+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
HYUNDAI i30

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „HYUNDAI i30“

Kód produktu: 19-0939MAX
Brzdový kotouč 19-0939MAX

OE čísla: HYUNDAI 51712-2L000 HYUNDAI 51712-3K050 HYUNDAI 51712-2C000 HYUNDAI 51712-1H100 HYUNDAI 51712-2E300 HYUNDAI 51712-2K100 HYUNDAI 51712-1H000 HYUNDAI 51712-1F000 KIA 51712-3K050 KIA 51712-1H100 KIA 51712-1H000 KIA 51712-1F000 KIA 51712-1D100 KIA 51712-2K100 KIA 51712-2C000 KIA 51712-1M000 JAC 3503011U1510 HYUNDAI (BEIJING) 517121F300 HYUNDAI (BEIJING) 517122C000 HYUNDAI (BEIJING) 517120Q100 HYUNDAI (BEIJING) 517123K010 KIA (DYK) 517123K010 KIA (DYK) K517123K010

934,71 Kč / ks bez DPH
1 131 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 9688379831
Kabelový konektor

Kabelový konektor ostřikovače

OE čísla: VW 03P973702
Čísla náhrad: DELPHI HRD343, DELPHI HRD344, DELPHI HRD345, DELPHI HRD346, WILMINK GROUP WG1268471, WILMINK GROUP WG1770149, WILMINK GROUP WG1773548, WILMINK GROUP WG1773552, WILMINK GROUP WG1773558, WILMINK GROUP WG1773564, WILMINK GROUP WG1773568, WILMINK GROUP WG1773570, WILMINK GROUP WG1773572, WILMINK GROUP WG1773580, WILMINK GROUP WG1773582, WILMINK GROUP WG1773584, WILMINK GROUP WG2039905, WILMINK GROUP WG2039906, WILMINK GROUP WG2039907, WILMINK GROUP WG2039908

Doplňující informace:
Počet pinů: 2
Delphi Euro 5
Hotový pro montáž
Kompatibilita:

CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140)
ORLANDO (J309)
CITROEN
C4 Picasso II
C4 Grand Picasso II (DA_, DE_)
DS5
JUMPY Skříň (V_)
JUMPY Platforma (V_)
FORD
KUGA II (DM2)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V Turnier (CF)
EDGE
HYUNDAI
H-1 Cargo (TQ)
H-1 Travel (TQ)
i20 (PB, PBT)
i20 (GB, IB)
ix20 (JC)
i30 (GD)
i30 Kombi (GD)
i30 coupe
INFINITI
Q50
JEEP
COMPASS (MK49)
PATRIOT (MK74)
KIA
CEE'D (JD)
CEE'D Sportswagon (JD)
PRO CEE'D (JD)
RIO III (UB)
VENGA (YN)
MERCEDES-BENZ
KLASA A (W176)
KLASA B (W246, W242)
KLASA C (W204)
KLASA C T-Model (S204)
KLASA C coupe (C204)
KLASA C (W205)
KLASA C T-Model (S205)
CLA coupe (C117)
CLA Shooting Brake (X117)
CLS (C218)
CLS Shooting Brake (X218)
KLASA E (W212)
KLASA E T-Model (S212)
KLASA E coupe (C207)
KLASA E kabriolet (A207)
KLASA S (W221)
KLASA S (W222, V222, X222)
SLK (R172)
KLASA M (W166)
KLASA GLA (X156)
KLASA GLK (X204)
V-CLASS (W447)
VIANO (W639)
VITO Autobus (W639)
VITO / MIXTO Skříň (W639)
VITO Skříň (W447)
VITO Mixto (W447)
VITO Tourer (W447)
SPRINTER 3-t Autobus (906)
SPRINTER 3-t Skříň(906)
SPRINTER 3-t Platforma (906)
SPRINTER 3,5-t Autobus (906)
SPRINTER 3,5-t Skříň (906)
SPRINTER 3,5-t Platforma (906)
SPRINTER 4,6-t Skříň (906)
SPRINTER 4,6-t Platforma (906)
SPRINTER 5-t Skříň (906)
SPRINTER 5-t Platforma (906)
OPEL
ANTARA (L07)
PEUGEOT
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_)
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_)
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
3008 (MPV) (0U_)
3008 SUV (M_)
5008 (0U_, 0E_)
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1)
IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
SKODA
FABIA II (542)
FABIA II Combi (545)
ROOMSTER (5J)
ROOMSTER Praktik (5J)
SSANGYONG
ACTYON SPORTS I (QJ)
ACTYON SPORTS II
KORANDO (CK)
RODIUS II
TIVOLI
VW
POLO (6R1, 6C1)

