+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
MERCEDES-BENZ Vito

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „MERCEDES-BENZ Vito“

Kód produktu: 21-0337
Snímač venkovní teploty
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: MERCEDES-BENZ A000 542 84 18 MERCEDES-BENZ A007 542 13 18 MERCEDES-BENZ 000 542 84 18 MERCEDES-BENZ 007 542 13 18 VW 2E0 919 379 A SMART A000 542 84 18 SMART A0001198V003000000 SMART A007 542 13 18 SMART 000 542 84 18 SMART 0001198V003000000 SMART 007 542 13 18 MAXGEAR 0001198V003000000 MAXGEAR 0005428418 MAXGEAR 0075421318 MAXGEAR 210337 MAXGEAR 2E0919379A MAXGEAR 30720155 MAXGEAR 323809021001A

92,56 Kč / ks bez DPH
112 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 23D2-11-29
Elektrické relé 1K0951253
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 1K0951253, 1K0 951 253, ALFA ROMEO 11129685 ALFA ROMEO 11129885 AUDI 1K0 951 253 FIAT 11129685 FIAT 11129885 FORD 5M5Z14N089A HONDA 39794-SDA-A02 HONDA 39794-SDA-A03 HONDA 39794-SDA-901 HONDA 39794-SDA-902 LANCIA 11129685 LANCIA 11129885 LANCIA 46520412 MAZDA AJ51-18-821 MAZDA B115-67-730 MAZDA UM46-67-730 MERCEDES-BENZ A 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ A 002 545 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ 002 545 11 19 MITSUBISHI MR588567 NISSAN 25230 79942

Doplňující informace:

Stav zboží: Používaný demontovaný díl

Informace o demontovaném vozidle:

Počet ujetých km: 360 000 km
Stav vozidla: Plně pojízdné
Číslo podvozku (VIN číslo): TMBGS21Z762134387
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 válce nafta
Výrobní datum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Prodejní typ: 1Z5364
Kód motoru: BJB
Kód převodovky: GQQ
Označení pohonu os: 5S
Vybavení: CA
Barva střechy: Q2
Vnější barva / Číslo laku: Q2 / F8F

Jiné informace:

Možnost vrácení: Ano (do 14 dnů od doručení)
Každý díl označujeme.
Součástka může být kompatibilní i s jinými značkami a modely aut (viz. políčko motorizace)
V případě potřeby kompatibilitu zkontrolujeme podle VIN.

20,66 Kč / ks bez DPH
25 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-285
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 169 mm
Vnitřní průměr [mm] 36 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) 55 KW / 75 HP 7.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 55 KW / 75 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 70 KW / 95 HP 6.1996 - 9.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) 65 KW / 88 HP 1.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D 55 KW / 75 HP 5.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) 70 KW / 95 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 D (210.010) 83 KW / 113 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 Turbo-D (210.015) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) 95 KW / 129 HP 3.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 D (210.020) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 Turbo-D (210.025) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) 95 KW / 129 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 250 d (210.610) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 290 TD (210.617) 95 KW / 129 HP 7.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) G 290 TD (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 7.1997 - Teraz
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 8.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) 130 KW / 177 HP 9.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 300 Turbo-D (140.135) 130 KW / 177 HP 5.1996 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 D (901.371, 902.371, 902.372) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472) 75 KW / 102 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 60 KW / 82 HP 10.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 58 KW / 79 HP 1.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 60 KW / 82 HP 9.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.372, 903.373) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 60 KW / 82 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 12.1999
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D 4x4 (903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.473) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361) 60 KW / 82 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 75 KW / 102 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 75 KW / 102 HP 6.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.322) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.421, 903.422, 903.423) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 85 KW / 116 HP 12.1998 - 9.2001
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 TD (638.274) 72 KW / 98 HP 9.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638274) 72 KW / 98 HP 8.1996 - 2.1999
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 612 D (668.331, 668.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 812 D (670.331, 670.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Autobus (B670) O 812 (670.373, 670.674) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164) 58 KW / 79 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174) 72 KW / 98 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) 58 KW / 79 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD Turbodiesel (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 4.1997 - 12.2001
PUCH G-MODELL (W463) G 300 Turbodiesel (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 1.1996 - 11.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:


MAN 51.05500-6073
MAN 51.05504-0105
MERCEDES-BENZ 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ 606 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 02 25
SSANGYONG 661 180 32 09
SSANGYONG 66118 43325
SSANGYONG 66118-03309
SSANGYONG 66118-03409
VAG 07W 115 436A
VAG 07W11436A
FENDT F 926 202 510 010
MAXGEAR 0140180015
MAXGEAR 0986AF0004
MAXGEAR 1010
MAXGEAR 1109T7
MAXGEAR 14046
MAXGEAR 1457429143
MAXGEAR 145742914344N
MAXGEAR 1457429278
MAXGEAR 1501023
MAXGEAR 1536145
MAXGEAR 2288
MAXGEAR 2558300
MAXGEAR 260018
MAXGEAR 300841
MAXGEAR 314108
MAXGEAR 32548
MAXGEAR 384OX
MAXGEAR 50013384
MAXGEAR 51055006073
MAXGEAR 51055040105
MAXGEAR 5224
MAXGEAR 6021800009
MAXGEAR 6061800009
MAXGEAR 6061800109
MAXGEAR 6061800910
MAXGEAR 6061840025
MAXGEAR 6061840125
MAXGEAR 6061840225
MAXGEAR 64807
MAXGEAR 6611803209
MAXGEAR 6611803309
MAXGEAR 6611803409
MAXGEAR 6611843325
MAXGEAR 7584046
MAXGEAR 93229
MAXGEAR A6021800009
MAXGEAR A6061800009
MAXGEAR A6061800109
MAXGEAR A6061840025
MAXGEAR A6061840125
MAXGEAR A6061840225
MAXGEAR AC3365
MAXGEAR AC6026E
MAXGEAR AC6239E
MAXGEAR AC8013
MAXGEAR ADG02131
MAXGEAR ADG02138
MAXGEAR ALO8129
MAXGEAR AS1577
MAXGEAR CH5640
MAXGEAR CH8871ECO
MAXGEAR D35E17237
MAXGEAR DGMO1951
MAXGEAR DO709
MAXGEAR E17237
MAXGEAR E172HD35
MAXGEAR EF1042
MAXGEAR EL8169x
MAXGEAR ELH4191
MAXGEAR ELH4206
MAXGEAR EO2904
MAXGEAR EO5311
MAXGEAR EO6506
MAXGEAR EOF018
MAXGEAR EXL617
MAXGEAR EXL630
MAXGEAR EXL929
MAXGEAR F926202510010
MAXGEAR FA5285
MAXGEAR FA5860ECO
MAXGEAR FOECO031
MAXGEAR FOP613
MAXGEAR FX0158
MAXGEAR G1033
MAXGEAR G1274
MAXGEAR G1690
MAXGEAR J1310402
MAXGEAR J1310403
MAXGEAR JFOECO031
MAXGEAR L251
MAXGEAR L312
MAXGEAR L37616
MAXGEAR L45259
MAXGEAR LC120
MAXGEAR LF3769
MAXGEAR LI220
MAXGEAR MD285
MAXGEAR MD491
MAXGEAR ML027
MAXGEAR ML1316
MAXGEAR MLE1364
MAXGEAR MO1172
MAXGEAR MO72
MAXGEAR OB821740
MAXGEAR OP213
MAXGEAR OP613
MAXGEAR OX1025
MAXGEAR OX1025D
MAXGEAR OX123
MAXGEAR OX1231
MAXGEAR OX1231D
MAXGEAR OX1231DECO
MAXGEAR OX123D
MAXGEAR OX124
MAXGEAR OX124D
MAXGEAR P550563
MAXGEAR P7196
MAXGEAR P847
MAXGEAR P9278
MAXGEAR R2601P
MAXGEAR S5095PE
MAXGEAR S5583PO
MAXGEAR SH437
MAXGEAR SH437P
MAXGEAR V340021
MAXGEAR VFL368
MAXGEAR X130
MAXGEAR XE539

 

 

 

85,12 Kč / ks bez DPH
103 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-281
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 159 mm
Vnitřní průměr [mm] 23 mm
Vnější průměr [mm] 62 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 23 mm

Kompatibilita:

DAEWOO KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x4 156 KW / 212 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.0 16V 94 KW / 128 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x4 162 KW / 220 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO REXTON (GAB_) 3.2 V6 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 E (124.019) 100 KW / 136 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 220 E (124.022) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 280 E (124.028) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 E-24 (124.031) 162 KW / 220 HP 9.1988 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 320 E (124.032) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 200 CE (124.040) 100 KW / 136 HP 7.1992 - 7.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 220 CE (124.042) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 300 CE-24 (124.051) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 12.1992
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 320 CE (124.052) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 TE (124.079) 100 KW / 136 HP 5.1986 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 220 TE (124.082) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 280 TE (124.088) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 320 TE (124.092) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061) 162 KW / 220 HP 4.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 89 KW / 121 HP 11.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 90 KW / 122 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) 100 KW / 136 HP 1.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 132 KW / 180 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) 110 KW / 150 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) 142 KW / 193 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) 142 KW / 193 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) 206 KW / 280 HP 5.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) 90 KW / 122 HP 6.1996 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) 95 KW / 129 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 120 KW / 163 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 180 (203.035) 95 KW / 129 HP 10.2000 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 Kompressor (203.045) 120 KW / 163 HP 5.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 180 (203.235) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.245) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 180 (203.735) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 200 Kompressor (203.745) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 230 Kompressor (203.747) 145 KW / 197 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 (208.335) 100 KW / 136 HP 6.1997 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) 141 KW / 192 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 (208.435) 100 KW / 136 HP 3.1998 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.444) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.445) 141 KW / 192 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) 142 KW / 193 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.448) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 (124.019) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 220 (124.022) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.029) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.028) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 320 (124.032) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 200 T (124.079) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 220 T (124.082) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 320 T (124.092) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 36 T AMG (124.092) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 200 (124.040) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 220 (124.042) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 320 (124.052) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 36 AMG (124.052) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 200 (124.060) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 220 (124.062) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 320 (124.066) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 36 AMG (124.066) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 (210.035) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.048) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.045) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 230 (210.037) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.053) 142 KW / 193 HP 1.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.055) 162 KW / 220 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 230 T (210.237) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 (463.228, 463.227) 125 KW / 170 HP 6.1993 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 128 KW / 174 HP 6.1990 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 12.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 36 AMG (463.230) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 7.1998
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GE (463.207) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 9.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 320 GE (463.208) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 11.1997
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) 110 KW / 150 HP 2.1998 - 6.2005
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 280 (140.028) 142 KW / 193 HP 2.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE 2.8 (140.028) 145 KW / 197 HP 1.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033) 170 KW / 231 HP 3.1991 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) 142 KW / 193 HP 8.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061) 170 KW / 231 HP 3.1989 - 7.1993
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063) 170 KW / 231 HP 9.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 120 KW / 163 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 141 KW / 192 HP 10.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 142 KW / 193 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 145 KW / 197 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 4x4 (903.672, 903.673) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,... 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (B904) 414 (904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 (638.214, 638.294) 95 KW / 129 HP 2.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 (638.234, 638.294) 105 KW / 143 HP 10.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638234, 638294) 105 KW / 143 HP 8.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194) 95 KW / 129 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194) 105 KW / 143 HP 12.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094) 95 KW / 129 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094) 105 KW / 143 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 6.1989 - 8.1993
PUCH G-MODELL (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 2.1994 - 12.1997
PUCH G-MODELL (W463) G 36 AMG (463.230, 463.231) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 4.1998
SSANGYONG ACTYON I 2.3 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 11.2005 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 10.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.0 94 KW / 128 HP 5.1997 - 10.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 5.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ) 154 KW / 209 HP 12.1996 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 11.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 110 KW / 150 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 120 KW / 163 HP 3.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.0 93 KW / 126 HP 10.1996 - 5.2005
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 10.1996 - 11.2002
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 110 KW / 150 HP 4.2003 - 8.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1996 - 9.2004
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.3 RX230 4x4 110 KW / 150 HP 5.2002 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 8.2004 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 3.2005 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2004 - 5.2012
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4 132 KW / 180 HP 3.2008 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 137 KW / 186 HP 6.2006 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG RODIUS I 3.2 162 KW / 220 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 3.2 4WD 162 KW / 220 HP 7.2007 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006
VW LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006

