL1_)
NUBIRA Kombi
NUBIRA sedan
FIAT
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
CROMA Skriňa (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO kombi (MPV) (119_, 223_)
GRANDE PUNTO (199_)
LINEA (323_, 110_)
PANDA (169_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (188_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
STRADA pick-up (178_)
FORD
KA (RU8)
LANCIA
DELTA III (844_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
YPSILON (843_)
OPEL
AGILA (B) (H08)
ANTARA (L07)
ASTRA H (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H Skriňa (L70)
ASTRA H TwinTop (A04)
COMBO Combi / Tour (X12)
COMBO uzavreté vozidlo / kombi (X12)
COMBO korba/podvozok (X12)
CORSA D (S07)
CORSA D Van (S07)
MERIVA A van (MPV) (X03)
SIGNUM liftback (Z03)
VECTRA C (Z02)
VECTRA C GTS (Z02)
VECTRA C Kombi (Z02)
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
SAAB
9-3 (YS3F, E79, D79, D75)
9-3 Kombi (E50)
9-3 kabriolet (YS3F)
9-3X
SUZUKI
IGNIS II (MH)
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
WAGON R+ liftback (MM)
VOLVO
C30 (533)
C70 II kabriolet (542)
S40 II (544)
S60 I (384)
S80 II (124)
V50 (545)
V70 I (875, 876)
V70 II (285)
V70 III (135)
XC60 (156)
XC70 CROSS COUNTRY (295)
XC70 II (136)
XC90 I (275)

748,76 Kč / ks bez DPH
906 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575006
Stěrač Valeo First 530 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 530 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575006

ALFA ROMEO
155 (167_) 01.92 - 12.97    
164 (164_) 01.87 - 09.98
AUDI
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
TT (8N3) 10.98 - 06.06
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
TT Roadster (8N9) 10.99 - 06.06
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11    
80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11    
80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18    
90 B2 (813, 814, 853) 08.84 - 03.87
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18    
90 B3 (893, 894, 8A2) 04.87 - 09.91
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18    
100 C3 limuzina (443, 444) 08.82 - 07.91
A6 C8 (4A2) 02.18 -     
100 C3 Avant (445, 446) 08.82 - 11.90
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -     
200 C3 limuzina (447, 448) 06.83 - 12.91
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18    
200 C3 Avant (447, 448) 09.83 - 12.91
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94
BMW
3 (E36) 09.90 - 11.98    
i3 (I01) 08.13 -
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
NEON (PL) 05.94 - 09.00
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 AIRCROSS 08.10 -
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -
DAEWOO
MATIZ (M100, M150) 09.98 -     
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
TERIOS (J2_) 11.05 -     
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10    
FORD
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
HONDA
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
JAGUAR
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05    
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11    
PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17
KIA
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -     
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06    
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
LAND ROVER
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
MAZDA
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
626 IV (GE) 08.91 - 08.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
3 (BK) 10.03 - 12.09
MERCEDES-BENZ
123 limuzina (W123) 01.76 - 12.85    
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12
123 T-Model (S123) 09.77 - 12.86    
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17
123 Kupé (C123) 03.77 - 12.85    
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03
ASX (GA_W_) 11.09 -     
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06
NISSAN
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z32) 09.89 - 12.00    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
PIXO (UA0) 03.09 -     
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
OPEL
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
PEUGEOT
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13    
4008 05.12 -
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13    
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
THALIA I (LB_) 02.98 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
SAAB
9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03    
900 II Kabriolet 09.93 - 02.98
9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03    
9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98
900 II 07.93 - 02.98    
9000 04.85 - 12.98
900 II Kupé 12.93 - 02.98
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07    
ROOMSTER (5J7) 03.06 - 05.15
FABIA II (542) 12.06 - 12.14    
ROOMSTER Praktik (5J) 03.07 - 05.15
FABIA II Combi (545) 10.07 - 12.14    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
CELERIO (LF) 02.14 -     
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
UAZ
PATRIOT 07.04 -
VOLVO
C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
850 (854) 06.91 - 10.97
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
960 (964) 08.90 - 07.94
V70 II (285) 11.99 - 12.08    
960 Kombi (965) 08.90 - 07.94
440 (445) 08.88 - 12.96    
960 II (964) 07.94 - 12.96
460 (464) 09.88 - 12.96    
960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05    
TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97    
TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03