90,91 Kč / ks bez DPH
110 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 12-1776
Plynová vzpěra píst tlumič kufru

Doplňující informace:
Vymršťovací síla (N) 310 N
Zdvih [mm] 230 mm
Délka [mm] 571 mm

OE čísla:
HYUNDAI 81770 2L000 HYUNDAI 81770 2L010 HYUNDAI 81771 1Z000 HYUNDAI 81771 2R000 HYUNDAI 81771 2R010 HYUNDAI 81780 2L000 HY 1Z000 HYUNDAI 81781 2R000 HYUNDAI 81781 2R010 MAXGEAR 042782 MAXGEAR 8137236 MAXGEAR 817702L000 MAXGEAR 817711Z000 MAXGEAR 81 GEAR ML5869

158,68 Kč / ks bez DPH
192 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-3053
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Výška [mm] 60 mm
Vnitřní průměr [mm] 19 mm
Vnější průměr [mm] 70 mm
Průměr guferu (mm) 77 mm
pro OE-číslo 26320-2U000
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněním
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s montážním materiálem

Kompatibilita:

HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi 70 KW / 95 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi 81 KW / 110 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi hybrid 48V 100 KW / 136 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi 81 KW / 110 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi hybrid 48V 100 KW / 136 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 7.2018 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 7.2018 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 7.2018 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 7.2018 - 5.2019
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi e-VGT 100 KW / 136 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi e-VGT AWD 100 KW / 136 HP 8.2018 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi Hybrid 48V 100 KW / 136 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi Hybrid 48V 4WD 100 KW / 136 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 8.2018 - 9.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi pohon vsetkych kolies 85 KW / 116 HP 8.2018 - 9.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi hybrid 48V 85 KW / 116 HP 3.2019 - 12.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 8.2018 - 12.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi pohon vsetkych kolies 100 KW / 136 HP 8.2018 - 12.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi hybrid 48V 100 KW / 136 HP 3.2019 - 12.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi hybrid 48V pohon vsetkych kolies 100 KW / 136 HP 3.2019 - 12.2020
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 9.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.6 CRDi hybrid 48V 100 KW / 136 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 8.2018 - 12.2020
KIA CEED (CD) 1.6 CRDi 115 85 KW / 116 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.6 CRDi 115 Eco-Dynamics+ 85 KW / 116 HP 12.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.6 CRDi 136 100 KW / 136 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.6 CRDi 136 Eco-Dynamics+ 100 KW / 136 HP 12.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 CRDi 115 85 KW / 116 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 CRDi 115 Eco-Dynamics+ 85 KW / 116 HP 12.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 CRDi 136 100 KW / 136 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 CRDi 136 Eco-Dynamics+ 100 KW / 136 HP 12.2019 - Teraz
KIA OPTIMA (JF) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 9.2018 - 12.2019
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 1.2018 - 12.2019
KIA PROCEED (CD) 1.6 CRDi 136 100 KW / 136 HP 10.2018 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.6 CRDi 136 Eco-Dynamics+ 100 KW / 136 HP 12.2019 - Teraz
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 7.2018 - 9.2022
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ 85 KW / 116 HP 3.2019 - 9.2022
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 7.2018 - 9.2022
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi AWD 100 KW / 136 HP 7.2018 - 9.2022
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ 100 KW / 136 HP 3.2019 - 9.2022
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ AWD 100 KW / 136 HP 3.2019 - 9.2022
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 11.2021 - Teraz
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV 100 KW / 136 HP 11.2021 - Teraz
KIA SPORTAGE V (NQ5) 1.6 CRDi MHEV AWD 100 KW / 136 HP 11.2021 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.6 CRDi 100 KW / 136 HP 8.2018 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) CRDi 115 85 KW / 116 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) CRDI 136 100 KW / 136 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) CRDi 115 85 KW / 116 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) CRDI 136 100 KW / 136 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.6 CRDi 85 KW / 116 HP 8.2018 - Teraz
KIA XCEED (CD) 1.6 CRDi 115 85 KW / 116 HP 6.2019 - Teraz
KIA XCEED (CD) 1.6 CRDi 115 Eco-Dynamics+ 85 KW / 116 HP 12.2019 - Teraz
KIA XCEED (CD) 1.6 CRDi 136 100 KW / 136 HP 6.2019 - Teraz
KIA XCEED (CD) 1.6 CRDi 136 Eco-Dynamics+ 100 KW / 136 HP 12.2019 - Teraz
KIA PROCEED Combi Van (CD) 1.6 CRDI 136 100 KW / 136 HP 10.2018 - Teraz
KIA XCEED Van (CD) 1.6 CRDI 100 KW / 136 HP 6.2019 - Teraz
KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 CRDI Eco-Dynamics+ 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz

OE čísla:

HYUNDAI 26320-2U000
KIA 26320-2U000
MAXGEAR ADBP210019

 

 

123,14 Kč / ks bez DPH
149 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1780
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Vnitřní průměr 2 [mm] 58 mm
Vnější průměr 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 87 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 80 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:


HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 66 KW / 90 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 LPG 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 LPG 73 KW / 99 HP 1.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 1.2012 - 12.2016
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 12.2011 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 73 KW / 99 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI 88 KW / 120 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 99 KW / 135 HP 11.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 120 KW / 163 HP 1.2010 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 120 KW / 163 HP 1.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 AWD 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 116 KW / 158 HP 9.2014 - 6.2015
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 131 KW / 178 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 141 KW / 192 HP 9.2012 - 12.2015
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 4WD 141 KW / 192 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 136 KW / 185 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 138 KW / 188 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 GDi 97 KW / 132 HP 6.2015 - 9.2020
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI 97 KW / 132 HP 4.2011 - 12.2017
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI 103 KW / 140 HP 3.2011 - 12.2017
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
KIA CARENS IV 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 130 KW / 177 HP 3.2013 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 9.2012 - 7.2015
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 9.2012 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 3.2013 - 7.2015
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 74 KW / 101 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2013 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 5.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 79 KW / 107 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 4.2015 - Teraz
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO III (UM) 2.4 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 4WD 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 2.2014 - 12.2018
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 2.2011 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 9.2015 - 9.2022
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz
KIA VENGA (YN) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz

OE čísla:

HYUNDAI 26300-35530
HYUNDAI 26300-35531
KIA 26300 35530
KIA 26300-35531
MAXGEAR W8017

 

 

90,08 Kč / ks bez DPH
109 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1412
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 146 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 84 mm
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 61 mm

Kompatibilita:

HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi 110 KW / 150 HP 6.2006 - 12.2011
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi 114 KW / 155 HP 6.2006 - 10.2010
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi 100 KW / 136 HP 10.2007 - 11.2011
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 11.2011
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi 100 KW / 136 HP 10.2008 - 6.2012
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi 103 KW / 140 HP 2.2008 - 6.2012
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 102 KW / 139 HP 3.2006 - 12.2012
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 102 KW / 139 HP 3.2006 - 12.2012
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 110 KW / 150 HP 3.2006 - 12.2009
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x4 110 KW / 150 HP 3.2006 - 12.2009
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 114 KW / 155 HP 3.2006 - 12.2009
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 114 KW / 155 HP 3.2006 - 12.2009
HYUNDAI SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) CRDi 114 KW / 155 HP 9.2006 - 12.2011
HYUNDAI SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) CRDi 4x4 114 KW / 155 HP 9.2006 - 12.2011
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi 100 KW / 136 HP 2.2006 - 12.2010
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi 103 KW / 140 HP 2.2006 - 12.2010
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi 110 KW / 150 HP 3.2009 - 12.2010
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 100 KW / 136 HP 1.2006 - 3.2010
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies 100 KW / 136 HP 1.2006 - 3.2010
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 103 KW / 140 HP 1.2006 - 3.2010
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies 103 KW / 140 HP 1.2006 - 3.2010
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 110 KW / 150 HP 1.2009 - 3.2010
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies 110 KW / 150 HP 1.2009 - 3.2010
HYUNDAI TUCSON Skriňa/SUV (JM) CRDi 103 KW / 140 HP 1.2006 - 3.2010
HYUNDAI TUCSON Skriňa/SUV (JM) CRDi VGT 110 KW / 150 HP 1.2009 - 3.2010
KIA CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 2.0 CRDi 103 KW / 140 HP 11.2005 - Teraz
KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 2.0 CRDi 115 85 KW / 115 HP 5.2007 - Teraz
KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 2.0 CRDi 135 100 KW / 136 HP 8.2009 - Teraz
KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 2.0 CRDi 140 103 KW / 140 HP 9.2006 - Teraz
KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 2.0 CRDi 100 KW / 136 HP 6.2007 - 12.2012
KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 2.0 CRDi 140 103 KW / 140 HP 9.2007 - 12.2012
KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 140 100 KW / 136 HP 7.2007 - 12.2012
KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 140 103 KW / 140 HP 7.2007 - 12.2012
KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 140 103 KW / 140 HP 2.2008 - 9.2012
KIA MAGENTIS II (MG) 2.0 CRDi 100 KW / 136 HP 11.2005 - 12.2008
KIA MAGENTIS II (MG) 2.0 CRDi 103 KW / 140 HP 4.2006 - 12.2010
KIA MAGENTIS II (MG) 2.0 CRDi 110 KW / 150 HP 4.2006 - 12.2010
KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 100 KW / 136 HP 1.2006 - 5.2010
KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 4WD 100 KW / 136 HP 1.2006 - 5.2010
KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 103 KW / 140 HP 1.2006 - Teraz
KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 4WD 103 KW / 140 HP 1.2006 - Teraz
KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 110 KW / 150 HP 9.2007 - Teraz
KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 4WD 110 KW / 150 HP 9.2008 - 5.2010
KIA SPORTAGE II VAN (KM_) 2.0 CRDi 110 KW / 150 HP 9.2008 - 5.2010

