+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FORD Ka

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „FORD Ka“

Kód produktu: OF-1244
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 123 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

75,21 Kč / ks bez DPH
91 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1094
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 84 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 66 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 62 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 54 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXV1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - 10.2018
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A) 57 KW / 78 HP 3.2011 - 10.2018
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B) 58 KW / 78 HP 8.2008 - 8.2013
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B, 955.AXF1B) 70 KW / 95 HP 9.2008 - 8.2013
BRILLIANCE BS6 2.0 90 KW / 122 HP 5.2007 - Teraz
BRILLIANCE BS6 2.4 95 KW / 129 HP 5.2007 - Teraz
CHEVROLET CORSA limuzina 1.7 D 44 KW / 60 HP 8.2000 - 7.2002
CITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 8.2008 - 12.2012
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 1.2009 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.6 86 KW / 117 HP 4.2012 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 110 KW / 150 HP 4.2012 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 AWC 110 KW / 150 HP 4.2012 - Teraz
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 59 KW / 80 HP 10.2000 - 10.2001
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 60 KW / 82 HP 12.1998 - 12.2002
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 59 KW / 80 HP 10.2000 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 60 KW / 82 HP 12.1998 - 10.2000
FIAT BRAVO II (198_) 1.4 (198AXA1B) 66 KW / 90 HP 4.2007 - 12.2014
FIAT BRAVO II (198_) 1.4 LPG (198AXA1B) 66 KW / 90 HP 12.2008 - 12.2014
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXA1A) 70 KW / 95 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXG1B, 263AXG1A) 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 Natural Power (263AXG1B) 88 KW / 120 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 70 KW / 95 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power 88 KW / 120 HP 6.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 70 KW / 95 HP 4.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 Natural Power 88 KW / 120 HP 6.2010 - Teraz
FIAT FIORINO velkorozmerova limuzina (225_) 1.4 (225AXA1A) 57 KW / 77 HP 7.2014 - Teraz
FIAT FIORINO velkorozmerova limuzina (225_) 1.4 CNG (225AXC1A, 225BXC1A) 57 KW / 77 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) 51 KW / 69 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 (225AXA1A, 225BXA1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 Natural Power (225BXC1A, 225AXC1A) 57 KW / 78 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) 113 KW / 154 HP 4.2016 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 113 KW / 154 HP 4.2016 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 133 KW / 181 HP 4.2016 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.2 16V 59 KW / 80 HP 1.2004 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 3.2009 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 66 KW / 90 HP 12.2003 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 16V 70 KW / 95 HP 1.2004 - Teraz
FIAT IDEA Van (350_) 1.4 (350BXA1A) 70 KW / 95 HP 10.2004 - 12.2012
FIAT LINEA (323_, 110_) 1.4 57 KW / 77 HP 6.2007 - Teraz
FIAT MAREA (185_) 1.2 16V 60 KW / 82 HP 10.1998 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.2 16V 60 KW / 82 HP 10.1998 - 5.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 51 KW / 69 HP 3.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A) 51 KW / 69 HP 4.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169CXF1A) 51 KW / 69 HP 11.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.4 Natural Power (169AXHIA) 57 KW / 78 HP 9.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.4 (169AXE1B) 74 KW / 100 HP 10.2006 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 Natural Power (312PXN1A) 51 KW / 69 HP 3.2019 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 (312PXA1A) 51 KW / 69 HP 2.2012 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 LPG (312PXA1A) 51 KW / 69 HP 6.2012 - Teraz
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 (312CXA1A, 312DXA1A) 51 KW / 69 HP 2.2012 - Teraz
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 LPG (312CXA1A) 51 KW / 69 HP 6.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 63 KW / 86 HP 4.1997 - 9.1999
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 85 16V 1.2 63 KW / 86 HP 4.1997 - 6.2000
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (188BXA1A) 38 KW / 52 HP 4.2004 - 4.2006
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bifuel 44 KW / 60 HP 8.2007 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,... 59 KW / 80 HP 9.1999 - 4.2006
FIAT PUNTO (188_) 1.4 70 KW / 95 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 (199CXB1A, 199DXB1A) 57 KW / 77 HP 2.2006 - 6.2013
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 Natural Power (199BXB1A) 57 KW / 77 HP 3.2009 - 12.2012
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 48 KW / 65 HP 10.2005 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A) 55 KW / 75 HP 10.2005 - 7.2007
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB11, 199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 77 HP 6.2005 - 12.2015
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 12.2008 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 7.2008 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) 70 KW / 95 HP 10.2005 - 8.2011
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 (199BXB1A, 199AXL1A, 199AXB1A) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 LPG (199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 Natural Power (199AXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 78 HP 3.2009 - Teraz
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 48 KW / 65 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 51 KW / 69 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXH1A) 55 KW / 75 HP 7.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXB1A) 57 KW / 77 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 6.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 (199.AXB1A) 57 KW / 78 HP 3.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AYL1A, 199BYL1A) 49 KW / 67 HP 2.2014 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) 51 KW / 69 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXH1A, 199BXH1A) 55 KW / 75 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A, 199BXB1A, 199BXB11, 199AXB11) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 Bifuel 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT QUBO (225_) 1.4 (225AXA1A, 225CXA1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT QUBO (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) 44 KW / 60 HP 9.2001 - 12.2012
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.3 59 KW / 80 HP 9.2001 - 12.2009
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.4 57 KW / 77 HP 1.2007 - 12.2009
FIAT STILO (192_) 1.2 16V (192_XA1B) 59 KW / 80 HP 2.2002 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 3.2005 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) 70 KW / 95 HP 10.2003 - 12.2006
FIAT STILO VAN (192_) 1.4 (192DXH1B) 70 KW / 95 HP 1.2004 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 3.2005 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 70 KW / 95 HP 1.2004 - 8.2008
FIAT STRADA Pick-up (178_, 278_) 1.2 44 KW / 60 HP 4.2003 - Teraz
FIAT STRADA Pick-up (178_, 278_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1999 - 12.2006
FIAT TIPO limuzina (356_, 357_) 1.4 (356SXA1B) 70 KW / 95 HP 10.2015 - Teraz
FIAT TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 1.4 (356HXA1B) 70 KW / 95 HP 3.2016 - Teraz
FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.4 (356WXA1B) 70 KW / 95 HP 3.2016 - 10.2020
FIAT 500 (312_) 1.2 (312AXA1A) 51 KW / 69 HP 7.2007 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) 51 KW / 69 HP 12.2010 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) 74 KW / 100 HP 10.2007 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.4 (301J410) 75 KW / 102 HP 9.2008 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) 51 KW / 69 HP 9.2009 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B) 74 KW / 100 HP 9.2009 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.4 (301J410) 75 KW / 102 HP 9.2011 - Teraz
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) 70 KW / 95 HP 9.2012 - Teraz
FORD KA (RU8) 1.2 51 KW / 69 HP 10.2008 - 5.2016
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V 85 KW / 116 HP 10.1993 - 3.1998
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V 119 KW / 162 HP 10.1993 - 3.1998
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V 120 KW / 163 HP 12.1994 - 3.1998
GREAT WALL HOVER H6 1.5 105 KW / 143 HP 8.2011 - Teraz
GREAT WALL HOVER H6 1.5 4WD 105 KW / 143 HP 8.2011 - Teraz
GREAT WALL HOVER H6 1.5 LPG 4WD 105 KW / 143 HP 12.2018 - Teraz
GREAT WALL TENGYI C10 1.5 71 KW / 97 HP 1.2010 - Teraz
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7) 110 KW / 150 HP 1.1990 - 3.1993
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2) 100 KW / 136 HP 9.1993 - 2.1998
HONDA ACCORD V Kupé (CD) 2.0 (CD9) 100 KW / 136 HP 9.1993 - 12.1997
HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.2 i VTEC (CE9) 110 KW / 150 HP 2.1996 - 10.1998
HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 3.0 V6 24V (CG2) 147 KW / 200 HP 2.1998 - 6.2003
HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) 140 KW / 190 HP 2.2003 - 5.2008
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 (CM2) 140 KW / 190 HP 4.2003 - 5.2008
HONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) 115 KW / 156 HP 6.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII (CU) 2.4 i (CU2) 148 KW / 201 HP 7.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.0 i (CW1) 115 KW / 156 HP 7.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.4 i (CW2) 148 KW / 201 HP 7.2008 - Teraz
HONDA CITY IV limuzina (GE4) 1.3 60 KW / 82 HP 10.2005 - 7.2008
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7) 96 KW / 130 HP 9.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.5 i 16V (ED3, SH4) 69 KW / 94 HP 10.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4) 96 KW / 130 HP 9.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3) 55 KW / 75 HP 10.1991 - 11.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 66 KW / 90 HP 10.1993 - 12.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8) 69 KW / 94 HP 10.1991 - 11.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 (EG8) 74 KW / 101 HP 10.1991 - 12.1995
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.5 i LSi (EJ2) 74 KW / 101 HP 8.1993 - 11.1995
HONDA CIVIC VII Kupé (EM2) 1.7 i (EM2) 88 KW / 120 HP 5.2001 - 12.2005
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) 103 KW / 140 HP 9.2005 - 12.2011
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2) 148 KW / 201 HP 9.2006 - 1.2012
HONDA CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 1.3 IMA (FA3, FD3) 70 KW / 95 HP 1.2006 - 12.2012
HONDA CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 104 KW / 141 HP 2.2012 - 12.2016
HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 1.8 (FB2) 104 KW / 141 HP 2.2012 - 12.2016
HONDA CIVIC IX Tourer (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 104 KW / 141 HP 1.2014 - 12.2016
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) 94 KW / 128 HP 10.1995 - 12.2001
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 110 KW / 150 HP 1.2007 - 6.2012
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) 110 KW / 150 HP 10.2006 - 6.2012
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 4WD (RE4) 124 KW / 168 HP 9.2006 - Teraz
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3) 125 KW / 170 HP 4.2007 - Teraz
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-Vtec 4WD (RE4) 125 KW / 170 HP 4.2007 - Teraz
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD (RM4) 140 KW / 190 HP 1.2012 - Teraz
HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 IMA (ZE28, ZE2) 65 KW / 88 HP 4.2009 - Teraz
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1) 75 KW / 102 HP 4.2011 - Teraz
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 i (GE6, GG3, GG6) 73 KW / 100 HP 7.2008 - Teraz
HONDA LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1) 217 KW / 295 HP 5.2006 - 12.2012
HONDA ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 2.2 (RA1) 104 KW / 141 HP 10.1995 - 12.1997
HONDA PILOT 3.5 4WD 186 KW / 253 HP 9.2008 - Teraz
HONDA PILOT 3.5 4WD 189 KW / 257 HP 1.2010 - 6.2015
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.2 i 16V Vtec (BB1) 136 KW / 185 HP 2.1993 - 9.1996
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.3 i 16V (BB2) 118 KW / 160 HP 2.1992 - 9.1996
HONDA STREAM (RN) 2.0 16V (RN3) 115 KW / 156 HP 5.2001 - 9.2006
HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1) 177 KW / 240 HP 6.1999 - Teraz
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 D 37 KW / 50 HP 2.1988 - 12.1990
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 TD 49 KW / 67 HP 2.1988 - 12.1990
ISUZU GEMINI 1.7 TD 65 KW / 88 HP 1.1990 - 12.1993
ISUZU GEMINI limuzina (JT) 1.5 D 37 KW / 50 HP 2.1988 - 12.1989
ISUZU GEMINI limuzina (JT) 1.5 TD 49 KW / 67 HP 2.1988 - 12.1989
ISUZU GEMINI limuzina 1.7 TD 65 KW / 88 HP 1.1990 - 12.1993
KIA CARNIVAL I (UP) 2.5 V6 121 KW / 165 HP 8.1999 - 10.2001
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.5 V6 110 KW / 150 HP 10.2001 - 6.2006
KIA CARNIVAL II (GQ) 3.5 143 KW / 194 HP 7.2002 - 4.2006
KIA SORENTO I (JC) 2.4 102 KW / 139 HP 8.2002 - 6.2009
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD 143 KW / 194 HP 8.2002 - 12.2011
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 4WD 70 KW / 95 HP 4.1994 - 8.1999
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 87 KW / 118 HP 10.2000 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 4WD 87 KW / 118 HP 10.2000 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 94 KW / 128 HP 10.1999 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 4WD 94 KW / 128 HP 4.1994 - 8.2003
KIA SPORTAGE VAN 2.0 4WD 70 KW / 95 HP 6.1995 - 11.1998
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXF1A) 57 KW / 78 HP 9.2005 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 LPG (350.AXF1A) 57 KW / 78 HP 11.2010 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXE1A) 66 KW / 90 HP 10.2007 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXA11, 350.AXA1A) 70 KW / 95 HP 10.2004 - 9.2012
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) 59 KW / 80 HP 10.2000 - 9.2003
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD) 63 KW / 86 HP 4.1997 - 9.2003
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A) 44 KW / 60 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXL1A) 51 KW / 69 HP 8.2010 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A) 59 KW / 80 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 (843.AXG1A) 57 KW / 78 HP 2.2006 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 LPG (843.AXG1A) 57 KW / 78 HP 11.2010 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A) 70 KW / 95 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - 12.2021
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) 49 KW / 67 HP 5.2011 - Teraz
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - Teraz
MAZDA 323 F V (BA) 2.0 24V (BAEP) 106 KW / 144 HP 8.1994 - 9.1998
MAZDA 616 (SNA) 1.6 55 KW / 75 HP 6.1973 - 2.1978
MAZDA 626 I (CB) 1.6 (CB2NS) 55 KW / 75 HP 5.1979 - 5.1982
MAZDA 626 I (CB) 2.0 (CB2MS) 66 KW / 90 HP 3.1979 - 5.1982
MAZDA 626 I Kupé 1.6 55 KW / 75 HP 9.1978 - 7.1980
MAZDA 626 I Kupé 2.0 66 KW / 90 HP 10.1978 - 12.1982
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 (GC1061) 55 KW / 75 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 (GC1061) 59 KW / 80 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 (GC10E1) 74 KW / 101 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II (GC) 1.6 (GC1061) 59 KW / 80 HP 11.1982 - 6.1987
MAZDA 626 II (GC) 2.0 (GC10E1) 74 KW / 101 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Kupé (GC) 1.6 (GC1061) 60 KW / 82 HP 11.1982 - 7.1987
MAZDA 626 II Kupé (GC) 2.0 75 KW / 102 HP 11.1982 - 10.1987
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) 120 KW / 163 HP 8.1994 - 4.1997
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) 121 KW / 165 HP 1.1992 - 4.1997
MAZDA 818 Kombi 1.6 (SN3AV) 55 KW / 75 HP 1.1977 - 10.1978
MAZDA 929 I (LA) 2.0 (LA4M) 66 KW / 90 HP 5.1979 - 7.1986
MAZDA 929 II (HB) 2.0 (HBSH) 66 KW / 90 HP 5.1982 - 3.1984
MAZDA 929 II (HB) 2.0 (HBES) 74 KW / 101 HP 3.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX (HBES) 88 KW / 120 HP 10.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II Kombi (HV) 2.0 (LA4V) 66 KW / 90 HP 1.1983 - 12.1987
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 (HBSH) 66 KW / 90 HP 5.1982 - 3.1984
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 (HBES) 74 KW / 101 HP 3.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 i Turbo (HBES) 88 KW / 120 HP 10.1984 - 7.1987
MAZDA 929 III (HC) 2.0 (HCEP) 85 KW / 115 HP 6.1987 - 5.1989
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V 85 KW / 115 HP 1.1988 - 4.1989
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V 94 KW / 128 HP 4.1989 - 6.1991
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i 100 KW / 136 HP 5.1987 - 12.1988
MAZDA 929 III (HC) 3.0 i (HCSS) 123 KW / 167 HP 1.1990 - 6.1991
MAZDA 929 III (HC) 3.0 (HCSS) 125 KW / 170 HP 1.1988 - 12.1989
MAZDA 929 III (HC) 3.0 (HCSS) 140 KW / 190 HP 6.1987 - 6.1991
MAZDA 929 IV (HD) 3.0 123 KW / 167 HP 12.1990 - 9.1992
MAZDA B-SERIE (UN) 2.6 12V 4WD 90 KW / 122 HP 6.1999 - 11.2006
MAZDA E Skrinka E1600 (BA2N) 51 KW / 69 HP 8.1980 - 6.1984
MAZDA E Autobus (SR1) E2000 63 KW / 86 HP 11.1984 - 5.1994
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 63 KW / 86 HP 5.1985 - 4.1989
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 4WD 63 KW / 86 HP 11.1987 - 9.1989
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 4WD 65 KW / 88 HP 1.1988 - 7.1991
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1) E2000 63 KW / 86 HP 11.1988 - 9.1989
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1) E2000 65 KW / 88 HP 1.1983 - 7.1991
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1, SL) E2000 71 KW / 97 HP 9.1999 - 9.2004
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LVEW) 109 KW / 148 HP 11.1989 - 9.1999
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321) 113 KW / 154 HP 11.1988 - 5.1999
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) 95 KW / 129 HP 1.1994 - 10.1997
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) 98 KW / 133 HP 1.1992 - 1.1994
MAZDA MX-6 (GD) 2.5 122 KW / 166 HP 9.1992 - 1.1997
