+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
VOLVO S70

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „VOLVO S70“

Kód produktu: 78-0043SET
Žárovka 78-0043SET
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: AEBI 0237481-7 BMW 07 11 9 978 372 BMW 9 978 372 DAF 135 4861 VW YY045814512 CASE IH 8203698 O&K 8203698 SAME 0.900.1168.1 CLAAS 770 309 73 87 DEUTZ-FAHR 0.900.1168.1 ATLAS COPCO 1678566 YAMAHA 9079Q0685300 LINDE 7919565979 HOBBYCAR 6502110095 LAND ROVER BR 3097 LAND ROVER XZQ000080 HYMER 0419016 HYMER 1535591 HYMER 9959360 NORMAG 01552 LANGENDORF 1134862 TEREX 1678566 TEREX 1813000033 KNAUS 61514103 KNAUS K61514103 KNAUS T050051 MAXGEAR 003821100000 MAXGEAR 12256 MAXGEAR 12256CP MAXGEAR 17097 MAXGEAR 170973000 MAXGEAR 1987302217 MAXGEAR 27887 MAXGEAR 2821 MAXGEAR 5304 MAXGEAR 780043SET MAXGEAR 8GP003594141

Kompatibilita:

  • ALFA ROMEO
  • CHRYSLER
  • GILERA RUNNER
  • JEEP
  • MERCEDES-BENZ
  • OPEL
  • PORSCHE
  • ROVER
  • ŠKODA
  • VOLVO
  • VOLKSWAGEN
33,06 Kč / ks bez DPH
40 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 12-1766
Plynová vzpěra píst tlumič kufru
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Vymršťovací síla (N) 340 N
Délka [mm] 495 mm
Zdvih [mm] 199 mm

OE čísla:
VOLVO 9187795 VOLVO 9187796 VOLVO 9485546 VOLVO 9485547 MAXGEAR 9187795

174,38 Kč / ks bez DPH
211 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-357
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 79 mm
Vnitřní průměr [mm] 28 mm
Vnější průměr [mm] 76 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