OE čísla:
MERCEDES-BENZ 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ 104 184 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 08 25
SSANGYONG 1041 800109
SSANGYONG 162 184 30 25
SSANGYONG 16218-03009
VAG 00A 115 466
HUIZHONG 1621803009
MAXGEAR 00A115466
MAXGEAR 0140180002
MAXGEAR 08796427
MAXGEAR 1041800109
MAXGEAR 1041840225
MAXGEAR 1041840325
MAXGEAR 1041840425
MAXGEAR 1041840825
MAXGEAR 1109T6
MAXGEAR 14013
MAXGEAR 1457429122
MAXGEAR 1621803009
MAXGEAR 1621843025
MAXGEAR 260174
MAXGEAR 50013227
MAXGEAR E142HD21
MAXGEAR FOECO009
MAXGEAR HU7271x
MAXGEAR L313
MAXGEAR MD281
MAXGEAR ML493
MAXGEAR OE6403
MAXGEAR OX133DOEKO
MAXGEAR SO803

 

 

58,68 Kč / ks bez DPH
71 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-2060
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 190 mm
Vnitřní průměr [mm] 20 mm
Vnější průměr [mm] 53 mm
Vnější průměr 1 [mm] 54 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 17 mm

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 180 d (177.010) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 180 d (177.110) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 180 d (247.010) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 200 d (247.012) 110 KW / 150 HP 12.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 200 d 4-matic (247.013) 110 KW / 150 HP 10.2019 - 9.2021
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 d (247.014) 140 KW / 190 HP 12.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 d 4-matic (247.015) 140 KW / 190 HP 10.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 d (205.000) 90 KW / 122 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 d (205.011) 110 KW / 150 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 d (205.001) 118 KW / 160 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 220 d (205.014) 143 KW / 194 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 220 d 4-matic (205.015) 143 KW / 194 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 de (205.013) 225 KW / 306 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 d (205.018) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 d 4-matic (205.019) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 180 d (205.200) 90 KW / 122 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 d (205.211) 110 KW / 150 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 d (205.201) 118 KW / 160 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 220 d (205.214) 143 KW / 194 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 220 d 4-matic (205.215) 143 KW / 194 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 de (205.213) 225 KW / 306 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 d (205.218) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 d 4-matic (205.219) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 d (205.301) 118 KW / 160 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 220 d (205.314) 143 KW / 194 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 220 d 4-matic (205.315) 143 KW / 194 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 d (205.318) 180 KW / 245 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 d 4-matic (205.319) 180 KW / 245 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 d (205.401) 118 KW / 160 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 220 d (205.414) 143 KW / 194 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 220 d 4-matic (205.415) 143 KW / 194 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 d (205.418) 180 KW / 245 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 200 d (206.003) 120 KW / 163 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 220 d (206.016, 206.004) 147 KW / 200 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 220 d 4-matic (206.005) 147 KW / 200 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 300 d (206.006) 195 KW / 265 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 300 d 4-matic (206.007) 195 KW / 265 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 200 d (206.203) 120 KW / 163 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 220 d (206.204, 206.216) 147 KW / 200 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 220 d 4-matic (206.205) 147 KW / 200 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 300 d (206.206) 195 KW / 265 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS All-Terrain (S206) C 220 d 4-matic (206.214) 147 KW / 200 HP 12.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 180 d (118.310) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 d (118.312) 110 KW / 150 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 d 4-matic (118.313) 110 KW / 150 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 d (118.314) 140 KW / 190 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 d 4-matic (118.315) 140 KW / 190 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 180 d (118.610) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 d (118.612) 110 KW / 150 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 d 4-matic (118.613) 110 KW / 150 HP 10.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 d (118.614) 140 KW / 190 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 d 4-matic (118.615) 140 KW / 190 HP 10.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 220 d (257.314) 143 KW / 194 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 300 d (257.318) 180 KW / 245 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 300 d 4-matic (257.319) 195 KW / 265 HP 4.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 350 d (257.320) 210 KW / 286 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 350 d 4-matic (257.321) 210 KW / 286 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 400 d 4-matic (257.323) 243 KW / 330 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 400 d 4-matic (257.323) 250 KW / 340 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 d (213.012) 118 KW / 160 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 d (213.013) 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d (213.004) 120 KW / 163 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d 4-matic (213.005) 120 KW / 163 HP 10.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d (213.004) 143 KW / 194 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) 2.0 E 220 d (213.004) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d 4-matic (213.005) 143 KW / 194 HP 10.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) 2.0 E 220 d 4-matic (213.005) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 de (213.016) 225 KW / 306 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 de 4-matic (213.011) 225 KW / 306 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 d (213.008) 180 KW / 245 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 d 4-matic (213.019) 195 KW / 265 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 d (213.022) 210 KW / 286 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 400 d 4-matic (213.023) 243 KW / 330 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 400 d (213.020) 250 KW / 340 HP 12.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 400 d 4-matic (213.023) 250 KW / 340 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 d (213.212) 118 KW / 160 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 d (213.213) 110 KW / 150 HP 10.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d (213.204) 120 KW / 163 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d (213.204) 143 KW / 194 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d 4-matic (213.205) 143 KW / 194 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d (213.204) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d 4-matic (213.205) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 de 4-matic (213.211) 225 KW / 306 HP 8.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 d (213.208) 180 KW / 245 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 d 4-matic (213.219) 195 KW / 265 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 350 d (213.222) 210 KW / 286 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 400 d 4-matic (213.223) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 400 d (213.220) 250 KW / 340 HP 2.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 400 d 4-matic (213.223) 250 KW / 340 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 de (213.216) 225 KW / 306 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 220 d 4-matic (213.217) 143 KW / 194 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 220 d 4-matic (213.205) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 400 d 4-matic (213.227) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 400 d 4-matic (213.227) 250 KW / 340 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 d 4-matic (238.319) 195 KW / 265 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 220 d (238.314) 120 KW / 163 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 220 d (238.314) 143 KW / 194 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 220 d 4-matic (238.315) 143 KW / 194 HP 3.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 d (238.318) 180 KW / 245 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 350 d (238.320) 210 KW / 286 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 400 d 4-matic (238.323) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 400 d 4-matic (238.323) 250 KW / 340 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 d 4-matic (238.419) 195 KW / 265 HP 4.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 220 d (238.414) 143 KW / 194 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 220 d 4-matic (238.415) 143 KW / 194 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 d (238.418) 180 KW / 245 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 350 d (238.420) 210 KW / 286 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 400 d 4-matic (238.423) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 400 d 4-matic (238.423) 250 KW / 340 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 350 d (222.020, 222.120) 210 KW / 286 HP 7.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 350 d 4-matic (222.121) 183 KW / 249 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 350 d 4-matic (222.021, 222.121) 210 KW / 286 HP 5.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 400 d (222.034, 222.134) 250 KW / 340 HP 7.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 400 d 4-matic (222.035, 222.135) 250 KW / 340 HP 5.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W223) S 350 d (223.030) 210 KW / 286 HP 9.2020 - 6.2023
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W223) S 350 d 4-matic (223.031) 210 KW / 286 HP 9.2020 - 6.2023
