+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
NISSAN Navara

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „NISSAN Navara“

Kód produktu: OF-401
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 75 mm
Vnitřní průměr [mm] 27 mm
Vnější průměr [mm] 73 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 27 mm

Kompatibilita:

NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 3.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 7.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 84 KW / 115 HP 8.2000 - 2.2006
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 98 KW / 133 HP 11.2001 - Teraz
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di 98 KW / 133 HP 3.2002 - 12.2010
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD 98 KW / 133 HP 3.2002 - Teraz
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 7.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 4.2003
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 84 KW / 114 HP 6.2001 - 9.2004
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 84 KW / 114 HP 7.2001 - 10.2005

OE čísla:

NISSAN 15208-5M300
NISSAN 15208-AD200
NISSAN 15208-AD20A
NISSAN 15208-AD300
NISSAN 15208-BN31A
NISSAN AY110-NS001
MAXGEAR 152085M300
MAXGEAR 15208AD200
MAXGEAR 15208AD20A
MAXGEAR 260295
MAXGEAR AY110NS001
MAXGEAR L333
MAXGEAR NO2226

 

 

 

85,12 Kč / ks bez DPH
103 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1442
Olejový filtr
Není k dispozici

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 89 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 86 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 72 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

INFINITI EX 30d 175 KW / 238 HP 4.2010 - Teraz
INFINITI FX 30d AWD 175 KW / 238 HP 4.2010 - Teraz
INFINITI M (Y51) 30d 175 KW / 238 HP 3.2010 - Teraz
INFINITI Q70 (Y51) 3.0 175 KW / 238 HP 3.2013 - Teraz
INFINITI QX50 I 30d AWD 175 KW / 238 HP 8.2013 - Teraz
INFINITI QX70 30d AWD 175 KW / 238 HP 8.2013 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 3.0 dCi 4WD 170 KW / 231 HP 2.2010 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 3.0 dCi 170 KW / 231 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 3.0 dCi 170 KW / 231 HP 8.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 3.0 dCi 4x4 (R51M) 170 KW / 231 HP 3.2013 - 8.2014
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 3.0 dCi 177 KW / 241 HP 1.2012 - 12.2015
RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G) 177 KW / 241 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 96 KW / 131 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 96 KW / 131 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 96 KW / 131 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 96 KW / 131 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S) 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S) 96 KW / 131 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD) 95 KW / 129 HP 3.2006 - 8.2008
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS pohon vsetkych kolies (JT419, TD44, JB419WD,... 95 KW / 129 HP 10.2005 - 2.2015

OE čísla:

NISSAN 15208-00Q0M
NISSAN 15208-00Q0N
RENAULT 82 00 552 603
RENAULT 82 00 893 554
RENAULT 82 01 059 775
SUZUKI 16510-00KA1
SUZUKI 16510-00KA1-000
MAXGEAR 8201059775

95,87 Kč / ks bez DPH
116 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-112
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 92 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 93 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45) 55 KW / 75 HP 12.1981 - 9.1984
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 3.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 7.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 84 KW / 115 HP 8.2000 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN MURANO II (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 1.2010 - 9.2014
NISSAN MURANO II VAN (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 3.2013 - 9.2014
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 106 KW / 144 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 106 KW / 144 HP 1.2007 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 120 KW / 163 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) 140 KW / 190 HP 12.2009 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 2.5 dCi 140 KW / 190 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 120 KW / 163 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 128 KW / 174 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 3.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 140 KW / 190 HP 8.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 2.5 dCi 4x4 (R51M) 140 KW / 190 HP 3.2013 - 8.2014
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di 98 KW / 133 HP 3.2002 - 12.2010
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 7.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - 4.2006
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 4.2003
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 84 KW / 114 HP 6.2001 - 9.2004
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi 84 KW / 114 HP 10.2004 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 84 KW / 114 HP 7.2001 - 10.2005
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 12.2003 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 100 KW / 136 HP 6.2001 - 12.2008
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) 81 KW / 110 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M) 90 KW / 122 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) 96 KW / 131 HP 9.2006 - 12.2012
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) 100 KW / 136 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN) 90 KW / 122 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.14, 45.14 100 KW / 136 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 107 KW / 146 HP 1.2014 - Teraz
VW TARO 2.2 69 KW / 94 HP 6.1989 - 7.1994