VOLVO C70 I Kupé (872) 2.0 T 120 KW / 163 HP 3.2000 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.0 T 166 KW / 226 HP 3.1997 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) T-5 176 KW / 240 HP 3.1997 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.4 121 KW / 165 HP 3.1999 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.4 125 KW / 170 HP 5.1999 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.4 T 142 KW / 193 HP 3.1997 - 9.2002
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.0 T 120 KW / 163 HP 3.2000 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.0 T 166 KW / 226 HP 3.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) T5 176 KW / 239 HP 3.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) T5 180 KW / 245 HP 7.2002 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.4 T 147 KW / 200 HP 7.2002 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.4 125 KW / 170 HP 6.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.4 T 142 KW / 193 HP 3.1998 - 10.2005
VOLVO S40 I (644) 1.6 80 KW / 109 HP 3.1999 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 1.6 77 KW / 105 HP 9.1995 - 8.1999
VOLVO S40 I (644) 1.8 85 KW / 115 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO S40 I (644) 1.8 85 KW / 116 HP 6.2001 - 8.2003
VOLVO S40 I (644) 1.8 90 KW / 122 HP 3.1999 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 1.8 i 90 KW / 122 HP 6.2001 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 1.8 LPG 90 KW / 122 HP 3.1999 - 12.2004
VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 147 KW / 200 HP 5.1997 - 7.2000
VOLVO S40 I (644) 2.0 100 KW / 136 HP 7.1995 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 2.0 103 KW / 140 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO S40 I (644) 2.0 T 118 KW / 160 HP 10.1997 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 2.0 T 120 KW / 163 HP 6.2001 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 2.0 T 121 KW / 165 HP 7.2000 - 6.2001
VOLVO S40 I (644) 2.0 T4 147 KW / 200 HP 7.2000 - 12.2003
VOLVO S60 I (384) 2.0 T 132 KW / 180 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) T5 184 KW / 250 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) T5 191 KW / 260 HP 4.2004 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 103 KW / 140 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG) 103 KW / 140 HP 7.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (LPG) 103 KW / 140 HP 7.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 125 KW / 170 HP 11.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 T 147 KW / 200 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD 147 KW / 200 HP 6.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.5 T 154 KW / 210 HP 1.2003 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.5 T AWD 154 KW / 210 HP 7.2002 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) R 2,5 T AWD 221 KW / 300 HP 1.2003 - 4.2010
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo 155 KW / 210 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo 166 KW / 226 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) T5 176 KW / 239 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.3 177 KW / 241 HP 11.1996 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo 184 KW / 250 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.3 195 KW / 265 HP 4.1999 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 103 KW / 140 HP 8.1999 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 103 KW / 140 HP 4.1999 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 Blu-Fuel 103 KW / 140 HP 7.1997 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel 103 KW / 140 HP 7.1999 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 125 KW / 170 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo 142 KW / 193 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD 142 KW / 193 HP 11.1996 - 4.1999
VOLVO S80 I (184) 2.0 120 KW / 163 HP 6.1998 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.0 T 132 KW / 180 HP 12.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.0 T 166 KW / 226 HP 6.1998 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 103 KW / 140 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (LPG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 125 KW / 170 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 T 147 KW / 200 HP 6.2000 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) T5 AWD 147 KW / 200 HP 4.2000 - 9.2003
VOLVO S80 I (184) 2.5 T 154 KW / 210 HP 3.2003 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD 154 KW / 210 HP 7.2003 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) T6 200 KW / 272 HP 5.1998 - 12.2001
VOLVO S80 I (184) 2.9 147 KW / 200 HP 3.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.9 150 KW / 204 HP 5.1998 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 3.0 144 KW / 196 HP 6.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.9 144 KW / 196 HP 5.1998 - 2.2008
VOLVO S80 I (184) T6 200 KW / 272 HP 6.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) T6 200 KW / 272 HP 6.2001 - 7.2006
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD 232 KW / 316 HP 3.2006 - 3.2012
VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 80 KW / 109 HP 3.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 77 KW / 105 HP 12.1995 - 8.1999
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 85 KW / 115 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 Bi-Fuel 88 KW / 120 HP 11.1999 - 8.2003
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 90 KW / 122 HP 3.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 LPG 90 KW / 122 HP 3.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 T4 147 KW / 200 HP 5.1997 - 7.2000
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 100 KW / 136 HP 7.1995 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 103 KW / 140 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 118 KW / 160 HP 10.1997 - 7.2000
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 120 KW / 163 HP 6.2001 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 121 KW / 165 HP 7.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T4 147 KW / 200 HP 7.2000 - 6.2004
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo 155 KW / 211 HP 12.1995 - 3.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 176 KW / 239 HP 11.1996 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD 176 KW / 239 HP 1.1997 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 177 KW / 241 HP 11.1996 - 11.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD 177 KW / 241 HP 4.1997 - 9.1998
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 103 KW / 140 HP 3.1999 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel 103 KW / 140 HP 8.1999 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 106 KW / 144 HP 12.1995 - 3.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel 106 KW / 144 HP 5.1998 - 12.1999
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 125 KW / 170 HP 12.1995 - 5.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo 142 KW / 193 HP 4.1996 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD 142 KW / 193 HP 4.1996 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD 195 KW / 265 HP 3.1999 - 12.2000
VOLVO V70 II (285) 2.0 T 132 KW / 180 HP 11.1999 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) T5 184 KW / 250 HP 11.1999 - 12.2004
VOLVO V70 II (285) 2.3 195 KW / 265 HP 10.2000 - 9.2004
VOLVO V70 II (285) T5 191 KW / 260 HP 4.2004 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 103 KW / 140 HP 3.2000 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (LPG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 125 KW / 170 HP 3.2000 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 T 147 KW / 200 HP 11.1999 - 8.2003
VOLVO V70 II (285) 2.4 T AWD 147 KW / 200 HP 9.2001 - 8.2002
VOLVO V70 II (285) 2.5 T 154 KW / 209 HP 7.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.5 T AWD 154 KW / 209 HP 7.2002 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) R 2,5 T AWD 221 KW / 300 HP 3.2003 - 8.2007
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD 142 KW / 193 HP 11.1997 - 9.2002
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD 147 KW / 200 HP 3.2000 - 9.2002
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.5 T XC AWD 154 KW / 209 HP 9.2002 - 8.2007
VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD 154 KW / 209 HP 10.2002 - 9.2014
VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD 154 KW / 209 HP 10.2012 - 9.2014
VOLVO XC90 I (275) T6 AWD 200 KW / 272 HP 10.2002 - 12.2006
VOLVO XC90 I (275) V8 AWD 232 KW / 316 HP 1.2005 - 12.2010

