+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
NISSAN Tiida

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „NISSAN Tiida“

Kód produktu: OF-1039
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla:

DEUTZ-FAHR 1285 0312
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
AMERICANMOTORS(FORD) 893 3004.195
SULLAIR 1381
LINDE 7 700 873 583
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
WEIDEMANN 100 023 1412
WEIDEMANN 503 085 0312
AMMANN 59-2175107
GEHL 590102175107
MICROCAR 0640 066
MAXGEAR 04243445
MAXGEAR 09111019
MAXGEAR 1109A5
MAXGEAR 1109N6
MAXGEAR 1109R8
MAXGEAR 112397L
MAXGEAR 1520800QAB
MAXGEAR 1520800QAC
MAXGEAR 1520800QAF
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AW300
MAXGEAR 15208BN700
MAXGEAR 1651084A10
MAXGEAR 1651084CT0
MAXGEAR 25013032
MAXGEAR 260102
MAXGEAR 27155
MAXGEAR 30887496
MAXGEAR 3102872
MAXGEAR 3304159
MAXGEAR 34676320
MAXGEAR 3473645
MAXGEAR 3838011
MAXGEAR 4186267
MAXGEAR 4402718
MAXGEAR 4403019
MAXGEAR 4415442
MAXGEAR 5013389
MAXGEAR 5016715
MAXGEAR 5016785
MAXGEAR 5016956
MAXGEAR 5017317
MAXGEAR 5017319
MAXGEAR 6001543357
MAXGEAR 7700107905
MAXGEAR 7700272523
MAXGEAR 7700272903
MAXGEAR 7700272982
MAXGEAR 7700274177
MAXGEAR 7700727478
MAXGEAR 7700727479
MAXGEAR 7700727480
MAXGEAR 7700727482
MAXGEAR 7700728148
MAXGEAR 7700728310
MAXGEAR 7700730077
MAXGEAR 7700734945
MAXGEAR 7700735917
MAXGEAR 7700737991
MAXGEAR 7700744879
MAXGEAR 7700749326
MAXGEAR 7700855853
MAXGEAR 7700856114
MAXGEAR 7700867454
MAXGEAR 7700871919
MAXGEAR 7701043377
MAXGEAR 7701349725
MAXGEAR 7701349952
MAXGEAR 7708715147
MAXGEAR 8200033408
MAXGEAR 8200274858
MAXGEAR 8942435020
MAXGEAR 8983601900
MAXGEAR 9111019
MAXGEAR 93156562
MAXGEAR 93181255
MAXGEAR DO1836
MAXGEAR M38165
MAXGEAR M852065
MAXGEAR MLS000462A
MAXGEAR MLS000602
MAXGEAR MO441
MAXGEAR OC222
MAXGEAR OC223
MAXGEAR OP6434
MAXGEAR TO735572
MAXGEAR W753
MAXGEAR X4009E
MAXGEAR X4112E