OE čísla:

ALFA ROMEO 116090603000
CHRYSLER 3549957
MACK 6432-PER-17
NISSAN 15208-BN300
NISSAN 15208-BN30A
NISSAN 15208-W1191
VAG J15 600 250 10
BOMAG 05740874
BOMAG 05741616
LIEBHERR 10490037
RENAULT TRUCKS 50 01 869 771
DEUTZ-FAHR 0293 4633
DEUTZ-FAHR 0411 2261
DEUTZ-FAHR 293 4633
FORD USA E8NN-6714-CA
JCB 32/925876
DYNAPAC 4812159482
FIAT-HITACHI 76591527
INGERSOLL-RAND 54477104
KUBOTA 15284-87211
KUBOTA 15402-32090
KUBOTA 15402-32091
KUBOTA 15521-3243-1
KUBOTA 1552132430
KUBOTA 17321-3243-1
KUBOTA 17321-32430
KUBOTA 19404-3243-0
KUBOTA 19404-3243-1
KUBOTA 70000-3209-1
MELROE 3974896
MELROE 6675517
MELROE 6678233
WHITE 156513-A
REFORM K 732132430
ONAN 122-0185
JUNGHEINRICH 141 2271 0
MANITOU N104044
GEHL 104044
GEHL N104044
MAXGEAR 06534143
MAXGEAR 06534150
MAXGEAR 07640865
MAXGEAR 07640873
MAXGEAR 08758732
MAXGEAR 08758740
MAXGEAR 0986452003
MAXGEAR 0986452024
MAXGEAR 150180006200
MAXGEAR 150180017100
MAXGEAR 152089C600
MAXGEAR 15208BN300
MAXGEAR 15208BN30A
MAXGEAR 2313400
MAXGEAR 260592
MAXGEAR 710020002
MAXGEAR A5208W1103
MAXGEAR A5208W1106
MAXGEAR ADN12102
MAXGEAR ADN12119
MAXGEAR C206
MAXGEAR C206L
MAXGEAR C209
MAXGEAR C209606
MAXGEAR DO223
MAXGEAR DO225
MAXGEAR DO847
MAXGEAR EDL969
MAXGEAR ELH4135
MAXGEAR FT4883
MAXGEAR FT4986
MAXGEAR FT5348
MAXGEAR FX0055
MAXGEAR FX0139
MAXGEAR H10W17
MAXGEAR J1311003
MAXGEAR L22167
MAXGEAR LK1140
MAXGEAR LS149
MAXGEAR LS186
MAXGEAR LS716
MAXGEAR NO2228
MAXGEAR NO248
MAXGEAR OC140
MAXGEAR PER2167
MAXGEAR PH2809
MAXGEAR PH2978
MAXGEAR PH5832
MAXGEAR R171
MAXGEAR R62
MAXGEAR S1710R
MAXGEAR S3102R
MAXGEAR SP1032
MAXGEAR SP936
MAXGEAR W92014
MAXGEAR W92048
MAXGEAR WL7123
MAXGEAR WL7400

95,87 Kč / ks bez DPH
116 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO0454
Gumové rohože komplet do Nissan Navara (2004+) Pathfinder III (2005+)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -
PATHFINDER III (R51)01.05 -
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -
    
    

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

815,70 Kč / ks bez DPH
987 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1601
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Obal klíčku obsahuje 4 tlačítka
Obsahuje místo pro elektroniku
Kompatibilita:
NISSAN
ALMERA
ALTIMA
CUBE
MAXIMA
FRONTIER
MURANO
NAVARA
NV200
PATHFINDER
PATROL
PRIMASTAR
TERRANO
TITAN
XTERRA
X-TRAIL

120,66 Kč / ks bez DPH
146 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1594
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Počet tlačítek: 1
Včetně baterie: Ne
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Typ hrotu: NSN11
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ano
Způsob montáže: Pouzdro složené stiskem (západky) a šroubem
Zahrnutá elektronika: Ne
Prostor pro logo: Ne
Černá barva
Kompatibilita:
NISSAN
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
MICRA II (K11)
MICRA III (K12)
NAVARA (D22)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
X-TRAIL (T30)