190,91 Kč / ks bez DPH
231 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stěrač Valeo first 475 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 475 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

174,38 Kč / ks bez DPH
211 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575003
Stěrač Valeo first 450 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 450 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575003

ALFA ROMEO
6 (119_) 04.79 - 12.86    
146 (930_) 12.94 - 01.01
33 (905_) 05.83 - 12.93    
159 (939_) 06.05 - 12.12
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
33 (907_) 01.90 - 09.94    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20
75 (162_) 05.85 - 12.92    
GTV (116_) 01.78 - 02.87
90 (162_) 09.84 - 11.87    
RZ (162_) 01.92 - 12.94
145 (930_) 07.94 - 01.01    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
Q4 SUV (F4B) 07.20 -
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
200 C2 limuzina (437, 438) 10.79 - 09.82
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17
1 (F21) 12.11 -     
5 (F10) 01.09 - 10.16
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
6 (E24) 10.75 - 04.89
3 (E21) 06.75 - 03.84    
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -     
7 (E23) 05.77 - 04.88
5 (E12) 03.72 - 08.81    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 (E28) 05.81 - 12.87    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
CHEVROLET
CRUZE (J300) 05.09 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
NEON (PL) 05.94 - 09.00    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
CITROEN
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
C5 II Break (RE_) 09.04 -
C3 II (SC_) 09.09 -     
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
DACIA
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
LOGAN MCV II 02.13 -
DAEWOO
KORANDO (KJ) 11.98 -     
NEXIA 02.95 - 08.97
KORANDO Cabrio (KJ) 02.99 -     
NEXIA limuzina 02.95 - 06.08
MUSSO (FJ) 07.98 -
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
TERIOS (J2_) 11.05 -
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95
DODGE
JOURNEY 06.08 -
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
PALIO (178_, 171_) 04.96 -
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12
DUNA (146_) 01.87 - 12.91    
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10
DUNA Weekend (146_) 01.87 - 10.01    
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
ELBA (146_) 10.85 - 12.97    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01    
UNO (146_) 01.83 - 12.13
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -
FORD
ESCORT III (GAA) 09.80 - 07.86    
RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09
ESCORT III Turnier (AWA) 09.80 - 12.85    
RANGER (ET) 01.05 - 07.12
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 03.83 - 10.90    
RANGER (TKE) 04.11 -
ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 10.85 - 10.90    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
ESCORT IV Kabriolet (ALF) 01.86 - 07.90    
TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) 05.75 - 07.79
ESCORT III Express (AVA) 01.81 - 02.86    
TAUNUS Turnier (GBNS) 05.75 - 08.79
ESCORT IV Express (AVF) 02.86 - 07.90    
TAUNUS V (GBS, GBNS) 07.79 - 12.82
ORION I (AFD) 07.83 - 03.86    
TAUNUS III Turnier (GBNS) 07.79 - 12.82
ORION II (AFF) 12.85 - 07.90
HONDA
ACCORD III (CA) 11.85 - 12.89    
CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
INTEGRA sikma zadna cast (DA) 10.85 - 08.93
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
LEGEND I (HS, KA) 01.86 - 03.91
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
LEGEND I Kupé (KA_) 10.87 - 03.91
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
CIVIC I Shuttle (AN, AR) 08.83 - 12.87    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
i30 (FD) 10.07 - 11.11
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
IONIQ (AE) 03.16 -
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
PONY (X-2) 10.89 - 01.95
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
PONY / EXCEL limuzina (X-2) 04.89 - 01.95
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
H100 Skrinka 07.93 - 12.04    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98
INNOCENTI
ELBA 08.91 - 12.96
JEEP
CHEROKEE (XJ) 09.83 - 09.01    
COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10
KIA
BESTA Skrinka 01.93 - 12.05    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
BESTA Autobus 07.86 - 12.03    
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
PRIDE Kombi 08.98 - 05.01
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07
LADA
VESTA (GFL_) 11.15 -     
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
Y10 (156_) 03.85 - 12.95
LAND ROVER
DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98    
RANGE ROVER I 10.69 - 04.96
MAZDA
121 I (DA) 03.87 - 11.90    
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08
323 III Hatchback (BF) 08.85 - 08.93    
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08
323 III (BF) 08.85 - 11.91    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98    
B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05
3 (BL) 12.08 - 09.14    
MX-5 III (NC) 03.05 - 12.14
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
MG
MG ZR 06.01 - 04.05    