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 50 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 119 KW / 162 HP 3.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 11.2004
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01) 119 KW / 162 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 121 KW / 165 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 4.2005
ALPINE V6 TURBO 136 KW / 185 HP 1.1985 - 12.1990
ALPINE V6 TURBO 147 KW / 200 HP 1.1988 - 12.1990
ARO 10 1,3 40 KW / 54 HP 6.1980 - 11.1986
ARO 10 1,4 46 KW / 63 HP 6.1984 - 10.1999
ARO 10 1.6 55 KW / 75 HP 6.1988 - 10.1999
ARO 10 1.6 67 KW / 91 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 16V 78 KW / 106 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1986 - 10.1999
ARO 10 1.9 D 48 KW / 65 HP 9.1992 - 10.2006
ARO 10 1.9 TD 69 KW / 94 HP 6.1997 - 10.2006
ARO SPARTANA Pick Up 1.2 40 KW / 54 HP 1.1999 - 10.2006
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 61 KW / 83 HP 11.2012 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 61 KW / 83 HP 12.2012 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG 77 KW / 105 HP 4.2011 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 8.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 55 KW / 75 HP 2.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 77 KW / 105 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 77 KW / 105 HP 7.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 64 KW / 87 HP 11.2008 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 64 KW / 87 HP 2.2007 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 11.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 55 KW / 75 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 LPG 62 KW / 84 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.4 55 KW / 75 HP 1.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) 77 KW / 105 HP 1.2010 - 8.2013
DACIA LOGAN II 1.6 16V 77 KW / 105 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.6 62 KW / 84 HP 6.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 61 KW / 83 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA PICK UP 1.9 D 46 KW / 63 HP 1.2004 - 12.2006
DACIA PICK UP 1.9 D 47 KW / 64 HP 2.2000 - 5.2008
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 53 KW / 72 HP 1.2009 - Teraz
DACIA SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 55 KW / 75 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 62 KW / 84 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 64 KW / 87 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 LPG 64 KW / 87 HP 6.2008 - 12.2012
DACIA SANDERO 1.6 16V 77 KW / 105 HP 7.2011 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 77 KW / 105 HP 1.2011 - Teraz
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 KW / 75 HP 2.2003 - 10.2005
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 46 KW / 63 HP 2.2003 - Teraz
DACIA SUPERNOVA 1.4 55 KW / 75 HP 4.2000 - 3.2003
JEEP CJ5 - CJ8 2.1 D 44 KW / 60 HP 1.1983 - 12.1987
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x4 59 KW / 80 HP 10.1986 - 9.1992
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD 59 KW / 80 HP 6.1989 - 3.1992
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LIGIER AMBRA 0.5 4 KW / 5 HP 8.1999 - 12.2006
LIGIER AMBRA 0.5 14 KW / 19 HP 12.1996 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 4 KW / 5 HP 4.2004 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 14 KW / 19 HP 8.2002 - 12.2006
LIGIER NOVA 500 4 KW / 5 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER NOVA 650 14 KW / 19 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER XTOO (LXT) 0.5 4 KW / 5 HP 2.2005 - 12.2012
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 85 KW / 115 HP 10.2002 - 12.2004
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 8.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 50 KW / 68 HP 9.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 62 KW / 84 HP 4.2006 - 10.2009
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 9.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2012
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 3.2007 - 6.2013
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2011
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 3.2001 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 2.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL ARENA Skrinka (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 16V (F7) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 ECOTEC 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 16V 88 KW / 120 HP 1.2002 - 7.2006
PIAGGIO QUARGO Korba/Podvozok 0.7 D 13 KW / 18 HP 1.2004 - Teraz
PIAGGIO M500 0.5 D 4 KW / 5 HP 1.2004 - Teraz
PUCH MAXI Maxi N DGR 1 KW / 1 HP 1.1981 - Teraz
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 120 KW / 163 HP 11.2001 - 5.2003
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 KW / 49 HP 4.1992 - 8.1992
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 40 KW / 54 HP 1.1991 - 6.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 43 KW / 58 HP 5.1990 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 44 KW / 60 HP 5.1990 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 40 KW / 54 HP 1.1996 - 12.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 55 KW / 75 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1990 - 2.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 KW / 79 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 KW / 92 HP 1.1991 - 12.1993
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (357A, 357D, 357U, 557A, 557D, 557U, B578, C578) 66 KW / 90 HP 4.1996 - 8.1999
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 65 KW / 88 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 66 KW / 90 HP 8.1994 - 4.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 70 KW / 95 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 79 KW / 107 HP 8.1995 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 80 KW / 109 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 99 KW / 135 HP 1.1991 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 108 KW / 147 HP 1.1994 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 40 KW / 54 HP 1.1997 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 KW / 64 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 5.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 44 KW / 60 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 6.1994 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 RND 40 KW / 54 HP 4.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 55 KW / 75 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 70 KW / 95 HP 10.1999 - 9.2004
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 72 KW / 98 HP 2.2000 - 7.2008
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 66 KW / 90 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 KW / 107 HP 9.1998 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) 124 KW / 169 HP 2.2000 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport 132 KW / 179 HP 1.2004 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 6.2001 - 12.2006
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - 7.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 50 KW / 68 HP 8.2004 - 12.2012
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2003
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 60 KW / 82 HP 6.2001 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 74 KW / 100 HP 10.2003 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 47 KW / 64 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 79 KW / 107 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2004
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 40 KW / 54 HP 3.1999 - 1.2000
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 47 KW / 64 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 65 KW / 88 HP 6.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 82 KW / 112 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) 94 KW / 128 HP 6.2009 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) 145 KW / 197 HP 2.2006 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 148 KW / 200 HP 9.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) 82 KW / 112 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) 94 KW / 128 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 84 KW / 114 HP 11.1996 - 10.2000
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 102 KW / 139 HP 9.2001 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 103 KW / 140 HP 10.1998 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 72 KW / 98 HP 2.1999 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 98 KW / 133 HP 11.2002 - 12.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 1.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW / 163 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW / 170 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 3.1998
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.2 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1997
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 LPG 16V 81 KW / 110 HP 1.2012 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) 82 KW / 111 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) 86 KW / 117 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 47 KW / 64 HP 2.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 52 KW / 71 HP 4.1983 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 71 KW / 97 HP 10.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 97 KW / 132 HP 8.1983 - 10.1985
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 4.2005 - 6.2010
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) 60 KW / 82 HP 7.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - 6.2008
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) 42 KW / 57 HP 12.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 10.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 60 KW / 82 HP 4.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2003
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U) 78 KW / 106 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) 78 KW / 106 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 66 KW / 90 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 66 KW / 90 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 69 KW / 94 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 69 KW / 94 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 70 KW / 95 HP 6.1995 - 6.1998
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 80 KW / 109 HP 3.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 83 KW / 113 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 84 KW / 114 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 102 KW / 139 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 66 KW / 90 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 69 KW / 94 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 84 KW / 114 HP 10.1998 - 1.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 98 KW / 133 HP 8.2002 - 12.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 3.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 79 KW / 107 HP 6.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 98 KW / 133 HP 10.2004 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 8.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 KW / 105 HP 4.2007 - 10.2013
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 10.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 64 KW / 87 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 60 KW / 82 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LOGAN II Kombi (K8_) 1.6 (K8A9) 78 KW / 106 HP 12.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 52 KW / 71 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 10.2000 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 84 KW / 114 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 108 KW / 147 HP 7.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 47 KW / 64 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 69 KW / 94 HP 4.1996 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 47 KW / 64 HP 8.1995 - 9.2000
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 10.2000 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 70 KW / 95 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) 80 KW / 109 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) 85 KW / 116 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 47 KW / 64 HP 2.2000 - 9.2000