OE čísla:

VOLVO 1275810
VOLVO 1275810-8
VOLVO 1275811
VOLVO 1275811-6
VOLVO (CHANGAN) 1275810
MAXGEAR 1275810
MAXGEAR 12758108
MAXGEAR 1275811
MAXGEAR 12758116
MAXGEAR 260178
MAXGEAR HU819X

 

 

 

65,29 Kč / ks bez DPH
79 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1040
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla:

VOLVO 9125224
VOLVO 9125224-7
VAG 074 115 561 B
MAXGEAR 069115561A
MAXGEAR 10555060300003
MAXGEAR 260136
MAXGEAR 4434825
MAXGEAR 5012554
MAXGEAR 9180596
MAXGEAR OC214
MAXGEAR X4027E
MAXGEAR X4101E

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 115 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 108 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace 2 s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

VOLVO S70 (874) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 10.1999 - 9.2000
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 11.1996 - 2.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 12.1995 - 12.2000
VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2007
VOLVO 850 (854) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996
VOLVO 850 Kombi (855) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397008536
Stěrač Bosch 530 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 530 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008536, 3 397 008 536

ACURA MDX (YD2) 04.06 - ALFA ROMEO 166 (936_) 09.98 - 06.07 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 1.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 AUDI A3 (8L1) 09.96 - 09.06 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X5 (E53) 01.00 - 12.06 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 CADILLAC CTS 03.02 - 12.07 ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 07.07 - SRX 09.03 - 12.09 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 CORVETTE (C7) 09.13 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SILVERADO 1500 09.06 - CAMARO 02.09 - 12.15 SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO Kabriolet 01.11 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C6) 09.04 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C6) 09.04 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11 XM (Y4) 05.94 - 10.00 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - C4 AIRCROSS 08.10 - JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 DACIA LOGAN II 10.12 - DAEWOO MATIZ (M100, M150) 09.98 - MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18 MATIZ żikmé zadná kapota (KLA4) 08.98 - 08.02 DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 10.96 - TERIOS (J2_) 11.05 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 NEON 05.94 - 08.99 DURANGO (WD) 12.10 - STRATUS 09.94 - 04.01 MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10 DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 STILO (192_) 10.01 - 11.10 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 F-150 10.07 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 ACCORD VIII (CU) 04.08 - LEGEND II (KA) 01.91 - 03.96 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - LEGEND II Kupé (KA) 01.91 - 03.96 CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05 PILOT 09.08 - CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97 HYUNDAI COUPE (RD) 05.96 - 04.02 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 INFINITI G limuzina 08.02 - QX56 09.03 - 12.10 QX4 01.97 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 XK 8 Convertible (X100) 03.96 - 07.05 XK 8 Kupé (X100) 03.96 - 07.05 XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14 JEEP CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08 GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17 KIA CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CLARUS Kombi (GC) 05.98 - RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 JOICE (MTE1P) 02.00 - SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97 K2500 Korba/Podvozok (SD) 06.01 - SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01 K2700 (SD) 10.99 - SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01 K2700 01.04 - SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01 K2900 01.08 - SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07 PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04 PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUS GS (JZS147_) 01.93 - 08.97 LX (_J2_) 08.07 - GX (_J12_) 11.01 - 11.09 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 626 V (GF) 05.97 - 12.02 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-3 (DK) 01.15 - 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99 3 (BK) 10.03 - 12.09 XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SLK (R170) 04.96 - 04.04 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 MIRAGE V sikma zadna cast (CJ_A) 09.95 - 07.03 ASX (GA_W_) 11.09 - OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - NISSAN 100NX (B13) 03.90 - 01.96 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 300ZX (Z32) 09.89 - 12.00 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 370Z Kupé (Z34) 01.