OE čísla:

HYUNDAI 26310-27420
MAXGEAR 2631027420

 

128,93 Kč / ks bez DPH
156 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1002
Olejový filtr

OE čísla:
HYUNDAI 26300-02503
KIA 26300-02503
HYUNDAI (BEIJING) 26300-02503
KIA (DYK) 2630002503
MAXGEAR 0222143
MAXGEAR 022214300
MAXGEAR 022223420A
MAXGEAR 037023802
MAXGEAR 037023802B
MAXGEAR 037023803
MAXGEAR 03838011
MAXGEAR 05069273AA
MAXGEAR 066414300
MAXGEAR 077823802
MAXGEAR 081323802A
MAXGEAR 081323802B
MAXGEAR 086623802
MAXGEAR 0986452061
MAXGEAR 0B63114302
MAXGEAR 1520831U01
MAXGEAR 152083J400
MAXGEAR 152083J400XX
MAXGEAR 1520865F00
MAXGEAR 1520865F0A
MAXGEAR 1520865F0B
MAXGEAR 1520865F10
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AA020
MAXGEAR 15208AA030
MAXGEAR 15208AA080
MAXGEAR 15208AA100
MAXGEAR 15208KA000
MAXGEAR 15208KA010
MAXGEAR 15400PFB004
MAXGEAR 15400PJ7005
MAXGEAR 15400PJ7015
MAXGEAR 15400PR3406
MAXGEAR 15410KF0315
MAXGEAR 25010850
MAXGEAR 260578
MAXGEAR 2630002500
MAXGEAR 2630002501
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 420335400
MAXGEAR 420335410
MAXGEAR 420335500
MAXGEAR 489914300
MAXGEAR 7701053054
MAXGEAR 817323802
MAXGEAR 8FG123802
MAXGEAR 8FG1238029A
MAXGEAR 8FG123803
MAXGEAR 9613320
MAXGEAR B35914302
MAXGEAR B63014302
MAXGEAR B63114302
MAXGEAR B65114302
MAXGEAR B6M614302
MAXGEAR B6Y014300
MAXGEAR B6Y114302
MAXGEAR B6Y1143029A
MAXGEAR B6Y114302A
MAXGEAR B6Y114302A9A
MAXGEAR D001450
MAXGEAR DO854
MAXGEAR F802238029A
MAXGEAR FEY014302
MAXGEAR FEY0143029A
MAXGEAR FX0078
MAXGEAR H97W06
MAXGEAR HE1923802
MAXGEAR K4662010
MAXGEAR MD134953
MAXGEAR N23123802
MAXGEAR N35014302
MAXGEAR N3Y614302
MAXGEAR NO2223
MAXGEAR OB63114302
MAXGEAR OC195
MAXGEAR RF2A14302
MAXGEAR SP1001
MAXGEAR W671
MAXGEAR WL7162
MAXGEAR X4063E
MAXGEAR X56

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Katalogové číslo doporučeného speciálního přípravku LS 6/2
Vnitřní průměr 2 [mm] 55 mm
Vnější průměr 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 77 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 66 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