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V (GE20L) 120 KW / 163 HP 8.1994 - 2.1997
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V (GE10L) 121 KW / 165 HP 2.1992 - 9.1997
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 (FC3S, FC1031) 110 KW / 150 HP 11.1985 - 4.1989
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 Turbo (FC3S, FC1031) 133 KW / 181 HP 6.1987 - 11.1989
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 Turbo (FC3S, FC1031) 147 KW / 200 HP 3.1989 - 12.1991
MAZDA RX-7 II Kabriolet 1.3 Turbo (FC1032) 147 KW / 200 HP 3.1989 - 12.1991
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) 103 KW / 140 HP 6.1994 - 10.1999
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) 106 KW / 144 HP 1.1992 - 5.1994
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V 105 KW / 143 HP 8.1993 - 1.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V (TA3P) 155 KW / 211 HP 2.1995 - 1.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 (TA5P) 147 KW / 200 HP 9.2000 - 9.2002
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 127 KW / 173 HP 9.1994 - 9.2002
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (TA5P) 123 KW / 167 HP 7.1993 - 7.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (TA5P) 120 KW / 163 HP 7.2000 - 9.2002
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) 86 KW / 117 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 (GA3W) 102 KW / 139 HP 2.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 MIVEC (GA2W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 MIVEC 4WD 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) 85 KW / 116 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 85 KW / 116 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.2 DI-D 4WD (GA8W) 110 KW / 150 HP 4.2013 - Teraz
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 66 KW / 90 HP 7.1995 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 70 KW / 95 HP 12.1998 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 73 KW / 99 HP 5.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 76 KW / 103 HP 5.1995 - 12.2003
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) 85 KW / 116 HP 7.1995 - 7.1997
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 90 KW / 122 HP 10.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 92 KW / 125 HP 9.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) 103 KW / 140 HP 7.1995 - 7.1997
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 55 KW / 75 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 16V 60 KW / 82 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 70 KW / 95 HP 12.1998 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 73 KW / 99 HP 5.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 76 KW / 103 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 (DA2A) 85 KW / 115 HP 9.1996 - 9.1997
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 90 KW / 122 HP 10.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 92 KW / 125 HP 9.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII 206 KW / 280 HP 11.1999 - 6.2006
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A) 44 KW / 60 HP 4.1988 - 12.1990
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A) 51 KW / 70 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A) 55 KW / 75 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A) 62 KW / 84 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A) 66 KW / 90 HP 7.1990 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A) 100 KW / 136 HP 6.1990 - 5.1992
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A) 55 KW / 75 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A) 66 KW / 90 HP 2.1994 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A) 83 KW / 113 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A) 84 KW / 114 HP 8.1993 - 8.1995
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A) 103 KW / 140 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A) 55 KW / 75 HP 5.1996 - 6.2000
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A) 60 KW / 82 HP 6.2000 - 9.2003
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.5 12V (CJ2A) 69 KW / 94 HP 6.1996 - 8.2004
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A) 66 KW / 90 HP 5.1996 - 9.2000
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 (CJ4A) 76 KW / 103 HP 9.2000 - 9.2003
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR 2.0 (PA3V) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 10.2002
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A) 110 KW / 150 HP 4.1991 - 11.1995
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) 110 KW / 150 HP 4.1991 - 11.1995
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 Turbo 147 KW / 200 HP 12.1989 - 3.1994
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) 107 KW / 146 HP 12.1995 - 4.1999
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 138 KW / 188 HP 1.2021 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 120 KW / 163 HP 10.2017 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD 120 KW / 163 HP 10.2017 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.2 DiD 4WD (GK9W) 109 KW / 148 HP 3.2019 - Teraz
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8 (E32A) 66 KW / 90 HP 11.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 4.1989 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) 80 KW / 109 HP 4.1989 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 11.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) 106 KW / 144 HP 7.1989 - 12.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 1.8 (E32A) 66 KW / 90 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 12.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 6.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A) 110 KW / 150 HP 9.1991 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) 85 KW / 116 HP 2.1994 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 93 KW / 126 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110 KW / 150 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 9.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) 85 KW / 116 HP 2.1994 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 93 KW / 126 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 100 KW / 136 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110 KW / 150 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) 98 KW / 133 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) 118 KW / 160 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) 120 KW / 163 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) 98 KW / 133 HP 9.2000 - 10.2003
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) 118 KW / 160 HP 9.2000 - 10.2003
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) 120 KW / 163 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) 61 KW / 83 HP 9.1988 - 12.1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) 63 KW / 86 HP 3.1989 - 12.1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) 69 KW / 94 HP 8.1990 - 6.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) 44 KW / 60 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 GL (C61A) 50 KW / 68 HP 5.1988 - 6.1990
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) 51 KW / 70 HP 8.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) 55 KW / 75 HP 7.1990 - 6.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) 62 KW / 84 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) 66 KW / 90 HP 6.1990 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) 55 KW / 75 HP 6.1992 - 5.1994
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) 62 KW / 84 HP 6.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) 66 KW / 90 HP 5.1989 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 5.1994
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A) 100 KW / 136 HP 11.1989 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A) 55 KW / 75 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A) 66 KW / 90 HP 2.1994 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W) 83 KW / 113 HP 12.1992 - 10.2003
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W) 83 KW / 113 HP 12.1992 - 10.2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A) 55 KW / 75 HP 12.1995 - 8.2003
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 60 KW / 82 HP 9.2003 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) 72 KW / 98 HP 9.2003 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 2.0 i 113 KW / 154 HP 10.2007 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 1.6 72 KW / 98 HP 9.2003 - 10.2008
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC 86 KW / 117 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A) 103 KW / 140 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A) 105 KW / 143 HP 2.2008 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A) 105 KW / 143 HP 1.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Mivec 110 KW / 150 HP 11.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 108 KW / 147 HP 1.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 (CY4A) 110 KW / 150 HP 1.2013 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i (CY4A) 113 KW / 154 HP 4.2007 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i 4WD (CZ4A) 113 KW / 154 HP 3.2007 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (CY9A) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.6 MIVEC 86 KW / 117 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Flex (CX3A, CX6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 (CX3A) 105 KW / 143 HP 6.2008 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A) 105 KW / 143 HP 2.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D (CX9A) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 1.6 (CS3W) 72 KW / 98 HP 9.2003 - 6.2008