61,16 Kč / ks bez DPH
74 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: ROMB14696
Spinky kolíky nárazníku podblatníku a vnitřních plastů 10 ks 6 mm
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: 8942981190
Čísla náhrad: 90684-SA5-0030, 1099830880, 90467-06165, 8942981190, KK376-68865
Doplňující informace:
Průměr tyčky spony: 6 mm (pozor vyskytovalo se několik druhů průměrů)
Použití: Nárazník, podběh, některé vnitřní plasty
Kompatibilita:
HONDA
ACCORD I (SJ, SY)
ACCORD I Hatchback (SJ, SY)
ACCORD II (AC, AD)
ACCORD II Hatchback (AC, AD)
ACCORD III (CA)
ACCORD III Aerodeck (CA)
ACCORD IV (CB)
ACCORD IV Aerodeck (CB)
ACCORD IV coupe (CB, CC)
ACCORD V (CC, CD)
ACCORD V (CE, CF_, CD)
ACCORD V Aerodeck (CE)
ACCORD V coupe (CD)
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF)
ACCORD VI Hatchback (CH, CL)
ACCORD VI coupe (CG)
ACCORD VII (CL, CN)
ACCORD VII Tourer (CM, CN)
ACCORD VIII (CU)
ACCORD VIII Kombi (CW)
CAPA
CITY V sedan (GM2, GM3)
CIVIC I Hatchback (SB)
CIVIC I Shuttle (AN, AR)
CIVIC I sedan (SF)
CIVIC II Kombi (WC)
CIVIC II Shuttle (EE)
CIVIC II liftback (SS, SL)
CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)
CIVIC III sedan (AM, AK, AU)
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE)
CIVIC IV sedan (ED)
CIVIC IX (FK)
CIVIC IX Tourer (FK)
CIVIC V Hatchback (EG)
CIVIC V coupe (EJ)
CIVIC V sedan (EG, EH)
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)
CIVIC VI Fastback (MA, MB)
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)
CIVIC VI coupe (EJ, EM1)
CIVIC VI sedan (EJ, EK)
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)
CIVIC VII coupe (EM2)
CIVIC VII sedan (ES, ET)
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)
CIVIC VIII sedan (FD, FA)
CIVIC X liftback (FC_, FK_)
CIVIC sedan
CONCERTO (HW, MA)
CONCERTO sedan (HWW)
CR-V I (RD)
CR-V II (RD_)
CR-V III (RE_)
CR-V IV (RM_)
CR-Z (ZF)
CRX I (AF, AS)
CRX II (ED, EE)
CRX III (EH, EG)
Civic VIII Hatchback
FR-V (BE)
HR-V (GH)
HR-V (RU)
INTEGRA coupe (DC2, DC4)
INTEGRA liftback (DA)
JAZZ I (AA)
JAZZ II (GD_, GE3, GE2)
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_)
LEGEND I (HS, KA)
LEGEND I coupe (KA_)
LEGEND II coupe (KA)
LEGEND III (KA)
LOGO (GA)
N600 III
NSX I coupe (NA)
NSX I kabriolet (NA)
NSX II coupe (NC_)
PRELUDE I coupe (SN)
PRELUDE II (AB)
PRELUDE III (BA)
PRELUDE IV (BB_)
PRELUDE V (BB_)
QUINTET (SU)
S2000 (AP)
SHUTTLE (RA)
STREAM (RN)
ISUZU
ASCENDER
CAMPO (KB)
D-MAX I (TFR, TFS)
D-MAX II (TFR, TFS)
GEMINI
GEMINI (JT)