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 DTI (KA1U) 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 84 KW / 114 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 103 KW / 140 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 47 KW / 64 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 55 KW / 75 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 66 KW / 90 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 KW / 64 HP 4.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 66 KW / 90 HP 3.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 84 KW / 114 HP 3.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 108 KW / 147 HP 3.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 84 KW / 114 HP 4.1997 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 108 KW / 147 HP 10.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW / 107 HP 4.1998 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW / 109 HP 1.1999 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW / 114 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW / 64 HP 3.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y) 69 KW / 94 HP 3.1997 - 8.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DT (JA0K) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V 60 KW / 82 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) 72 KW / 98 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 77 KW / 105 HP 1.2007 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 83 KW / 113 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 99 KW / 135 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 169 KW / 230 HP 8.2006 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 165 KW / 224 HP 5.2004 - 10.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 KW / 82 HP 9.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 KW / 101 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 74 KW / 101 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 60 KW / 82 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) 82 KW / 112 HP 1.2006 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 101 KW / 138 HP 4.2006 - 11.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 2.2008 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 5.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 3.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 (EM0S) 102 KW / 139 HP 9.2003 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.6 (KM0C) 82 KW / 111 HP 10.2003 - 1.2008
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02) 74 KW / 101 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R) 78 KW / 106 HP 1.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 82 KW / 111 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 85 KW / 116 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW / 101 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) 72 KW / 98 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) 65 KW / 88 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 82 KW / 112 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 27 KW / 37 HP 2.1986 - 5.1992
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 31 KW / 42 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 KW / 45 HP 6.1987 - 9.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 KW / 45 HP 7.1985 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 34 KW / 46 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 35 KW / 48 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 40 KW / 54 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 40 KW / 55 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 43 KW / 58 HP 9.1991 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 RN 44 KW / 60 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 54 KW / 73 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 55 KW / 75 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 58 KW / 79 HP 1.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 59 KW / 80 HP 5.1995 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 KW / 58 HP 7.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 43 KW / 58 HP 8.1988 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 KW / 60 HP 3.1986 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 40 KW / 55 HP 3.1986 - 8.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 40 KW / 54 HP 9.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 47 KW / 64 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 70 KW / 95 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 75 KW / 102 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... 79 KW / 107 HP 9.1999 - 9.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 7.2000 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 102 KW / 139 HP 6.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) 102 KW / 139 HP 7.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 72 KW / 98 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex 81 KW / 110 HP 3.2005 - 7.2010
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) 82 KW / 112 HP 10.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 83 KW / 113 HP 6.2003 - 10.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 99 KW / 135 HP 6.2003 - 6.2009
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 120 KW / 163 HP 5.2004 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) 60 KW / 82 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 11.2003 - 8.2005
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 82 KW / 112 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex 82 KW / 112 HP 6.2006 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 4.2004 - 8.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 120 KW / 163 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 4.2004 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) 81 KW / 110 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 79 KW / 107 HP 4.2012 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 81 KW / 109 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 110 KW / 150 HP 3.1995 - 10.1999
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 55 KW / 75 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 72 KW / 98 HP 5.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 79 KW / 107 HP 7.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 2.2003 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 72 KW / 98 HP 1.2009 - 12.2011
RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2009 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 62 KW / 85 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 10.1996
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S063, S064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 5.1996
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW / 133 HP 5.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 108 KW / 147 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120 KW / 163 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 125 KW / 170 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 98 KW / 133 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 25 KW / 34 HP 6.1987 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 KW / 42 HP 12.1985 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 KW / 34 HP 6.1978 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 KW / 44 HP 6.1986 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 33 KW / 45 HP 2.1978 - 3.1984
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 KW / 34 HP 10.1976 - 7.1989
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 KW / 35 HP 7.1982 - 5.1989
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 43 KW / 59 HP 6.1982 - 9.1984
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 46 KW / 63 HP 1.1982 - 12.1985
RENAULT 6 (118_) 1.1 33 KW / 45 HP 8.1970 - 4.1987
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 KW / 41 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 KW / 45 HP 1.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 KW / 46 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 KW / 55 HP 1.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 43 KW / 58 HP 8.1986 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 43 KW / 59 HP 10.1984 - 6.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 43 KW / 58 HP 10.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 44 KW / 60 HP 6.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 49 KW / 67 HP 6.1987 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 52 KW / 71 HP 10.1984 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 54 KW / 73 HP 10.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 64 KW / 87 HP 6.1987 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 69 KW / 94 HP 10.1986 - 8.1991
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 40 KW / 55 HP 8.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 żikmé zadná kapota (S40_) 1.4 44 KW / 60 HP 9.1985 - 7.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 KW / 48 HP 9.1981 - 5.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 KW / 54 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 KW / 60 HP 12.1981 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 KW / 67 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 KW / 68 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 KW / 72 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 7.1986 - 12.1989
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 40 KW / 55 HP 10.1982 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 KW / 67 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 KW / 72 HP 5.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 85 KW / 115 HP 10.1986 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 2.1984 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.1 (S371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.2 (S37S) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S372) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 9.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.6 D (S374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 47 KW / 64 HP 4.1978 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 54 KW / 73 HP 4.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 54 KW / 73 HP 1.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 54 KW / 73 HP 1.1983 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Skrina/kombi 1.4 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 5.1993
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 68 KW / 92 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V 101 KW / 137 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 47 KW / 64 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 43 KW / 58 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 79 KW / 107 HP 8.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 47 KW / 64 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 68 KW / 92 HP 9.1990 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 55 KW / 75 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 66 KW / 90 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 70 KW / 95 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 101 KW / 137 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 55 KW / 75 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1993 - 12.1998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 104 KW / 141 HP 10.1996 - 6.2001
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 55 KW / 75 HP 11.1993 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 57 KW / 78 HP 10.1994 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 68 KW / 92 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 67 KW / 91 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 79 KW / 107 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 68 KW / 92 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 9.1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 66 KW / 90 HP 9.1993 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 79 KW / 107 HP 7.1994 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 69 KW / 94 HP 4.1992 - 1.1996
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 dT 68 KW / 92 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 51 KW / 69 HP 9.1989 - 5.1993
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 51 KW / 69 HP 6.1988 - 10.1993
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1984 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 3.1980 - 8.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1983 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 8.1985 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 3.1980 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 8.1992 - 8.1994
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 5.1989 - 6.1991
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 5.1989 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 (FL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 KW / 65 HP 12.2003 - Teraz