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W223) S 400 d 4-matic (223.033) 243 KW / 330 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (V223) S 350 d (223.130) 210 KW / 286 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (V223) S 350 d 4-matic (223.131) 210 KW / 286 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (V223) S 400 d 4-matic (223.133) 243 KW / 330 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 300 d 4-matic (167.119) 180 KW / 245 HP 10.2018 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 300 d EQ Boost 4-matic (167.119, 167.109) 200 KW / 272 HP 6.2021 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 d 4-matic (167.121) 200 KW / 272 HP 12.2018 - 5.2021
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 de 4-matic (167.117) 225 KW / 306 HP 11.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 de 4-matic (167.117) 235 KW / 320 HP 3.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 400 d 4-matic (167.123) 243 KW / 330 HP 12.2018 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 300 d EQ Boost 4-matic (167.309) 200 KW / 272 HP 6.2021 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 d 4-matic 183 KW / 249 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 d 4-matic (167.321) 200 KW / 272 HP 11.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 de 4-matic (167.317) 235 KW / 320 HP 3.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 400 d 4-matic (167.323) 243 KW / 330 HP 11.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 350 d 4-matic (463.349) 210 KW / 286 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 400 d 4-matic (463.350) 243 KW / 330 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 180 d (247.710) 85 KW / 116 HP 3.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 200 d (247.712) 110 KW / 150 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 200 d 4-matic (247.713) 110 KW / 150 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 220 d (247.714) 140 KW / 190 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 220 d 4-matic (247.715) 140 KW / 190 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 180 d (247.610) 85 KW / 116 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 200 d (247.612) 110 KW / 150 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 200 d 4-matic (247.613) 110 KW / 150 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 220 d (247.614) 140 KW / 190 HP 12.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 220 d 4-matic (247.615) 140 KW / 190 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 d (253.913) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 d 4-matic (253.916) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 220 d (253.914) 143 KW / 194 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 220 d 4-matic (253.915) 143 KW / 194 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 d 4-matic (253.919) 180 KW / 245 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 de 4-matic (253.911) 225 KW / 306 HP 5.2020 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 400 d 4-matic (253.923) 243 KW / 330 HP 8.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 d 4-matic (253.316) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 d (253.313) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 8.2021
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 220 d 4-matic (253.315) 143 KW / 194 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 de 4-matic (253.311) 225 KW / 306 HP 5.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 d 4-matic (253.319) 180 KW / 245 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 400 d 4-matic (253.323) 243 KW / 330 HP 8.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC (X254) 220d 4-matic (254.605) 145 KW / 197 HP 9.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLS (X167) 350 d 4-matic (167.921) 210 KW / 286 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLS (X167) 400 d 4-matic (167.923) 243 KW / 330 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 220 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 220 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 250 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 250 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 75 KW / 102 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 100 KW / 136 HP 9.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 100 KW / 136 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 114 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) 100 KW / 136 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 120 KW / 163 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 116 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) 120 KW / 163 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 119 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 140 KW / 190 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 119 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) 140 KW / 190 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 75 KW / 102 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 9.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 9.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 200 CDI (447.703, 447.813) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 200 CDI 4-matic (447.703, 447.813) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 220 CDI (447.703, 447.813) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 220 CDI 4-matic (447.703, 447.813) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 250 CDI (447.703, 447.813) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 250 CDI 4-matic (447.703, 447.813) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI (447813, 447703) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI 4-matic (447813, 447703) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI (447.813, 447.703) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI 4-matic (447.813, 447.703) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 211 CDI (907.721, 907.723) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 215 CDI (907.721, 907.723) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 217 CDI (907.721, 907.723) 125 KW / 170 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 211 CDI (910.621, 910.623) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 215 CDI (910.621, 910.623) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 211 CDI (910.121, 910.123) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 211 CDI RWD (907.221, 907.223, 907.123) 84 KW / 114 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 215 CDI (910.121, 910.123) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 215 CDI RWD (907.221, 907.223) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 217 CDI RWD (907.221, 907.223) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 315 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 317 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 125 KW / 170 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 319 CDI (907.733, 907.735) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 319 CDI pohon vsetkych kolies (907.733) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 311 CDI (910.631, 910.633) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 311 CDI RWD (907.631, 907.633, 907.635, 907.637) 84 KW / 114 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 315 CDI (910.631, 910.633) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 315 CDI RWD (907.631, 907.633, 907.635, 907.637) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 317 CDI (910.633) 125 KW / 170 HP 3.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 317 CDI RWD (907.631, 907.633, 907.635, 907.637) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 319 CDI RWD (907.633, 907.635, 907.637) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 319 CDI pohon vsetkych kolies (907.633, 907.635,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 311 CDI (910.131, 910.133) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 311 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 84 KW / 114 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 315 CDI (910.131, 910.133) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 315 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 317 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 319 CDI RWD (907.133, 907.135, 907.233, 907.235) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 319 CDI pohon vsetkych kolies (907.133, 907.135,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 315 CDI (910.030) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 317 CDI (910.030) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 411 CDI RWD (907.641, 907.643, 907.645, 907.647) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 415 CDI (910.641, 910.643) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 415 CDI RWD (907.641, 907.643, 907.645, 907.647) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 417 CDI RWD (907.641, 907.643, 907.645, 907.647) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 419 CDI RWD (907.643, 907.645, 907.647) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 419 CDI pohon vsetkych kolies (907.643, 907.645,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 411 CDI RWD (907.141, 907.143, 907.145, 907.241, 907.243... 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 415 CDI (910.141, 910.143) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 415 CDI RWD (907.141, 907.143, 907.145, 907.241, 907.243... 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 417 CDI RWD (907.141, 907.143, 907.145, 907.241, 907.243... 125 KW / 170 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 419 CDI RWD (907.143, 907.145, 907.243, 907.245) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 419 CDI pohon vsetkych kolies (907.143, 907.145, 907.243... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 415 CDI (910.040) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 417 CDI (910.040) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 515 CDI (907.653, 907.655, 907.657) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 517 CDI (907.653, 907.655, 907.657) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 519 CDI (907.653, 907.655, 907.657) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 519 CDI pohon vsetkych kolies (907.653, 907.655,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 515 CDI RWD (907.153, 907.155, 907.253, 907.255) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 519 CDI RWD (907.153, 907.155, 907.253, 907.255) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz

OE čísla:


MERCEDES-BENZ 654 180 11 00
MERCEDES-BENZ 654 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 654 180 11 00
MERCEDES-BENZ A 654 184 00 25
MAXGEAR HU6020z

 

166,94 Kč / ks bez DPH
202 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FROD0092
Gumové rohože 1. rad do Mercedes-Benz Vito (2003+) Viano (2003+) Marco Polo Camper (2015+)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

MERCEDES-BENZ
VIANO (W639)09.03 -
VITO Mixto (Double Cabin) (W447)10.14 -
VITO Autobus (W639)09.03 -
VITO Tourer (W447)10.14 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639)08.03 -
eVITO Tourer (W447)04.19 -
VITO Skrinka (W447)10.14 -
MARCO POLO Camper (W447)03.15 -
eVITO Skrinka (W447)03.19 -

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

671,07 Kč / ks bez DPH
812 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FRO410312
Gumové rohože komplet do Mercedes Benz Vito (2014+)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

MERCEDES BENZ
VITO Skrinka (W447)10.14 -    
VITO Tourer (W447)10.14 -
eVITO Skrinka (W447)03.19 -
eVITO Tourer (W447)04.19 -
VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 10.14 -
   

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

671,07 Kč / ks bez DPH
812 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 25B-4-194
Snímač parkování parkovací senzor PDC
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 0015427418, 0035428718, 0045428718, 0263003167, A0015427418, A0035428718, A0045428718
Čísla náhrad: 34743, 0901054, 10934743, 408797, V30720024, 0263023939
Doplňující informace:
Montážní strana : Přední, Zadní
Počet pinů: 4
Kompatibilita:
MERCEDES-BENZ
CLK (C209)
CLK kabriolet (A209)
CLS (C219)
TRIEDA A (W168)
TRIEDA C (W203)
TRIEDA C T-Model (S203)
TRIEDA C coupe (CL203)
TRIEDA CLC (CL203)
TRIEDA E (W210)
TRIEDA E (W211)
TRIEDA E T-Model (S210)
TRIEDA E T-Model (S211)
TRIEDA GL (X164)
TRIEDA M (W163)
TRIEDA M (W164)
TRIEDA R (W251, V251)
TRIEDA S (W220)
TRIEDA S coupe (C215)
SL (R230)
SLK (R171)
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902)
SPRINTER 2-t Skriňa (B901, B902)
SPRINTER 3-t Autobus (B903)
SPRINTER 3-t Skriňa (B903)
VANEO (414)
VIANO (W639)
VITO / MIXTO Skriňa (W639)
VITO Autobus (W639)

