+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
DAEWOO

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „DAEWOO“

Kód produktu: 50-0168
Spínač brzdových světel 50-0168
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: CHEVROLET 96212027 DAEWOO 96212027 GENERAL MOTORS 90 307 473 GENERAL MOTORS 96 212 027 HOLDEN 90307473 MAXGEAR 500168 MAXGEAR 96212027

Kompatibilita:

DAEWOO LANOS (KLAT) 1.3 55 KW / 75 HP 5.1997 - Teraz
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.5 63 KW / 86 HP 5.1997 - Teraz
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.5 73 KW / 99 HP 10.1997 - 6.1999
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 5.1997 - Teraz
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.3 55 KW / 75 HP 5.1997 - Teraz
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.5 63 KW / 86 HP 5.1997 - Teraz
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.5 73 KW / 99 HP 10.1997 - 6.1999
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.1997 - Teraz
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 85 KW / 116 HP 6.1997 - 12.2002
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V 93 KW / 126 HP 7.2000 - 4.2004
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 16V 98 KW / 133 HP 6.1997 - 12.2002
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.0 133 KW / 181 HP 1.2001 - 12.2002
DAEWOO LEGANZA (KLAV) 2.2 16V 100 KW / 136 HP 4.1999 - 12.2002
DAEWOO NUBIRA (J100) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 5.1997 - 5.1999
DAEWOO NUBIRA limuzina (J100) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 5.1997 - 5.1999
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 6.1997 - Teraz
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 5.1997 - 5.1999
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07) 85 KW / 115 HP 8.1989 - 12.1996
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07) 85 KW / 115 HP 6.1990 - 7.1997
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) 100 KW / 136 HP 2.1994 - 7.1997
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) 100 KW / 136 HP 2.1994 - 7.1997
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) 110 KW / 150 HP 6.1990 - 2.1994
OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) 110 KW / 150 HP 6.1990 - 2.1994
OPEL CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07) 125 KW / 170 HP 4.1993 - 7.1997
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.4 S (F68, M68) 55 KW / 75 HP 4.1988 - 6.1992
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.6 (F68, M68) 51 KW / 69 HP 8.1992 - 7.1993
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.6 i (F68, M68) 52 KW / 71 HP 9.1993 - 11.1995
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.6 i Cat (F68, M68) 55 KW / 75 HP 9.1988 - 11.1995
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.6 S 60 KW / 82 HP 9.1988 - 5.1993
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.8 S (F68, M68) 65 KW / 88 HP 9.1988 - 7.1989
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.8 i (F68, M68) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 10.1990
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.8 i Cat (F68, M68) 66 KW / 90 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 2.0 i (F68, M68) 85 KW / 115 HP 9.1988 - 10.1990
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 2.0 i Cat (F68, M68) 85 KW / 116 HP 9.1988 - 11.1995
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 2.0 i 16V (F68, M68) 100 KW / 136 HP 8.1992 - 8.1995
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 2.0 i 16V (F68, M68) 110 KW / 150 HP 2.1989 - 10.1990
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68) 110 KW / 150 HP 2.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 2.5 V6 (F68, M68) 125 KW / 170 HP 2.1993 - 11.1995
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.7 D (F68, M68) 42 KW / 57 HP 9.1988 - 9.1992
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.7 D (F68, M68) 44 KW / 60 HP 7.1992 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 1.4 S (F19, M19) 55 KW / 75 HP 9.1988 - 6.1992
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19) 51 KW / 69 HP 8.1992 - 7.1993
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) 52 KW / 71 HP 9.1993 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) 55 KW / 75 HP 9.1988 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19) 60 KW / 82 HP 9.1988 - 5.1993
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19) 65 KW / 88 HP 9.1988 - 7.1989
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19) 65 KW / 88 HP 1.1989 - 7.1989
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19) 66 KW / 90 HP 9.1989 - 10.1990
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19) 66 KW / 90 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19) 85 KW / 115 HP 9.1988 - 10.1990
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat (F19, M19) 85 KW / 116 HP 9.1988 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19) 85 KW / 115 HP 1.1989 - 10.1990
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19) 85 KW / 116 HP 1.1989 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V (F19, M19) 100 KW / 136 HP 8.1992 - 8.1995
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19) 100 KW / 136 HP 6.1994 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V (F19, M19) 110 KW / 150 HP 1.1989 - 6.1994
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19) 110 KW / 150 HP 2.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19) 110 KW / 150 HP 1.1989 - 10.1990
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19) 110 KW / 150 HP 2.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19) 125 KW / 170 HP 2.1993 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19) 42 KW / 57 HP 10.1988 - 9.1992

142,15 Kč / ks bez DPH
172 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 12-1731
Plynová vzpěra píst tlumič kufru
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Průměr [mm] 19 mm
Zdvih [mm] 190 mm
Vymršťovací síla (N) 560 N
Délka [mm] 463 mm


OE čísla:

CHEVROLET 96548931 DAEWOO 96548931 MAXGEAR 96548931

171,90 Kč / ks bez DPH
208 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-285
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 169 mm
Vnitřní průměr [mm] 36 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) 55 KW / 75 HP 7.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 55 KW / 75 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 70 KW / 95 HP 6.1996 - 9.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) 65 KW / 88 HP 1.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D 55 KW / 75 HP 5.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) 70 KW / 95 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 D (210.010) 83 KW / 113 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 Turbo-D (210.015) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) 95 KW / 129 HP 3.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 D (210.020) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 Turbo-D (210.025) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) 95 KW / 129 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 250 d (210.610) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 290 TD (210.617) 95 KW / 129 HP 7.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) G 290 TD (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 7.1997 - Teraz
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 8.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) 130 KW / 177 HP 9.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 300 Turbo-D (140.135) 130 KW / 177 HP 5.1996 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 D (901.371, 902.371, 902.372) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472) 75 KW / 102 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 60 KW / 82 HP 10.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 58 KW / 79 HP 1.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 60 KW / 82 HP 9.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.372, 903.373) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 60 KW / 82 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 12.1999
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D 4x4 (903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.473) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361) 60 KW / 82 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 75 KW / 102 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 75 KW / 102 HP 6.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.322) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.421, 903.422, 903.423) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 85 KW / 116 HP 12.1998 - 9.2001
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 TD (638.274) 72 KW / 98 HP 9.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638274) 72 KW / 98 HP 8.1996 - 2.1999
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 612 D (668.331, 668.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 812 D (670.331, 670.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Autobus (B670) O 812 (670.373, 670.674) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164) 58 KW / 79 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174) 72 KW / 98 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) 58 KW / 79 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD Turbodiesel (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 4.1997 - 12.2001
PUCH G-MODELL (W463) G 300 Turbodiesel (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 1.1996 - 11.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:


MAN 51.05500-6073
MAN 51.05504-0105
MERCEDES-BENZ 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ 606 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 02 25
SSANGYONG 661 180 32 09
SSANGYONG 66118 43325
SSANGYONG 66118-03309
SSANGYONG 66118-03409
VAG 07W 115 436A
VAG 07W11436A
FENDT F 926 202 510 010
MAXGEAR 0140180015
MAXGEAR 0986AF0004
MAXGEAR 1010
MAXGEAR 1109T7
MAXGEAR 14046
MAXGEAR 1457429143
MAXGEAR 145742914344N
MAXGEAR 1457429278
MAXGEAR 1501023
MAXGEAR 1536145
MAXGEAR 2288
MAXGEAR 2558300
MAXGEAR 260018
MAXGEAR 300841
MAXGEAR 314108
MAXGEAR 32548
MAXGEAR 384OX
MAXGEAR 50013384
MAXGEAR 51055006073
MAXGEAR 51055040105
MAXGEAR 5224
MAXGEAR 6021800009
MAXGEAR 6061800009
MAXGEAR 6061800109
MAXGEAR 6061800910
MAXGEAR 6061840025
MAXGEAR 6061840125
MAXGEAR 6061840225
MAXGEAR 64807
MAXGEAR 6611803209
MAXGEAR 6611803309
MAXGEAR 6611803409
MAXGEAR 6611843325
MAXGEAR 7584046
MAXGEAR 93229
MAXGEAR A6021800009
MAXGEAR A6061800009
MAXGEAR A6061800109
MAXGEAR A6061840025
MAXGEAR A6061840125
MAXGEAR A6061840225
MAXGEAR AC3365
MAXGEAR AC6026E
MAXGEAR AC6239E
MAXGEAR AC8013
MAXGEAR ADG02131
MAXGEAR ADG02138
MAXGEAR ALO8129
MAXGEAR AS1577
MAXGEAR CH5640
MAXGEAR CH8871ECO
MAXGEAR D35E17237
MAXGEAR DGMO1951
MAXGEAR DO709
MAXGEAR E17237
MAXGEAR E172HD35
MAXGEAR EF1042
MAXGEAR EL8169x
MAXGEAR ELH4191
MAXGEAR ELH4206
MAXGEAR EO2904
MAXGEAR EO5311
MAXGEAR EO6506
MAXGEAR EOF018
MAXGEAR EXL617
MAXGEAR EXL630
MAXGEAR EXL929
MAXGEAR F926202510010
MAXGEAR FA5285
MAXGEAR FA5860ECO
MAXGEAR FOECO031
MAXGEAR FOP613
MAXGEAR FX0158
MAXGEAR G1033
MAXGEAR G1274
MAXGEAR G1690
MAXGEAR J1310402
MAXGEAR J1310403
MAXGEAR JFOECO031
MAXGEAR L251
MAXGEAR L312
MAXGEAR L37616
MAXGEAR L45259
MAXGEAR LC120
MAXGEAR LF3769
MAXGEAR LI220
MAXGEAR MD285
MAXGEAR MD491
MAXGEAR ML027
MAXGEAR ML1316
MAXGEAR MLE1364
MAXGEAR MO1172
MAXGEAR MO72
MAXGEAR OB821740
MAXGEAR OP213
MAXGEAR OP613
MAXGEAR OX1025
MAXGEAR OX1025D
MAXGEAR OX123
MAXGEAR OX1231
MAXGEAR OX1231D
MAXGEAR OX1231DECO
MAXGEAR OX123D
MAXGEAR OX124
MAXGEAR OX124D
MAXGEAR P550563
MAXGEAR P7196
MAXGEAR P847
MAXGEAR P9278
MAXGEAR R2601P
MAXGEAR S5095PE
MAXGEAR S5583PO
MAXGEAR SH437
MAXGEAR SH437P
MAXGEAR V340021
MAXGEAR VFL368
MAXGEAR X130
MAXGEAR XE539

 

 

 

98,35 Kč / ks bez DPH
119 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-281
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 159 mm
Vnitřní průměr [mm] 23 mm
Vnější průměr [mm] 62 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 23 mm

Kompatibilita:

DAEWOO KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x4 156 KW / 212 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.0 16V 94 KW / 128 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x4 162 KW / 220 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO REXTON (GAB_) 3.2 V6 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 E (124.019) 100 KW / 136 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 220 E (124.022) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 280 E (124.028) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 E-24 (124.031) 162 KW / 220 HP 9.1988 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 320 E (124.032) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 200 CE (124.040) 100 KW / 136 HP 7.1992 - 7.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 220 CE (124.042) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 300 CE-24 (124.051) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 12.1992
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 320 CE (124.052) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 TE (124.079) 100 KW / 136 HP 5.1986 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 220 TE (124.082) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 280 TE (124.088) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 320 TE (124.092) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061) 162 KW / 220 HP 4.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 89 KW / 121 HP 11.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 90 KW / 122 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) 100 KW / 136 HP 1.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 132 KW / 180 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) 110 KW / 150 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) 142 KW / 193 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) 142 KW / 193 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) 206 KW / 280 HP 5.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) 90 KW / 122 HP 6.1996 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) 95 KW / 129 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 120 KW / 163 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 180 (203.035) 95 KW / 129 HP 10.2000 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 Kompressor (203.045) 120 KW / 163 HP 5.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 180 (203.235) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.245) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 180 (203.735) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 200 Kompressor (203.745) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 230 Kompressor (203.747) 145 KW / 197 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 (208.335) 100 KW / 136 HP 6.1997 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) 141 KW / 192 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 (208.435) 100 KW / 136 HP 3.1998 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.444) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.445) 141 KW / 192 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) 142 KW / 193 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.448) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 (124.019) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 220 (124.022) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.029) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.028) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 320 (124.032) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 200 T (124.079) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 220 T (124.082) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 320 T (124.092) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 36 T AMG (124.092) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 200 (124.040) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 220 (124.042) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 320 (124.052) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 36 AMG (124.052) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 200 (124.060) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 220 (124.062) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 320 (124.066) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 36 AMG (124.066) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 (210.035) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.048) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.045) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 230 (210.037) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.053) 142 KW / 193 HP 1.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.055) 162 KW / 220 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 230 T (210.237) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 (463.228, 463.227) 125 KW / 170 HP 6.1993 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 128 KW / 174 HP 6.1990 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 12.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 36 AMG (463.230) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 7.1998
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GE (463.207) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 9.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 320 GE (463.208) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 11.1997
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) 110 KW / 150 HP 2.1998 - 6.2005
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 280 (140.028) 142 KW / 193 HP 2.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE 2.8 (140.028) 145 KW / 197 HP 1.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033) 170 KW / 231 HP 3.1991 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) 142 KW / 193 HP 8.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061) 170 KW / 231 HP 3.1989 - 7.1993
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063) 170 KW / 231 HP 9.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 120 KW / 163 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 141 KW / 192 HP 10.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 142 KW / 193 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 145 KW / 197 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 4x4 (903.672, 903.673) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,... 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (B904) 414 (904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 (638.214, 638.294) 95 KW / 129 HP 2.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 (638.234, 638.294) 105 KW / 143 HP 10.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638234, 638294) 105 KW / 143 HP 8.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194) 95 KW / 129 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194) 105 KW / 143 HP 12.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094) 95 KW / 129 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094) 105 KW / 143 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 6.1989 - 8.1993
PUCH G-MODELL (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 2.1994 - 12.1997
PUCH G-MODELL (W463) G 36 AMG (463.230, 463.231) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 4.1998
SSANGYONG ACTYON I 2.3 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 11.2005 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 10.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.0 94 KW / 128 HP 5.1997 - 10.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 5.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ) 154 KW / 209 HP 12.1996 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 11.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 110 KW / 150 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 120 KW / 163 HP 3.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.0 93 KW / 126 HP 10.1996 - 5.2005
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 10.1996 - 11.2002
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 110 KW / 150 HP 4.2003 - 8.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1996 - 9.2004
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.3 RX230 4x4 110 KW / 150 HP 5.2002 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 8.2004 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 3.2005 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2004 - 5.2012
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4 132 KW / 180 HP 3.2008 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 137 KW / 186 HP 6.2006 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG RODIUS I 3.2 162 KW / 220 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 3.2 4WD 162 KW / 220 HP 7.2007 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006
VW LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006

OE čísla:
MERCEDES-BENZ 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ 104 184 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 08 25
SSANGYONG 1041 800109
SSANGYONG 162 184 30 25
SSANGYONG 16218-03009
VAG 00A 115 466
HUIZHONG 1621803009
MAXGEAR 00A115466
MAXGEAR 0140180002
MAXGEAR 08796427
MAXGEAR 1041800109
MAXGEAR 1041840225
MAXGEAR 1041840325
MAXGEAR 1041840425
MAXGEAR 1041840825
MAXGEAR 1109T6
MAXGEAR 14013
MAXGEAR 1457429122
MAXGEAR 1621803009
MAXGEAR 1621843025
MAXGEAR 260174
MAXGEAR 50013227
MAXGEAR E142HD21
MAXGEAR FOECO009
MAXGEAR HU7271x
MAXGEAR L313
MAXGEAR MD281
MAXGEAR ML493
MAXGEAR OE6403
MAXGEAR OX133DOEKO
MAXGEAR SO803

 

 

64,46 Kč / ks bez DPH
78 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-249
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 169 mm
Vnější průměr [mm] 90 mm
Vnější průměr 1 [mm] 92 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 24 mm
Vnitřní průměr [mm] 11 mm

Kompatibilita:

DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.2 TD 74 KW / 101 HP 9.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 D 4x4 73 KW / 99 HP 1.1999 - 9.1999
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO REXTON (GAB_) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.2002 - Teraz
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 53 KW / 72 HP 8.1983 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 55 KW / 75 HP 8.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 66 KW / 90 HP 4.1985 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 69 KW / 94 HP 8.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 90 KW / 122 HP 2.1988 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 93 KW / 126 HP 2.1988 - 8.1993
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 D (124.120) 53 KW / 72 HP 12.1984 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 D (124.120) 55 KW / 75 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 D (124.125) 66 KW / 90 HP 4.1985 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 D (124.125) 69 KW / 94 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 9.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 80 KW / 109 HP 12.1984 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D 4-matic (124.330) 80 KW / 109 HP 9.1986 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 81 KW / 110 HP 6.1990 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D 4-matic (124.330) 83 KW / 113 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 83 KW / 113 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D (124.133) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 9.1988
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 9.1988
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D (124.133) 108 KW / 147 HP 9.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 108 KW / 147 HP 1.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 53 KW / 72 HP 9.1985 - 8.1991
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 55 KW / 75 HP 9.1988 - 8.1991
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 66 KW / 90 HP 9.1985 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 69 KW / 94 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 80 KW / 109 HP 9.1986 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 TD Turbo (124.188) 93 KW / 126 HP 3.1988 - 7.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 81 KW / 110 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 83 KW / 113 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 105 KW / 143 HP 9.1986 - 1.1989
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 1.1989
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D (124.193) 108 KW / 147 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 108 KW / 147 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 D (124.120) 55 KW / 75 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 D (124.131) 100 KW / 136 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D (124.133) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 TD (124.191) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T Turbo-D (124.193) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 350 Turbo-D (140.134) 110 KW / 150 HP 1.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 250 GD (460,3) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 12.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 250 GD (460,3) 68 KW / 92 HP 12.1988 - 8.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W460) 250 GD (460.317) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 10.1991
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 250 GD (461) 68 KW / 92 HP 2.1990 - 5.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 290 GD/G 290 D (461.337, 461.338) 70 KW / 95 HP 6.1993 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Korba/Podvozok (W461) 290 GD 4-matic (461.323, 461.329) 70 KW / 95 HP 11.1991 - 7.2001
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 250 GD (463.324, 463.325) 69 KW / 94 HP 6.1990 - 10.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GD (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 Diesel (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 9.1993 - 8.1994
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 350 Turbo GD (463.320, 463.321) 100 KW / 136 HP 9.1991 - 8.1996
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GD (463.307) 83 KW / 113 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 Diesel (463.307) 83 KW / 113 HP 9.1993 - 8.1994
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 350 G Turbo-D (463.300) 100 KW / 136 HP 9.1991 - 9.1997
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) 58 KW / 79 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 70 KW / 95 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 208 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 210 D 2.8 70 KW / 95 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 208 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 210 D 2.9 70 KW / 95 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 5.1990 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1990 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 2.3 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 408 D (611.317, 611.318) 58 KW / 79 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 408 D (611.317, 611.318) 60 KW / 82 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 410 D (611.417, 611.418) 70 KW / 95 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 410 D (611.417, 611.418) 72 KW / 98 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 408 D (611.367, 611.368) 58 KW / 79 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 408 D (611.367, 611.368) 60 KW / 82 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 410 D (611.467, 611.468) 70 KW / 95 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 410 D (611.467, 611.468) 72 KW / 98 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T2/LN1 Skrinka 508 D (667.361, 667.362) 58 KW / 79 HP 3.1989 - 12.1994
MERCEDES-BENZ T2/LN1 vyklápacie vozidlo 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 58 KW / 79 HP 3.1989 - 12.1994
PUCH G-MODELL (W460) 250 GD (460.337, 460.338) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 12.1991
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD (461.338, 461.337) 70 KW / 95 HP 10.1991 - 12.1997
PUCH G-MODELL (W463) 300 GD (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 6.1989 - 8.1993
PUCH G-MODELL (W463) 350 GD Turbo (463.320, 463.321) 100 KW / 136 HP 8.1991 - 8.1993
SSANGYONG KORANDO (K5, K9) 2.2 D 50 KW / 68 HP 12.1988 - 12.1996
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 D (KJ) 58 KW / 79 HP 12.1996 - 6.1998
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D (KJ) 72 KW / 98 HP 12.1996 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D 73 KW / 99 HP 6.1997 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 11.1997 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 2.2000
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D 58 KW / 79 HP 3.1993 - 4.1997
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D 59 KW / 80 HP 10.1995 - 4.1999
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 D 73 KW / 99 HP 3.1996 - 11.1998
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:

FORD 5016 966
MERCEDES-BENZ 601 180 00 09
MERCEDES-BENZ 601 180 01 09
MERCEDES-BENZ 601 180 02 10
MERCEDES-BENZ 601 184 00 25
MERCEDES-BENZ 601 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 601 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 601 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 601 180 02 10
MERCEDES-BENZ A 601 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 601 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 601 184 02 10
SSANGYONG 601 180 01 09
SSANGYONG 661 180 30 09
O&K 149 9514
RENAULT TRUCKS 50 01 846 633
GENERAL MOTORS 93156614
STILL 0 146 707
STILL 146 707
MAXGEAR 07020878
MAXGEAR 07020894
MAXGEAR 1109E8
MAXGEAR 1457429274
MAXGEAR 260017
MAXGEAR 300839
MAXGEAR 5016966
MAXGEAR 6011800009
MAXGEAR 6011800109
MAXGEAR 6011840125
MAXGEAR 61157
MAXGEAR 93156614
MAXGEAR A6011800210
MAXGEAR A6011840125
MAXGEAR E170HND16
MAXGEAR FB1526
MAXGEAR L40039
MAXGEAR L566
MAXGEAR LC100
MAXGEAR O157
MAXGEAR OX38D
MAXGEAR P829
MAXGEAR PF10501n
MAXGEAR SO802

 

 

 

114,88 Kč / ks bez DPH
139 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1008
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla:

MAZDA ZZS1-14-302
SUZUKI 16510-81400
SUZUKI 16510-81401
SUZUKI 16510-81402
SUZUKI 16510-81700
SUZUKI 16510-82701
SUZUKI 16510-82702
SUZUKI 16510-82703
SUZUKI 16510-87701
AMC DO723
AMC SO801
MAXGEAR 1316004
MAXGEAR 1560187106
MAXGEAR 1560187107
MAXGEAR 1560187202
MAXGEAR 1560187204
MAXGEAR 1560187703
MAXGEAR 1560187704
MAXGEAR 1560187705
MAXGEAR 1560187710
MAXGEAR 1651081400
MAXGEAR 1651081401
MAXGEAR 1651081402
MAXGEAR 1651081700
MAXGEAR 1651082701
MAXGEAR 1651082702
MAXGEAR 1651082703
MAXGEAR 1651087701
MAXGEAR 260686
MAXGEAR AY0114300A
MAXGEAR AZ0116004
MAXGEAR B33
MAXGEAR DO723
MAXGEAR L14476
MAXGEAR OC215
MAXGEAR SO801
MAXGEAR W672
MAXGEAR W6781
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZS114302

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Rozměr závitu 3/4 - 16UNF
Vnější průměr [mm] 69 mm
Výška [mm] 66 mm

Kompatibilita:

CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 1.2 53 KW / 72 HP 1.2004 - 5.2008
CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.2 53 KW / 72 HP 6.2006 - Teraz
CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.2 55 KW / 75 HP 4.2008 - Teraz
CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.2 62 KW / 84 HP 4.2008 - Teraz
CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.2 LPG 62 KW / 84 HP 4.2008 - 12.2011
CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.2 53 KW / 72 HP 3.2005 - 12.2007
CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.2 55 KW / 75 HP 1.2008 - Teraz
CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.2 62 KW / 84 HP 1.2008 - Teraz
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 38 KW / 52 HP 3.2005 - 12.2013
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 LPG 38 KW / 52 HP 3.2005 - 12.2007
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 47 KW / 64 HP 3.2005 - 12.2007
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2007 - Teraz
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2005 - Teraz
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 3.2005 - 3.2011
CHEVROLET SPARK 0.8 37 KW / 50 HP 5.2005 - 2.2010
CHEVROLET SPARK 1.0 SX 46 KW / 63 HP 5.2005 - Teraz
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.2 53 KW / 72 HP 4.2003 - Teraz
DAEWOO MATIZ (M100, M150) 0.8 38 KW / 52 HP 9.1998 - Teraz
DAEWOO MATIZ (M100, M150) 1.0 47 KW / 64 HP 1.2003 - Teraz
DAEWOO TICO (KLY3) 0.8 35 KW / 48 HP 2.1995 - 12.2000
DAEWOO TICO (KLY3) 0.8 38 KW / 52 HP 1.1996 - 12.2000
DAIHATSU APPLAUSE I sikma zadna cast (A101, A111) 1.6 16V (A101) 66 KW / 90 HP 6.1989 - 7.1997
DAIHATSU APPLAUSE I sikma zadna cast (A101, A111) 1.6 16V (A101) 77 KW / 105 HP 6.1989 - 7.1997
DAIHATSU APPLAUSE I sikma zadna cast (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111) 77 KW / 105 HP 6.1989 - 7.1997
DAIHATSU APPLAUSE II sikma zadna cast (A101) 1.6 16V (A101) 73 KW / 99 HP 7.1997 - 5.2000
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 37 KW / 50 HP 10.1977 - 2.1981
DAIHATSU CHARADE I (G10) 1.0 38 KW / 52 HP 2.1981 - 2.1983
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 (G11) 38 KW / 52 HP 10.1983 - 3.1987
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 Turbo (G11) 50 KW / 68 HP 10.1983 - 3.1987
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 D (G30) 27 KW / 37 HP 10.1983 - 3.1987
DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) 1.0 TD (G30) 34 KW / 46 HP 2.1985 - 3.1987
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100) 38 KW / 52 HP 3.1987 - 12.1992
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100) 40 KW / 54 HP 11.1990 - 12.1992
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100) 41 KW / 56 HP 4.1989 - 12.1992
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 Turbo (G100) 50 KW / 68 HP 3.1987 - 10.1990
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 GTi (G100) 74 KW / 101 HP 3.1987 - 12.1992
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102) 66 KW / 90 HP 6.1988 - 12.1992
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102) 66 KW / 90 HP 6.1988 - 1.1993
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 D (G101) 27 KW / 37 HP 3.1987 - 12.1992
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 TD (G101) 35 KW / 48 HP 3.1987 - 12.1992
DAIHATSU CHARADE III limuzina (G102) 1.3 66 KW / 90 HP 11.1990 - 2.1993
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.0 38 KW / 52 HP 9.1994 - 3.1996
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.1999
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 16V 55 KW / 75 HP 5.1996 - 11.1999
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V 62 KW / 84 HP 1.1993 - 9.2000
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1997 - 11.1999
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.6 GTi 77 KW / 105 HP 3.1993 - 11.1999
DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.5 16V 55 KW / 75 HP 10.1994 - 1.2001
DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.5 i 16V 66 KW / 90 HP 6.1994 - 11.1999
DAIHATSU COPEN (L880_, L881_) 1.3 64 KW / 87 HP 3.2006 - 9.2012
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.5 (L55) 20 KW / 27 HP 10.1980 - 9.1985
DAIHATSU CUORE I (L55, L60) 0.6 (L60) 22 KW / 30 HP 8.1982 - 9.1985
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80) 29 KW / 39 HP 11.1989 - 12.1990
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 (L80) 32 KW / 44 HP 9.1985 - 6.1990
DAIHATSU CUORE II (L80, L81) 0.8 4WD (L81) 32 KW / 44 HP 9.1986 - 10.1988
DAIHATSU CUORE III (L201) 0.8 30 KW / 41 HP 10.1990 - 12.1994
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.8 31 KW / 42 HP 11.1996 - 10.1998
DAIHATSU CUORE IV (L501) 0.8 32 KW / 43 HP 1.1995 - 8.1998
DAIHATSU CUORE VI (L251, L250_, L260_) 1.0 43 KW / 58 HP 5.2003 - Teraz
DAIHATSU CUORE VII (L275_, L285_, L276_) 1.0 (L276) 51 KW / 70 HP 4.2007 - Teraz
DAIHATSU EXTOL Autobus (S22_, S23_) 1.3 63 KW / 86 HP 7.2000 - 11.2011
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 16V 63 KW / 86 HP 10.1988 - 12.1999
DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 10.1988 - 12.1999
DAIHATSU FEROZA Hard Top (F300) 1.6 16V 4x4 63 KW / 86 HP 10.1988 - 12.1999
DAIHATSU FEROZA Hard Top (F300) 1.6 i 16V 4x4 70 KW / 95 HP 10.1988 - 12.1999
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.5 16V (G303) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 7.1998
DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 1.6 16V (G301) 67 KW / 91 HP 5.1998 - Teraz
DAIHATSU HIJET Skrinka (S8_) 1.0 (S85) 33 KW / 45 HP 6.1986 - 12.1989
DAIHATSU HIJET Autobus (S85) 1.0 i 35 KW / 48 HP 7.1994 - 5.1998
DAIHATSU HIJET Skrinka (S85) 1.0 33 KW / 45 HP 12.1992 - 5.1998
DAIHATSU HIJET Skrinka (S85) 1.0 i 35 KW / 48 HP 7.1994 - 5.1998
DAIHATSU HIJET Skrinka (S85) 1.3 i 16V 48 KW / 65 HP 5.1998 - 10.2005
DAIHATSU MOVE (L6_) 0.8 (L601) 31 KW / 42 HP 1.1997 - 11.1999
DAIHATSU MOVE (L9_) 1.0 i 41 KW / 55 HP 10.1998 - 9.2002
DAIHATSU SPARCAR Autobus (S7_) 0.8 (S70) 29 KW / 39 HP 9.1983 - 5.1986
DAIHATSU SPARCAR Autobus (S7_) 1.0 (S75) 33 KW / 45 HP 9.1983 - 5.1986
DAIHATSU SPARCAR Skrinka (S7_) 0.8 (S70) 29 KW / 39 HP 9.1983 - 5.1986
DAIHATSU SPARCAR Skrinka (S7_) 1.0 (S75) 33 KW / 45 HP 9.1983 - 5.1986
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100) 41 KW / 56 HP 4.1998 - 9.2000
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD 41 KW / 56 HP 4.1999 - 9.2000
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i (M100) 43 KW / 58 HP 9.2000 - 1.2005
DAIHATSU SIRION (M1) 1.0 i 4WD 43 KW / 58 HP 9.2000 - 1.2005
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport (M101) 75 KW / 102 HP 8.2000 - 1.2005
DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport 4WD 75 KW / 102 HP 8.2000 - 3.2005
DAIHATSU TERIOS (J1_) 1.3 4WD (J100) 61 KW / 83 HP 10.1997 - 10.2000
DAIHATSU TERIOS (J1_) 1.3 (J122) 63 KW / 86 HP 7.2000 - 10.2006
DAIHATSU TERIOS (J1_) 1.3 4WD (J102) 63 KW / 86 HP 10.2000 - 10.2005
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.3 VVT-i 4x4 63 KW / 86 HP 11.2005 - Teraz
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.5 VVT-i RWD 75 KW / 102 HP 9.2010 - Teraz
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.5 VVT-i 4x4 75 KW / 102 HP 9.2010 - Teraz
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.5 VVT-i RWD 77 KW / 105 HP 11.2005 - Teraz
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.5 4x4 77 KW / 105 HP 5.2006 - Teraz
DAIHATSU TERIOS (J2_) 1.5 LPG 4x4 77 KW / 105 HP 6.2009 - Teraz
DAIHATSU TREVIS 1.0 43 KW / 58 HP 6.2006 - Teraz
DAIHATSU YRV (M2) 1.0 43 KW / 58 HP 2.2001 - Teraz
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 (M201) 64 KW / 87 HP 2.2001 - Teraz
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 4WD 64 KW / 87 HP 2.2001 - Teraz
DAIHATSU YRV (M2) 1.3 GTti 95 KW / 129 HP 7.2002 - Teraz
NISSAN PIXO (UA0) 1.0 50 KW / 68 HP 3.2009 - Teraz
OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 (F68) 48 KW / 65 HP 4.2008 - 6.2011
OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 LPG (F68) 48 KW / 65 HP 1.2010 - 6.2011
OPEL AGILA (B) (H08) 1.0 (F68) 50 KW / 68 HP 7.2011 - 7.2014
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 (F68) 63 KW / 86 HP 4.2008 - 10.2012
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 LPG (F68) 63 KW / 86 HP 4.2008 - 10.2010
OPEL AGILA (B) (H08) 1.2 (F68) 69 KW / 94 HP 4.2010 - 10.2014
PIAGGIO PORTER Autobus 1.3 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Autobus 1.3 LPG 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Autobus 1.3 53 KW / 72 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Autobus 1.3 LPG 53 KW / 72 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.0 33 KW / 45 HP 2.1993 - 5.1998