67,77 Kč / ks bez DPH
82 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO547884
Gumové rohože komplet do Hyundai i30 (2016+)

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

HYUNDAI
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

742,15 Kč / ks bez DPH
898 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397007187
Stěrače Bosch aerotwin 600/450 mm

Výrobní číslo: 3397007187, 3 397 007 187
Délka 1 (řidiče) : 600 mm
Délka 2 (spolujezdec) : 450 mm
Kompatibilita:

ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_)
GIULIETTA skrinka / liftback (940_)
FIAT
BRAVO II (198_)
HYUNDAI
i30 (FD)
i30 Kombi (FD)
KIA
CEE'D SW (ED)
CEE'D liftback (ED)
PRO CEE'D (ED)
LANCIA
DELTA III (844_)
PEUGEOT
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_)
308 Skrinka / liftback (LB_)
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_)
308 SW II uzavreté vozidlo / kombi (LC_)
ŠKODA
SUPERB II (3T4)
SUPERB II Kombi (3T5)
VOLKSWAGEN
CADDY ALLTRACK skrinka/minivan (SAA)
CADDY III Furgon
CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)
CADDY IV Skrinka/minivan (SAA, SAH)
TOURAN (1T1, 1T2)
TOURAN (1T3)
TOURAN VAN (1T3)

611,57 Kč / ks bez DPH
740 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FRO0430
Gumové rohože komplet do Hyundai i30 II (2011-2017)

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro : Hyundai i30 II (2011-2017)

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

649,59 Kč / ks bez DPH
786 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FRO0423
Gumové rohože komplet do Hyundai i30 (2007-2012)

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

HYUNDAI
i30 (FD) 10.07 - 05.12
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

649,59 Kč / ks bez DPH
786 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 13073165041
Obal na klíček

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Počet tlačítek: 3
Slot pro transpondér: Ano
Uchycení baterie: 1x CR2032
Včetně baterie: Ne
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Typ hrotu: TOY48
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ano
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Zahrnutá elektronika: Ne
Prostor pro logo: Ne
Černá barva
Kompatibilita:
HYUNDAI
ACCENT III (MC)
ACCENT III sedan (MC)
ACCENT IV sedan (RB)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 I (PB, PBT)
i20 II (GB, IB)
i20 II coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 (PDE, PD, PDEN)
i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
i40 I (VF)
i40 I CW (VF)
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
RIO IV (YB, SC, FB)
SPORTAGE II (JE_, KM)
SPORTAGE III (SL)
SPORTAGE IV (QL, QLE)

417,36 Kč / ks bez DPH
505 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 23D3-2-1586
Obal na klíček

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Pozor! V klíči se vyskytovaly 2 druhy elektroniky
Obal klíčku obsahuje:
Počet tlačítek: 2
Uchycení baterie: 1x CR2025, uchycení baterie na desku
Včetně baterie: Ne
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Zahrnutá elektronika: Ne
Prostor pro logo: Ne
Černá barva
Kompatibilita:
HYUNDAI
ACCENT I (X-3)
ACCENT II (LC)
ACCENT II sedan (LC)
ACCENT III (MC)
ACCENT III sedan (MC)
ACCENT IV sedan (RB)
ACCENT sedan (X-3)
ATOS (MX)
ELANTRA III (XD)
ELANTRA III sedan (XD)
ELANTRA IV sedan (HD)
ELANTRA V sedan (MD, UD)
ELANTRA VI sedan (AD, ADA)
GRAND SANTA FÉ
MATRIX (FC)
SANTA FÉ I (SM)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SANTA FÉ IV (TM, TMA)
SONATA II (Y-2)
SONATA III (Y-3)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
SONATA VI (YF)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 I (PB, PBT)
i20 II (GB, IB)
i20 II Hatchback Van (GB, IB)
i20 II coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 (PDE, PD, PDEN)
i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
i40 I (VF)
i40 I CW (VF)
ix35 (LM, EL, ELH)

127,27 Kč / ks bez DPH
154 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575000
Stěrač Valeo First 350 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 350 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575000

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
DAIHATSU
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06    
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
IDEA (350_) 12.03 -     
500 C (312_) 09.09 -
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14    
500X (334_) 09.14 -
500 (312_) 07.07 -
FORD
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
PUMA (J2K, CF7) 09.19 -
HONDA
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06    
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
i30 Kupé 05.13 -
i30 (GD) 06.11 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
JEEP
CJ5 - CJ8 01.66 - 12.87    
WRANGLER II (TJ) 08.96 - 12.08
WRANGLER I (YJ, SJ_) 08.86 - 08.96
KIA
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12
MAZDA
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15
MITSUBISHI
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PIXO (UA0) 03.09 -
OPEL
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -     
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
CELERIO (LF) 02.14 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SX4 (EY, GY) 06.06 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
TOYOTA
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19