 

 

 

52,89 Kč / ks bez DPH
64 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO402577
Gumové rohože komplet do Nissan Tiida (2004-2014)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

NISSAN
TIIDA limuzína (SC11)05.04 - 02.14
TIIDA šikmá zadná časť (C11)05.04 - 12.14

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

766,94 Kč / ks bez DPH
928 Kč / ks s DPH
Kód produktu: ROMB14696
Spinky kolíky nárazníku podblatníku a vnitřních plastů 10 ks 6 mm
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: 8942981190
Čísla náhrad: 90684-SA5-0030, 1099830880, 90467-06165, 8942981190, KK376-68865
Doplňující informace:
Průměr tyčky spony: 6 mm (pozor vyskytovalo se několik druhů průměrů)
Použití: Nárazník, podběh, některé vnitřní plasty
Kompatibilita:
HONDA
ACCORD I (SJ, SY)
ACCORD I Hatchback (SJ, SY)
ACCORD II (AC, AD)
ACCORD II Hatchback (AC, AD)
ACCORD III (CA)
ACCORD III Aerodeck (CA)
ACCORD IV (CB)
ACCORD IV Aerodeck (CB)
ACCORD IV coupe (CB, CC)
ACCORD V (CC, CD)
ACCORD V (CE, CF_, CD)
ACCORD V Aerodeck (CE)
ACCORD V coupe (CD)
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF)
ACCORD VI Hatchback (CH, CL)
ACCORD VI coupe (CG)
ACCORD VII (CL, CN)
ACCORD VII Tourer (CM, CN)
ACCORD VIII (CU)
ACCORD VIII Kombi (CW)
CAPA
CITY V sedan (GM2, GM3)
CIVIC I Hatchback (SB)
CIVIC I Shuttle (AN, AR)
CIVIC I sedan (SF)
CIVIC II Kombi (WC)
CIVIC II Shuttle (EE)
CIVIC II liftback (SS, SL)
CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)
CIVIC III sedan (AM, AK, AU)
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE)
CIVIC IV sedan (ED)
CIVIC IX (FK)
CIVIC IX Tourer (FK)
CIVIC V Hatchback (EG)
CIVIC V coupe (EJ)
CIVIC V sedan (EG, EH)
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)
CIVIC VI Fastback (MA, MB)
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)
CIVIC VI coupe (EJ, EM1)
CIVIC VI sedan (EJ, EK)
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)
CIVIC VII coupe (EM2)
CIVIC VII sedan (ES, ET)
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)
CIVIC VIII sedan (FD, FA)
CIVIC X liftback (FC_, FK_)
CIVIC sedan
CONCERTO (HW, MA)
CONCERTO sedan (HWW)
CR-V I (RD)
CR-V II (RD_)
CR-V III (RE_)
CR-V IV (RM_)
CR-Z (ZF)
CRX I (AF, AS)
CRX II (ED, EE)
CRX III (EH, EG)
Civic VIII Hatchback
FR-V (BE)
HR-V (GH)
HR-V (RU)
INTEGRA coupe (DC2, DC4)
INTEGRA liftback (DA)
JAZZ I (AA)
JAZZ II (GD_, GE3, GE2)
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_)
LEGEND I (HS, KA)
LEGEND I coupe (KA_)
LEGEND II coupe (KA)
LEGEND III (KA)
LOGO (GA)
N600 III
NSX I coupe (NA)
NSX I kabriolet (NA)
NSX II coupe (NC_)
PRELUDE I coupe (SN)
PRELUDE II (AB)
PRELUDE III (BA)
PRELUDE IV (BB_)
PRELUDE V (BB_)
QUINTET (SU)
S2000 (AP)
SHUTTLE (RA)
STREAM (RN)
ISUZU
ASCENDER
CAMPO (KB)
D-MAX I (TFR, TFS)
D-MAX II (TFR, TFS)
GEMINI
GEMINI (JT)
GEMINI sedan
GEMINI sedan (JT)
IMPULSE
KB
MIDI Skriňa (94000, 98000)
PIAZZA (JR_)
TROOPER I (UBS)
TROOPER I otvorené terénne vozidlo (UBS)
TROOPER II (UB)
TROOPER II otvorené terénne vozidlo (UB)
TROOPER III
TROOPER III otvorené terénne vozidlo
KIA
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
LEXUS
LS (_F1_)
LS (_F2_)
LS (_F3_)
LS (_F4_)
LS (_F5_)
NISSAN
100NX (B13)
200SX (S13)
200SX coupe (S14)
240Z (S30)
280ZX,ZXT (HGS130)
300ZX (Z32)
350 Z coupe (Z33)
350Z Roadster (Z33)
370Z Roadster (Z34)
370Z coupe (Z34)
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
BLUEBIRD (910)
BLUEBIRD (T72 , T12, U12)
BLUEBIRD (U11)
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12)
BLUEBIRD Station Wagon (WU11)
BLUEBIRD Traveller (W910)
BLUEBIRD sedan (910)
CHERRY (E10) I
CHERRY II Hatchback (N10)
CHERRY II Traveller (VN10)
CHERRY II coupe (N10)
CHERRY III (N12)
CUBE (Z12)
DATSUN 120 sedan (B210)
DATSUN 120Y coupe (KB210)
DATSUN 140Y Kombi (HLB310)
DATSUN 160J (710, A10)
DATSUN 180B (PL810)
GT-R (R35)
JUKE (F15)
LAUREL (HLC230)
LAUREL (JC31)
LAUREL (JC32)
LEAF (ZE0)
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33)
MICRA C+C III (K12)
MICRA I (K10)
MICRA II (K11)
MICRA III (K12)
MICRA IV (K13K)
MICRA V (K14)
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
NOTE (E11, NE11)
NP300 NAVARA (D40)
NV200 Skriňa
PATHFINDER II (R50)
PATHFINDER III (R51)
PATROL GR IV (Y60, GR)
PATROL GR V Wagon (Y61)
PATROL III/1 Hardtop (K160)
PATROL III/1 Station Wagon (W160)
PATROL III/2 Hardtop (K260)
PATROL III/2 Station Wagon (W260)
PICK UP (720)
PICK UP (D21)
PICK UP (D22)
PRAIRIE (M10, NM10)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
PULSAR liftback (C13)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
QASHQAI II SUV (J11, J11_)
SERENA (C23)
SILVIA (S12)
SILVIA (S15)
STANZA (T11)
STANZA Hatchback (T11)
SUNNY (140Y, 150Y)
SUNNY I (B11)
SUNNY I Traveller (B11)
SUNNY II (N13, B12)
SUNNY II Hatchback (N13)
SUNNY II Traveller (B12)
SUNNY II coupe (B12)
SUNNY III (N14)
SUNNY III Hatchback (N14)
SUNNY III Liftback (N14)
SUNNY III Traveller (Y10)
SUNNY Traveller (140Y, 150Y)
SUNNY uzavreté vozidlo / kombi (B11)
TERRANO II (R20)
TIIDA liftback (C11)
TIIDA sedan (SC11)
TRADE Skriňa
X-TRAIL (T30)
X-TRAIL (T32_)
X-TRAIL II (T31)
TOYOTA
AVENSIS VERSO (_M2_)
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
COROLLA Verso (_E12_)
RAV 4 I (_A1_)
RAV 4 I Cabrio (_A1_)
RAV 4 II (_A2_)
RAV 4 III (_A3_)
RAV 4 IV (_A4_)
YARIS VERSO VAN (_P2_)

88,43 Kč / ks bez DPH
107 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D1-2-1266
Mikrospínač kufru
Není k dispozici

OE čísla: 25380-ED000, 25380ED000
Doplňující informace:
Počet pinů: 2
Kompatibilita:
INFINITY
Q70 (Y51)

2.2 D (651.930) 2143ccm 170KM/125kW 2014/10-
3.0 (V9X) 2993ccm 238KM/175kW 2013/03-
3.5 Hybrid (VQ35HR) 3498ccm 306KM/225kW 2013/03-
3.7 (VQ37VHR) 3696ccm 320KM/235kW 2013/03-
NISSAN
MURANO I (Z50)

3.5 4x4 (VQ35DE) 3498ccm 234KM/172kW 2003/08-2008/09
PATHFINDER III (R51)
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 163KM/120kW 2005/01-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 171KM/126kW 2006/10-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 174KM/128kW 2005/03-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 190KM/140kW 2010/08-
3.0 dCi (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/08-
4.0 4WD (VQ40DE) 3954ccm 269KM/198kW 2005/09-
TIIDA liftback (C11)
1.5 dCi (K9K K9K 278) 1461ccm 106KM/78kW 2007/09-2011/12
1.5 dCi (K9K) 1461ccm 103KM/76kW 2007/03-2013/06
1.6 (HR16DE) 1598ccm 110KM/81kW 2007/09-2011/12
1.8 (MR18DE) 1798ccm 126KM/93kW 2007/09-2011/12

Rozšířený název: Mikrospínač tlačítko klika kufru

 

 

218,18 Kč / ks bez DPH
264 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 39-0340
Zadní stěrač kompletní
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla:

Doplňující informace: Délka stírací lišty: 350 [MM]

Výskyt ve vozidlech:

CITROEN

BERLINGO MULTISPACE (B9)

BERLINGO Skříňka/minivan (B9)

C3 I (FC_, FN_)

C3 II (SC_)

C8 (EA_, EB_)

JUMPY (VF7)

JUMPY Skříňka

SAXO (S0, S1)

XANTIA (X1_, X2_)

XANTIA Break (X1_, X2_)

DACIA

LOGAN EXPRESS (FS_)

LOGAN MCV (KS_)

FIAT

SCUDO Autobus (270_, 272_)

SCUDO Korba / podvozek (270_, 272_)

SCUDO Skříňka (270_, 272_)

STILO (192_)

STILO Multi Wagon (192_)

ULYSSE (179_)

ULYSSE (220_)

LANCIA

PHEDRA (179_)

NISSAN

ALMERA II (N16)

ALMERA II Hatchback (N16)

TIIDA liftback (C11)

TIIDA sedan (SC11)

OPEL

ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)

PEUGEOT

106 I (1A, 1C)

106 II (1A_, 1C_)

106 Van II Skříňka / liftback (1S_)

206 SW (2E/K)

206 liftback (2A/C)

206+ (2L_, 2M_)

306 Break (7E, N3, N5)

307 (3A/C)

307 Break (3E)

307 SW (3H)

807 (EB_)

