+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
MERCEDES-BENZ Vaneo

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „MERCEDES-BENZ Vaneo“

Kód produktu: 21-0337
Snímač venkovní teploty
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: MERCEDES-BENZ A000 542 84 18 MERCEDES-BENZ A007 542 13 18 MERCEDES-BENZ 000 542 84 18 MERCEDES-BENZ 007 542 13 18 VW 2E0 919 379 A SMART A000 542 84 18 SMART A0001198V003000000 SMART A007 542 13 18 SMART 000 542 84 18 SMART 0001198V003000000 SMART 007 542 13 18 MAXGEAR 0001198V003000000 MAXGEAR 0005428418 MAXGEAR 0075421318 MAXGEAR 210337 MAXGEAR 2E0919379A MAXGEAR 30720155 MAXGEAR 323809021001A

93,39 Kč / ks bez DPH
113 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 18E-12-67
Pumpička ostřikovače skel 1T0955651A
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A, AUDI 1J6 955 651 AUDI 1K6 955 651 AUDI 1T0 955 651 A BMW 67 12 6 938 620 BMW 67 12 8 377 987 CITROËN 6434.A1 MAN 65.26485.0002 MERCEDES-BENZ A204 866 02 21 MERCEDES-BENZ A210 869 10 21 MERCEDES-BENZ 204 866 02 21 MERCEDES-BENZ 210 869 10 21 MITSUBISHI 8260A021 MITSUBISHI 8260A082 PEUGEOT 6434.A1 PORSCHE 955 628 172 00 PORSCHE 955 628 172 01 SEAT 1J6 955 651 SEAT 1K6 955 651 SEAT 1T0 955 651 A SKODA 1J6 955 651 SKODA 1K6 955 651 SKODA 1T0 955 651 A SUZUKI 38410-86G00 SUZUKI 38410-86G00-000 SUZUKI 38410-86G10-000 VW 1J6 955 651 VW 1K6 955 651 VW 1T0 955 651 A SMART A0000038V001000000 SMART A204 866 02 21 SMART A38V001000000 SMART A454 860 01 26 SMART A454 866 00 21 SMART 0000038V001000000 SMART 204 866 02 21 SMART 38V001000000 SMART 454 860 01 26 SMART 454 866 00 21 MINI 67 12 6 938 620 MINI 67 12 8 360 627 MINI 67 12 8 377 987 CUPRA 1K6 955 651

Doplňující informace:

Stav zboží: Používaný demontovaný díl

Informace o demontovaném vozidle:

Počet ujetých km: 170 000 km
Stav vozidla: Plně pojízdné
Model: VW PASSAT B6 ( 3C2 ) 2.0 FSI 4motion 110W 150k 1984 ccm BVX 4 válce benzin
Výrobní datum: 03.01.2006
Modelový rok: 2006
Prodejní typ: 3C53GM
Kód motoru: BVX
Kód převodovky: HJM
Označení pohonu os: 6S
Vybavení: VD
Barva střechy: 2T
Vnější barva / Číslo laku: 2T / C9X

Jiné informace:

Možnost vrácení: Ano (do 14 dnů od doručení)
Každý díl označujeme.
Součástka může být kompatibilní i s jinými značkami a modely aut (viz. políčko motorizace)
V případě potřeby kompatibilitu zkontrolujeme podle VIN.

49,59 Kč / ks bez DPH
60 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 17B-11-242
Čerpadlo ostřikovače skel 1T0955651A
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A

Doplňující informace:

Stav zboží: Používaný demontovaný díl

Informace o demontovaném vozidle:

Počet ujetých km: 360 000 km
Stav vozidla: Plně pojízdné
Číslo podvozku (VIN číslo): TMBGS21Z762134387
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 válce nafta
Výrobní datum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Prodejní typ: 1Z5364
Kód motoru: BJB
Kód převodovky: GQQ
Označení pohonu os: 5S
Vybavení: CA
Barva střechy: Q2
Vnější barva / Číslo laku: Q2 / F8F

Jiné informace:

Možnost vrácení: Ano (do 14 dnů od doručení)
Každý díl označujeme.
Součástka může být kompatibilní i s jinými značkami a modely aut (viz. políčko motorizace)
V případě potřeby kompatibilitu zkontrolujeme podle VIN.