GEMINI sedan
GEMINI sedan (JT)
IMPULSE
KB
MIDI Skriňa (94000, 98000)
PIAZZA (JR_)
TROOPER I (UBS)
TROOPER I otvorené terénne vozidlo (UBS)
TROOPER II (UB)
TROOPER II otvorené terénne vozidlo (UB)
TROOPER III
TROOPER III otvorené terénne vozidlo
KIA
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
LEXUS
LS (_F1_)
LS (_F2_)
LS (_F3_)
LS (_F4_)
LS (_F5_)
NISSAN
100NX (B13)
200SX (S13)
200SX coupe (S14)
240Z (S30)
280ZX,ZXT (HGS130)
300ZX (Z32)
350 Z coupe (Z33)
350Z Roadster (Z33)
370Z Roadster (Z34)
370Z coupe (Z34)
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
BLUEBIRD (910)
BLUEBIRD (T72 , T12, U12)
BLUEBIRD (U11)
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12)
BLUEBIRD Station Wagon (WU11)
BLUEBIRD Traveller (W910)
BLUEBIRD sedan (910)
CHERRY (E10) I
CHERRY II Hatchback (N10)
CHERRY II Traveller (VN10)
CHERRY II coupe (N10)
CHERRY III (N12)
CUBE (Z12)
DATSUN 120 sedan (B210)
DATSUN 120Y coupe (KB210)
DATSUN 140Y Kombi (HLB310)
DATSUN 160J (710, A10)
DATSUN 180B (PL810)
GT-R (R35)
JUKE (F15)
LAUREL (HLC230)
LAUREL (JC31)
LAUREL (JC32)
LEAF (ZE0)
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33)
MICRA C+C III (K12)
MICRA I (K10)
MICRA II (K11)
MICRA III (K12)
MICRA IV (K13K)
MICRA V (K14)
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
NOTE (E11, NE11)
NP300 NAVARA (D40)
NV200 Skriňa
PATHFINDER II (R50)
PATHFINDER III (R51)
PATROL GR IV (Y60, GR)
PATROL GR V Wagon (Y61)
PATROL III/1 Hardtop (K160)
PATROL III/1 Station Wagon (W160)
PATROL III/2 Hardtop (K260)
PATROL III/2 Station Wagon (W260)
PICK UP (720)
PICK UP (D21)
PICK UP (D22)
PRAIRIE (M10, NM10)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
PULSAR liftback (C13)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
QASHQAI II SUV (J11, J11_)
SERENA (C23)
SILVIA (S12)
SILVIA (S15)
STANZA (T11)
STANZA Hatchback (T11)
SUNNY (140Y, 150Y)
SUNNY I (B11)
SUNNY I Traveller (B11)
SUNNY II (N13, B12)
SUNNY II Hatchback (N13)
SUNNY II Traveller (B12)
SUNNY II coupe (B12)
SUNNY III (N14)
SUNNY III Hatchback (N14)
SUNNY III Liftback (N14)
SUNNY III Traveller (Y10)
SUNNY Traveller (140Y, 150Y)
SUNNY uzavreté vozidlo / kombi (B11)
TERRANO II (R20)
TIIDA liftback (C11)
TIIDA sedan (SC11)
TRADE Skriňa
X-TRAIL (T30)
X-TRAIL (T32_)
X-TRAIL II (T31)
TOYOTA
AVENSIS VERSO (_M2_)
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
COROLLA Verso (_E12_)
RAV 4 I (_A1_)
RAV 4 I Cabrio (_A1_)
RAV 4 II (_A2_)
RAV 4 III (_A3_)
RAV 4 IV (_A4_)
YARIS VERSO VAN (_P2_)