MITSUBISHI MIRAGE IV sikma zadna cast (CJ_A, CL_A, CA_A, CC_A) 1.6 (CJ4A) 88 KW / 119 HP 12.1991 - 8.1995
MITSUBISHI MIRAGE IV sikma zadna cast (CJ_A, CL_A, CA_A, CC_A) 1.6 4WD (CL4A) 88 KW / 119 HP 12.1991 - 8.1995
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.0 (A05A) 52 KW / 71 HP 5.2012 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.0 Bifuel 52 KW / 71 HP 4.2014 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.2 52 KW / 71 HP 8.2020 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.2 (A03A) 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE VI limuzina (A1_A) 1.2 (A13A) 59 KW / 80 HP 10.2013 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (CW4W) 108 KW / 147 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD 108 KW / 147 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 (CW5W) 125 KW / 170 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W) 125 KW / 170 HP 9.2007 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W) 162 KW / 220 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD 164 KW / 223 HP 11.2006 - 12.2010
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 103 KW / 140 HP 9.2010 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 130 KW / 177 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 130 KW / 177 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) 147 KW / 200 HP 1.2014 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) Plug-in Hybrid (GG2W) 147 KW / 200 HP 9.2017 - 12.2021
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W) 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W) 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD (GG3W) 153 KW / 208 HP 9.2018 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD 123 KW / 167 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 GT 4WD 167 KW / 227 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD 169 KW / 230 HP 3.2014 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DiD 4WD 132 KW / 179 HP 5.2015 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW1W) 130 KW / 177 HP 9.2010 - 12.2012
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Di-D 4WD (GF6W) 110 KW / 150 HP 4.2013 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Hybrid 4WD (GG3W) 153 KW / 208 HP 9.2018 - Teraz
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G) 104 KW / 141 HP 11.1988 - 11.1990
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.4 (V21W, V21C) 82 KW / 112 HP 4.1991 - 10.1999
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C) 82 KW / 112 HP 4.1991 - 4.2000
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W) 84 KW / 114 HP 11.2001 - 6.2007
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W) 88 KW / 120 HP 10.1999 - 10.2001
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W) 95 KW / 129 HP 10.2000 - 6.2007
MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS_) 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 133 KW / 181 HP 8.2015 - Teraz
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W) 75 KW / 102 HP 3.1985 - 4.1991
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W) 98 KW / 133 HP 10.1992 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W) 98 KW / 133 HP 10.1992 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 85 KW / 116 HP 6.1996 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) 85 KW / 116 HP 6.1996 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 60 KW / 82 HP 9.2000 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 61 KW / 83 HP 12.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 63 KW / 86 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.6 16V (DG3A) 72 KW / 98 HP 1.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 MPI (DG5A) 82 KW / 112 HP 10.2002 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 87 KW / 118 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) 97 KW / 132 HP 6.1996 - 12.2007
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.2 DI-D 110 KW / 150 HP 7.2019 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.2 DI-D 4WD 110 KW / 150 HP 7.2019 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D (KJ0T) 113 KW / 154 HP 9.2015 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) 113 KW / 154 HP 9.2015 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KL1T) 133 KW / 181 HP 11.2014 - Teraz
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 1.6 (P02W, P12W) 51 KW / 69 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) 64 KW / 87 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) 65 KW / 88 HP 12.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) 66 KW / 90 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) 66 KW / 90 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W) 83 KW / 113 HP 6.1994 - 10.1998
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) 80 KW / 109 HP 11.1986 - 12.1990
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 (P04W, P14W) 82 KW / 112 HP 11.1990 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) 82 KW / 112 HP 8.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 4WD (P23W, P23V) 63 KW / 86 HP 8.1988 - 5.1994
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 (P03V, P13V) 64 KW / 87 HP 11.1986 - 5.1996
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.4 (P24V, P24W) 82 KW / 112 HP 11.1986 - 8.1997
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 10.2002
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W) 85 KW / 115 HP 5.1995 - 5.2000
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (PA4W) 97 KW / 132 HP 5.1995 - 10.2002
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W) 97 KW / 132 HP 5.1995 - 5.2000
NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 3.0 142 KW / 193 HP 1.1995 - 8.2000
NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 3.0 QX 142 KW / 193 HP 10.1997 - 12.2000
NISSAN PATHFINDER II (R50) 2.7 TD 4WD 96 KW / 131 HP 9.1997 - 12.2004
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.8 180 KW / 245 HP 3.2000 - Teraz
NISSAN PATROL VI (Y62) 5.6 298 KW / 405 HP 4.2010 - Teraz
OPEL ASTRA F sikma zadna cast (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68) 60 KW / 82 HP 12.1991 - 1.1998
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TDS (F19, M19) 60 KW / 82 HP 3.1992 - 9.1998
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) 60 KW / 82 HP 12.1991 - 1.1998
OPEL ASTRA F Skrina/kombi (T92) 1.7 TD (F70) 60 KW / 82 HP 3.1995 - 2.1998
OPEL COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 1.7 D 44 KW / 60 HP 7.1994 - 10.2001
OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) 70 KW / 95 HP 2.2012 - Teraz
OPEL COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 1.4 (B05) 70 KW / 95 HP 2.2012 - Teraz
OPEL CORSA A sikma zadna cast (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) 37 KW / 50 HP 9.1987 - 3.1993
OPEL CORSA A sikma zadna cast (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) 49 KW / 67 HP 3.1988 - 3.1993
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) 37 KW / 50 HP 10.1987 - 11.1992
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) 49 KW / 67 HP 10.1987 - 3.1993
OPEL CORSA A żikmé zadná kapota (S83) 1.5 D (F08, W5L) 37 KW / 50 HP 6.1987 - 4.1989
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) 37 KW / 50 HP 3.1993 - 9.2000
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) 49 KW / 67 HP 3.1993 - 9.2000
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) 44 KW / 60 HP 2.1996 - 9.2000
OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.7 D (F35) 44 KW / 60 HP 1.1999 - 12.2002
OPEL CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 1.5 D (F08, W5L) 37 KW / 50 HP 9.1994 - 5.1997
OPEL CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 1.7 D (F08, W5L) 44 KW / 60 HP 8.1999 - 9.2000
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.7 TD (F68, M68) 60 KW / 82 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19) 60 KW / 82 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (J96) 1.7 TD (F68) 60 KW / 82 HP 10.1995 - 12.1998
OPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19) 60 KW / 82 HP 10.1995 - 12.1998
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.7 TD (F35) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 12.1997
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 2.2007 - 3.2013
PEUGEOT 4008 1.6 86 KW / 117 HP 5.2012 - Teraz
PEUGEOT 4008 1.8 HDi 110 KW / 150 HP 5.2012 - Teraz
PEUGEOT 4008 1.8 HDi AWC 110 KW / 150 HP 5.2012 - Teraz
PROTON GEN 2 (CM_) 1.6 (CM6L) 82 KW / 110 HP 6.2004 - Teraz
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi 66 KW / 90 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 416 i 70 KW / 95 HP 12.1995 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 416 GLXi 83 KW / 113 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 418 GLXi 85 KW / 115 HP 5.1996 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 1.8 99 KW / 135 HP 8.2000 - 12.2001
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 415 GLi/GLSi 66 KW / 90 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 416 GLXi 83 KW / 113 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 418 85 KW / 115 HP 5.1996 - 7.2000
VOLVO S40 I (644) 1.8 i 92 KW / 125 HP 3.1998 - 12.2003
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 90 KW / 122 HP 6.2001 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 92 KW / 125 HP 3.1998 - 6.2004