46,28 Kč / ks bez DPH
56 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 23D2-11-29
Elektrické relé 1K0951253
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 1K0951253, 1K0 951 253, ALFA ROMEO 11129685 ALFA ROMEO 11129885 AUDI 1K0 951 253 FIAT 11129685 FIAT 11129885 FORD 5M5Z14N089A HONDA 39794-SDA-A02 HONDA 39794-SDA-A03 HONDA 39794-SDA-901 HONDA 39794-SDA-902 LANCIA 11129685 LANCIA 11129885 LANCIA 46520412 MAZDA AJ51-18-821 MAZDA B115-67-730 MAZDA UM46-67-730 MERCEDES-BENZ A 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ A 002 545 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ 002 545 11 19 MITSUBISHI MR588567 NISSAN 25230 79942

Doplňující informace:

Stav zboží: Používaný demontovaný díl

Informace o demontovaném vozidle:

Počet ujetých km: 360 000 km
Stav vozidla: Plně pojízdné
Číslo podvozku (VIN číslo): TMBGS21Z762134387
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 válce nafta
Výrobní datum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Prodejní typ: 1Z5364
Kód motoru: BJB
Kód převodovky: GQQ
Označení pohonu os: 5S
Vybavení: CA
Barva střechy: Q2
Vnější barva / Číslo laku: Q2 / F8F

Jiné informace:

Možnost vrácení: Ano (do 14 dnů od doručení)
Každý díl označujeme.
Součástka může být kompatibilní i s jinými značkami a modely aut (viz. políčko motorizace)
V případě potřeby kompatibilitu zkontrolujeme podle VIN.

20,66 Kč / ks bez DPH
25 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-445
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 116 mm
Vnitřní průměr [mm] 22 mm
Vnější průměr [mm] 53 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 22 mm

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007) 44 KW / 60 HP 7.1998 - 2.2001
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006) 55 KW / 75 HP 2.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008) 66 KW / 90 HP 7.1998 - 2.2001
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) 70 KW / 95 HP 2.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306) 60 KW / 82 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307) 80 KW / 109 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008) 100 KW / 136 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308) 103 KW / 140 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 CDI (245.207) 80 KW / 109 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 100 KW / 136 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 103 KW / 140 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 55 KW / 75 HP 2.2002 - 7.2005
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 67 KW / 91 HP 2.2002 - 7.2005

OE čísla:

MERCEDES-BENZ 640 180 00 09
MERCEDES-BENZ 640 180 01 09
MERCEDES-BENZ 640 180 01 09 90
MERCEDES-BENZ 640 184 01 25
MERCEDES-BENZ 640 184 02 25
MERCEDES-BENZ 668 180 00 09
MERCEDES-BENZ 668 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 640 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 640 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 640 180 01 09 90
MERCEDES-BENZ A 640 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 640 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 668 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 668 184 01 25
MAXGEAR 0143220004
MAXGEAR 1457429129
MAXGEAR 1457429272
MAXGEAR 2502500
MAXGEAR 2506700
MAXGEAR 260299
MAXGEAR 401800009
MAXGEAR 401800109
MAXGEAR 401840125
MAXGEAR 5520
MAXGEAR 6401800009
MAXGEAR 6401840125
MAXGEAR 6681800009
MAXGEAR A6401800009
MAXGEAR A6401840125
MAXGEAR A6681800009
MAXGEAR AC6187E
MAXGEAR AC8034
MAXGEAR AC8084
MAXGEAR CH10052ECO
MAXGEAR CH8978
MAXGEAR E16H01D51
MAXGEAR E16HD51
MAXGEAR ELH4288
MAXGEAR F026408725
MAXGEAR FA5553
MAXGEAR FA5553ECO
MAXGEAR FA5767ECO
MAXGEAR FX20034
MAXGEAR G1508
MAXGEAR G1668
MAXGEAR HU6152X
MAXGEAR L28139
MAXGEAR L320
MAXGEAR MD445
MAXGEAR MD557
MAXGEAR ML1709
MAXGEAR OE6406
MAXGEAR OP109
MAXGEAR OP278
MAXGEAR OX1451D
MAXGEAR OX1451DECO
MAXGEAR OX1451DOEKO
MAXGEAR OX145D
MAXGEAR OX201
MAXGEAR OX201D
MAXGEAR OX201DECO
MAXGEAR OX201DOEKO
MAXGEAR XE512
MAXGEAR XE555