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05
MG ZS 07.01 - 04.05
MINI
MINI (R56) 11.05 - 11.13    
MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15
MINI (F56) 12.13 -     
MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14
MINI (F55) 07.14 -     
MINI CLUBVAN (R55) 12.12 - 06.14
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13    
L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
NISSAN
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
PATROL III/2 Station Wagon (W260) 08.88 - 04.98
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
BLUEBIRD (910) 01.80 - 12.83    
SKYLINE Kupé (R34) 01.98 - 02.08
BLUEBIRD Traveller (W910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I (B11) 03.82 - 12.90
BLUEBIRD limuzina (910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I Kupé (B11) 03.82 - 08.90
BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 11.83 - 12.90    
SUNNY II Traveller (B12) 01.86 - 06.91
MICRA I (K10) 12.82 - 11.92    
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
PATROL III/1 Station Wagon (W160) 11.79 - 02.89    
VANETTE Autobus (C22) 10.86 - 12.11
PATROL III/2 Hardtop (K260) 10.84 - 04.98    
VANETTE Skrinka (_C22) 10.86 - 12.11
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02
ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 09.75 - 08.81    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01
ASCONA C sikma zadna cast (J82) 09.81 - 08.88    
CORSA B (S93) 03.93 - 12.02
ASCONA C (J82) 09.81 - 10.88    
CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 08.94 - 12.01
ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98    
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01    
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99    
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
KADETT E sikma zadna cast (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
KADETT E (T85) 09.84 - 12.93
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
MANTA B (58_, 59_) 09.75 - 08.88
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
MANTA B CC (53_, 55_) 09.75 - 08.88
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MONZA A (22_) 02.78 - 08.86
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 08.77 - 08.86
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 08.77 - 08.86
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
SENATOR A (29_) 02.78 - 08.87
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
TIGRA (S93) 07.94 - 12.00
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21
205 I (741A/C) 02.83 - 10.87    
309 I (10C, 10A) 10.85 - 12.89
205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95    
309 żikmé zadná kapota (10S, 3S) 10.85 - 10.93
205 II (20A/C) 01.87 - 12.00    
309 II (3C, 3A) 07.89 - 12.93
205 żikmé zadná kapota 02.83 - 07.90    
1007 (KM_) 04.05 -
205 żikmé zadná kapota 08.90 - 05.97
PORSCHE
924 11.75 - 08.89    
944 06.81 - 07.91
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09
EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
THALIA I (LB_) 02.98 -
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09
ROVER
25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06    
200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
400 II (XW) 04.90 - 04.95
200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95    
400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98
200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89    
400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00
200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99    
400 II (RT) 03.95 - 03.00
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -     
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21
FAVORIT (781) 05.89 - 09.94    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
SCALA (NW1) 02.19 -
FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10    
SUPERB III (3V3) 03.15 -
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10    
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
S SANGYONG
KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06    
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07
KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06    
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96    
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
SUZUKI
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05    
VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02
IGNIS II (MH) 08.03 -     
VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B2 (32B) 09.79 - 06.89
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B2 limuzina (32B) 05.82 - 06.89
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B2 Variant (33B) 08.80 - 06.89
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
CC B7 (358) 11.11 - 12.16
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
SANTANA (32B) 08.81 - 12.85
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
SCIROCCO (53) 02.74 - 07.80
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
ID.4 (E21) 05.20 -     
TRANSPORTER III Autobus 05.79 - 07.92
ID.5 (E39) 07.21 -     
TRANSPORTER III Skrinka 05.79 - 12.92
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TRANSPORTER III Korba/Podvozok 05.79 - 12.92
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