164,46 Kč / ks bez DPH
199 Kč / ks s DPH
Kód produktu: K2-1-543
Autokoberce velúrové komplet do Hyundai i30 III 2018+ a Kia Cee´d 2018+

Určeno pro model: Hyundai i30 III 2018+ a Kia Ceed 2018+

Stopery: Ano

Barva: Černá

Verze: Standard (tloušťka veluru 5 mm)

Komplet velurových autokoberců se skládá ze čtyř částí. K výrobě našich autokoberečků se používá vysoce kvalitní velurová tkanina, určená speciálně pro vnitřní vybavení vozidla. Charakterizuje ji zvýšená odolnost vůči oděru, a speciální konstrukce vlasů veluru zajišťuje snadné čištění koberců. Pro dosažení co nejvyšší trvanlivosti je kobereček šoféra zajištěn pod jeho nohama dvojitou vrstvou. Každý kobereček je zakončen pečlivě obšitou lemovkou.

Naše textilní autorohože jsou zajištěny vůči pronikání vlhkosti a vody do spodních vrstev interiéru pogumovanou vrstvou na své spodní části. Kromě této izolační funkce zajišťuje tato vrstva pryže i zvýšenou přilnavost koberečků k podlaze vozidla díky struktuře povrchu pryže. Toto zajišťuje také bezpečnost při jízdě nakolik se koberečky během jízdy nepřesouvají ani nezahýbají. V závislosti na modelu koberečků jsou některé varianty vybaveny dodatkovými úchy pro zafixování autokoberečků (u modelů aut, které uchycení koberečků nabízely)

Naše autokoberečky jsou vyráběny konkrétně pro daný model automobilu. Každá část sady je provedena tak, aby perfektně sedla na dané místo. V kompletu se nacházejí čtyři koberečky pro přední i zadní část vozu.


Co charakterizuje naše autokoberečky:

- vysoce kvalitní velur odolný proti oděru

- konstrukce vlasů zajišťující snadné čištění

- materiálová lemovka zabezpečující boky autokoberečků

- spodní izolační vrstva zabezpečující ochranu před vlhkostí

- přizpůsobení do konkrétního modelu

- bezpečnost díky struktuře spodní vrstvy koberečků

- vyrobeno v zemích EU, nejedná se o dovoz z Číny a podobně

392,56 Kč / ks bez DPH
475 Kč / ks s DPH
Kód produktu: K2-1-542
Autokoberce velúrové komplet do Hyundai i30 II 2012-2017 a Kia Cee´d 2012-2018

Určeno pro model: Hyundai i30 II 2012-2017 a Kia Ceed 2012-2018

Stopery: Ano

Barva: Černá

Verze: Standard (tloušťka veluru 5 mm)

Komplet velurových autokoberců se skládá ze čtyř částí. K výrobě našich autokoberečků se používá vysoce kvalitní velurová tkanina, určená speciálně pro vnitřní vybavení vozidla. Charakterizuje ji zvýšená odolnost vůči oděru, a speciální konstrukce vlasů veluru zajišťuje snadné čištění koberců. Pro dosažení co nejvyšší trvanlivosti je kobereček šoféra zajištěn pod jeho nohama dvojitou vrstvou. Každý kobereček je zakončen pečlivě obšitou lemovkou.

Naše textilní autorohože jsou zajištěny vůči pronikání vlhkosti a vody do spodních vrstev interiéru pogumovanou vrstvou na své spodní části. Kromě této izolační funkce zajišťuje tato vrstva pryže i zvýšenou přilnavost koberečků k podlaze vozidla díky struktuře povrchu pryže. Toto zajišťuje také bezpečnost při jízdě nakolik se koberečky během jízdy nepřesouvají ani nezahýbají. V závislosti na modelu koberečků jsou některé varianty vybaveny dodatkovými úchy pro zafixování autokoberečků (u modelů aut, které uchycení koberečků nabízely)

Naše autokoberečky jsou vyráběny konkrétně pro daný model automobilu. Každá část sady je provedena tak, aby perfektně sedla na dané místo. V kompletu se nacházejí čtyři koberečky pro přední i zadní část vozu.