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 i 16V 48 KW / 65 HP 5.1998 - Teraz
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 i 16V 4x4 48 KW / 65 HP 5.1998 - Teraz
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 16V 48 KW / 65 HP 6.1998 - 12.2010
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 16V 4x4 48 KW / 65 HP 6.1998 - 12.2010
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 LPG 48 KW / 64 HP 6.1998 - 12.2011
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 4x4 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 LPG 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 53 KW / 72 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Skrinka 1.3 LPG 53 KW / 72 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.0 33 KW / 45 HP 2.1993 - 6.1994
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.0 35 KW / 48 HP 7.1994 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 i 16V 48 KW / 65 HP 5.1998 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 i 16V 4x4 48 KW / 65 HP 5.1998 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 16V 48 KW / 65 HP 6.1998 - 12.2010
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 16V 4x4 48 KW / 65 HP 6.1998 - 12.2010
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 LPG 48 KW / 64 HP 6.1998 - 12.2011
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 4x4 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 LPG 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 CNG 52 KW / 71 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 53 KW / 72 HP 1.2011 - Teraz
PIAGGIO PORTER Korba/Podvozok 1.3 LPG 53 KW / 72 HP 1.2011 - Teraz
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x4 50 KW / 68 HP 10.1995 - 11.2003
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 4x4 63 KW / 86 HP 4.2001 - 11.2003
SUZUKI ALTO I (0S) 0.8 (SS80) 29 KW / 39 HP 6.1982 - 8.1984
SUZUKI ALTO II sikma zadna cast 0.8 (SB308/CA) 29 KW / 39 HP 1.1986 - 12.1988
SUZUKI ALTO III (EC) 0.8 (SB308, MA800) 29 KW / 39 HP 12.1988 - 11.1993
SUZUKI ALTO IV (EF) 1.0 (SH410) 39 KW / 53 HP 9.1994 - 6.2002
SUZUKI ALTO V (HA12, HA23) 1.0 43 KW / 58 HP 1.2000 - 6.2002
SUZUKI ALTO VI (FF) 1.1 (RF410) 46 KW / 63 HP 9.2004 - 12.2008
SUZUKI ALTO VII (GF) 1.0 (AMF310) 50 KW / 68 HP 1.2009 - Teraz
SUZUKI ALTO VII (GF) 1.0 LPG 50 KW / 68 HP 4.2009 - Teraz
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.3 (SY413) 52 KW / 71 HP 9.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.3 i 16V (SY413) 63 KW / 85 HP 7.1995 - 5.2002
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.6 i 16V (SY416) 72 KW / 98 HP 7.1995 - 5.2002
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416) 72 KW / 98 HP 7.1995 - 5.2002
SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 1.8 GTX (SY418) 89 KW / 121 HP 3.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 (SY413) 52 KW / 71 HP 9.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO (EG) 1.3 i 16V (SY413) 63 KW / 85 HP 7.1995 - 5.2002
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V (SY416) 72 KW / 98 HP 7.1995 - 5.2002
SUZUKI BALENO (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416) 72 KW / 98 HP 7.1995 - 5.2002
SUZUKI BALENO (EG) 1.8 GTX (SY418) 89 KW / 121 HP 3.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.3 16V (SY413) 63 KW / 86 HP 3.1997 - 5.2002
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.6 i 16V (SY416) 72 KW / 98 HP 8.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416) 72 KW / 98 HP 8.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.6 i 16V (SY416) 73 KW / 99 HP 8.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO Kombi (EG) 1.6 i 16V 4x4 (SY416) 73 KW / 99 HP 8.1996 - 5.2002
SUZUKI BALENO (FW, EW) 1.0 (A1K310) 82 KW / 112 HP 2.2016 - Teraz
SUZUKI CAPPUCCINO (EE) 0.7 (SX306) 47 KW / 64 HP 2.1992 - 8.1995
SUZUKI CARRY Skrinka (0S) 0.8 (ST90) 27 KW / 37 HP 11.1980 - 10.1985
SUZUKI SUPER CARRY Autobus (ED) 1.0 (SK410) 30 KW / 41 HP 9.1994 - 3.1999
SUZUKI SUPER CARRY Autobus (ED) 1.0 (SK410) 31 KW / 42 HP 10.1992 - 3.1999
SUZUKI SUPER CARRY Autobus (ED) 1.0 (SK410) 33 KW / 45 HP 10.1985 - 3.1999
SUZUKI CARRY Skrinka 1.0 29 KW / 39 HP 11.1996 - 3.1999
SUZUKI CARRY Autobus 1.3 57 KW / 77 HP 3.1999 - 12.2006
SUZUKI CARRY Skrinka (FD) 1.3 16 V (DA32V) 58 KW / 79 HP 3.2000 - Teraz
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.0 pohon vsetkych kolies (TD54, JB420) 103 KW / 140 HP 10.2005 - 2.2015
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 1.5 AllGrip (JB74W) 75 KW / 102 HP 7.2018 - Teraz
SUZUKI LJ80 (OL) 0.8 (LJ 80) 29 KW / 39 HP 1.1980 - 1.1984
SUZUKI SAMURAI uzavrete terenne vozidlo (SJ_) 1.0 pohon vsetkych kolies (SJ 410) 33 KW / 45 HP 11.1988 - 12.2004
SUZUKI SJ410 1.0 (SJ410) 33 KW / 45 HP 9.1981 - 12.1988
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS) 1.0 (SJ410) 33 KW / 45 HP 9.1981 - 7.1991
SUZUKI SPLASH (EX) 1.0 (A5B 310) 48 KW / 65 HP 1.2008 - Teraz
SUZUKI SPLASH (EX) 1.0 (A5B 310) 50 KW / 68 HP 6.2011 - Teraz
SUZUKI SPLASH (EX) 1.2 (A5B 412) 63 KW / 86 HP 1.2008 - Teraz
SUZUKI SPLASH (EX) 1.2 VVT (A5B 412) 66 KW / 90 HP 6.2011 - Teraz
SUZUKI SPLASH (EX) 1.2 VVT (A5B 412) 69 KW / 94 HP 9.2010 - Teraz
SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.0 (AKK 310) 82 KW / 112 HP 8.2016 - Teraz
SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.0 AllGrip (AKK 310) 82 KW / 112 HP 8.2016 - Teraz
SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.4 T (AKK 414) 103 KW / 140 HP 8.2016 - Teraz
SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.4 T AllGrip (AKK 414) 103 KW / 140 HP 8.2016 - Teraz
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43) 37 KW / 50 HP 10.1983 - 3.1989
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 Turbo (SA310) 52 KW / 71 HP 2.1985 - 12.1989
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33) 74 KW / 101 HP 8.1985 - 3.1989
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53) 47 KW / 64 HP 8.1986 - 3.1989
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51) 50 KW / 68 HP 10.1984 - 3.1989
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53) 54 KW / 73 HP 10.1984 - 3.1989
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44) 37 KW / 50 HP 3.1989 - 5.2001
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44) 39 KW / 53 HP 1.1995 - 12.2005
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44) 40 KW / 54 HP 3.1989 - 12.1991
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35) 50 KW / 68 HP 3.1989 - 5.2001
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34) 74 KW / 101 HP 3.1989 - 5.2001
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35) 50 KW / 68 HP 3.1989 - 5.2001
SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35) 52 KW / 71 HP 10.1989 - 12.1991
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.0 39 KW / 53 HP 1.1994 - 5.2001
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA) 50 KW / 68 HP 1.1991 - 12.1995
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14, SF406) 68 KW / 92 HP 1.1990 - 5.2001
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14) 68 KW / 92 HP 1.1990 - 5.2001
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14) 70 KW / 95 HP 11.1989 - 12.1991
SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14) 70 KW / 95 HP 11.1989 - 12.1991
SUZUKI SWIFT Kabriolet (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35) 50 KW / 68 HP 9.1991 - 10.1996
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZG 412, ZC72S) 66 KW / 90 HP 10.2010 - Teraz
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZG 412, ZD72S) 66 KW / 90 HP 10.2010 - Teraz
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZH 412, ZC72S) 69 KW / 94 HP 10.2010 - Teraz
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZH 412, ZD72S) 69 KW / 94 HP 10.2010 - Teraz
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.4 Sport (A2L414, ZC33S) 103 KW / 140 HP 9.2017 - Teraz
SUZUKI VITARA (LY) 1.0 (APK 310) 82 KW / 111 HP 10.2018 - Teraz
SUZUKI VITARA (LY) 1.0 AllGrip (APK 310) 82 KW / 111 HP 10.2018 - Teraz
SUZUKI VITARA (LY) 1.4 T (APK 414) 103 KW / 140 HP 9.2015 - Teraz
SUZUKI VITARA (LY) 1.4 T AllGrip (APK 414) 103 KW / 140 HP 9.2015 - Teraz
SUZUKI VITARA (LY) 1.5 Hybrid AllGrip 85 KW / 116 HP 1.2022 - Teraz
SUZUKI WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 1.0 (RC410, SR410, SR412) 48 KW / 65 HP 2.1998 - 5.2000
SUZUKI WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 1.2 (SR412) 51 KW / 69 HP 2.1998 - 5.2000
SUZUKI WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 1.2 4WD (SR412) 51 KW / 69 HP 2.1998 - 5.2000
SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V 4x4 (SZ416) 71 KW / 97 HP 9.1995 - 12.1997