 

 

 

 

71,07 Kč / ks bez DPH
86 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-351
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 78 mm
Vnitřní průměr [mm] 22 mm
Vnější průměr [mm] 52 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 22 mm

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW / 82 HP 7.1997 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW / 82 HP 1.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 (168.033, 168.133) 75 KW / 102 HP 7.1997 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 190 (168.032, 168.132) 92 KW / 125 HP 3.1999 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 210 (168.035, 168.135) 103 KW / 140 HP 12.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 60 KW / 82 HP 2.2002 - 7.2005
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 75 KW / 102 HP 2.2002 - 7.2005
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700) 92 KW / 125 HP 2.2002 - 7.2005

OE čísla:

MERCEDES-BENZ 166 180 00 09
MERCEDES-BENZ 166 180 01 09
MERCEDES-BENZ 166 180 02 09
MERCEDES-BENZ 166 180 07 10
MERCEDES-BENZ 166 184 05 25
MERCEDES-BENZ 166 184 06 25
MERCEDES-BENZ A 166 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 166 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 166 180 02 09
MERCEDES-BENZ A 166 180 07 10
MERCEDES-BENZ A 166 184 05 25
MERCEDES-BENZ A 166 184 06 25
MAXGEAR 05086301AA
MAXGEAR 05102905AB
MAXGEAR 1457429109
MAXGEAR 1457429147
MAXGEAR 1661800009
MAXGEAR 1661800109
MAXGEAR 1661800209
MAXGEAR 260289
MAXGEAR 5086301AA
MAXGEAR A1661800710
MAXGEAR A1661840525
MAXGEAR E105HD51
MAXGEAR HU610X
MAXGEAR MD351
MAXGEAR ML033
MAXGEAR OX1351D

 

 

 

59,50 Kč / ks bez DPH
72 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 25B-4-194
Snímač parkování parkovací senzor PDC
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 0015427418, 0035428718, 0045428718, 0263003167, A0015427418, A0035428718, A0045428718
Čísla náhrad: 34743, 0901054, 10934743, 408797, V30720024, 0263023939
Doplňující informace:
Montážní strana : Přední, Zadní
Počet pinů: 4
Kompatibilita:
MERCEDES-BENZ
CLK (C209)
CLK kabriolet (A209)
CLS (C219)
TRIEDA A (W168)
TRIEDA C (W203)
TRIEDA C T-Model (S203)
TRIEDA C coupe (CL203)
TRIEDA CLC (CL203)
TRIEDA E (W210)
TRIEDA E (W211)
TRIEDA E T-Model (S210)
TRIEDA E T-Model (S211)
TRIEDA GL (X164)
TRIEDA M (W163)
TRIEDA M (W164)
TRIEDA R (W251, V251)
TRIEDA S (W220)
TRIEDA S coupe (C215)
SL (R230)
SLK (R171)
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902)
SPRINTER 2-t Skriňa (B901, B902)
SPRINTER 3-t Autobus (B903)
SPRINTER 3-t Skriňa (B903)
VANEO (414)
VIANO (W639)
VITO / MIXTO Skriňa (W639)
VITO Autobus (W639)

238,84 Kč / ks bez DPH
289 Kč / ks s DPH
Motorizace