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95 ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00 SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95 MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95 SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96 MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00 SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00 MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 10.97 - 12.00 SUNNY III Skrina/kombi (Y10) 11.90 - 03.00 MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 MICRA C+C III (K12) 08.05 - TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 MICRA IV (K13K) 05.10 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - MICRA IV (K13KK) 07.09 - PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96 PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96 VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01 PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98 VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02 OPEL VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 405 II (4B) 01.92 - 11.99 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 406 (8B) 08.95 - 01.05 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 4008 05.12 - BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 PROTON GEN 2 (CM_) 06.04 - WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 - THALIA I (LB_) 02.98 - KANGOO (KC0/1_) 08.97 - TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kupé 12.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99 IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02 CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 CORDOBA VARIO Skrina/kombi (6K5) 08.00 - 12.02 LEON (1M1) 11.99 - 06.06 CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 SKODA FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08 OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10 FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07 OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10 FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07 OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10 FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 SMART CABRIO (450) 03.00 - 01.04 FORTWO Kupé (450) 01.04 - 02.07 CITY-COUPE (450) 07.98 - 01.04 FORTWO Cabrio (450) 01.04 - 01.07 S SANGYONG ACTYON I 11.05 - ACTYON SPORTS I (QJ) 11.05 - ACTYON II 08.12 - ACTYON SPORTS II 01.12 - SUBARU FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12 LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 SUZUKI BALENO (FW, EW) 02.16 - SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 CELERIO (LF) 02.14 - SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - IGNIS III (MF) 10.16 - SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVALON limuzina (_X1_) 09.94 - 03.06 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 HIACE IV Autobus (_H1_) 08.87 - 12.04 CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99 HIACE IV Skrinka (_H1_) 08.89 - 02.05 CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99 HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 HIACE IV Skrinka (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 HIACE V Skrinka (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 06.04 - FORTUNER (_N5_, _N6_) 06.04 - 05.15 UAZ CARGO (23602) 11.08 - 12.17 PATRIOT 07.04 - VOLVO C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02 440 (445) 08.88 - 12.96 C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05 460 (464) 09.88 - 12.96 S60 I (384) 07.00 - 04.10 480 (482) 04.86 - 07.96 S70 (874) 11.96 - 11.00 850 (854) 06.91 - 10.97 S80 I (184) 05.98 - 02.08 850 Kombi (855) 04.92 - 10.97 S90 I (964) 11.96 - 12.98 960 (964) 08.90 - 07.94 V70 I (875, 876) 12.95 - 12.00 960 Kombi (965) 08.90 - 07.94 V70 II (285) 11.99 - 12.08 960 II (964) 07.94 - 12.96 V90 I Kombi (965) 11.96 - 12.98 960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 BORA I (1J2) 10.98 - 12.13 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 08.88 - 12.96 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15 POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14 FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98 VENTO (1H2) 11.91 - 09.98 GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 GOLF Van III Variant (1H5) 08.91 - 12.99 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06 GOLF III TRANSPORTERCabriolet (1E7) 07.93 - 05.98 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 GOLF VAN IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 GOLF IV Cabriolet (1E7) 06.98 - 12.02 TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97 ZASTAVA 10 10.05 -