176,03 Kč / ks bez DPH
213 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1387
Těsnění gumička pumpičky čerpadla ostřikovače
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

PŘED KOUPOU PROSÍME POROVNAT ROZMĚRY GUMIČKY NÍŽE

OE čísla: 93160045, 4409751, 1116776, 9406434459, 9751112380, 6434 45, 643445, 6434.45, 6434 69, 643469, 6434.69
CITROËN 643445 643471 643476 6434F5
DACIA 286203634R 6001549443 7700428390 8200031805
FIAT 9632984980 9641553880
OPEL 4401904 4409867 4410723
PEUGEOT 643445 643471 643476 6434F5
RENAULT 289200001R 7700428390 8200031805 8200246091
TOYOTA 853300H020
VAUXHALL 93160099 93160294
Doplňující informace:
Vnější průměr: 26 mm
Vnitřní průměr: 18 mm
Výška: 17 mm

 

23,97 Kč / ks bez DPH
29 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397008536
Stěrač Bosch 530 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 530 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008536, 3 397 008 536

ACURA MDX (YD2) 04.06 - ALFA ROMEO 166 (936_) 09.98 - 06.07 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 1.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 AUDI A3 (8L1) 09.96 - 09.06 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X5 (E53) 01.00 - 12.06 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 CADILLAC CTS 03.02 - 12.07 ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 07.07 - SRX 09.03 - 12.09 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 CORVETTE (C7) 09.13 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SILVERADO 1500 09.06 - CAMARO 02.09 - 12.15 SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO Kabriolet 01.11 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C6) 09.04 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C6) 09.04 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11 XM (Y4) 05.94 - 10.00 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - C4 AIRCROSS 08.10 - JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 DACIA LOGAN II 10.12 - DAEWOO MATIZ (M100, M150) 09.98 - MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18 MATIZ żikmé zadná kapota (KLA4) 08.98 - 08.02 DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 10.96 - TERIOS (J2_) 11.05 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 NEON 05.94 - 08.99 DURANGO (WD) 12.10 - STRATUS 09.94 - 04.01 MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10 DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 STILO (192_) 10.01 - 11.10 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 F-150 10.07 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 ACCORD VIII (CU) 04.08 - LEGEND II (KA) 01.91 - 03.96 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - LEGEND II Kupé (KA) 01.91 - 03.96 CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05 PILOT 09.08 - CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97 HYUNDAI COUPE (RD) 05.96 - 04.02 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 INFINITI G limuzina 08.02 - QX56 09.03 - 12.10 QX4 01.97 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 XK 8 Convertible (X100) 03.96 - 07.05 XK 8 Kupé (X100) 03.96 - 07.05 XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14 JEEP CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08 GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17 KIA CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CLARUS Kombi (GC) 05.98 - RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 JOICE (MTE1P) 02.00 - SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97 K2500 Korba/Podvozok (SD) 06.01 - SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01 K2700 (SD) 10.99 - SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01 K2700 01.04 - SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01 K2900 01.08 - SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07 PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04 PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUS GS (JZS147_) 01.93 - 08.97 LX (_J2_) 08.07 - GX (_J12_) 11.01 - 11.09 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 626 V (GF) 05.97 - 12.02 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-3 (DK) 01.15 - 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99 3 (BK) 10.03 - 12.09 XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SLK (R170) 04.96 - 04.04 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 MIRAGE V sikma zadna cast (CJ_A) 09.95 - 07.03 ASX (GA_W_) 11.09 - OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - NISSAN 100NX (B13) 03.90 - 01.96 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 300ZX (Z32) 09.89 - 12.00 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 370Z Kupé (Z34) 01.