99,17 Kč / ks bez DPH
120 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575008
Stěrač Valeo First 600 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 600 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

219,83 Kč / ks bez DPH
266 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stěrač Valeo first 475 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 475 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

186,78 Kč / ks bez DPH
226 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1387
Těsnění gumička pumpičky čerpadla ostřikovače
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

PŘED KOUPOU PROSÍME POROVNAT ROZMĚRY GUMIČKY NÍŽE

OE čísla: 93160045, 4409751, 1116776, 9406434459, 9751112380, 6434 45, 643445, 6434.45, 6434 69, 643469, 6434.69
CITROËN 643445 643471 643476 6434F5
DACIA 286203634R 6001549443 7700428390 8200031805
FIAT 9632984980 9641553880
OPEL 4401904 4409867 4410723
PEUGEOT 643445 643471 643476 6434F5
RENAULT 289200001R 7700428390 8200031805 8200246091
TOYOTA 853300H020
VAUXHALL 93160099 93160294
Doplňující informace:
Vnější průměr: 26 mm
Vnitřní průměr: 18 mm
Výška: 17 mm

 

23,97 Kč / ks bez DPH
29 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397008538
Stěrač Bosch 600 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 600 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008538, 3 397 008 538

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

317,36 Kč / ks bez DPH
384 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008533
Stěrač Bosch 475 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 475 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397008533, 3 397 008 533

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

233,88 Kč / ks bez DPH
283 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008532
Stěrač Bosch 450 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 450 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008532, 3 397 008 532

 

ABARTH 124 Spider 03.16 - ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 CADILLAC ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET CORSA limuzina 03.94 - 12.10 REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - HHR 09.05 - 12.11 TAHOE (GMT400) 10.93 - 04.01 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 CITROEN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - C15 Kombi 04.87 - 08.00 C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 C15 Korba/Podvozok (VDPD) 11.92 - 10.02 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 SOLENZA (B41_) 02.03 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99 NEXIA limuzina 02.95 - 06.08 NEXIA 02.95 - 08.97 REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CUORE IV (L501) 08.94 - 12.99 TERIOS (J2_) 11.05 - CUORE V (L7_) 10.98 - 05.03 DODGE JOURNEY 06.08 - NEON 05.94 - 08.99 JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - PUNTO hatchback (188_) 02.00 - 12.10 ELBA (146_) 10.85 - 12.97 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00 STILO (192_) 10.01 - 11.10 FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01 STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - UNO (146_) 01.83 - 12.13 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - 124 Spider (348_) 03.16 - PREMIO (146_) 03.85 - 12.96 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (ET) 01.05 - 07.12 RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09 GEELY CK 04.05 - GREAT WALL DEER Pick-up 01.05 - 12.13 HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 HR-V (RU) 11.14 - CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC IX (FK) 02.12 - LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 i30 (FD) 10.07 - 11.11 ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 IONIQ (AE) 03.16 - ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 IONIQ 5 (NE) 07.20 - COUPE (RD) 05.96 - 04.02 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03 SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04 SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 H100 Skrinka 07.93 - 12.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98 VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 - INFINITI EX 09.07 - Q70 (Y51) 03.13 - G limuzina 08.02 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10 CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - COMMANDER VAN (XH) 09.05 - 12.10 COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 JOICE (MTE1P) 02.00 - SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 K2700 (SD) 10.99 - SPORTAGE III (SL) 09.09 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 STINGER (CK) 06.17 - OPIRUS (GH) 06.03 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (JF) 09.15 - LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98 LANDWIND (JMC) CV9 05.06 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - GS (_L1_) 08.11 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 B-SERIE Korba/Podvozok (UF) 05.85 - 10.01 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 CX-3 (DK) 01.15 - 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05 3 (BK) 10.03 - 12.09 MX-5 IV (ND) 04.15 - 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MX-5 RF Targa (ND) 10.16 - 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 626 V (GF) 05.97 - 12.02 MERCEDES-BENZ X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 MB Skrinka (W631) 02.88 - 09.96 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MB Korba/Podvozok (W631) 02.88 - 02.96 MB Autobus (W631) 02.88 - 04.96 MG MG ZR 06.01 - 04.05 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MG ZS 07.01 - 04.05 MINI MINI (R50, R53) 06.01 - 09.06 MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15 MINI Kabriolet (R52) 04.04 - 07.08 MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14 MINI (R56) 11.05 - 11.13 MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 - LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00 NISSAN 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 MICRA C+C III (K12) 08.05 - 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 MURANO III (Z52_) 10.14 - ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 NP300 NAVARA (D40) 10.04 - LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 PATROL VI (Y62) 04.10 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 PRIMERA (P12) 01.02 - MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 CORSA B Kombi (S93) 04.98 - 12.02 ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98 CORSA B hatchback (S93) 08.94 - 12.01 ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98 CORSA C hatchback (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02 TIGRA (S93) 07.94 - 12.00 COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 CORSA B (S93) 03.93 - 12.02 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 205 II (20A/C) 01.87 - 12.00 106 Van I hatchback (1S_) 08.91 - 03.96 205 hatchback 02.83 - 07.90 106 Van II hatchback (1S_) 04.96 - 03.01 205 hatchback 08.90 - 05.97 205 I (741A/C) 02.83 - 10.87 1007 (KM_) 04.05 - PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 CLIO I hatchback (S57_) 01.91 - 09.98 MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 CLIO II hatchback (SB0/1/2_) 09.98 - MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 07.95 - 03.98 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99 RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - THALIA I (LB_) 02.98 - LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 TWIZY (MAM_) 04.12 - LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96 MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 ROVER STREETWISE sikma zadna cast 08.03 - 05.05 200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00 25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06 200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 400 II (XW) 04.90 - 04.95 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89 400 II (RT) 03.95 - 03.00 200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99 COUPE 03.96 - 11.99 SEAT CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 MALAGA (23A) 11.84 - 12.93 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 INCA (6K9) 11.95 - 11.03 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FAVORIT Skrina/kombi (135GK) 01.89 - 08.95 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06 MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06 RODIUS I 05.05 - KORANDO (C300) 02.19 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 LEGACY V (BM) 05.09 - JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96 LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 JUSTY I hatchback 06.86 - 12.94 OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 OUTBACK (BR) 06.09 - LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 SUZUKI ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02 BALENO (FW, EW) 02.16 - VITARA (ET) 12.03 - 12.05 IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05 VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02 IGNIS II (MH) 08.03 - VITARA Cabrio (ET) 01.02 - 12.05 JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 VW CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 ZASTAVA 10 10.05 -