OE čísla:

CITROËN 1109 AE
CITROËN 1109 CG
FIAT 46347171
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 50037689
FIAT 55213927
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 55259645
FIAT 6000605218
FIAT 6000611028
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FORD 1535 505
FORD 1699 522
FORD 2217 580
FORD 3396 825
FORD 3521 840
FORD 3803 268
FORD 5016 958
FORD 9S51-6731-AA
FORD AS51-6731-AA
FORD KL07-14-302B
HONDA 15400-PH1-F02
HONDA 15400-PLC-004
HONDA 15400-PLM-A01
HONDA 15400-PR3-505
ISUZU 8-94368-727-0
ISUZU 8-94412-815-0
MAZDA G 6Y0 14302-A
MAZDA J E15-14302
MAZDA J EY0-14302
MAZDA J EY0-14302 A
MAZDA J EY0-14302-9A
MAZDA J EYO-14302
MAZDA RF Y0-14-3029A
MITSUBISHI 1230A102
MITSUBISHI 1230A105
MITSUBISHI 1230A182
MITSUBISHI 1230A184
MITSUBISHI 30A40-00100
MITSUBISHI 30A40-00103
MITSUBISHI AC 129500
MITSUBISHI CD 120000
MITSUBISHI MD 05281090
MITSUBISHI MD 135 737
MITSUBISHI MD 325714
MITSUBISHI MD 352627
MITSUBISHI MD 360935
MITSUBISHI MD321589
MITSUBISHI MZ 690070
MITSUBISHI MZ 690072
MITSUBISHI MZ 690115
MITSUBISHI MZ 690116
MITSUBISHI MZ 690900
MITSUBISHI MZ 690901
MITSUBISHI TS 200004
OPEL 5650301
OPEL 649 010
OPEL 649007
OPEL 649012
OPEL 649013
OPEL 649014
OPEL 649020
OPEL 650134
OPEL 90511146
OPEL 91149521
OPEL 94314263
OPEL VOF225
OPEL VOF500
OPEL VOF88
PEUGEOT 1109 AC
PEUGEOT 1109 CG
VAUXHALL 4318092
VAUXHALL 649014
VAUXHALL VOF225
VAUXHALL VOF500
VAUXHALL VOF88
VOLVO 11715849
VOLVO 30866266
HYUNDAI OJE15-14302
KIA 0 JE15 14302
KIA O JE15 14 302
CASE IH VA30A4000103
CASE IH VA30A4000105
HITACHI 4294841
MASSEY FERGUSON 1 039 891
MASSEY FERGUSON 947 941
SAME 0.009.4794.1
SAME 0.010.3989.1
LAMBORGHINI 0.0094.794.1
LAMBORGHINI 0.0103.989.1
DEUTZ-FAHR 0.009.4794.1
DEUTZ-FAHR 0.010.2687.0
DEUTZ-FAHR 0.010.3989.1
GENERAL MOTORS 12582255
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90485457
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
GENERAL MOTORS 94314263
GENERAL MOTORS 94316263
PROTON PW 510577
PROTON PW 510577 E
FIAT-HITACHI 4294841
SCHAEFF 5.527.655.812
SPERRY NEW HOLLAND VA30A4000105
YALE 901301815
JUNGHEINRICH 143 6599 0
KOBELCO VA30A4000103
KOBELCO VA30A4000105
DONGNAN (SOUEAST) SEOES1662
CHERY SMD360935
GREAT WALL 1017100-EG01
GREAT WALL SMD360935
BRILLIANCE SMD 360935
BRILLIANCE SMD360935
BYD 471Q-1012950C
BYD BYD483QA-1017010
SUZUKI (CHANGAN) 471Q-1012950
GEHL 082350
GEHL 122497
GEHL 548943687270
MITSUBISHI (BBDC) MD360935
MITSUBISHI (BBDC) SMD360935...1
DONGFENG FENGDU 15208-31U00
MAXGEAR 0001802810
MAXGEAR 0046544820
MAXGEAR 0FE3R14302
MAXGEAR 1109Q3
MAXGEAR 11715849
MAXGEAR 1520831000
MAXGEAR 1520831U00
MAXGEAR 15400PH1004
MAXGEAR 15400PLC003
MAXGEAR 15400PLC004
MAXGEAR 15400RTA003
MAXGEAR 2343800
MAXGEAR 260030
MAXGEAR 2630002750
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 30A4000100
MAXGEAR 3396825
MAXGEAR 46544820
MAXGEAR 46751179
MAXGEAR 649013
MAXGEAR 649014
MAXGEAR 831567509
MAXGEAR 8943142632
MAXGEAR 8944128150
MAXGEAR 9S516731AA
MAXGEAR B6Y214302
MAXGEAR BC1255
MAXGEAR ELH4233
MAXGEAR F128
MAXGEAR FEY014302A
MAXGEAR FT5369
MAXGEAR GFE400
MAXGEAR H97W02
MAXGEAR H97W05
MAXGEAR HO824
MAXGEAR JEY014302
MAXGEAR JEY0143029A
MAXGEAR JEY014302A
MAXGEAR LS910
MAXGEAR MD136466
MAXGEAR MR984204
MAXGEAR MZ690070
MAXGEAR MZ690072
MAXGEAR OC259
MAXGEAR OJE1514302
MAXGEAR OP575
MAXGEAR PW510577E
MAXGEAR R304
MAXGEAR S4030R
MAXGEAR SP1094
MAXGEAR VFF77EX
MAXGEAR VOF28
MAXGEAR VOF500
MAXGEAR W6103
MAXGEAR W61082
MAXGEAR X156
MAXGEAR X4012E