261,98 Kč / ks bez DPH
317 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 4I-1-299
Manžeta řadící páky VOLVO V70 S70
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do VOLVO V70 S70 (r.v.1996-2007) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita


VOLVO V70 S70 (r.v.1996-2007)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 100198CN5
Zátka víko vlevu oleje
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Zátka víko vlevu oleje oleji

OEM čísla:

VOLVO 9180597
VW 026103485
VW 026103485A
VW 030103485
VW 030103485A
VW 049103485A
VW 049103485F
VW 06A103485C
VW 06A103485F
VW 06B103485B
VW 06B103485C
VW 077103485
VW 077103485A


Popis:

Těsnění v balení

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

  • AUDI 100 (44, 44Q, C3)
  • AUDI 100 (4A, C4)
  • AUDI 100 AVANT (43, C2)
  • AUDI 100 AVANT (4A, C4)
  • AUDI 100 KOMBI (44, 44Q, C3)
  • AUDI 200 (43)
  • AUDI 200 (44, 44Q)
  • AUDI 200 AVANT (44, 44Q)
  • AUDI 50 (86)
  • AUDI 80 (80, 82, B1)
  • AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3)
  • AUDI 80 (8C, B4)
  • AUDI 80 AVANT (8C, B4)
  • AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3)
  • AUDI A3 (8L1)
  • AUDI A4 (8D2, B5)
  • AUDI A4 AVANT (8D5, B5)
  • AUDI A4 KABRIOLET (8H7, 8HE)
  • AUDI A6 (4A, C4)
  • AUDI A6 (4B, C5)
  • AUDI A6 AVANT (4A, C4)
  • AUDI A6 AVANT (4B, C5)
  • AUDI A8 (4D2, 4D8)
  • AUDI ALLROAD (4BH)
  • AUDI CABRIOLET (8G7, B4)
  • AUDI COUPE (81, 85)
  • AUDI COUPE (89, 8B)
  • AUDI QUATTRO (85)
  • AUDI TT (8N3)
  • AUDI TT ROADSTER (8N9)
  • AUDI V8 (44_, 4C_)
  • FORD GALAXY (WGR)
  • SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9)
  • SEAT AROSA (6H)
  • SEAT CORDOBA (6K2/C2)
  • SEAT CORDOBA (6L2)
  • SEAT CORDOBA HATCHBACK
  • SEAT CORDOBA HATCHBACK (6K2)
  • SEAT CORDOBA VARIO (6K5)
  • SEAT IBIZA I (021A)
  • SEAT IBIZA II (6K1)
  • SEAT IBIZA III (6K1)
  • SEAT INCA (6K9)
  • SEAT LEON (1M1)
  • SEAT TOLEDO I (1L)
  • SEAT TOLEDO II (1M2)
  • SKODA FABIA (6Y2)
  • SKODA FABIA COMBI (6Y5)
  • SKODA FABIA SEDAN (6Y3)
  • SKODA FELICIA I (6U1)
  • SKODA FELICIA I KOMBI (6U5)
  • SKODA FELICIA II (6U1)
  • SKODA FELICIA II KOMBI (6U5)
  • SKODA OCTAVIA (1U2)
  • SKODA OCTAVIA COMBI (1U5)
  • SKODA SUPERB (3U4)
  • VOLVO 850 (LS)
  • VOLVO 850 KOMBI (LW)
  • VOLVO S70 (P80_)
  • VOLVO S80 (TS, XY)
  • VOLVO V70 I KOMBI (P80_)
  • VOLVO V70 II KOMBI (P80_)
  • VW BORA (1J2)
  • VW BORA KOMBI (1J6)
  • VW CADDY I (14)
  • VW CADDY II KOMBI (9K9B)
  • VW CADDY II (9K9A)
  • VW CADDY II PICK-UP (9U7)
  • VW CORRADO (53I)
  • VW GOLF I (17)
  • VW GOLF I CABRIOLET (155)
  • VW GOLF II (19E, 1G1)
  • VW GOLF III (1H1)
  • VW GOLF III CABRIOLET (1E7)
  • VW GOLF III VARIANT (1H5)
  • VW GOLF IV (1J1)
  • VW GOLF IV CABRIOLET (1E7)
  • VW GOLF IV VARIANT (1J5)
  • VW JETTA I (16)
  • VW JETTA II (19E, 1G2)
  • VW KAEFER
  • VW LT 28-35 I AUTOBUS (281-363)
  • VW LT 28-35 I (281-363)
  • VW LT 28-35 I Korba / podvozok (281-363)
  • VW LT 28-35 II AUTOBUS (2DM)
  • VW LT 28-46 II (2DX0AE)
  • VW LT 28-46 II Korba / podvozok (2DX0FE)
  • VW LT 40-55 I (291-512)
  • VW LT 40-55 I Korba / podvozok (293-909)
  • VW LUPO (6X1, 6E1)
  • VW PASSAT (32)
  • VW PASSAT (32B)
  • VW PASSAT (3A2, 35I)
  • VW PASSAT (3B2)
  • VW PASSAT (3B3)
  • VW PASSAT SEDAN (32B)
  • VW PASSAT VARIANT (32B)
  • VW PASSAT VARIANT (33)
  • VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I)
  • VW PASSAT VARIANT (3B5)
  • VW PASSAT VARIANT (3B6)
  • VW POLO (6N1)
  • VW POLO (6N2)
  • VW POLO (86)
  • VW POLO (86C, 80)
  • VW POLO (9N_)
  • VW POLO CLASSIC (6KV2)
  • VW POLO CLASSIC (86C, 80)
  • VW POLO COUPE (86C, 80)
  • VW POLO (86CF)
  • VW POLO VARIANT (6KV5)
  • VW SANTANA (32B)
  • VW SCIROCCO (53)
  • VW SCIROCCO (53B)
  • VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6)
  • VW TRANSPORTER I AUTOBUS (22, 24, 25, 28)
  • VW TRANSPORTER I (21, 23)
  • VW TRANSPORTER I Korba / podvozok (26)
  • VW TRANSPORTER II AUTOBUS
  • VW TRANSPORTER II
  • VW TRANSPORTER II Korba / podvozok
  • VW TRANSPORTER III AUTOBUS
  • VW TRANSPORTER III
  • VW TRANSPORTER III Korba / podvozok
  • VW VENTO (1H2)
27,27 Kč / ks bez DPH
33 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5J-2-719
Lanko držák víka palivové nádrže + víko
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Lanko držák víka palivové nádrže + víko