238,84 Kč / ks bez DPH
289 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575010
Stěrač valeo first 700 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 700 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575010

AUDI
Q4 SUV (F4B) 07.20 -     
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
CHRYSLER
VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 01.95 - 03.01    
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14    
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13    
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
C6 (TD_) 09.05 - 12.12    
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
FIAT
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
GALAXY I (WGR) 03.95 - 05.06    
TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 02.14 -
KUGA II (DM2) 05.12 -     
TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 02.14 -
PUMA (J2K, CF7) 09.19 -     
TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 02.14 -
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06    
TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 04.12 -
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06    
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 04.12 -
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06    
TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 09.12 -
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14    
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 08.13 -
FORD USA
EDGE 01.14 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03    
MERCEDES-BENZ
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12    
VIANO (W639) 09.03 -
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17    
VITO Autobus (W639) 09.03 -
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12    
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -
OPEL
AMPERA-E (F17) 05.17 - 03.19    
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA J GTC 10.11 -     
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
ASTRA K (B16) 06.15 -     
ASTRA K żikmé zadná kapota 06.15 -
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
ASTRA K Skrina/kombi 11.15 -
PEUGEOT
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
806 (221) 06.94 - 08.02
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
3008 velkorozmerova limuzina (0U_) 05.09 - 12.17
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
3008 Van (0U_) 05.09 - 12.17
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
5008 (0U_, 0E_) 06.09 - 03.17
407 (6D_) 02.04 - 12.11    
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06
407 SW (6E_) 05.04 - 12.11    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
407 Kupé (6C_) 10.05 -     
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
RENAULT
ESPACE V (JR_) 02.15 -     
SCÉNIC IV (J9_) 09.16 -
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -     
GRAND SCÉNIC IV (R9_) 09.16 -
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -
TOYOTA
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -
VW
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
ID.5 (E39) 07.21 -
GOLF PLUS V (5M1, 521) 12.04 - 12.13    
SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 05.95 - 03.10
GOLF PLUS Van (521) 01.09 - 08.14    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
ID.4 (E21) 05.20 -     
TOURAN (5T1) 05.15 -

228,93 Kč / ks bez DPH
277 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stěrač Valeo First 650 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 650 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

223,14 Kč / ks bez DPH
270 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1388
Těsnění gumička pumpičky čerpadla ostřikovače
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

PŘED KOUPOU PROSÍME POROVNAT ROZMĚRY GUMIČKY NÍŽE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňující informace:
MATERIÁL - GUMA
VNĚJŠÍ PRŮMĚR: ~11,7 / 17,7 mm
VNITŘNÍ PRŮMĚR: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

18,18 Kč / ks bez DPH
22 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 1H-1-90
Manžeta řadící páky MERCEDES-BENZ VITO MK2 W639
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta řadící páky do MERCEDES-BENZ VITO MK2 W639 (2003-2014) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  •     nejvyšší kvalita výrobku,
  •     přesná kompatibilita v daném autě,
  •     snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  •     pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  •     vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  •     manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  •     produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 4
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

MERCEDES-BENZ VITO MK2 W639 (2003-2014)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1H-1-89
Manžeta řadící páky MERCEDES-BENZ VITO MK1 W638
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta řadící páky do MERCEDES-BENZ VITO MK1 W638 (1996-2003) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  •     nejvyšší kvalita výrobku,
  •     přesná kompatibilita v daném autě,
  •     snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  •     pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  •     vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  •     manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  •     produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne


Kompatibilita: MERCEDES-BENZ VITO MK1 W638 (1996-2003)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3I-1-335
Manžeta řadící páky Mercedes Benz Vito CDI
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do Mercedes Benz Vito CDI (r.v.1999-2002) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:
nejvyšší kvalita výrobku,
přesná kompatibilita v daném autě,
snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
produkt vyráběný v EU.
UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

Mercedes Benz Vito CDI (r.v.1999-2002)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 4J-1-305
Manžeta řadící páky Mercedes Benz Vito MK2 Viano 2004+ AUTOMAT
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do Mercedes Benz Vito MK2 Viano 2004+ AUTOMAT vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:
nejvyšší kvalita výrobku,
přesná kompatibilita v daném autě,
snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
produkt vyráběný v EU.
UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Automatická
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita
Mercedes Benz Vito MK2 Viano 2004+ AUTOMAT

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 4J-2-189
Lanko táhlo otevírání kapoty
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Lanko táhlo otevírání kapoty MERCEDES-BENZ VÁNO (W639) VITO / MIXTO Skříňka (W639) VITO Autobus (W639)

OE čísla:

  • 6397500159
  • 6397500359
  • A6397500159
  • A6397500359


Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ

VIANO (W639)

3,0 (639.711, 639.811) (M 112.951) 3199ccm 190KM/140kW 2003/09-

3.2 (639.713, 639.813, 639.815) (M 112.951) 3199ccm 218KM/160kW 2003/09-

3.5 (639.811, 639.813, 639.815) (M 272.978) 3498ccm 258KM/190kW 2007/09-

3.7 (639.815) (M 112.976) 3724ccm 231KM/170kW 2004/06-

CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2003/09-

CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (OM 646.982) 2148ccm 116KM/85kW 2005/08-

CDI 2.0 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/07-

CDI 2.0 4-matic (639.713) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2005/07-

CDI 2.0 4-matic (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/07-

CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2003/0

CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/07-

CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... (OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2005/07-

CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/07-

CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 642.890) 2987ccm 224KM/165kW 2010/07-

CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 642.990) 2987ccm 204KM/150kW 2006/03-

VITO / MIXTO Skříňka (W639)

109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.980 OM 646.981) 2148ccm 95KM/70kW 2006/08-

109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.983) 2148ccm 88KM/65kW 2003/09-

110 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 95KM/70kW 2010/09-

111 CDI (639.601, 639.603) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 116KM/85kW 2007/09-

111 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2003/09-

111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2007/09-

113 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2003/09-

115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2006/07-

116 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

119 (639.601, 639.603, 639.605) (M 112.951) 3199ccm 190KM/140kW 2003/09-

120 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 642.990) 2987ccm 204KM/150kW 2006/07-

122 (639.601, 639.603, 639.605) (M 112.951) 3199ccm 218KM/160kW 2003/09-

122 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 642.890) 2987ccm 224KM/165kW 2010/09-

123 (639.601) (M 112.976) 3724ccm 231KM/170kW 2004/06-2008/07

126 (639.601, 639.603, 639.605) (M 272.978) 3498ccm 258KM/190kW 2007/09-

E-CELL (639.601, 639.603, 639.605) (EM 780.994) 82KM/60kW 2012/03-

VITO Autobus (W639)

109 CDI (639.701) (OM 646.983) 2148ccm 88KM/65kW 2003/09-

109 CDI (639.701, 639.703) (OM 646.980) 2148ccm 95KM/70kW 2006/09-

109 CDI 4x4 (639.701) (OM 646.981) 2148ccm 95KM/70kW 2007/09-

110 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 95KM/70kW 2010/09-

111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.980) 2148ccm 116KM/85kW 2007/09-

111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2003/09-

111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2007/09-

113 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

115 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2003/09-

115 CDI 4x4 (639.701, 639.705) (OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2007/09-

116 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

119 (639.701, 639.703, 639.705) (M 112.951) 3199ccm 190KM/140kW 2003/09-

120 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 642.990) 2987ccm 204KM/150kW 2006/07-

122 (639.701, 639.703, 639.705) (M 112.951) 3199ccm 218KM/160kW 2003/09-

122 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 642.890) 2987ccm 224KM/165kW 2010/09-

123 (639.701) (M 112.976) 3724ccm 231KM/170kW 2004/06-

126 (639.701, 639.703, 639.705) (M 272.978) 3498ccm 258KM/190kW 2007/09-

E-CELL (639.703) (EM 780.994) 82KM/60kW 2012/03-

331,40 Kč / ks bez DPH
401 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1J-2-253
Klíče pro demontáž autorádia, navigace 4 ks v sadě 92x26 mm
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Klíče pro demontáž autorádia, navigace

Popis:

    Balení obsahuje 4 ks
    Rozměr 92 mm x 26 mm
    Klíče umožňují rychle a snadno vyjmout rádio, navigaci z auta bez poškození panelu nebo palubní desky

Příklady použití:

    Demontáž rádia
    Demontáž navigace
    Demontáž panelu klimatizace

Kompatibilita mimo jiné například v:

AUDI:

    AUDI A3 8L
    AUDI A3 8P
    AUDI A4 8D B5
    AUDI A4 8E/8H B6/B7
    AUDI A6 C5 4B
    AUDI A6 C6 4F
    AUDI A8 4D

RÁDIA A NAVIGACE AUDI:

    NAVIGATION PLUS
    RNS
    RNS-E
    CONCERT 1+2
    CHORUS
    BETA CC
    GAMMA CC
    DELTA CC

MERCEDES-BENZ:

    MERCEDES-BENZ A-TŘÍDA W168
    MERCEDES-BENZ C-TŘÍDA W123
    MERCEDES-BENZ C-TŘÍDA W201
    MERCEDES-BENZ C-TŘÍDA W202
    MERCEDES-BENZ C-TŘÍDA W203
    MERCEDES-BENZ CLK W208
    MERCEDES-BENZ CLK W209
    MERCEDES-BENZ E-TŘÍDA W124
    MERCEDES-BENZ E-TŘÍDA W210
    MERCEDES-BENZ E-TŘÍDA W211
    MERCEDES-BENZ S-TŘÍDA W126
    MERCEDES-BENZ S-TŘÍDA W140
    MERCEDES-BENZ S-TŘÍDA W220
    MERCEDES-BENZ SLK R170
    MERCEDES-BENZ M-TŘÍDA W163
    MERCEDES-BENZ Vito/Viano W638
    MERCEDES-BENZ Vito/Viano W639

RÁDIA A NAVIGACE MERCEDES:

    COMMAND 2.0
    COMMAND 2.5
    SOUND (BECKER)
    AUDIO 30 APS
    AUDIO APS2
    AUDIO APS3
    AUDIO APS4
    AUDIO 40/30 (BECKER)
    KLIMATIZACE (PANEL) MERCEDES W202 C-TŘÍDA
    KLIMATIZACE (PANEL) W140 S-TŘÍDA
    KLIMATIZACE (PANEL) W208 CLK
    KLIMATIZACE (PANEL) W129/R129 SL

VOLKSWAGEN:

    VW FOX
    VW POLO 9N
    VW GOLF IV
    VW GOLF V
    VW BORA
    VW JETTA V
    VW PASSAT 3B/3BG B5
    VW PASSAT 3C B6
    VW TOURAN
    VW SHARAN
    VW TOUAREG
    VW CADDY
    VW T5/MULTIVAN

RÁDIA A NAVIGACE VW:

    MFD A
    MFD B
    MFD C
    MFD D
    MFD G
    MFD
    MFD 2
    MCD
    Delta
    RNS
    RNS-2
    RCD100
    RCD200
    RCD300
    RCD500
    CD