 

60,33 Kč / ks bez DPH
73 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1067
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 75 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 72 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 8.2013 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.6 85 KW / 116 HP 4.2007 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 2.2011 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 86 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 12.2014
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 1.2018 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.5 Ti 82 KW / 112 HP 10.2013 - Teraz
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 55 KW / 75 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1996 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 KW / 70 HP 3.2003 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 KW / 75 HP 5.2002 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 59 KW / 80 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 44 KW / 60 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 60 KW / 82 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 68 KW / 92 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 62 KW / 85 HP 3.2015 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 6.2008 - 9.2012
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 99 KW / 134 HP 12.2010 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 147 KW / 200 HP 4.2016 - 4.2017
FORD FIESTA V Van 1.4 59 KW / 80 HP 5.2002 - 9.2005
FORD FIESTA VI Van 1.25 44 KW / 60 HP 8.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.25 60 KW / 82 HP 1.2009 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT 88 KW / 120 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - Teraz
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.4 i 66 KW / 90 HP 4.1996 - 10.1999
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 1.4 66 KW / 90 HP 8.1998 - 4.2002
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 3.2015 - Teraz
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 9.1999
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.4 55 KW / 75 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 8.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 9.2012
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.4 59 KW / 80 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 74 KW / 101 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 Ti-VCT 85 KW / 116 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III Skrina/kombi 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 123 HP 11.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 9.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV limuzina (HM) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 11.2018 - Teraz
FORD FUSION (JU_) 1.25 55 KW / 75 HP 8.2004 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 59 KW / 80 HP 8.2002 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 59 KW / 80 HP 1.2010 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 6.2015
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 63 KW / 85 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III limuzina (TK, FK) 1.2 (TK) 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 1.2016 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 110 KW / 150 HP 2.2019 - 11.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 8.2018 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - 6.2018
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 132 KW / 179 HP 10.2012 - 4.2015
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 12.2012
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 12.2010
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 1.2019 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 11.1997 - 10.2000
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 9.2014
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 55 KW / 75 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) 55 KW / 75 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2003 - 6.2007
MORGAN ROADSTER Kabriolet 1.6 4/4 82 KW / 112 HP 1.2004 - Teraz
VOLVO C30 (533) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) T3 110 KW / 150 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4 132 KW / 180 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (124) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 4.2014
VOLVO S80 II (124) T4F 132 KW / 180 HP 5.2011 - 1.2014
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi 88 KW / 120 HP 4.2013 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi 110 KW / 150 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T3 110 KW / 150 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4 132 KW / 180 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 12.2015