Co charakterizuje naše autokoberečky:

- vysoce kvalitní velur odolný proti oděru

- konstrukce vlasů zajišťující snadné čištění

- materiálová lemovka zabezpečující boky autokoberečků

- spodní izolační vrstva zabezpečující ochranu před vlhkostí

- přizpůsobení do konkrétního modelu

- bezpečnost díky struktuře spodní vrstvy koberečků

- vyrobeno v zemích EU, nejedná se o dovoz z Číny a podobně

392,56 Kč / ks bez DPH
475 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stěrač Valeo First 650 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 650 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

223,14 Kč / ks bez DPH
270 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575008
Stěrač Valeo First 600 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 600 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

215,70 Kč / ks bez DPH
261 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575003
Stěrač Valeo first 450 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 450 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575003

ALFA ROMEO
6 (119_) 04.79 - 12.86    
146 (930_) 12.94 - 01.01
33 (905_) 05.83 - 12.93    
159 (939_) 06.05 - 12.12
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
33 (907_) 01.90 - 09.94    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20
75 (162_) 05.85 - 12.92    
GTV (116_) 01.78 - 02.87
90 (162_) 09.84 - 11.87    
RZ (162_) 01.92 - 12.94
145 (930_) 07.94 - 01.01    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
Q4 SUV (F4B) 07.20 -
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
200 C2 limuzina (437, 438) 10.79 - 09.82
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17
1 (F21) 12.11 -     
5 (F10) 01.09 - 10.16
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
6 (E24) 10.75 - 04.89
3 (E21) 06.75 - 03.84    
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -     
7 (E23) 05.77 - 04.88
5 (E12) 03.72 - 08.81    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 (E28) 05.81 - 12.87    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
CHEVROLET
CRUZE (J300) 05.09 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
NEON (PL) 05.94 - 09.00    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
CITROEN
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
C5 II Break (RE_) 09.04 -
C3 II (SC_) 09.09 -     
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
DACIA
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
LOGAN MCV II 02.13 -
DAEWOO
KORANDO (KJ) 11.98 -     
NEXIA 02.95 - 08.97
KORANDO Cabrio (KJ) 02.99 -     
NEXIA limuzina 02.95 - 06.08
MUSSO (FJ) 07.98 -
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
TERIOS (J2_) 11.05 -
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95
DODGE
JOURNEY 06.08 -
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
PALIO (178_, 171_) 04.96 -
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12
DUNA (146_) 01.87 - 12.91    
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10
DUNA Weekend (146_) 01.87 - 10.01    
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
ELBA (146_) 10.85 - 12.97    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01    
UNO (146_) 01.83 - 12.13
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -
FORD
ESCORT III (GAA) 09.80 - 07.86    
RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09
ESCORT III Turnier (AWA) 09.80 - 12.85    
RANGER (ET) 01.05 - 07.12
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 03.83 - 10.90    
RANGER (TKE) 04.11 -
ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 10.85 - 10.90    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
ESCORT IV Kabriolet (ALF) 01.86 - 07.90    
TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) 05.75 - 07.79
ESCORT III Express (AVA) 01.81 - 02.86    
TAUNUS Turnier (GBNS) 05.75 - 08.79
ESCORT IV Express (AVF) 02.86 - 07.90    
TAUNUS V (GBS, GBNS) 07.79 - 12.82
ORION I (AFD) 07.83 - 03.86    
TAUNUS III Turnier (GBNS) 07.79 - 12.82
ORION II (AFF) 12.85 - 07.90
HONDA
ACCORD III (CA) 11.85 - 12.89    
CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
INTEGRA sikma zadna cast (DA) 10.85 - 08.93
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
LEGEND I (HS, KA) 01.86 - 03.91
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
LEGEND I Kupé (KA_) 10.87 - 03.91
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
CIVIC I Shuttle (AN, AR) 08.83 - 12.87    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
i30 (FD) 10.07 - 11.11
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
IONIQ (AE) 03.16 -
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
PONY (X-2) 10.89 - 01.95
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
PONY / EXCEL limuzina (X-2) 04.89 - 01.95
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
H100 Skrinka 07.93 - 12.04    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98
INNOCENTI
ELBA 08.91 - 12.96
JEEP
CHEROKEE (XJ) 09.83 - 09.01    
COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10
KIA
BESTA Skrinka 01.93 - 12.05    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
BESTA Autobus 07.86 - 12.03    
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
PRIDE Kombi 08.98 - 05.01
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07
LADA
VESTA (GFL_) 11.15 -     
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
Y10 (156_) 03.85 - 12.95
LAND ROVER
DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98    
RANGE ROVER I 10.69 - 04.96
MAZDA
121 I (DA) 03.87 - 11.90    
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08
323 III Hatchback (BF) 08.85 - 08.93    
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08
323 III (BF) 08.85 - 11.91    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98    