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95 ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00 SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95 MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95 SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96 MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00 SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00 MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 10.97 - 12.00 SUNNY III Skrina/kombi (Y10) 11.90 - 03.00 MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 MICRA C+C III (K12) 08.05 - TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 MICRA IV (K13K) 05.10 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - MICRA IV (K13KK) 07.09 - PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96 PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96 VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01 PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98 VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02 OPEL VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 405 II (4B) 01.92 - 11.99 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 406 (8B) 08.95 - 01.05 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 4008 05.12 - BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 PROTON GEN 2 (CM_) 06.04 - WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 - THALIA I (LB_) 02.98 - KANGOO (KC0/1_) 08.97 - TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kupé 12.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99 IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02 CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 CORDOBA VARIO Skrina/kombi (6K5) 08.00 - 12.02 LEON (1M1) 11.99 - 06.06 CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 SKODA FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08 OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10 FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07 OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10 FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07 OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10 FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 SMART CABRIO (450) 03.00 - 01.04 FORTWO Kupé (450) 01.04 - 02.07 CITY-COUPE (450) 07.98 - 01.04 FORTWO Cabrio (450) 01.04 - 01.07 S SANGYONG ACTYON I 11.05 - ACTYON SPORTS I (QJ) 11.05 - ACTYON II 08.12 - ACTYON SPORTS II 01.12 - SUBARU FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12 LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 SUZUKI BALENO (FW, EW) 02.16 - SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 CELERIO (LF) 02.14 - SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - IGNIS III (MF) 10.16 - SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVALON limuzina (_X1_) 09.94 - 03.06 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 HIACE IV Autobus (_H1_) 08.87 - 12.04 CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99 HIACE IV Skrinka (_H1_) 08.89 - 02.05 CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99 HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 HIACE IV Skrinka (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 HIACE V Skrinka (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 06.04 - FORTUNER (_N5_, _N6_) 06.04 - 05.15 UAZ CARGO (23602) 11.08 - 12.17 PATRIOT 07.04 - VOLVO C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02 440 (445) 08.88 - 12.96 C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05 460 (464) 09.88 - 12.96 S60 I (384) 07.00 - 04.10 480 (482) 04.86 - 07.96 S70 (874) 11.96 - 11.00 850 (854) 06.91 - 10.97 S80 I (184) 05.98 - 02.08 850 Kombi (855) 04.92 - 10.97 S90 I (964) 11.96 - 12.98 960 (964) 08.90 - 07.94 V70 I (875, 876) 12.95 - 12.00 960 Kombi (965) 08.90 - 07.94 V70 II (285) 11.99 - 12.08 960 II (964) 07.94 - 12.96 V90 I Kombi (965) 11.96 - 12.98 960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 BORA I (1J2) 10.98 - 12.13 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 08.88 - 12.96 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15 POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14 FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98 VENTO (1H2) 11.91 - 09.98 GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 GOLF Van III Variant (1H5) 08.91 - 12.99 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06 GOLF III TRANSPORTERCabriolet (1E7) 07.93 - 05.98 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 GOLF VAN IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 GOLF IV Cabriolet (1E7) 06.98 - 12.02 TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97 ZASTAVA 10 10.05 -