OE čísla:

FORD 1007 705
FORD 1007 706
FORD 1070 521
FORD 1455 760
FORD 1555 370
FORD 1559 937
FORD 1667 890
FORD 1678 162
FORD 1682 366
FORD 1714 387

70,25 Kč / ks bez DPH
85 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397007299
Stěrače Bosch aerotwin 600/340 mm

Výrobní číslo: 3397007299, 3 397 007 299
Délka 1 (řidiče) : 600 mm
Délka 2 (spolujezdec) : 340 mm
Kompatibilita:

ABARTH
500 / 595 / 695
500C / 595C / 695C
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
500e (332_)
500e kabriolet (332_)
FORD
KA (RU8)
HONDA
CITY V sedan (GM2, GM3)
RENAULT
ZOE (BFM_)

534,71 Kč / ks bez DPH
647 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9214620279
Tyčka stabilizátoru sada 2 ks

OE čísla: 1004018, 1061631, 1067818, 1071336, 1107068, 1107069, 1111769, 1130273, 1135077, 1209035, 1471446, 1661237, 1E00-34-170, 1E0034170, 1E01-34-170, 1E01-34-170A, 1E0134170, 1E0134170A, 1S61-3B438-AA, 1S613B438AA
Čísla náhrad: TC529, FD-LS-4114, JTS130, 6186082, 6188004, 6198621, 6Q0411315E, 6Q0411315G, 6Q0411315J, 6Q0411315M, 6Q0411315N, 6Q0411315P, 6R0411315, 89FB-3B438-A1D, 8Z0411315D, 96FB3B438AB, 98AG-3B438-AA, 98AG3B438AB, YS413B428BB, YS413B438AB
Doplňující informace:
V balení: 2 ks
Montážní strana: přední pravá a přední levá
Délka: 236 mm
Kompatibilita:
AUDI
A1 (8X1, 8XK)
A1 Sportback (8XA, 8XF)
A2 (8Z0)
A3 Sportback (8VA, 8VF)
FORD
COUGAR (EC_)
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)
ESCORT I (AFH, ATH)
ESCORT I Turnier (ADH)
ESCORT II (ATH)
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Express (AVF)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI uzavreté vozidlo / kombi (AVL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA III (GFJ)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FIESTA skrinka / liftback (FVD)
FIESTA skrinka (F3L, F5L)
FIESTA skrinka /minivan (J5_, J3_)
FIESTA skrinka /minivan (JV_)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I uzavreté vozidlo / kombi (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
KA (RB_)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
ORION III (GAL)
PUMA (EC_)
STREET KA (RL2)
JAGUAR
X-TYPE I (X400)
X-TYPE I Kombi (X400)
MAZDA
121 III (JASM, JBSM)
SEAT
CORDOBA (6L2)
IBIZA III (6L1)
IBIZA IV (6J5, 6P1)
IBIZA IV SC (6J1, 6P5)
IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
Mii (KF1, KE1)
TOLEDO IV (KG3)
ŠKODA
CITIGO (NF1)
FABIA I (6Y2)
FABIA I Combi (6Y5)
FABIA I sedan (6Y3)
FABIA II (542)
FABIA II Combi (545)
FABIA III (NJ3)
FABIA III Kombi (NJ5)
RAPID (NH3)
RAPID Spaceback (NH1)
ROOMSTER (5J7)
VOLKSWAGEN
FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)
POLO (9N_)
POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)
POLO V (6R1, 6C1)
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)

304,96 Kč / ks bez DPH
369 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 10425522513
Snímač tlaku klimatizace

OE čísla: TSP0435080, 8200279259, 13587668, 22634172, 22664328, 82D0435080A, NRF 38937, 96345744, 77 01 205 751, 22624066, 13502758
Čísla náhrad: 7701205751, V46-73-0031, MDK52086, TSP0435066, KTT130019, FE49185, HP701 877

Počet pinů: 3
Kompatibilita:
ABARTH
500 / 595 / 695
500C / 595C / 695C
GRANDE PUNTO
PUNTO
PUNTO EVO
ALFA ROMEO
147 (937_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
164 (164_)
33 Sportwagon (907_)
BRERA (939_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GIULIETTA Berlina (101_)
GIULIETTA Kombi (101_)
GIULIETTA Spider (101_)
GIULIETTA Sprint (101_)
GIULIETTA Sprint Speciale (101_)
GIULIETTA coupe (101_)
GT (937_)
MITO (955_)
SPIDER (939_)
CHEVROLET
ZAFIRA (F75)
DACIA
DUSTER (HS_)
DUSTER van/SUV
LOGAN (LS_)
LOGAN EXPRESS (FS_)
LOGAN II
LOGAN MCV (KS_)
LOGAN MCV II
LOGAN pick-up (US_)
SANDERO
SANDERO II
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
500 Kombi (101_)
BRAVO II (198_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Autobus (244_)
DUCATO Autobus (250_)
DUCATO Autobus (250_, 290_)
DUCATO Panorama (280_)
DUCATO Panorama (290_)
DUCATO Korba / Podvozok (230_)
DUCATO Korba / Podvozok (244_)
DUCATO Korba / Podvozok (250_)
DUCATO Korba / Podvozok (250_, 290_)
DUCATO Korba / Podvozok (280_)
DUCATO Korba / Podvozok (290_)
DUCATO Skrinka (230_)
DUCATO Skrinka (244_)
DUCATO Skrinka (250_)
DUCATO Skrinka (250_, 290_)
DUCATO Skrinka (280_)
DUCATO Skrinka (290_)
FIORINO van/minivan (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
GRANDE PUNTO Van (199_)
LINEA (323_, 110_)
PALIO (178_, 171_)
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA skrinka / liftback (141_)
PANDA skrinka / liftback (169_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO (199_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO skrinka / liftback (199_)
PUNTO skrinka / liftback (188_)
PUNTO skrinka / liftback (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SIENA (178_, 172_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
FORD
KA (RU8)
LANCIA
A 112
DELTA III (844_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
YPSILON (312_)
YPSILON (843_)
MITSUBISHI
LANCER IV (C6_A, C7_A)
OPEL
AGILA (A) (H00)
AGILA (B) (H08)
ASTRA G CLASSIC (T98)
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)
ASTRA G CLASSIC sedan (T98)
ASTRA G Kombi (T98)
ASTRA G coupe (T98)
ASTRA G kabriolet (T98)
ASTRA G liftback (T98)
ASTRA G sedan (T98)
ASTRA H (A04)
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04)
ASTRA H CLASSIC liftback (A04)
ASTRA H CLASSIC sedan (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H TwinTop (A04)
ASTRA H sedan (A04)
ASTRA J (P10)
ASTRA J Sports Tourer (P10)
CORSA C (X01)
CORSA C van / liftback (X01)
CORSA D (S07)
CORSA D van / liftback (S07)
MERIVA A kombi (MPV) (X03)
VECTRA B (J96)
VECTRA B Kombi (J96)
VECTRA B liftback (J96)
VECTRA C (Z02)
VECTRA C GTS (Z02)
VECTRA C Kombi (Z02)
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
ZAFIRA A Kombi (MPV) (T98)
ZAFIRA B van/minivan (A05)
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_)
CLIO III (BR0/1, CR0/1)
CLIO IV (BH_)
CLIO IV Grandtour (KH_)
CLIO IV van / liftback (BH_)
ESPACE III (JE0_)
ESPACE IV (JK0/1_)
FLUENCE (L3_)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)
KANGOO (KC0/1_)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_)
KANGOO BE BOP (KW0/1_)
KANGOO Express (FC0/1_)
KANGOO Express (FW0/1_)
LAGUNA I (B56_, 556_)
LAGUNA II (BG0/1_)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
LAGUNA III (BT0/1)
LAGUNA III Grandtour (KT0/1)
LAGUNA coupe (DT0/1)
MASCOTT Korba / Podvozok
MASCOTT Korba / Podvozok (UH_, HH_)
MASCOTT Skrinka
MASCOTT Skrinka (FH_)
MASTER II Autobus (JD)
MASTER III Autobus (JV)
MASTER III Skrinka (FV)
MEGANE I (BA0/1_)
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_)
MEGANE I Classic (LA0/1_)
MEGANE I Coach (DA0/1_)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_)
MEGANE II Kombi (KM0/1_)
MEGANE II sedan (LM0/1_)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
MEGANE III coupe (DZ0/1_)
MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_)
SCÉNIC II (JM0/1_)
SCÉNIC III (JZ0/1_)
THALIA I (LB_)
THALIA II (LU_)
TRAFIC II Autobus (JL)
TRAFIC II Korba / Podvozok (EL)
TRAFIC II Skrinka (FL)
TWINGO I (C06_)
TWINGO I van / liftback (S06_)
TWINGO II (CN0_)
VEL SATIS (BJ0_)