B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05
3 (BL) 12.08 - 09.14    
MX-5 III (NC) 03.05 - 12.14
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
MG
MG ZR 06.01 - 04.05    
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05
MG ZS 07.01 - 04.05
MINI
MINI (R56) 11.05 - 11.13    
MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15
MINI (F56) 12.13 -     
MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14
MINI (F55) 07.14 -     
MINI CLUBVAN (R55) 12.12 - 06.14
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13    
L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
NISSAN
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
PATROL III/2 Station Wagon (W260) 08.88 - 04.98
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
BLUEBIRD (910) 01.80 - 12.83    
SKYLINE Kupé (R34) 01.98 - 02.08
BLUEBIRD Traveller (W910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I (B11) 03.82 - 12.90
BLUEBIRD limuzina (910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I Kupé (B11) 03.82 - 08.90
BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 11.83 - 12.90    
SUNNY II Traveller (B12) 01.86 - 06.91
MICRA I (K10) 12.82 - 11.92    
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
PATROL III/1 Station Wagon (W160) 11.79 - 02.89    
VANETTE Autobus (C22) 10.86 - 12.11
PATROL III/2 Hardtop (K260) 10.84 - 04.98    
VANETTE Skrinka (_C22) 10.86 - 12.11
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02
ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 09.75 - 08.81    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01
ASCONA C sikma zadna cast (J82) 09.81 - 08.88    
CORSA B (S93) 03.93 - 12.02
ASCONA C (J82) 09.81 - 10.88    
CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 08.94 - 12.01
ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98    
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01    
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99    
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
KADETT E sikma zadna cast (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
KADETT E (T85) 09.84 - 12.93
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
MANTA B (58_, 59_) 09.75 - 08.88
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
MANTA B CC (53_, 55_) 09.75 - 08.88
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MONZA A (22_) 02.78 - 08.86
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 08.77 - 08.86
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 08.77 - 08.86
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
SENATOR A (29_) 02.78 - 08.87
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
TIGRA (S93) 07.94 - 12.00
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21
205 I (741A/C) 02.83 - 10.87    
309 I (10C, 10A) 10.85 - 12.89
205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95    
309 żikmé zadná kapota (10S, 3S) 10.85 - 10.93
205 II (20A/C) 01.87 - 12.00    
309 II (3C, 3A) 07.89 - 12.93
205 żikmé zadná kapota 02.83 - 07.90    
1007 (KM_) 04.05 -
205 żikmé zadná kapota 08.90 - 05.97
PORSCHE
924 11.75 - 08.89    
944 06.81 - 07.91
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09
EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
THALIA I (LB_) 02.98 -
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09
ROVER
25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06    
200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
400 II (XW) 04.90 - 04.95
200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95    
400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98
200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89    
400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00
200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99    
400 II (RT) 03.95 - 03.00
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -     
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21
FAVORIT (781) 05.89 - 09.94    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
SCALA (NW1) 02.19 -
FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10    
SUPERB III (3V3) 03.15 -
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10    
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
S SANGYONG
KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06    
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07
KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06    
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96    
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
SUZUKI
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05    
VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02
IGNIS II (MH) 08.03 -     
VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B2 (32B) 09.79 - 06.89
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B2 limuzina (32B) 05.82 - 06.89
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B2 Variant (33B) 08.80 - 06.89
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
CC B7 (358) 11.11 - 12.16
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
SANTANA (32B) 08.81 - 12.85
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
SCIROCCO (53) 02.74 - 07.80
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
ID.4 (E21) 05.20 -     
TRANSPORTER III Autobus 05.79 - 07.92
ID.5 (E39) 07.21 -     
TRANSPORTER III Skrinka 05.79 - 12.92
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TRANSPORTER III Korba/Podvozok 05.79 - 12.92
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

180,17 Kč / ks bez DPH
218 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stěrač Valeo First 400 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 400 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

176,86 Kč / ks bez DPH
214 Kč / ks s DPH

Více kategorií