214,88 Kč / ks bez DPH
260 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 4E-1-250
Manžeta řadící páky NISSAN NAVARA D40
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do NISSAN NAVARA D40 (r.v.2006-2012) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

NISSAN NAVARA D40 (r.v.2006-2012)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 4E-1-346
Manžeta ruční brzdy Nissan Navara
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta ruční brzdy Nissan Navara vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne


Kompatibilita: Nissan Navara

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3A-2-145
Membrána odvětrávání víka ventilů
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Membrána odvětrávání víka ventilů Infiniti FX, Q70 (Y51), QX70, Renault Laguna III (BT0/1), Nissan NP300 Navara (D40), Pathfinder III (R51)

OEM čísla:

118105X20A
11810-5X20A
8200852049
8200886278
8200852042

Popis:

Kompatibilita:

INFINITI

FX

30d AWD (V9X) 2993ccm 238KM/175kW 2010/04-

Q70 (Y51)

3.0 (V9X) 2993ccm 238KM/175kW 2013/03-

QX70

30d AWD (V9X) 2993ccm 238KM/175kW 2013/08-

RENAULT

LAGUNA III (BT0/1)

3.0 dCi (BT03, BT13) (V9X 791 V9X 891) 2998ccm 235KM/173kW 2008/09-2015/12

NISSAN

NP300 NAVARA (D40)

3.0 dCi 4WD (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/02-

PATHFINDER III (R51)

3.0 dCi (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/08-

153,72 Kč / ks bez DPH
186 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004668
Stěrač Bosch ECO 450 mm ramínkový uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 450 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004668, 3 397 004 668

 

