+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
ALFA ROMEO 166 - 936 (09/1998-06/2007)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „ALFA ROMEO 166 - 936 (09/1998-06/2007)“

Kód produktu: 56036MG
Napínací kladka ozubeného řemene 56036MG
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: ALFA ROMEO 55183527 ALFA ROMEO 55191315 ALFA ROMEO 55192323 ALFA ROMEO 55212159 ALFA ROMEO 55238027 ALFA ROMEO 55265257 ALFA ROMEO 60813592 ALFA ROMEO 71747799 ALFA ROMEO 7778565 FIAT 55183527 FIAT 55192323 FIAT 55208381 FIAT 55212159 FIAT 55215666 FIAT 55238027 FIAT 71747799 FIAT 7778565 LANCIA 55183527 LANCIA 55191315 LANCIA 55192323 LANCIA 55212159 LANCIA 55238027 LANCIA 71747799 LANCIA 7778565 OPEL 56 36 456 OPEL 56 36 475 OPEL 56 36 745 OPEL 93178816 OPEL 93181966 OPEL 93186866 SAAB 55 212 159 SAAB 93 178 816 SAAB 93 186 866 SUZUKI 12810-79J51 SUZUKI 12810-79J52 VAUXHALL 56 36 456 VAUXHALL 56 36 475 VAUXHALL 56 36 745 VAUXHALL 93178816 VAUXHALL 93181966 VAUXHALL 93186866 JEEP 55238027 MAXGEAR 0636317 MAXGEAR 0636685 MAXGEAR 0636931 MAXGEAR 1006360685 MAXGEAR 1006360931 MAXGEAR 1056360344 MAXGEAR 1056360463 MAXGEAR 1056360475 MAXGEAR 1156360344 MAXGEAR 1212201509 MAXGEAR 1214104819 MAXGEAR 1214105519 MAXGEAR 1281079J50000 MAXGEAR 1281079J51000 MAXGEAR 1281079J52000 MAXGEAR 153742 MAXGEAR 1756005 MAXGEAR 1756008 MAXGEAR 1987947478 MAXGEAR 202216 MAXGEAR 203125 MAXGEAR 20531 MAXGEAR 2053101 MAXGEAR 206919 MAXGEAR 23008 MAXGEAR 23013 MAXGEAR 23015 MAXGEAR 23016 MAXGEAR 23021 MAXGEAR 23052 MAXGEAR 3006360931 MAXGEAR 3106360931 MAXGEAR 3156360344 MAXGEAR 3312101619 MAXGEAR 3312102419 MAXGEAR 331316170419 MAXGEAR 3314101019 MAXGEAR 3314101119 MAXGEAR 3906005 MAXGEAR 3906007 MAXGEAR 4508810 MAXGEAR 45810 MAXGEAR 5310255000 MAXGEAR 531025530 MAXGEAR 5310844000 MAXGEAR 531084410 MAXGEAR 540855 MAXGEAR 55191315 MAXGEAR 55192323 MAXGEAR 55208381 MAXGEAR 55212159 MAXGEAR 55215666 MAXGEAR 55238027 MAXGEAR 55566028 MAXGEAR 55844 MAXGEAR 56036 MAXGEAR 5636456 MAXGEAR 5636475 MAXGEAR 5636745 MAXGEAR 60813592 MAXGEAR 636685 MAXGEAR 65013661 MAXGEAR 65018063 MAXGEAR 654747 MAXGEAR 65x8x30 MAXGEAR 66844 MAXGEAR 67036 MAXGEAR 70625 MAXGEAR 71747799 MAXGEAR 7778565 MAXGEAR 93178816 MAXGEAR 93181966 MAXGEAR 93186866 MAXGEAR AA10069 MAXGEAR ATB1007 MAXGEAR ATB2547 MAXGEAR BE810 MAXGEAR GT35331 MAXGEAR HTG433 MAXGEAR KD45325 MAXGEAR KD45830 MAXGEAR KD45833 MAXGEAR KD45843 MAXGEAR KD45848 MAXGEAR KD45850 MAXGEAR KD45851 MAXGEAR KD45852 MAXGEAR KD45853 MAXGEAR KD45856 MAXGEAR KD45857 MAXGEAR PBTK386 MAXGEAR QTT1231 MAXGEAR S941 MAXGEAR T43042 MAXGEAR V56036 MAXGEAR VKM12174 MAXGEAR VKM12199