EXPERT Korba/ podvozek

EXPERT Skříňka (VF3A_, VF3U_, VF3X_)

EXPERT TEPEE (VF3X_)

PARTNER Skříňka /minivan

PARTNER TEPEE

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

ESPACE IV (JK0/1_)

LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)

LOGAN I (LS_)

LOGAN I Kombi (KS_)

MEGANE I Grandtour (KA0/1_)

MEGANE III Grandtour (KZ0/1)

SCÉNIC I Kombi (MPV) (JA0/1_, FA0_)

166,12 Kč / ks bez DPH
201 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 0451103336
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:


Šroubovací filtr,
Výška: 53 mm,
Rozměr závitu: M 20 x 1,5,
Vnější průměr: 76 mm,
Vnitřní průměr 2: 62 mm,
Vnější průměr 2: 71 mm,
s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 119 KW / 162 HP 3.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 11.2004
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01) 119 KW / 162 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 121 KW / 165 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 4.2005
ALPINE V6 TURBO 136 KW / 185 HP 1.1985 - 12.1990
ALPINE V6 TURBO 147 KW / 200 HP 1.1988 - 12.1990
ARO 10 1,3 40 KW / 54 HP 6.1980 - 11.1986
ARO 10 1,4 46 KW / 63 HP 6.1984 - 10.1999
ARO 10 1.6 55 KW / 75 HP 6.1988 - 10.1999
ARO 10 1.6 67 KW / 91 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 16V 78 KW / 106 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1986 - 10.1999
ARO 10 1.9 D 48 KW / 65 HP 9.1992 - 10.2006
ARO 10 1.9 TD 69 KW / 94 HP 6.1997 - 10.2006
ARO SPARTANA Pick Up 1.2 40 KW / 54 HP 1.1999 - 10.2006
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 61 KW / 83 HP 11.2012 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 61 KW / 83 HP 12.2012 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG 77 KW / 105 HP 4.2011 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 8.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 55 KW / 75 HP 2.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 77 KW / 105 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 77 KW / 105 HP 7.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 64 KW / 87 HP 11.2008 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 64 KW / 87 HP 2.2007 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 11.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 55 KW / 75 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 LPG 62 KW / 84 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.4 55 KW / 75 HP 1.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) 77 KW / 105 HP 1.2010 - 8.2013
DACIA LOGAN II 1.6 16V 77 KW / 105 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.6 62 KW / 84 HP 6.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 61 KW / 83 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA PICK UP 1.9 D 46 KW / 63 HP 1.2004 - 12.2006
DACIA PICK UP 1.9 D 47 KW / 64 HP 2.2000 - 5.2008
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 53 KW / 72 HP 1.2009 - Teraz
DACIA SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 55 KW / 75 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 62 KW / 84 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 64 KW / 87 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 LPG 64 KW / 87 HP 6.2008 - 12.2012
DACIA SANDERO 1.6 16V 77 KW / 105 HP 7.2011 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 77 KW / 105 HP 1.2011 - Teraz
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 KW / 75 HP 2.2003 - 10.2005
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 46 KW / 63 HP 2.2003 - Teraz
DACIA SUPERNOVA 1.4 55 KW / 75 HP 4.2000 - 3.2003
JEEP CJ5 - CJ8 2.1 D 44 KW / 60 HP 1.1983 - 12.1987
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x4 59 KW / 80 HP 10.1986 - 9.1992
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD 59 KW / 80 HP 6.1989 - 3.1992
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LIGIER AMBRA 0.5 4 KW / 5 HP 8.1999 - 12.2006
LIGIER AMBRA 0.5 14 KW / 19 HP 12.1996 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 4 KW / 5 HP 4.2004 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 14 KW / 19 HP 8.2002 - 12.2006
LIGIER NOVA 500 4 KW / 5 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER NOVA 650 14 KW / 19 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER XTOO (LXT) 0.5 4 KW / 5 HP 2.2005 - 12.2012
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 85 KW / 115 HP 10.2002 - 12.2004
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 8.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 50 KW / 68 HP 9.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 62 KW / 84 HP 4.2006 - 10.2009
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 9.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2012
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 3.2007 - 6.2013
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2011
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 3.2001 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 2.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL ARENA Skrinka (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 16V (F7) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 ECOTEC 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 16V 88 KW / 120 HP 1.2002 - 7.2006
PIAGGIO QUARGO Korba/Podvozok 0.7 D 13 KW / 18 HP 1.2004 - Teraz
PIAGGIO M500 0.5 D 4 KW / 5 HP 1.2004 - Teraz
PUCH MAXI Maxi N DGR 1 KW / 1 HP 1.1981 - Teraz
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 120 KW / 163 HP 11.2001 - 5.2003
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 KW / 49 HP 4.1992 - 8.1992
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 40 KW / 54 HP 1.1991 - 6.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 43 KW / 58 HP 5.1990 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 44 KW / 60 HP 5.1990 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 40 KW / 54 HP 1.1996 - 12.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 55 KW / 75 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1990 - 2.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 KW / 79 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 KW / 92 HP 1.1991 - 12.1993
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (357A, 357D, 357U, 557A, 557D, 557U, B578, C578) 66 KW / 90 HP 4.1996 - 8.1999
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 65 KW / 88 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 66 KW / 90 HP 8.1994 - 4.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 70 KW / 95 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 79 KW / 107 HP 8.1995 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 80 KW / 109 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 99 KW / 135 HP 1.1991 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 108 KW / 147 HP 1.1994 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 40 KW / 54 HP 1.1997 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 KW / 64 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 5.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 44 KW / 60 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 6.1994 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 RND 40 KW / 54 HP 4.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 55 KW / 75 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 70 KW / 95 HP 10.1999 - 9.2004
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 72 KW / 98 HP 2.2000 - 7.2008
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 66 KW / 90 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 KW / 107 HP 9.1998 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) 124 KW / 169 HP 2.2000 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport 132 KW / 179 HP 1.2004 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 6.2001 - 12.2006
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - 7.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 50 KW / 68 HP 8.2004 - 12.2012
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2003
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 60 KW / 82 HP 6.2001 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 74 KW / 100 HP 10.2003 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 47 KW / 64 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 79 KW / 107 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2004
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 40 KW / 54 HP 3.1999 - 1.2000
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 47 KW / 64 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 65 KW / 88 HP 6.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 82 KW / 112 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) 94 KW / 128 HP 6.2009 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) 145 KW / 197 HP 2.2006 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 148 KW / 200 HP 9.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) 82 KW / 112 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) 94 KW / 128 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 84 KW / 114 HP 11.1996 - 10.2000
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 102 KW / 139 HP 9.2001 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 103 KW / 140 HP 10.1998 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 72 KW / 98 HP 2.1999 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 98 KW / 133 HP 11.2002 - 12.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 1.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW / 163 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW / 170 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 3.1998
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.2 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1997
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 LPG 16V 81 KW / 110 HP 1.2012 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) 82 KW / 111 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) 86 KW / 117 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 47 KW / 64 HP 2.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 52 KW / 71 HP 4.1983 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 71 KW / 97 HP 10.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 97 KW / 132 HP 8.1983 - 10.1985
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 4.2005 - 6.2010
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) 60 KW / 82 HP 7.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - 6.2008
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) 42 KW / 57 HP 12.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 10.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 60 KW / 82 HP 4.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2003
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U) 78 KW / 106 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) 78 KW / 106 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 66 KW / 90 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 66 KW / 90 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 69 KW / 94 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 69 KW / 94 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 70 KW / 95 HP 6.1995 - 6.1998
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 80 KW / 109 HP 3.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 83 KW / 113 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 84 KW / 114 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 102 KW / 139 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 66 KW / 90 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 69 KW / 94 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 84 KW / 114 HP 10.1998 - 1.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 98 KW / 133 HP 8.2002 - 12.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 3.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 79 KW / 107 HP 6.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 98 KW / 133 HP 10.2004 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 8.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 KW / 105 HP 4.2007 - 10.2013
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 10.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 64 KW / 87 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 60 KW / 82 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LOGAN II Kombi (K8_) 1.6 (K8A9) 78 KW / 106 HP 12.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 52 KW / 71 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 10.2000 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 84 KW / 114 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 108 KW / 147 HP 7.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 47 KW / 64 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 69 KW / 94 HP 4.1996 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 47 KW / 64 HP 8.1995 - 9.2000
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 10.2000 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 70 KW / 95 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) 80 KW / 109 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) 85 KW / 116 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 47 KW / 64 HP 2.2000 - 9.2000