 

69,42 Kč / ks bez DPH
84 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: GS0097
Pneumatická vzpěra kufru
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Délka [mm]: 496 mm
Průměr obalu, víka [mm]: 18,5 mm
Zdvih [mm]: 188 mm
Průměr tyče pístu [mm]: 8 mm
Vymršťovací síla (N): 270 N
OE čísla:
DAEWOO 96314606 DAEWOO 96507773 DAEWOO 96518910 DAEWOO 96557539 DAEWOO 96563503 DAEWOO 96598008 MAGNETI MARELLI 29409100003 MAGNETI MARELLI 430719009700 MAGNETI MARELLI 96314606 MAGNETI MARELLI 96507773 MAGNETI MARELLI 96518910 MAGNETI MARELLI 96557539 MAGNETI MARELLI 96563503 MAGNETI MARELLI 96598008

217,36 Kč / ks bez DPH
263 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: GS0094
Pneumatická vzpěra kufru
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Délka [mm]: 324 mm
Průměr obalu, víka [mm]: 18,5 mm
Zdvih [mm]: 115 mm
Průměr tyče pístu [mm]: 8 mm
Vymršťovací síla (N): 290 N
OE čísla:
DAEWOO 96298318 DAEWOO 96557530 MAGNETI MARELLI 430719009400 MAGNETI MARELLI 96298318 MAGNETI MARELLI 96557530

208,26 Kč / ks bez DPH
252 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: GS0086
Pneumatická vzpěra kufru
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Délka [mm]: 473 mm
Průměr obalu, víka [mm]: 18,5 mm
Zdvih [mm]: 172 mm
Průměr tyče pístu [mm]: 8 mm
Vymršťovací síla (N): 420 N
OE čísla:
CHEVROLET 96306157 DAEWOO 96306157 DAEWOO 96324117 DAEWOO 96324119 MAGNETI MARELLI 430719008600 MAGNETI MARELLI 96306157 MAGNETI MARELLI 96324117 MAGNETI MARELLI 96324119

220,66 Kč / ks bez DPH
267 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 1G-2-1512
Páčka směrovek a světel
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 96387324, 231020
Doplňující informace:
5-pinový konektor
Kompatibilita:
CHEVROLET
LACETTI (J200)
LACETTI Kombi (J200)
LACETTI sedan (J200)
DAEWOO
LACETTI liftback (KLAN)
NUBIRA Wagon (J200)
NUBIRA sedan (J200)

365,29 Kč / ks bez DPH
442 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 6B-2-1477
Víko nádržky chladicí kapaliny
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 1650630, 1659288, 6160686, 7267969, 86FB8100GA, 86FB8100GB, 86FB8100GC, 86FB8100GD, ESR43, 1E00-15-355, 1E00-15-355A, 1304666, 1304853, 4395513, 90500007, 1647751, EC96312510, 96536649, 94539597, 96420303, 96293957, 96351578, 96312510
Čísla náhrad: 188-789, 8439, RC0039, 01211, KH-W01, 33W01, 96312510, MRC-4W01, MRC-4W02, 03507, T-48, 29650, FC500, 8610 12, V25-0550, 15965
Doplňující informace:
Tlak: 1,2 BAR
Kompatibilita:
CHEVROLET
AVEO / KALOS liftback (T200)
AVEO / KALOS liftback (T250, T255)
AVEO / KALOS sedan (T250, T255)
EPICA (KL1_)
EVANDA
LACETTI (J200)
LACETTI Kombi (J200)
LACETTI sedan (J200)
MATIZ (M200, M250)
NUBIRA Kombi
NUBIRA sedan
REZZO kombi (MPV) (U100)
SPARK
DAEWOO
EVANDA (KLAL)
KALOS (KLAS)
KALOS sedan (KLAS)
LACETTI liftback (KLAN)
LANOS (KLAT)
LANOS sedan (KLAT)
LEGANZA (KLAV)
MATIZ (M100, M150)
MATIZ (M200, M250)
NUBIRA (J100)
NUBIRA (J150)
NUBIRA Kombi (J150)
NUBIRA Wagon (J100)
NUBIRA Wagon (J200)
NUBIRA sedan (J100)
NUBIRA sedan (J150)
NUBIRA sedan (J200)
REZZO (U100)
OPEL
KADETT D (31_-34_, 41_-44_)
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
MANTA B (58_, 59_)
MANTA B CC (53_, 55_)
MONZA A (22_)
SENATOR A (29_)
SAAB
9-3 (YS3D)
9-3 Cabriolet (YS3D)
9-5 (YS3E)
9-5 Kombi (YS3E)
900 I (AC4, AM4)
900 I Combi Coupe
900 I kabriolet
900 II
900 II coupe
900 II kabriolet

68,60 Kč / ks bez DPH
83 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575008
Stěrač Valeo First 600 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 600 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

216,53 Kč / ks bez DPH
262 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stěrač valeo first 550 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 550 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

207,44 Kč / ks bez DPH
251 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575006
Stěrač Valeo First 530 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 530 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575006

ALFA ROMEO
155 (167_) 01.92 - 12.97    
164 (164_) 01.87 - 09.98
AUDI
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
TT (8N3) 10.98 - 06.06
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
TT Roadster (8N9) 10.99 - 06.06
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11    
80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11    
80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18    
90 B2 (813, 814, 853) 08.84 - 03.87
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18    
90 B3 (893, 894, 8A2) 04.87 - 09.91
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18    
100 C3 limuzina (443, 444) 08.82 - 07.91
A6 C8 (4A2) 02.18 -     
100 C3 Avant (445, 446) 08.82 - 11.90
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -     
200 C3 limuzina (447, 448) 06.83 - 12.91
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18    
200 C3 Avant (447, 448) 09.83 - 12.91
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94
BMW
3 (E36) 09.90 - 11.98    
i3 (I01) 08.13 -
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
NEON (PL) 05.94 - 09.00
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 AIRCROSS 08.10 -
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -
DAEWOO
MATIZ (M100, M150) 09.98 -     
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
TERIOS (J2_) 11.05 -     
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10    
FORD
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
HONDA
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
JAGUAR
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05    
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11    
PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17
KIA
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -     
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06    
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
LAND ROVER
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
MAZDA
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
626 IV (GE) 08.91 - 08.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
3 (BK) 10.03 - 12.09
MERCEDES-BENZ
123 limuzina (W123) 01.76 - 12.85    
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12
123 T-Model (S123) 09.77 - 12.86    
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17
123 Kupé (C123) 03.77 - 12.85    
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03
ASX (GA_W_) 11.09 -     
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06
NISSAN
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z32) 09.89 - 12.00    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
PIXO (UA0) 03.09 -     
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
OPEL
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
PEUGEOT
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13    
4008 05.12 -
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13    
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
THALIA I (LB_) 02.98 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
SAAB
9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03    
900 II Kabriolet 09.93 - 02.98
9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03    
9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98
900 II 07.93 - 02.98    
9000 04.85 - 12.98
900 II Kupé 12.93 - 02.98
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07    
ROOMSTER (5J7) 03.06 - 05.15
FABIA II (542) 12.06 - 12.14    
ROOMSTER Praktik (5J) 03.07 - 05.15
FABIA II Combi (545) 10.07 - 12.14    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
CELERIO (LF) 02.14 -     
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
UAZ
PATRIOT 07.04 -
VOLVO
C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
850 (854) 06.91 - 10.97
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
960 (964) 08.90 - 07.94
V70 II (285) 11.99 - 12.08    
960 Kombi (965) 08.90 - 07.94
440 (445) 08.88 - 12.96    
960 II (964) 07.94 - 12.96
460 (464) 09.88 - 12.96    
960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05    
TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97    
TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03