SEAT:

VŠECHNY MODELY KDE SE NAMONTOVANÉ:

    MFD
    MCD
    Rádio/Navigace

SKODA:

VŠECHNY MODELY KDE SE NAMONTOVANÉ:

    MFD
    MCD
    Rádio/Navigace

FORD:

VŠECHNY MODELY KDE SE NAMONTOVANÉ:

    FORD EXQUISIT
    FORD MONSOON
    FORD SONY 6000 CD
    FORD BLAUPUNKT TRAVEL PILOT EX
    RADIO 5000C (FORD MONDEO MK3 LIFT)

66,94 Kč / ks bez DPH
81 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 6F-2-269
Hlavice řadící páky
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Hlavice řadící páky MAN G MERCEDES-BENZ SPRINTER T1 VIANO VITO VOLKSWAGEN CRAFTER 30-35 30-50

OEM čísla:

    2E2711101B

Popis:

    Verze: 6 rychlostní
    Barva: černá


Kompatibilita:

MAN

    G

MERCEDES-BENZ

    SPRINTER 3,5-t Autobus (906)

    SPRINTER 3,5-t Kombi (906)

    SPRINTER 3,5-t korba/podvozek (906)

    SPRINTER 3,5-t Skříňka (906)

    SPRINTER 3,5-t korba/podvozek (906)

    SPRINTER 3-t Autobus (906)

    SPRINTER 3-t korba / podvozek (906)

    SPRINTER 3-t Skříňka (906)

    SPRINTER 4,6-t Kombi (906)

    SPRINTER 4,6-t korba/podvozek (906)

    SPRINTER 4,6-t Skříňka (906)

    SPRINTER 5-t Kombi (906)

    SPRINTER 5-t korba / podvozek (906)

    SPRINTER 5-t Skříňka (906)

    SPRINTER 5-t korba / podvozek (906)

    T1 Autobus (601)

    VIANO (W639)

    VITO / MIXTO Kombi (W639)

    VITO / MIXTO Skříňka (W639)

    VITO Autobus (W639)

VOLKSWAGEN

    CRAFTER 30-35 Autobus (2E_)

    CRAFTER 30-50 Kombi (2E_)

    CRAFTER 30-50 korba / podvozek (2F_)

    CRAFTER 30-50 Skříňka (2E_)

    CRAFTER 30-50 korba / podvozek (2F_)

    CRAFTER Autobus (SYI, SYJ)

    CRAFTER Kombi (SY_, SX_)

    CRAFTER korba / podvozek (SZ_)

    CRAFTER Skříňka (SY_, SX_)

268,60 Kč / ks bez DPH
325 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2F-2-321
Klika posuvných dveří vnější
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Klika posuvných dveří vnější

OEM čísla: 9017600359

Popis:

Balení obsahuje:

    Kličku přesuvných dveří
    Vkladku / vložku zámku
    Gumové těsnění
    2 x klíček

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ

    Třída V (638/2)

    SPRINTER 2-t Autobus (901, 902)

    SPRINTER 2-t Korba / podvozek (901, 902)

    SPRINTER 2-t Skříňka (901, 902)

    SPRINTER 3-t Autobus (903)

    SPRINTER 3-t Kombi (903)

    SPRINTER 3-t Korba / podvozek (903)

    SPRINTER 3-t Skříňka (903)

    SPRINTER 3-t Korba / podvozek (903)

    SPRINTER 4-t Autobus (904)

    SPRINTER 4-t Kombi (904)

    SPRINTER 4-t Korba / podvozek (904)

    SPRINTER 4-t Skříňka (904)

    SPRINTER 4-t Korba / podvozek (904)

    SPRINTER 5-t Korba / podvozek (905)

    T2/LN1 Korba / podvozek

    VITO Autobus (638)

    VITO Kombi (638)

    VITO Skříňka (638)

VOLKSWAGEN

    LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK)

    LT 28-46 II Korba / podvozek (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)

    LT 28-46 II Skříňka (2DA, 2DD, 2DH)

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-2-414
Gumová nákladka na pedál
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Pryžová nákladka na pedál FORD SCORPIO I (GAE, GGE) MERCEDES BENZ HENSCHEL TŘÍDA 5 638 PONTON CS SPRINTER 901 902 903 904 T1 601 611 VITO 638

OEM čísla:

    6382920082
    1532920082
    2D0721173A
    05104017AA
    05117904AA

Popis:

Materiál: guma

Kompatibilita:

FORD

    SCORPIO I (GAE, GGE)

MERCEDES-BENZ

    HENSCHEL 2-t

    TŘÍDA V (638/2)

    PONTON (W120)

    SPRINTER 2-t Autobus (901, 902)

    SPRINTER 2-t korba / podvozek (901, 902)

    SPRINTER 2-t Skříňka (901, 902)

    SPRINTER 3-t Autobus (903)

    SPRINTER 3-t Skříň (903)

    SPRINTER 3-t korba / podvozek (903)

    SPRINTER 3-t Skříňka (903)

    SPRINTER 3-t korba / podvozek (903)

    SPRINTER 4-t Autobus (904)

    SPRINTER 4-t Skříň (904)

    SPRINTER 4-t korba/podvozek (904)

    SPRINTER 4-t Skříňka (904)

    SPRINTER 4-t korba/podvozek (904)

    T1 Autobus (601)

    T1 korba / podvozek (601)

    T1 Skříňka (601, 611)

    VITO Autobus (638)

    VITO Skříň (638)

    VITO Skříňka (638)

57,02 Kč / ks bez DPH
69 Kč / ks s DPH

Více kategorií