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 DTI (KA1U) 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 84 KW / 114 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 103 KW / 140 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 47 KW / 64 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 55 KW / 75 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 66 KW / 90 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 KW / 64 HP 4.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 66 KW / 90 HP 3.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 84 KW / 114 HP 3.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 108 KW / 147 HP 3.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 84 KW / 114 HP 4.1997 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 108 KW / 147 HP 10.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW / 107 HP 4.1998 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW / 109 HP 1.1999 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW / 114 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW / 64 HP 3.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y) 69 KW / 94 HP 3.1997 - 8.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DT (JA0K) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V 60 KW / 82 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) 72 KW / 98 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 77 KW / 105 HP 1.2007 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 83 KW / 113 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 99 KW / 135 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 169 KW / 230 HP 8.2006 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 165 KW / 224 HP 5.2004 - 10.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 KW / 82 HP 9.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 KW / 101 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 74 KW / 101 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 60 KW / 82 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) 82 KW / 112 HP 1.2006 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 101 KW / 138 HP 4.2006 - 11.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 2.2008 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 5.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 3.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 (EM0S) 102 KW / 139 HP 9.2003 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.6 (KM0C) 82 KW / 111 HP 10.2003 - 1.2008
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02) 74 KW / 101 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R) 78 KW / 106 HP 1.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 82 KW / 111 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 85 KW / 116 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW / 101 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) 72 KW / 98 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) 65 KW / 88 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 82 KW / 112 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 27 KW / 37 HP 2.1986 - 5.1992
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 31 KW / 42 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 KW / 45 HP 6.1987 - 9.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 KW / 45 HP 7.1985 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 34 KW / 46 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 35 KW / 48 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 40 KW / 54 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 40 KW / 55 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 43 KW / 58 HP 9.1991 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 RN 44 KW / 60 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 54 KW / 73 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 55 KW / 75 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 58 KW / 79 HP 1.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 59 KW / 80 HP 5.1995 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 KW / 58 HP 7.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 43 KW / 58 HP 8.1988 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 KW / 60 HP 3.1986 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 40 KW / 55 HP 3.1986 - 8.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 40 KW / 54 HP 9.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 47 KW / 64 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 70 KW / 95 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 75 KW / 102 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... 79 KW / 107 HP 9.1999 - 9.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 7.2000 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 102 KW / 139 HP 6.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) 102 KW / 139 HP 7.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 72 KW / 98 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex 81 KW / 110 HP 3.2005 - 7.2010
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) 82 KW / 112 HP 10.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 83 KW / 113 HP 6.2003 - 10.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 99 KW / 135 HP 6.2003 - 6.2009
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 120 KW / 163 HP 5.2004 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) 60 KW / 82 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 11.2003 - 8.2005
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 82 KW / 112 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex 82 KW / 112 HP 6.2006 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 4.2004 - 8.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 120 KW / 163 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 4.2004 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) 81 KW / 110 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 79 KW / 107 HP 4.2012 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 81 KW / 109 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 110 KW / 150 HP 3.1995 - 10.1999
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 55 KW / 75 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 72 KW / 98 HP 5.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 79 KW / 107 HP 7.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 2.2003 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 72 KW / 98 HP 1.2009 - 12.2011
RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2009 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 62 KW / 85 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 10.1996
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S063, S064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 5.1996
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW / 133 HP 5.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 108 KW / 147 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120 KW / 163 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 125 KW / 170 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 98 KW / 133 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 25 KW / 34 HP 6.1987 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 KW / 42 HP 12.1985 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 KW / 34 HP 6.1978 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 KW / 44 HP 6.1986 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 33 KW / 45 HP 2.1978 - 3.1984
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 KW / 34 HP 10.1976 - 7.1989
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 KW / 35 HP 7.1982 - 5.1989
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 43 KW / 59 HP 6.1982 - 9.1984
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 46 KW / 63 HP 1.1982 - 12.1985
RENAULT 6 (118_) 1.1 33 KW / 45 HP 8.1970 - 4.1987
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 KW / 41 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 KW / 45 HP 1.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 KW / 46 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 KW / 55 HP 1.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 43 KW / 58 HP 8.1986 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 43 KW / 59 HP 10.1984 - 6.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 43 KW / 58 HP 10.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 44 KW / 60 HP 6.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 49 KW / 67 HP 6.1987 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 52 KW / 71 HP 10.1984 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 54 KW / 73 HP 10.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 64 KW / 87 HP 6.1987 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 69 KW / 94 HP 10.1986 - 8.1991
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 40 KW / 55 HP 8.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 żikmé zadná kapota (S40_) 1.4 44 KW / 60 HP 9.1985 - 7.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 KW / 48 HP 9.1981 - 5.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 KW / 54 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 KW / 60 HP 12.1981 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 KW / 67 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 KW / 68 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 KW / 72 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 7.1986 - 12.1989
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 40 KW / 55 HP 10.1982 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 KW / 67 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 KW / 72 HP 5.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 85 KW / 115 HP 10.1986 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 2.1984 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.1 (S371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.2 (S37S) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S372) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 9.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.6 D (S374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 47 KW / 64 HP 4.1978 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 54 KW / 73 HP 4.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 54 KW / 73 HP 1.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 54 KW / 73 HP 1.1983 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Skrina/kombi 1.4 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 5.1993
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 68 KW / 92 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V 101 KW / 137 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 47 KW / 64 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 43 KW / 58 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 79 KW / 107 HP 8.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 47 KW / 64 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 68 KW / 92 HP 9.1990 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 55 KW / 75 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 66 KW / 90 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 70 KW / 95 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 101 KW / 137 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 55 KW / 75 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1993 - 12.1998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 104 KW / 141 HP 10.1996 - 6.2001
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 55 KW / 75 HP 11.1993 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 57 KW / 78 HP 10.1994 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 68 KW / 92 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 67 KW / 91 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 79 KW / 107 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 68 KW / 92 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 9.1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 66 KW / 90 HP 9.1993 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 79 KW / 107 HP 7.1994 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 69 KW / 94 HP 4.1992 - 1.1996
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 dT 68 KW / 92 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 51 KW / 69 HP 9.1989 - 5.1993
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 51 KW / 69 HP 6.1988 - 10.1993
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1984 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 3.1980 - 8.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1983 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 8.1985 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 3.1980 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 8.1992 - 8.1994
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 5.1989 - 6.1991
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 5.1989 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 (FL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 KW / 65 HP 12.2003 - Teraz