256,20 Kč / ks bez DPH
310 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008532
Stěrač Bosch 450 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 450 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008532, 3 397 008 532

 

ABARTH 124 Spider 03.16 - ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 CADILLAC ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET CORSA limuzina 03.94 - 12.10 REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - HHR 09.05 - 12.11 TAHOE (GMT400) 10.93 - 04.01 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 CITROEN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - C15 Kombi 04.87 - 08.00 C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 C15 Korba/Podvozok (VDPD) 11.92 - 10.02 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 SOLENZA (B41_) 02.03 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99 NEXIA limuzina 02.95 - 06.08 NEXIA 02.95 - 08.97 REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CUORE IV (L501) 08.94 - 12.99 TERIOS (J2_) 11.05 - CUORE V (L7_) 10.98 - 05.03 DODGE JOURNEY 06.08 - NEON 05.94 - 08.99 JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - PUNTO hatchback (188_) 02.00 - 12.10 ELBA (146_) 10.85 - 12.97 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00 STILO (192_) 10.01 - 11.10 FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01 STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - UNO (146_) 01.83 - 12.13 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - 124 Spider (348_) 03.16 - PREMIO (146_) 03.85 - 12.96 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (ET) 01.05 - 07.12 RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09 GEELY CK 04.05 - GREAT WALL DEER Pick-up 01.05 - 12.13 HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 HR-V (RU) 11.14 - CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC IX (FK) 02.12 - LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 i30 (FD) 10.07 - 11.11 ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 IONIQ (AE) 03.16 - ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 IONIQ 5 (NE) 07.20 - COUPE (RD) 05.96 - 04.02 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03 SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04 SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 H100 Skrinka 07.93 - 12.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98 VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 - INFINITI EX 09.07 - Q70 (Y51) 03.13 - G limuzina 08.02 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10 CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - COMMANDER VAN (XH) 09.05 - 12.10 COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 JOICE (MTE1P) 02.00 - SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 K2700 (SD) 10.99 - SPORTAGE III (SL) 09.09 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 STINGER (CK) 06.17 - OPIRUS (GH) 06.03 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (JF) 09.15 - LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98 LANDWIND (JMC) CV9 05.06 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - GS (_L1_) 08.11 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 B-SERIE Korba/Podvozok (UF) 05.85 - 10.01 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 CX-3 (DK) 01.15 - 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05 3 (BK) 10.03 - 12.09 MX-5 IV (ND) 04.15 - 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MX-5 RF Targa (ND) 10.16 - 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 626 V (GF) 05.97 - 12.02 MERCEDES-BENZ X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 MB Skrinka (W631) 02.88 - 09.96 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MB Korba/Podvozok (W631) 02.88 - 02.96 MB Autobus (W631) 02.88 - 04.96 MG MG ZR 06.01 - 04.05 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MG ZS 07.01 - 04.05 MINI MINI (R50, R53) 06.01 - 09.06 MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15 MINI Kabriolet (R52) 04.04 - 07.08 MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14 MINI (R56) 11.05 - 11.13 MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 - LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00 NISSAN 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 MICRA C+C III (K12) 08.05 - 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 MURANO III (Z52_) 10.14 - ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 NP300 NAVARA (D40) 10.04 - LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 PATROL VI (Y62) 04.10 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 PRIMERA (P12) 01.02 - MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 CORSA B Kombi (S93) 04.98 - 12.02 ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98 CORSA B hatchback (S93) 08.94 - 12.01 ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98 CORSA C hatchback (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02 TIGRA (S93) 07.94 - 12.00 COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 CORSA B (S93) 03.93 - 12.02 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 205 II (20A/C) 01.87 - 12.00 106 Van I hatchback (1S_) 08.91 - 03.96 205 hatchback 02.83 - 07.90 106 Van II hatchback (1S_) 04.96 - 03.01 205 hatchback 08.90 - 05.97 205 I (741A/C) 02.83 - 10.87 1007 (KM_) 04.05 - PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 CLIO I hatchback (S57_) 01.91 - 09.98 MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 CLIO II hatchback (SB0/1/2_) 09.98 - MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 07.95 - 03.98 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99 RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - THALIA I (LB_) 02.98 - LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 TWIZY (MAM_) 04.12 - LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96 MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 ROVER STREETWISE sikma zadna cast 08.03 - 05.05 200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00 25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06 200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 400 II (XW) 04.90 - 04.95 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89 400 II (RT) 03.95 - 03.00 200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99 COUPE 03.96 - 11.99 SEAT CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 MALAGA (23A) 11.84 - 12.93 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 INCA (6K9) 11.95 - 11.03 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FAVORIT Skrina/kombi (135GK) 01.89 - 08.95 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06 MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06 RODIUS I 05.05 - KORANDO (C300) 02.19 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 LEGACY V (BM) 05.09 - JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96 LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 JUSTY I hatchback 06.86 - 12.94 OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 OUTBACK (BR) 06.09 - LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 SUZUKI ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02 BALENO (FW, EW) 02.16 - VITARA (ET) 12.03 - 12.05 IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05 VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02 IGNIS II (MH) 08.03 - VITARA Cabrio (ET) 01.02 - 12.05 JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 VW CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 ZASTAVA 10 10.05 -

204,96 Kč / ks bez DPH
248 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 28-0377
Víko nádržky chladicí kapaliny
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Tlak [bar]: 1,4 bar
Barva: Modrá
OE čísla: ALFA ROMEO 46799364 FORD 1559509 FORD 1682474 FORD 9S518100AA FORD 9S518100CA OPEL 1304025 VAUXHALL 95510506 FIAT / LANCIA 46799364 CITROËN/PEUGEOT 1306-F8 CITROËN/PEUGEOT 1306F8 MAXGEAR 000907 MAXGEAR 1306F8 MAXGEAR 15989 MAXGEAR 280377 MAXGEAR 46799364 MAXGEAR 8562 MAXGEAR CC3003

