+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
SSANGYONG Musso

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategorie

Kategorie „SSANGYONG Musso“

Kód produktu: OF-285
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 169 mm
Vnitřní průměr [mm] 36 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) 55 KW / 75 HP 7.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 55 KW / 75 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 70 KW / 95 HP 6.1996 - 9.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) 65 KW / 88 HP 1.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D 55 KW / 75 HP 5.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) 70 KW / 95 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 D (210.010) 83 KW / 113 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 Turbo-D (210.015) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) 95 KW / 129 HP 3.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 D (210.020) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 Turbo-D (210.025) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) 95 KW / 129 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 250 d (210.610) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 290 TD (210.617) 95 KW / 129 HP 7.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) G 290 TD (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 7.1997 - Teraz
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 8.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) 130 KW / 177 HP 9.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 300 Turbo-D (140.135) 130 KW / 177 HP 5.1996 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 D (901.371, 902.371, 902.372) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472) 75 KW / 102 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 60 KW / 82 HP 10.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 58 KW / 79 HP 1.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 60 KW / 82 HP 9.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.372, 903.373) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 60 KW / 82 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 12.1999
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D 4x4 (903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.473) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361) 60 KW / 82 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 75 KW / 102 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 75 KW / 102 HP 6.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.322) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.421, 903.422, 903.423) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 85 KW / 116 HP 12.1998 - 9.2001
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 TD (638.274) 72 KW / 98 HP 9.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638274) 72 KW / 98 HP 8.1996 - 2.1999
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 612 D (668.331, 668.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 812 D (670.331, 670.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Autobus (B670) O 812 (670.373, 670.674) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164) 58 KW / 79 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174) 72 KW / 98 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) 58 KW / 79 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD Turbodiesel (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 4.1997 - 12.2001
PUCH G-MODELL (W463) G 300 Turbodiesel (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 1.1996 - 11.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:


MAN 51.05500-6073
MAN 51.05504-0105
MERCEDES-BENZ 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ 606 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 02 25
SSANGYONG 661 180 32 09
SSANGYONG 66118 43325
SSANGYONG 66118-03309
SSANGYONG 66118-03409
VAG 07W 115 436A
VAG 07W11436A
FENDT F 926 202 510 010
MAXGEAR 0140180015
MAXGEAR 0986AF0004
MAXGEAR 1010
MAXGEAR 1109T7
MAXGEAR 14046
MAXGEAR 1457429143
MAXGEAR 145742914344N
MAXGEAR 1457429278
MAXGEAR 1501023
MAXGEAR 1536145
MAXGEAR 2288
MAXGEAR 2558300
MAXGEAR 260018
MAXGEAR 300841
MAXGEAR 314108
MAXGEAR 32548
MAXGEAR 384OX
MAXGEAR 50013384
MAXGEAR 51055006073
MAXGEAR 51055040105
MAXGEAR 5224
MAXGEAR 6021800009
MAXGEAR 6061800009
MAXGEAR 6061800109
MAXGEAR 6061800910
MAXGEAR 6061840025
MAXGEAR 6061840125
MAXGEAR 6061840225
MAXGEAR 64807
MAXGEAR 6611803209
MAXGEAR 6611803309
MAXGEAR 6611803409
MAXGEAR 6611843325
MAXGEAR 7584046
MAXGEAR 93229
MAXGEAR A6021800009
MAXGEAR A6061800009
MAXGEAR A6061800109
MAXGEAR A6061840025
MAXGEAR A6061840125
MAXGEAR A6061840225
MAXGEAR AC3365
MAXGEAR AC6026E
MAXGEAR AC6239E
MAXGEAR AC8013
MAXGEAR ADG02131
MAXGEAR ADG02138
MAXGEAR ALO8129
MAXGEAR AS1577
MAXGEAR CH5640
MAXGEAR CH8871ECO
MAXGEAR D35E17237
MAXGEAR DGMO1951
MAXGEAR DO709
MAXGEAR E17237
MAXGEAR E172HD35
MAXGEAR EF1042
MAXGEAR EL8169x
MAXGEAR ELH4191
MAXGEAR ELH4206
MAXGEAR EO2904
MAXGEAR EO5311
MAXGEAR EO6506
MAXGEAR EOF018
MAXGEAR EXL617
MAXGEAR EXL630
MAXGEAR EXL929
MAXGEAR F926202510010
MAXGEAR FA5285
MAXGEAR FA5860ECO
MAXGEAR FOECO031
MAXGEAR FOP613
MAXGEAR FX0158
MAXGEAR G1033
MAXGEAR G1274
MAXGEAR G1690
MAXGEAR J1310402
MAXGEAR J1310403
MAXGEAR JFOECO031
MAXGEAR L251
MAXGEAR L312
MAXGEAR L37616
MAXGEAR L45259
MAXGEAR LC120
MAXGEAR LF3769
MAXGEAR LI220
MAXGEAR MD285
MAXGEAR MD491
MAXGEAR ML027
MAXGEAR ML1316
MAXGEAR MLE1364
MAXGEAR MO1172
MAXGEAR MO72
MAXGEAR OB821740
MAXGEAR OP213
MAXGEAR OP613
MAXGEAR OX1025
MAXGEAR OX1025D
MAXGEAR OX123
MAXGEAR OX1231
MAXGEAR OX1231D
MAXGEAR OX1231DECO
MAXGEAR OX123D
MAXGEAR OX124
MAXGEAR OX124D
MAXGEAR P550563
MAXGEAR P7196
MAXGEAR P847
MAXGEAR P9278
MAXGEAR R2601P
MAXGEAR S5095PE
MAXGEAR S5583PO
MAXGEAR SH437
MAXGEAR SH437P
MAXGEAR V340021
MAXGEAR VFL368
MAXGEAR X130
MAXGEAR XE539

 

 

 

85,95 Kč / ks bez DPH
104 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397014116
Stěrače Bosch aerotwin 650/475 mm
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Výrobní číslo: 3397014116, 3 397 014 116
Délka 1 (řidiče) : 650 mm
Délka 2 (spolujezdec) : 475 mm
Kompatibilita:

AUDI
A3 Limousine (8VS, 8VM)
PORSCHE
PANAMERA (970)
ŠKODA
OCTAVIA IV (NX3)
OCTAVIA IV Combi (NX5)
SSANGYONG
MUSSO (QK)
MUSSO GRAND
REXTON (Y400)
REXTON VAN (Y400)
VOLKSWAGEN
ARTEON (3H7, 3H8)
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5)
PASSAT B8 (3G2, CB2)
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5)
T-ROC (A11)
T-ROC kabriolet (AC7)

612,40 Kč / ks bez DPH
741 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH

Více kategorií