OE čísla:

ALFA ROMEO 73500506
CHRYSLER J0033 408
CHRYSLER MD084963
CHRYSLER TO735572
CHRYSLER 03838 011
CHRYSLER 04026 486
CHRYSLER 04186 165
CHRYSLER 04186 267
CHRYSLER 04243 445
CHRYSLER 04243 693
CHRYSLER 04243 805
CHRYSLER 04494 477
CHRYSLER 3838011
CHRYSLER 4026486
CHRYSLER 4186 267
CHRYSLER 4186165
CHRYSLER 4243445
CHRYSLER 4243693
CHRYSLER 4243805
CHRYSLER 4494477
CITROËN MLS 000 462 A
CITROËN MLS 000 602
CITROËN 1109 A4
CITROËN 1109 A5
CITROËN 1109 R8
CITROËN 1109 91
FIAT 73500506
FORD AFL59
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
GMC 25013032
GMC 6439354
GMC 9111019
GMC 93156290
GMC 93156540
MAZDA AM15-14-302
MITSUBISHI K 486201-1
MITSUBISHI MC031805
MITSUBISHI MD084963
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
MITSUBISHI 4063396
NISSAN 15208 BN700
NISSAN 15208 00QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 82000 33468
OPEL 44 49 274
OPEL 4402718
OPEL 4403019
OPEL 6439354
OPEL 9111019
OPEL 93156290
OPEL 93156540
OPEL 93198598
PEUGEOT MLS 000 462 A
PEUGEOT MLS 000 602
PEUGEOT 1109 A4
PEUGEOT 1109 A5
PEUGEOT 1109 R8
PEUGEOT 1109 91
RENAULT 50 00 791 145
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 099
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 77 11 945 897
RENAULT 7701349720
RENAULT 82 00 033 408
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
SAVIEM 928 449
SAVIEM 928 471
SAVIEM 928 471 17
SUZUKI 16501 84CT0
SUZUKI 16510 84A10 000
SUZUKI 16510 84CT0
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84CT0-000
VAUXHALL 9111019
VAUXHALL 93198598
CHEVROLET 6439354
CHEVROLET 9111019
CHEVROLET 93156290
CHEVROLET 93156540
DACIA 60 01 543 357
DACIA 77 00 274 177
DACIA 82 00 033 408
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 113219L
PIAGGIO 850284
HYUNDAI 26300-11200
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
DEUTZ-FAHR 105 2175 136
DEUTZ-FAHR 1285 0312
HOLDEN M3 816 5
JEEP T0730 077
SULLAIR 1381
LINDE 7700873583
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 1072 175 107
LOMBARDINI 1072 175 117
LOMBARDINI 1072 175 184
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 217 5107
LOMBARDINI 217 5117
LOMBARDINI 217 5136
LOMBARDINI 217 5184
AMC 893 3004 195
GEHL 590102175107
MICROCAR 0640 066
BOSCH 0021751070
BOSCH 03838011
BOSCH 04026486
BOSCH 04186165
BOSCH 04186267
BOSCH 04243445
BOSCH 04243693
BOSCH 04243805
BOSCH 04494477
BOSCH 09111019
BOSCH 1052175136
BOSCH 1072175107
BOSCH 107217510700
BOSCH 1072175117
BOSCH 107217511706
BOSCH 1072175184
BOSCH 110991
BOSCH 1109A4
BOSCH 1109A5
BOSCH 1109C2
BOSCH 1109P1
BOSCH 1109R8
BOSCH 112397
BOSCH 112397L
BOSCH 113219L
BOSCH 115OS
BOSCH 1216382301
BOSCH 12850312
BOSCH 1381
BOSCH 1520800Q0F
BOSCH 1520800Q0H
BOSCH 1520800QAB
BOSCH 1520800QAC
BOSCH 15208BN700
BOSCH 1650184CT0
BOSCH 1651084A10
BOSCH 1651084A10000
BOSCH 1651084CT0
BOSCH 1651084CT0000
BOSCH 2055
BOSCH 2056
BOSCH 2059
BOSCH 2092
BOSCH 2140
BOSCH 2159
BOSCH 2165
BOSCH 2175107
BOSCH 2175117
BOSCH 2175136
BOSCH 2175184
BOSCH 2317700
BOSCH 2319400
BOSCH 2319500
BOSCH 2326200
BOSCH 2341800
BOSCH 2341900
BOSCH 25013032
BOSCH 2630011200
BOSCH 310
BOSCH 32879900
BOSCH 34676320
BOSCH 3838011
BOSCH 4026486
BOSCH 4063396
BOSCH 4115
BOSCH 4186165
BOSCH 4186267
BOSCH 4243445
BOSCH 4243693
BOSCH 4243805
BOSCH 4323
BOSCH 4343
BOSCH 4345
BOSCH 4402718
BOSCH 4403019
BOSCH 4449274
BOSCH 4494477
BOSCH 5000791145
BOSCH 5006227
BOSCH 5013388
BOSCH 5013389
BOSCH 5016714
BOSCH 5016715
BOSCH 5016785
BOSCH 5016956
BOSCH 5017317
BOSCH 5017319
BOSCH 504OS
BOSCH 507OS
BOSCH 6001543357
BOSCH 61218
BOSCH 61410
BOSCH 61416
BOSCH 61443
BOSCH 61571
BOSCH 6439354
BOSCH 73500506
BOSCH 7700033408
BOSCH 7700073302
BOSCH 7700110796
BOSCH 7700272523
BOSCH 7700272902
BOSCH 7700272903
BOSCH 7700272982
BOSCH 7700274177
BOSCH 7700676302
BOSCH 7700695801
BOSCH 7700695804
BOSCH 7700720978
BOSCH 7700727401