76,03 Kč / ks bez DPH
92 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3A-1-105
Manžeta řadící páky FIAT STILO MK1
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta řadící páky do FIAT STILO MK1 (r.v.2001-2010) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  •     nejvyšší kvalita výrobku,
  •     přesná kompatibilita v daném autě,
  •     snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  •     pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  •     vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  •     manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  •     produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 4
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita: FIAT STILO MK1 (r.v.2001-2010)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2B-1-372
Manžeta ruční brzdy FIAT STILO velká verze
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta ruční brzdy do FIAT STILO (velká verze - ve Stilo se vyskytovaly dva druhy manžet ruční brzdy, v našem e-shopu najdete oba druhy, tato větší verze má výšku po prvním švu cca 24 cm, druhém švu cca 28 cm obvod rámečku cca 48 cm) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  • nejvyšší kvalita výrobku,
  • přesná kompatibilita v daném autě,
  • snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  • pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  • vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  • manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  • produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Kompatibilita
FIAT STILO

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2B-1-373
Manžeta ruční brzdy FIAT STILO menší verze
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta ruční brzdy do FIAT STILO (menší verze - ve Stilo se vyskytovaly dva druhy manžet ruční brzdy, v našem e-shopu naleznete oba druhy, tato větší verze má výšku po švu cca 15 cm obvod rámečku cca 48 cm) vyrobena z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  •     nejvyšší kvalita výrobku,
  •     přesná kompatibilita v daném autě,
  •     snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  •     pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  •     vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  •     manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  •     produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Kompatibilita

FIAT STILO

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3A-2-143
Víko vlevu paliva
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805
Popis:
Kompatibilita:

ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Furgon
JUMPER Furgon (244)
JUMPER korba / podvozok
JUMPER korba / podvozok (244)
NEMO Furgon (AA_)
NEMO kombi
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Furgon / kombi (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO korba / podvozok (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Furgon (230_)
DUCATO korba / podvozok (230_)
FIORINO Furgon / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
GRANDE PUNTO Van (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Autobus (244, Z_)
BOXER Furgon
BOXER Furgon (244)
BOXER korba / podvozok
BOXER korba / podvozok (244)

257,85 Kč / ks bez DPH
312 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2D-2-217
Podsvícení osvětlení špz poznávací značky
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 46758990, 0000046758990


Kompatibilita:

FIAT:

  • FIAT STILO (192_) 1.2 16V (192_XA1B), 59 KW, 1242 CCM, 80PS, 2002/02->2006/11
  • FIAT STILO (192_) 1.6 16V (192_XB1A), 76 KW, 1596 CCM, 103PS, 2001/10->2006/11
  • FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192_XC1A), 98 KW, 1747 CCM, 133PS, 2001/10->2006/11
  • FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A), 85 KW, 1910 CCM, 115PS, 2001/10->2006/11
  • FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XF1A), 59 KW, 1910 CCM, 80PS, 2002/02->2006/11
  • FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12), 125 KW, 2446 CCM, 170PS, 2001/10->2007/04
149,59 Kč / ks bez DPH
181 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10D-4-272
Zadní stěrač kompletní
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla:

Doplňující informace: Délka stírací lišty: 350 [MM]

Výskyt ve vozidlech:

CITROEN

BERLINGO MULTISPACE (B9)

BERLINGO Skříňka/minivan (B9)

C3 I (FC_, FN_)

C3 II (SC_)

C8 (EA_, EB_)

JUMPY (VF7)

JUMPY Skříňka

SAXO (S0, S1)

XANTIA (X1_, X2_)

XANTIA Break (X1_, X2_)

DACIA

LOGAN EXPRESS (FS_)

LOGAN MCV (KS_)

FIAT

SCUDO Autobus (270_, 272_)

SCUDO Korba / podvozek (270_, 272_)

SCUDO Skříňka (270_, 272_)

STILO (192_)

STILO Multi Wagon (192_)

ULYSSE (179_)

ULYSSE (220_)

LANCIA

PHEDRA (179_)

NISSAN

ALMERA II (N16)

ALMERA II Hatchback (N16)

TIIDA liftback (C11)

TIIDA sedan (SC11)

OPEL

ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)

PEUGEOT

106 I (1A, 1C)

106 II (1A_, 1C_)

106 Van II Skříňka / liftback (1S_)

206 SW (2E/K)

206 liftback (2A/C)

206+ (2L_, 2M_)

306 Break (7E, N3, N5)

307 (3A/C)