Lanko lze demontovat a přeložit na původní víko, případně použít is novým víkem

OEM čísla: 1J0201550AC, 1J0201550AN, 8N0201553, 4A0201553A, 1H0201553B, 1J0201550AS

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

AUDI

  • 100 (44, 44Q, C3) [1982.08 - 1991.07]
  • 100 (4A2, C4) [1990.12 - 1994.07]
  • 100 Avant (44, 44Q, C3) [1982.08 - 1990.11]
  • 100 Avant (4A5, C4) [1990.12 - 1994.07]
  • 80 (89, 89Q, 8A, B3) [1986.06 - 1991.10]
  • 80 (8C2, B4) [1991.09 - 1994.12]
  • 80 Avant (8C5, B4) [1991.09 - 1996.01]
  • 90 (89, 89Q, 8A, B3) [1987.04 - 1991.09]
  • A1 (8X1, 8XK) [2010.05 - ]
  • A1 Sportback (8XA, 8XF) [2011.09 - ]
  • A2 (8Z0) [2000.02 - 2005.08]
  • A3 (8L1) [1996.09 - 2003.06]
  • A4 (8D2, B5) [1994.11 - 2001.09]
  • A4 Avant (8D5, B5) [1994.11 - 2001.09]
  • A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) [2002.04 - 2009.03]
  • A6 (4A2, C4) [1994.06 - 1997.10]
  • A6 (4B2, C5) [1997.01 - 2005.01]
  • A6 Avant (4A5, C4) [1994.06 - 1997.12]
  • A6 Avant (4B5, C5) [1997.11 - 2005.01]
  • A8 (4D2, 4D8) [1994.03 - 2002.12]
  • CABRIOLET (8G7, B4) [1991.05 - 2000.08]
  • COUPE (89, 8B) [1988.10 - 1996.12]
  • TT (8N3) [1998.10 - 2006.06]
  • TT Roadster (8N9) [1999.10 - 2006.06]
  • V8 (441, 442, 4C2, 4C8) [1988.10 - 1994.02]

SEAT

  • CORDOBA (6K1, 6K2) [1993.02 - 2002.10]
  • IBIZA II (6K1) [1993.03 - 2002.02]
  • INCA (6K9) [1995.11 - 2003.06]
  • LEON (1M1) [1999.11 - 2006.06]
  • LEON (1P1) [2005.05 - 2012.12]
  • TOLEDO I (1L) [1991.01 - 1999.10]
  • TOLEDO II (1M2) [1998.10 - 2006.05]

ŠKODA

  • FABIA I (6Y2) [1999.08 - 2008.03]
  • FABIA I sedan (6Y3) [1999.10 - 2007.12]
  • OCTAVIA I (1U2) [1996.09 - 2010.12]
  • OCTAVIA I Combi (1U5) [1998.07 - 2010.12]
  • OCTAVIA II (1Z3) [2004.02 - 2013.06]
  • OCTAVIA II Combi (1Z5) [2004.02 - 2013.06]