BOSCH 7700727478
BOSCH 7700727479
BOSCH 7700727480
BOSCH 7700727482
BOSCH 7700727492
BOSCH 7700728310
BOSCH 7700730077
BOSCH 7700734945
BOSCH 7700734957
BOSCH 7700735917
BOSCH 7700737991
BOSCH 7700744879
BOSCH 7700745708
BOSCH 7700748326
BOSCH 7700854776
BOSCH 7700854852
BOSCH 7700855853
BOSCH 7700856099
BOSCH 7700856114
BOSCH 7700856339
BOSCH 7700866099
BOSCH 7700869390
BOSCH 7700871919
BOSCH 7700873583
BOSCH 7700873603
BOSCH 7701043377
BOSCH 7701349452
BOSCH 7701349720
BOSCH 7701349725
BOSCH 7701349752
BOSCH 7701727480
BOSCH 7702144083
BOSCH 7708715147
BOSCH 8200033408
BOSCH 8200033468
BOSCH 8200513035
BOSCH 8200768913
BOSCH 8200867976
BOSCH 850284
BOSCH 8671002274
BOSCH 8671002648
BOSCH 8933004195
BOSCH 8983501900
BOSCH 8983601900
BOSCH 9111019
BOSCH 93156290
BOSCH 93156540
BOSCH 93198598
BOSCH AFL036
BOSCH AFL59
BOSCH AL19
BOSCH AM1514302
BOSCH AW178
BOSCH AW85
BOSCH B307
BOSCH BC1148
BOSCH BC1177
BOSCH BC1180
BOSCH BC1181
BOSCH BC1296
BOSCH BC1298
BOSCH BC1309
BOSCH BC1334
BOSCH BC1349
BOSCH DO1800
BOSCH DO210
BOSCH DO211
BOSCH DO332
BOSCH DO817
BOSCH DO831
BOSCH DO832
BOSCH DO905
BOSCH DO909
BOSCH DO920
BOSCH DO939
BOSCH EDL195
BOSCH EDL203
BOSCH EDL971
BOSCH EDL972
BOSCH EFL155
BOSCH EFL254
BOSCH EFL294
BOSCH EFL295
BOSCH EFL312
BOSCH EFL489
BOSCH EFL491
BOSCH EFL492
BOSCH ELH4102
BOSCH ELH4107
BOSCH ELH4108
BOSCH ELH4110
BOSCH ELH4156
BOSCH ELH4196
BOSCH ELH4276
BOSCH ELH4300
BOSCH ELH4317
BOSCH ELH4391
BOSCH F101
BOSCH F103
BOSCH F105
BOSCH F120
BOSCH F127
BOSCH F134
BOSCH F136
BOSCH FT5221
BOSCH FT5341
BOSCH FX0035
BOSCH FX0042
BOSCH FX0061
BOSCH FX0144
BOSCH FX0150
BOSCH FX0151
BOSCH GFE262
BOSCH GFE271
BOSCH GFE322
BOSCH GFE323
BOSCH GFE350
BOSCH GFE364
BOSCH GFE381
BOSCH GFE382
BOSCH GL562Z
BOSCH GL702
BOSCH H10W04
BOSCH H10W09
BOSCH H11W02
BOSCH H12W02
BOSCH HF7615
BOSCH K4862011
BOSCH L10193
BOSCH L14619
BOSCH L17368
BOSCH L17369
BOSCH L17695
BOSCH L17817
BOSCH L17824
BOSCH L18366
BOSCH L27159
BOSCH L37674
BOSCH LF3494
BOSCH LF3714
BOSCH LF798
BOSCH LK1080A
BOSCH LK1080B
BOSCH LK1131
BOSCH LK1132
BOSCH LS15
BOSCH LS218
BOSCH LS223
BOSCH LS233
BOSCH LS288
BOSCH LS309
BOSCH LS462
BOSCH LS462A
BOSCH LS531
BOSCH LS571
BOSCH LS576
BOSCH LS602
BOSCH LS751
BOSCH LS793
BOSCH LS819
BOSCH LS835
BOSCH LS836
BOSCH LS855
BOSCH LS88
BOSCH LS883
BOSCH LS917
BOSCH LS932
BOSCH M38165
BOSCH M851139
BOSCH M852065
BOSCH M883804
BOSCH MC031805
BOSCH MD084963
BOSCH MH3304
BOSCH MH3331
BOSCH MH3384
BOSCH MH366
BOSCH MLS000462A
BOSCH MLS000592
BOSCH MLS000602
BOSCH MO441
BOSCH MOF100X
BOSCH MOF97X
BOSCH MOF99X
BOSCH OC111
BOSCH OC112
BOSCH OC135
BOSCH OC200
BOSCH OC2231
BOSCH OC245
BOSCH OC2451
BOSCH OC309
BOSCH OC467
BOSCH OC71
BOSCH OK115
BOSCH OK127
BOSCH OK83
BOSCH OP538
BOSCH OP565
BOSCH OP586
BOSCH OP5861
BOSCH OP5863
BOSCH OP643
BOSCH OP6432
BOSCH OP6433
BOSCH P550173
BOSCH PER159
BOSCH PER368
BOSCH PER369
BOSCH PH2801
BOSCH PH2809
BOSCH PH2992A
BOSCH PH3942
BOSCH PH4547
BOSCH PH4548
BOSCH PH5113
BOSCH PH5230
BOSCH PH5354
BOSCH PH5479
BOSCH PH5795
BOSCH PH57951
BOSCH PH57961
BOSCH PH5834
BOSCH QOF5434
BOSCH QOF5435
BOSCH R100
BOSCH R196
BOSCH R197
BOSCH R21
BOSCH R22
BOSCH R23
BOSCH R272
BOSCH R410
BOSCH R416
BOSCH R443
BOSCH R455
BOSCH R650
BOSCH R929
BOSCH RZ100
BOSCH S0140R
BOSCH S3262R
BOSCH S3418R
BOSCH S3419R
BOSCH S6140R
BOSCH SP1039
BOSCH SP819
BOSCH SP946
BOSCH SP952
BOSCH SP955
BOSCH SP956
BOSCH T0730077
BOSCH TO735572
BOSCH W752
BOSCH W753
BOSCH W8136
BOSCH W9103
BOSCH W91424
BOSCH WCO50
BOSCH WL7084
BOSCH WL7120
BOSCH WL7150
BOSCH WL7151
BOSCH WL7153
BOSCH WL7205
BOSCH WL7238
BOSCH X106
BOSCH X4009E
BOSCH X4112E
BOSCH X95
BOSCH Z1111
BOSCH Z1178
BOSCH Z1276
BOSCH Z1277
BOSCH Z1305
BOSCH Z289
BOSCH Z307
BOSCH Z475
BOSCH Z479
BOSCH Z56B
BOSCH Z576
BOSCH Z608
BOSCH Z964

117,36 Kč / ks bez DPH
142 Kč / ks s DPH
Motorizace

Více kategorií