307 Break (3E)

307 SW (3H)

807 (EB_)

EXPERT Korba/ podvozek

EXPERT Skříňka (VF3A_, VF3U_, VF3X_)

EXPERT TEPEE (VF3X_)

PARTNER Skříňka /minivan

PARTNER TEPEE

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

ESPACE IV (JK0/1_)

LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)

LOGAN I (LS_)

LOGAN I Kombi (KS_)

MEGANE I Grandtour (KA0/1_)

MEGANE III Grandtour (KZ0/1)

SCÉNIC I Kombi (MPV) (JA0/1_, FA0_)

189,26 Kč / ks bez DPH
229 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 39-0230
Zadní stěrač kompletní
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: 46817773

Doplňující informace: Délka stírací lišty [MM]: 330

Kužel: 6mm

Výskyt ve vozidlech* (seznam vhodných kategorií naleznete SEM) :

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

ALFA ROMEO

159 Sportwagon (939_)

FIAT

BRAVA (182_)

BRAVO I (182_)

MULTIPLA (186_)

PANDA (169_)

PANDA Skrinka / liftback (169_)

SEICENTO / 600 (187_)

STILO (192_)

 

232,23 Kč / ks bez DPH
281 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10C-2-822
Píst tlumič vzpěra kufru 3dveřová verze
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Název produktu: Píst tlumič vzpěra zadního kufru IBA PRO 3-dveřový HATCHBACK

OEM čísla: 070303B, 127052, BGS10795, GS10261, 2031863, 28038, 30 28 95-91, 3381202209, 89-0222, 89-0331, 421031, 20277100, 8126131, 430719027900, 91017,51242, 12-0243, V24-0202 , 240 910 0012, ML5280, 8710 15223, AG-17556, GS0713, 7017TQ, 46784994, 46784995

Doplňující informace:

Montážní strana: zadní
Délka[MM]: 441
Vsuv [MM]: 169
Síla [N]: 460
POUZE PRO 3-dveřový HATCHBACK

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FIAT

STILO (192_)

1.2 16V (192_XA1B) (188 A5.000) 1242ccm 80KM/59kW 2002/02-2006/11

1.4 16V (192 B2.000) 1368ccm 90KM/66kW 2005/03-2006/11

1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) (843 A1.000) 1368ccm 95KM/70kW 2003/10-2006/12

1.6 16V (192 B3.000) 1598ccm 105KM/77kW 2005/05-2006/11

1.6 16V (192_XB1A) (182 B6.000) 1596ccm 103KM/76kW 2001/10-2006/11

1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) (192 A4.000) 1747ccm 133KM/98kW 2001/10-2007/04

1.9 D Multijet (192 A8.000) 1910ccm 120KM/88kW 2005/09-2006/11

1.9 D Multijet (192 A9.000) 1910ccm 100KM/74kW 2005/09-2006/11

1.9 D Multijet (937 A5.000) 1910ccm 150KM/110kW 2005/09-2006/11

1.9 JTD (192 A5.000) 1910ccm 140KM/103kW 2004/01-2006/11

1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) (192 B5.000) 1910ccm 90KM/66kW 2004/09-2006/11

1.9 JTD (192_XE1A) (192 A1.000 937 A7.000) 1910ccm 115KM/85kW 2001/10-2006/11

1.9 JTD (192_XF1A) (192 A3.000) 1910ccm 80KM/59kW 2002/02-2006/11

1.9 JTD (937 A4.000) 1910ccm 126KM/93kW 2003/09-2006/11

2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) (192 A2.000) 2446ccm 170KM/125kW 2001/10-2007/04

90,91 Kč / ks bez DPH
110 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9E-2-846
Víko vlevu paliva
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805, 2993927, 41029784
Doplňující informace:
Balení obsahuje:
Víko vlevu paliva
2x klíček
Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných kategorií naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Korba / podvozok
JUMPER Korba / podvozok (244)
JUMPER Skrinka
JUMPER Skrinka (244)
NEMO Kombi
NEMO Skrinka (AA_)
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Korba / podvozok (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO / kombi (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Kombi (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
DUCATO Skrinka (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
FIORINO / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III Korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Korba / podvozok
BOXER Skrinka

 

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH

Více kategorií