VW

  • BORA (1J2) [1998.10 - 2013.12]
  • BORA Variant (1J6) [1999.05 - 2005.05]
  • CADDY II kombi (9K9B) [1995.11 - 2004.01]
  • CADDY II (9K9A) [1995.11 - 2004.01]
  • CORRADO (53I) [1987.08 - 1995.12]
  • FOX (5Z1, 5Z3) [2003.10 - ]
  • GOLF II (19E, 1G1) [1983.08 - 1992.12]
  • GOLF II Van (19E, 1G1) [1983.08 - 1991.07]
  • GOLF III (1H1) [1991.08 - 1998.07]
  • GOLF III Cabriolet (1E7) [1993.07 - 1998.05]
  • GOLF III Variant (1H5) [1993.07 - 1999.04]
  • GOLF IV (1J1) [1997.08 - 2005.06]
  • GOLF IV Cabriolet (1E7) [1998.06 - 2002.06]
  • GOLF IV Variant (1J5) [1999.05 - 2006.06]
  • JETTA II (19E, 1G2, 165) [1983.08 - 1992.12]
  • LUPO (5Z1) [2003.10 - 2009.12]
  • NEW BEETLE (9C1, 1C1) [1998.01 - 2010.09]
  • PASSAT B4 [1988.02 - 1997.12]
  • PASSAT B5 [1996.08 - 2001.12]
  • PASSAT B5 FL [2000.11 - 2005.05]
  • POLO (6N1) [1994.10 - 1999.10]
  • POLO (6N2) [1999.10 - 2001.10]
  • POLO (6R1, 6C1) [2009.06 - ]
  • POLO (9N_) [2001.10 - 2012.01]
  • POLO CLASSIC (6V2) [1995.11 - 2006.07]
  • POLO (6NF) [1994.09 - 1999.12]
  • POLO sedan (9A4) [2002.09 - ]
  • POLO sedan (9N_) [2002.09 - 2010.12]
  • POLO Variant (6V5) [1997.04 - 2001.09]
  • SCIROCCO (53B) [1980.08 - 1992.07]
  • TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [2002.10 - 2010.05]
  • VENTO (1H2) [1991.11 - 1998.09]
79,34 Kč / ks bez DPH
96 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004671
Stěrač Bosch ECO 530 mm ramínkový uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 530 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004671, 3 397 004 671

 