376,86 Kč / ks bez DPH
456 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 23D3-2-1657
Konektor ventilu kompresoru klimatizace

OE čísla: 248300-1220 248300-1850 437100-9000, 447190-2140 447190-5550 447260-0360, 447260-1510 447150-0070 447150-0071, 447190-2140 447190-2141 447190-2142, 447190-5550 447190-5551 447190-7000, 447190-7001 5D337-5100 5D337-5400, 248300-1840 437100-8990 447190-5040, 447260-0360 248300-0950 447190-2130, 447260-0350 248300-2110 437100-5480, 447190-9700 447260-0370 5D337-5500
Čísla náhrad / porovnávacie čísla: 5SL12C, RENAULT 2526180A, 7700107177, 7700113357, 7700113357A, 7700875000, 8200154186, 8200154186A, 8200208611, 8200380267, 8200405098, 8200568671, 22448 6N011, 22448-00QAA, 2244800QAC, 2244800QAE, 4408389, 91159996, 245104, 0986221001
Doplňující informace:
Počet pinů: 2
Hotová pro montáž
Pro ventil kompresoru: DENSO 5SL12C
Kompatibilita:
ALFA ROMEO
MITO (955_)
CHEVROLET
AVEO liftback (T300)
AVEO sedan (T300)
FIAT
DOBLO Autobus (263_)
DOBLO Cargo (263_)
DOBLO Korba / Podvozok (263_)
FIORINO van/minivan (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
LINEA (323_, 110_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO van / liftback (199_)
PUNTO van / liftback (199_)
QUBO (225_)
FORD
KA (RU8)
OPEL
CORSA D (S07)
CORSA D van / liftback (S07)
SUZUKI
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
SWIFT IV (FZ, NZ)
WAGON R+ liftback (MM)

141,32 Kč / ks bez DPH
171 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: GS0135
Pneumatická vzpěra kufru

Doplňující informace:
Délka [mm]: 448 mm
Průměr obalu, víka [mm]: 18,5 mm
Zdvih [mm]: 180 mm
Průměr tyče pístu [mm]: 8 mm
Vymršťovací síla (N): 310 N
OE čísla: FORD 1025425 FORD 97KGB406A10AA ROVER BHE45001 FORD USA 97KGB406A10AA MAGNETI MARELLI 0955HQ MAGNETI MARELLI 1025425 MAGNETI MARELLI 128388 MAGNETI MARELLI 422036 MAGNETI MARELLI 430719013500 MAGNETI MARELLI 50510034 MAGNETI MARELLI 7751EG MAGNETI MARELLI 8127539 MAGNETI MARELLI 871016216 MAGNETI MARELLI 97KGB406A10AA MAGNETI MARELLI AG17277 MAGNETI MARELLI BGS10156 MAGNETI MARELLI BHE45001 MAGNETI MARELLI ML5136 MAGNETI MARELLI PGS0955HQ

297,52 Kč / ks bez DPH
360 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 7014322063
Obal na klíček

Obal klíčku obsahuje 3 tlačítka

Obsahuje také místo pro elektroniku

Kompatibilita:

FORD KA II (2008-)

283,47 Kč / ks bez DPH
343 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FRO0307
Gumové rohože komplet do Fiat Panda Fiat 500 Ford Ka

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

FIAT
PANDA (169_) 09.03 -
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
500 (312_) 07.07 -
500 C (312_) 09.09 -

FORD
KA (RU8) 10.08 - 05.16

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

642,98 Kč / ks bez DPH
778 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10012822616
Obal na klíček

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Počet tlačítek: 3
Slot pro transpondér: Ano
Uchycení baterie: 1x CR2032
Včetně baterie: Ano
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Typ hrotu: HU100
Možnost výměny hrotu ze starého klíče: Ne, hrot by měl být vyroben v místě duplikace klíče
Způsob montáže: Kryt složený se západkou
Zahrnutá elektronika: Ne
Prostor pro logo: Ano
FORD
C-MAX (DM2)
COUGAR (EC_)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I uzavreté vozidlo / kombi (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
KA (RB_)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
PUMA (EC_)
S-MAX (WA6)
STREET KA (RL2)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Skriňa (FA_ _)

105,79 Kč / ks bez DPH
128 Kč / ks s DPH
Motorizace