202,48 Kč / ks bez DPH
245 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575005
Stěrač Valeo First 500 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 500 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575005

ALFA ROMEO
156 (932_) 09.97 - 09.05    
ARNA (920_) 03.83 - 12.86
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06
AUDI
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
E-TRON (GEN) 09.18 -
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
Q3 (F3B) 07.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q8 (4MN) 02.18 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -
AUSTIN
MAESTRO Fastback (XC) 03.83 - 09.92    
MONTEGO Kombi (XE) 10.84 - 09.92
MONTEGO (XE) 04.84 - 12.93
BMW
1 (E81) 09.06 - 12.11    
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06
1 (E87) 02.03 - 01.13    
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07
1 Kupé (E82) 10.06 - 10.13    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
3 (E30) 09.82 - 03.92    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Touring (E30) 07.87 - 10.94    
X3 (F25) 09.10 - 08.17
3 Kabriolet (E30) 09.82 - 11.93    
X4 (F26) 05.13 - 03.18
3 (E36) 09.90 - 11.98    
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
X6 (G06, F96) 08.19 -
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
X7 (G07) 03.19 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99    
Z1 Roadster 06.88 - 06.91
3 (E46) 12.97 - 05.05    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
CHEVROLET
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
BX (XB-_) 10.82 - 12.94    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
BX Break (XB-_) 04.83 - 12.94    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
XSARA (N1) 04.97 - 12.05
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06    
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06    
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16    
C25 Autobus (280_, 290_) 07.81 - 02.94
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -     
C25 Skrinka (280_, 290_) 07.81 - 07.94
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 07.81 - 03.94
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03    
C35 Skrinka 11.73 - 01.94
DACIA
DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18    
LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 -
DUSTER Skriňa/SUV 04.11 -     
LOGAN Pick-up (US_) 03.08 -
LOGAN (LS_) 08.04 -     
SANDERO 06.08 -
LOGAN MCV (KS_) 02.07 -
DAEWOO
MUSSO (FJ) 07.98 -     
NUBIRA limuzina (J100) 04.97 -
NUBIRA (J100) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
DAIHATSU
MATERIA (M4_) 10.06 -     
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06
SIRION (M3_) 01.05 -     
TREVIS 06.06 -
FIAT
CROMA (154_) 12.85 - 12.96    
DUCATO Skrinka (280_) 01.82 - 02.91
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (280_) 07.82 - 08.90
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Panorama (290_) 01.90 - 05.94
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
DUCATO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (290_) 03.89 - 03.94
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (290_) 03.89 - 03.94
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02    
TALENTO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 03.94
DUCATO Panorama (280_) 07.82 - 08.90
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
ORION III (GAL) 01.90 - 09.96
ESCORT V (AAL, ABL) 07.90 - 05.95    
SCORPIO I (GAE, GGE) 04.85 - 09.94
ESCORT V Turnier (ANL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I limuzina (GGE) 01.86 - 12.94
ESCORT V Kabriolet (ALL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I Turnier (GGE) 05.88 - 09.94
ESCORT V limuzina (AFL) 08.93 - 01.95    
SCORPIO II (GFR, GGR) 10.94 - 08.98
ESCORT V Express (AVF) 07.90 - 12.94    
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 10.94 - 08.98
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
SIERRA I sikma zadna cast (GBC) 08.82 - 02.87
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
SIERRA Turnier (BNC) 08.82 - 12.86
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
SIERRA II sikma zadna cast (GBC, GBG) 01.87 - 03.93
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II (GBG, GB4) 01.87 - 02.93
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II Turnier (BNG) 01.87 - 02.93
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Autobus (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Skrinka (V_ _) 01.77 - 10.86
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03
FSO
POLONEZ III 09.92 - 01.05    
POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02
GAZ
GAZELLE Autobus 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 -
GAZELLE Skrinka 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 -
GAZELLE Korba/Podvozok 10.93 - 12.02    
VOLGA (3102) 01.70 - 01.93
GAZELLE Autobus 01.03 - 03.13    
VOLGA Kombi (3102) 01.72 - 02.93
GAZELLE Skrinka 01.03 - 03.13    
VOLGA 07.92 - 12.10
GAZELLE Korba/Podvozok 01.02 - 03.13    
VOLGA Kombi 02.93 - 12.10
GAZELLE NEXT Autobus 04.13 -
HONDA
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
HR-V (GH) 03.99 -
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
S2000 (AP) 03.99 -
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
H-1 Travel (TQ) 09.07 -
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
XG limuzina 09.00 - 12.05
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
XG (XG) 12.98 - 12.05
ISUZU
TROOPER II otvorene terenne vozidlo (UB) 08.91 - 07.98    
TROOPER III otvorene terenne vozidlo 04.00 - 08.04
TROOPER III 05.98 - 08.04
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99    
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
KIA
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16    
SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
SOUL III (SK3) 01.19 -
LADA
110 (2110) 01.95 - 12.12    
PRIORA sikma zadna cast (2172) 02.08 - 12.15
111 (2111) 01.95 - 02.09    
PRIORA limuzina (2170_) 04.07 - 07.18
112 (2112) 01.95 - 12.11    
PRIORA Kombi (2171) 05.09 - 12.15
LARGUS Skrinka (FS0_, FSA_) 03.12 -     
SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) 09.84 - 12.13
LARGUS Skrina/kombi (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA limuzina (21099, 2115) 09.87 - 12.12
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA sikma zadna cast (2113, 2114) 03.97 - 12.13
LANCIA
THEMA (834_) 11.84 - 07.94    
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
THEMA SW (834_) 03.87 - 07.94
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
MX-6 (GE) 07.91 - 09.97
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
626 IV (GE) 08.91 - 08.98    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
MX-6 (GD) 10.87 - 01.97    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
MERCEDES-BENZ
AMG GT (C190) 10.14 -
MG
MG ZS 07.01 - 04.05    
MGF (RD) 03.95 - 03.02
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05    
MONTEGO 04.84 - 09.90
MAESTRO 03.83 - 09.90
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16    
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96    
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
ECLIPSE II (D3_A) 04.94 - 04.99    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
200SX (S13) 07.88 - 12.95    
TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
TRADE Skrinka 01.96 - 12.00
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
TRADE Skrinka 11.86 - 03.93
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
TRADE Skrinka 04.93 - 10.98
KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 -     
TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
TRADE Autobus 06.96 - 10.01
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02    
TRADE Skrinka 06.96 - 10.01
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01    
TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02    
CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
COMBO Tour 10.01 - 12.11
ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
MONTEREY B (M98) 07.98 - 08.99
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
J5 Autobus (280P) 09.81 - 09.90
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
J5 Skrinka (280L) 09.81 - 09.90
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
J5 Korba/Podvozok (280L) 09.81 - 09.90
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
J5 Autobus (290P) 09.90 - 02.94
806 (221) 06.94 - 08.02    
J5 Skrinka (290L) 09.90 - 03.94
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06    
J5 Korba/Podvozok (290L) 09.90 - 02.94
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92
KANGOO (KC0/1_) 08.97 -     
19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01
KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 -     
19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95
LOGAN I (LS_) 09.04 -     
21 (B48_) 07.89 - 06.94
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
21 limuzina (L48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
21 Kombi (K48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
21 Skrina/kombi (S48_) 06.86 - 04.95
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03    
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 11.07 -     
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -     
TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94
ROVER
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
800 (XS) 10.86 - 02.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
800 Kupé 08.92 - 02.99
400 II (RT) 03.95 - 03.00    
MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95
600 I (RH) 08.93 - 10.00    
MONTEGO 02.85 - 10.95
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93
SEAT
TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99
SKODA
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01
FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98    
FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01
FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02    
FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -
S SANGYONG
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07    
REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -     
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
JUSTY IV 01.07 -     
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
SUZUKI
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
TOYOTA
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
740 (744) 04.83 - 12.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
740 Kombi (745) 08.84 - 12.92
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
780 (782) 04.86 - 11.90
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
850 (854) 06.91 - 10.97
V50 (545) 12.03 - 12.12    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V60 I (155) 07.10 - 12.18    
940 (944) 08.90 - 03.95
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18    
940 Kombi (945) 08.90 - 10.95
V70 III (135) 04.07 - 04.16    
940 II (944) 08.94 - 12.98
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17    
940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01    
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05    
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -

190,08 Kč / ks bez DPH
230 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stěrač Valeo first 475 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 475 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

184,30 Kč / ks bez DPH
223 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575003
Stěrač Valeo first 450 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 450 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575003

ALFA ROMEO
6 (119_) 04.79 - 12.86    
146 (930_) 12.94 - 01.01
33 (905_) 05.83 - 12.93    
159 (939_) 06.05 - 12.12
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
33 (907_) 01.90 - 09.94    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20
75 (162_) 05.85 - 12.92    
GTV (116_) 01.78 - 02.87
90 (162_) 09.84 - 11.87    
RZ (162_) 01.92 - 12.94
145 (930_) 07.94 - 01.01    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
Q4 SUV (F4B) 07.20 -
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
200 C2 limuzina (437, 438) 10.79 - 09.82
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17
1 (F21) 12.11 -     
5 (F10) 01.09 - 10.16
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
6 (E24) 10.75 - 04.89
3 (E21) 06.75 - 03.84    
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -     
7 (E23) 05.77 - 04.88
5 (E12) 03.72 - 08.81    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 (E28) 05.81 - 12.87    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
CHEVROLET
CRUZE (J300) 05.09 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
NEON (PL) 05.94 - 09.00    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
CITROEN
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
C5 II Break (RE_) 09.04 -
C3 II (SC_) 09.09 -     
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
DACIA
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
LOGAN MCV II 02.13 -
DAEWOO
KORANDO (KJ) 11.98 -     
NEXIA 02.95 - 08.97
KORANDO Cabrio (KJ) 02.99 -     
NEXIA limuzina 02.95 - 06.08
MUSSO (FJ) 07.98 -
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
TERIOS (J2_) 11.05 -
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95
DODGE
JOURNEY 06.08 -
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
PALIO (178_, 171_) 04.96 -
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12
DUNA (146_) 01.87 - 12.91    
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10
DUNA Weekend (146_) 01.87 - 10.01    
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
ELBA (146_) 10.85 - 12.97    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01    
UNO (146_) 01.83 - 12.13
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -
FORD
ESCORT III (GAA) 09.80 - 07.86    
RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09
ESCORT III Turnier (AWA) 09.80 - 12.85    
RANGER (ET) 01.05 - 07.12
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 03.83 - 10.90    
RANGER (TKE) 04.11 -
ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 10.85 - 10.90    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
ESCORT IV Kabriolet (ALF) 01.86 - 07.90    
TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) 05.75 - 07.79
ESCORT III Express (AVA) 01.81 - 02.86    
TAUNUS Turnier (GBNS) 05.75 - 08.79
ESCORT IV Express (AVF) 02.86 - 07.90    
TAUNUS V (GBS, GBNS) 07.79 - 12.82
ORION I (AFD) 07.83 - 03.86    
TAUNUS III Turnier (GBNS) 07.79 - 12.82
ORION II (AFF) 12.85 - 07.90
HONDA
ACCORD III (CA) 11.85 - 12.89    
CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
INTEGRA sikma zadna cast (DA) 10.85 - 08.93
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
LEGEND I (HS, KA) 01.86 - 03.91
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
LEGEND I Kupé (KA_) 10.87 - 03.91
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
CIVIC I Shuttle (AN, AR) 08.83 - 12.87    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
i30 (FD) 10.07 - 11.11
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
IONIQ (AE) 03.16 -
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
PONY (X-2) 10.89 - 01.95
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
PONY / EXCEL limuzina (X-2) 04.89 - 01.95
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
H100 Skrinka 07.93 - 12.04    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98
INNOCENTI
ELBA 08.91 - 12.96
JEEP
CHEROKEE (XJ) 09.83 - 09.01    
COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10
KIA
BESTA Skrinka 01.93 - 12.05    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
BESTA Autobus 07.86 - 12.03    
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
PRIDE Kombi 08.98 - 05.01
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07
LADA
VESTA (GFL_) 11.15 -     
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
Y10 (156_) 03.85 - 12.95
LAND ROVER
DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98    
RANGE ROVER I 10.69 - 04.96
MAZDA
121 I (DA) 03.87 - 11.90    
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08
323 III Hatchback (BF) 08.85 - 08.93    
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08
323 III (BF) 08.85 - 11.91    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98    
B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05
3 (BL) 12.08 - 09.14    
MX-5 III (NC) 03.05 - 12.14
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
MG
MG ZR 06.01 - 04.05    
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05
MG ZS 07.01 - 04.05
MINI
MINI (R56) 11.05 - 11.13    
MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15
MINI (F56) 12.13 -     
MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14
MINI (F55) 07.14 -     
MINI CLUBVAN (R55) 12.12 - 06.14
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13    
L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
NISSAN
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
PATROL III/2 Station Wagon (W260) 08.88 - 04.98
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
BLUEBIRD (910) 01.80 - 12.83    
SKYLINE Kupé (R34) 01.98 - 02.08
BLUEBIRD Traveller (W910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I (B11) 03.82 - 12.90
BLUEBIRD limuzina (910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I Kupé (B11) 03.82 - 08.90
BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 11.83 - 12.90    
SUNNY II Traveller (B12) 01.86 - 06.91
MICRA I (K10) 12.82 - 11.92    
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
PATROL III/1 Station Wagon (W160) 11.79 - 02.89    
VANETTE Autobus (C22) 10.86 - 12.11
PATROL III/2 Hardtop (K260) 10.84 - 04.98    
VANETTE Skrinka (_C22) 10.86 - 12.11
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02
ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 09.75 - 08.81    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01
ASCONA C sikma zadna cast (J82) 09.81 - 08.88    
CORSA B (S93) 03.93 - 12.02
ASCONA C (J82) 09.81 - 10.88    
CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 08.94 - 12.01
ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98    
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01    
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99    
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
KADETT E sikma zadna cast (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
KADETT E (T85) 09.84 - 12.93
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
MANTA B (58_, 59_) 09.75 - 08.88
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
MANTA B CC (53_, 55_) 09.75 - 08.88
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MONZA A (22_) 02.78 - 08.86
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 08.77 - 08.86
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 08.77 - 08.86
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
SENATOR A (29_) 02.78 - 08.87
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
TIGRA (S93) 07.94 - 12.00
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21
205 I (741A/C) 02.83 - 10.87    
309 I (10C, 10A) 10.85 - 12.89
205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95    
309 żikmé zadná kapota (10S, 3S) 10.85 - 10.93
205 II (20A/C) 01.87 - 12.00    
309 II (3C, 3A) 07.89 - 12.93
205 żikmé zadná kapota 02.83 - 07.90    
1007 (KM_) 04.05 -
205 żikmé zadná kapota 08.90 - 05.97
PORSCHE
924 11.75 - 08.89    
944 06.81 - 07.91
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09
EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
THALIA I (LB_) 02.98 -
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09
ROVER
25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06    
200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
400 II (XW) 04.90 - 04.95
200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95    
400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98
200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89    
400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00
200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99    
400 II (RT) 03.95 - 03.00
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -     
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21
FAVORIT (781) 05.89 - 09.94    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
SCALA (NW1) 02.19 -
FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10    
SUPERB III (3V3) 03.15 -
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10    
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
S SANGYONG
KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06    
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07
KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06    
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96    
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
SUZUKI
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05    
VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02
IGNIS II (MH) 08.03 -     
VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B2 (32B) 09.79 - 06.89
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B2 limuzina (32B) 05.82 - 06.89
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B2 Variant (33B) 08.80 - 06.89
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
CC B7 (358) 11.11 - 12.16
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
SANTANA (32B) 08.81 - 12.85
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
SCIROCCO (53) 02.74 - 07.80
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
ID.4 (E21) 05.20 -     
TRANSPORTER III Autobus 05.79 - 07.92
ID.5 (E39) 07.21 -     
TRANSPORTER III Skrinka 05.79 - 12.92
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TRANSPORTER III Korba/Podvozok 05.79 - 12.92
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

185,95 Kč / ks bez DPH
225 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stěrač Valeo First 400 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 400 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

183,47 Kč / ks bez DPH
222 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008538
Stěrač Bosch 600 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 600 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008538, 3 397 008 538

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

312,40 Kč / ks bez DPH
378 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stěrač Bosch 550 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 550 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

287,60 Kč / ks bez DPH
348 Kč / ks s DPH

Více kategorií