ABARTH 124 Spider 03.16 - ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 CADILLAC ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET CORSA limuzina 03.94 - 12.10 REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - HHR 09.05 - 12.11 TAHOE (GMT400) 10.93 - 04.01 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 CITROEN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - C15 Kombi 04.87 - 08.00 C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 C15 Korba/Podvozok (VDPD) 11.92 - 10.02 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 SOLENZA (B41_) 02.03 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99 NEXIA limuzina 02.95 - 06.08 NEXIA 02.95 - 08.97 REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CUORE IV (L501) 08.94 - 12.99 TERIOS (J2_) 11.05 - CUORE V (L7_) 10.98 - 05.03 DODGE JOURNEY 06.08 - NEON 05.94 - 08.99 JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - PUNTO hatchback (188_) 02.00 - 12.10 ELBA (146_) 10.85 - 12.97 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00 STILO (192_) 10.01 - 11.10 FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01 STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - UNO (146_) 01.83 - 12.13 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - 124 Spider (348_) 03.16 - PREMIO (146_) 03.85 - 12.96 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (ET) 01.05 - 07.12 RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09 GEELY CK 04.05 - GREAT WALL DEER Pick-up 01.05 - 12.13 HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 HR-V (RU) 11.14 - CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC IX (FK) 02.12 - LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 i30 (FD) 10.07 - 11.11 ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 IONIQ (AE) 03.16 - ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 IONIQ 5 (NE) 07.20 - COUPE (RD) 05.96 - 04.02 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03 SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04 SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 H100 Skrinka 07.93 - 12.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98 VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 - INFINITI EX 09.07 - Q70 (Y51) 03.13 - G limuzina 08.02 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10 CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - COMMANDER VAN (XH) 09.05 - 12.10 COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 JOICE (MTE1P) 02.00 - SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 K2700 (SD) 10.99 - SPORTAGE III (SL) 09.09 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 STINGER (CK) 06.17 - OPIRUS (GH) 06.03 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (JF) 09.15 - LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98 LANDWIND (JMC) CV9 05.06 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - GS (_L1_) 08.11 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 B-SERIE Korba/Podvozok (UF) 05.85 - 10.01 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 CX-3 (DK) 01.15 - 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05 3 (BK) 10.03 - 12.09 MX-5 IV (ND) 04.15 - 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MX-5 RF Targa (ND) 10.16 - 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 626 V (GF) 05.97 - 12.02 MERCEDES-BENZ X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 MB Skrinka (W631) 02.88 - 09.96 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MB Korba/Podvozok (W631) 02.88 - 02.96 MB Autobus (W631) 02.88 - 04.96 MG MG ZR 06.01 - 04.05 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MG ZS 07.01 - 04.05 MINI MINI (R50, R53) 06.01 - 09.06 MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15 MINI Kabriolet (R52) 04.04 - 07.08 MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14 MINI (R56) 11.05 - 11.13 MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 - LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00 NISSAN 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 MICRA C+C III (K12) 08.05 - 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 MURANO III (Z52_) 10.14 - ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 NP300 NAVARA (D40) 10.04 - LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 PATROL VI (Y62) 04.10 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 PRIMERA (P12) 01.02 - MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 CORSA B Kombi (S93) 04.98 - 12.02 ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98 CORSA B hatchback (S93) 08.94 - 12.01 ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98 CORSA C hatchback (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02 TIGRA (S93) 07.94 - 12.00 COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 CORSA B (S93) 03.93 - 12.02 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 205 II (20A/C) 01.87 - 12.00 106 Van I hatchback (1S_) 08.91 - 03.96 205 hatchback 02.83 - 07.90 106 Van II hatchback (1S_) 04.96 - 03.01 205 hatchback 08.90 - 05.97 205 I (741A/C) 02.83 - 10.87 1007 (KM_) 04.05 - PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 CLIO I hatchback (S57_) 01.91 - 09.98 MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 CLIO II hatchback (SB0/1/2_) 09.98 - MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 07.95 - 03.98 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99 RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - THALIA I (LB_) 02.98 - LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 TWIZY (MAM_) 04.12 - LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96 MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 ROVER STREETWISE sikma zadna cast 08.03 - 05.05 200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00 25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06 200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 400 II (XW) 04.90 - 04.95 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89 400 II (RT) 03.95 - 03.00 200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99 COUPE 03.96 - 11.99 SEAT CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 MALAGA (23A) 11.84 - 12.93 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 INCA (6K9) 11.95 - 11.03 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FAVORIT Skrina/kombi (135GK) 01.89 - 08.95 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06 MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06 RODIUS I 05.05 - KORANDO (C300) 02.19 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 LEGACY V (BM) 05.09 - JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96 LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 JUSTY I hatchback 06.86 - 12.94 OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 OUTBACK (BR) 06.09 - LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 SUZUKI ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02 BALENO (FW, EW) 02.16 - VITARA (ET) 12.03 - 12.05 IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05 VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02 IGNIS II (MH) 08.03 - VITARA Cabrio (ET) 01.02 - 12.05 JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 VW CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 ZASTAVA 10 10.05 -

90,91 Kč / ks bez DPH
110 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004669
Stěrač Bosch ECO 480 mm ramínkový uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 480 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004669, 3 397 004 669

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

88,43 Kč / ks bez DPH
107 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004673
Stěrač Bosch ECO 600 mm ramínkový uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 600 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004673, 3 397 004 673

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

174,38 Kč / ks bez DPH
211 Kč / ks s DPH

Více kategorií