ACURA MDX (YD2) 04.06 - ALFA ROMEO 166 (936_) 09.98 - 06.07 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 1.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 AUDI A3 (8L1) 09.96 - 09.06 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X5 (E53) 01.00 - 12.06 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 CADILLAC CTS 03.02 - 12.07 ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 07.07 - SRX 09.03 - 12.09 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 CORVETTE (C7) 09.13 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SILVERADO 1500 09.06 - CAMARO 02.09 - 12.15 SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO Kabriolet 01.11 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C6) 09.04 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C6) 09.04 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11 XM (Y4) 05.94 - 10.00 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - C4 AIRCROSS 08.10 - JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 DACIA LOGAN II 10.12 - DAEWOO MATIZ (M100, M150) 09.98 - MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18 MATIZ żikmé zadná kapota (KLA4) 08.98 - 08.02 DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 10.96 - TERIOS (J2_) 11.05 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 NEON 05.94 - 08.99 DURANGO (WD) 12.10 - STRATUS 09.94 - 04.01 MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10 DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 STILO (192_) 10.01 - 11.10 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 F-150 10.07 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 ACCORD VIII (CU) 04.08 - LEGEND II (KA) 01.91 - 03.96 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - LEGEND II Kupé (KA) 01.91 - 03.96 CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05 PILOT 09.08 - CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97 HYUNDAI COUPE (RD) 05.96 - 04.02 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 INFINITI G limuzina 08.02 - QX56 09.03 - 12.10 QX4 01.97 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 XK 8 Convertible (X100) 03.96 - 07.05 XK 8 Kupé (X100) 03.96 - 07.05 XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14 JEEP CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08 GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17 KIA CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CLARUS Kombi (GC) 05.98 - RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 JOICE (MTE1P) 02.00 - SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97 K2500 Korba/Podvozok (SD) 06.01 - SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01 K2700 (SD) 10.99 - SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01 K2700 01.04 - SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01 K2900 01.08 - SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07 PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04 PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUS GS (JZS147_) 01.93 - 08.97 LX (_J2_) 08.07 - GX (_J12_) 11.01 - 11.09 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 626 V (GF) 05.97 - 12.02 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-3 (DK) 01.15 - 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99 3 (BK) 10.03 - 12.09 XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SLK (R170) 04.96 - 04.04 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 MIRAGE V sikma zadna cast (CJ_A) 09.95 - 07.03 ASX (GA_W_) 11.09 - OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - NISSAN 100NX (B13) 03.90 - 01.96 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 300ZX (Z32) 09.89 - 12.00 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 370Z Kupé (Z34) 01.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95 ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00 SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95 MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95 SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96 MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00 SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00 MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 10.97 - 12.00 SUNNY III Skrina/kombi (Y10) 11.90 - 03.00 MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 MICRA C+C III (K12) 08.05 - TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 MICRA IV (K13K) 05.10 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - MICRA IV (K13KK) 07.09 - PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96 PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96 VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01 PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98 VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02 OPEL VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 405 II (4B) 01.92 - 11.99 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 406 (8B) 08.95 - 01.05 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 4008 05.12 - BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 PROTON GEN 2 (CM_) 06.04 - WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 - THALIA I (LB_) 02.98 - KANGOO (KC0/1_) 08.97 - TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kupé 12.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99 IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02 CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 CORDOBA VARIO Skrina/kombi (6K5) 08.00 - 12.02 LEON (1M1) 11.99 - 06.06 CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 SKODA FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08 OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10 FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07 OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10 FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07 OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10 FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 SMART CABRIO (450) 03.00 - 01.04 FORTWO Kupé (450) 01.04 - 02.07 CITY-COUPE (450) 07.98 - 01.04 FORTWO Cabrio (450) 01.04 - 01.07 S SANGYONG ACTYON I 11.05 - ACTYON SPORTS I (QJ) 11.05 - ACTYON II 08.12 - ACTYON SPORTS II 01.12 - SUBARU FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12 LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 SUZUKI BALENO (FW, EW) 02.16 - SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 CELERIO (LF) 02.14 - SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - IGNIS III (MF) 10.16 - SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVALON limuzina (_X1_) 09.94 - 03.06 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 HIACE IV Autobus (_H1_) 08.87 - 12.04 CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99 HIACE IV Skrinka (_H1_) 08.89 - 02.05 CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99 HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 HIACE IV Skrinka (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 HIACE V Skrinka (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 06.04 - FORTUNER (_N5_, _N6_) 06.04 - 05.15 UAZ CARGO (23602) 11.08 - 12.17 PATRIOT 07.04 - VOLVO C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02 440 (445) 08.88 - 12.96 C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05 460 (464) 09.88 - 12.96 S60 I (384) 07.00 - 04.10 480 (482) 04.86 - 07.96 S70 (874) 11.96 - 11.00 850 (854) 06.91 - 10.97 S80 I (184) 05.98 - 02.08 850 Kombi (855) 04.92 - 10.97 S90 I (964) 11.96 - 12.98 960 (964) 08.90 - 07.94 V70 I (875, 876) 12.95 - 12.00 960 Kombi (965) 08.90 - 07.94 V70 II (285) 11.99 - 12.08 960 II (964) 07.94 - 12.96 V90 I Kombi (965) 11.96 - 12.98 960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 BORA I (1J2) 10.98 - 12.13 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 08.88 - 12.96 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15 POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14 FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98 VENTO (1H2) 11.91 - 09.98 GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 GOLF Van III Variant (1H5) 08.91 - 12.99 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06 GOLF III TRANSPORTERCabriolet (1E7) 07.93 - 05.98 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 GOLF VAN IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 GOLF IV Cabriolet (1E7) 06.98 - 12.02 TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97 ZASTAVA 10 10.05 -

112,40 Kč / ks bez DPH
136 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 0451203223
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla:

VOLVO 9125224
VOLVO 9125224-7
VAG 074 115 561 B
MAXGEAR 069115561A
MAXGEAR 10555060300003
MAXGEAR 260136
MAXGEAR 4434825
MAXGEAR 5012554
MAXGEAR 9180596
MAXGEAR OC214
MAXGEAR X4027E
MAXGEAR X4101E

Doplňující informace:

Šroubovací filtr,
Výška: 97 mm,
Rozměr závitu: 3/4" 16 UNF,
Vnější průměr: 109 mm,
Vnitřní průměr 2: 63 mm,
Vnější průměr 2: 73 mm,
s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:

VOLVO S70 (874) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 10.1999 - 9.2000
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 11.1996 - 2.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 12.1995 - 12.2000
VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2007
VOLVO 850 (854) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996
VOLVO 850 Kombi (855) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996

289,26 Kč / ks bez DPH
350 Kč / ks s DPH
Motorizace

Více kategorií