Kompatibilita:

  • Alfa Romeo
  • Fiat
  • Opel
  • SAAB
  • Suzuki
  • Lancia
  • Jeep 
  • Cadillac
443,80 Kč / ks bez DPH
537 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1076
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Výżka [mm] 75 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) 88 KW / 120 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) 103 KW / 140 HP 12.1996 - 12.1998
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 114 KW / 155 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 76 KW / 103 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 88 KW / 120 HP 11.1996 - 10.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 103 KW / 140 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 114 KW / 155 HP 3.1997 - 10.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 77 KW / 105 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 88 KW / 120 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 LPG (937BXB1A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 12.2009
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 110 KW / 150 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 88 KW / 120 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 103 KW / 140 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 110 KW / 150 HP 3.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 88 KW / 120 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 103 KW / 140 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 106 KW / 144 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 9.1997 - 9.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 141 KW / 192 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 1.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 88 KW / 120 HP 5.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 103 KW / 140 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 KW / 144 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 5.2000 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 2.1997 - 8.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 141 KW / 192 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 114 KW / 155 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 103 KW / 140 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 3.2003
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114 KW / 155 HP 5.1998 - 8.2000
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 96 KW / 130 HP 4.1995 - 5.2005
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 8.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 108 KW / 147 HP 10.1995 - 7.1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 113 KW / 154 HP 7.1998 - 10.2001
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 108 KW / 147 HP 8.1996 - 9.1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 113 KW / 154 HP 4.1998 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 162 KW / 220 HP 8.1996 - 8.2000
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 1.2001
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 2.2003
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW / 54 HP 2.1995 - 9.2003
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 96 KW / 130 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 98 KW / 133 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) 125 KW / 170 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 98 KW / 133 HP 1.2003 - 8.2008
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 KW / 113 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 107 KW / 146 HP 10.1994 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 3.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 125 KW / 170 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 158 KW / 215 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 169 KW / 230 HP 5.2003 - 7.2009
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW / 60 HP 3.1996 - 9.2003

OE čísla:

FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 606128821
FIAT 60621830
FIAT 60621890
FIAT 60810852
FIAT 71736159
MAXGEAR 110952
MAXGEAR 1109C6
MAXGEAR 260028
MAXGEAR 5009422
MAXGEAR 5017814
MAXGEAR 5431605
MAXGEAR 5476207
MAXGEAR 5495622
MAXGEAR 5973298
MAXGEAR 5973928
MAXGEAR 60612821
MAXGEAR 60612882
MAXGEAR 606128821
MAXGEAR 60655594
MAXGEAR 60810852
MAXGEAR 75492740
MAXGEAR OC272
MAXGEAR VOF88
MAXGEAR W71216
MAXGEAR X88

 

73,55 Kč / ks bez DPH
89 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 9B-2-1444
Snímač tlaku paliva
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 504053982, 55566049, 2R0 919 081 D, 55207677, 504247741, 3230182500, 2831362, 1408346, 1408233, 0 281 002 472
Čísla náhrad: 0281002706, 2831 362, 2 831 362, 3 947 258, 55566049, V24-72-0197, 7.24055, 215810006900
Doplňující informace: 3-pinový konektor
Kompatibilita:
ALFA ROMEO
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GT (937_)
MITO (955_)
CADILLAC
BLS
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140)
EPICA (KL1_)
NUBIRA Kombi
NUBIRA sedan
FIAT
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
CROMA Skriňa (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO kombi (MPV) (119_, 223_)
GRANDE PUNTO (199_)
LINEA (323_, 110_)
PANDA (169_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (188_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
STRADA pick-up (178_)
FORD
KA (RU8)
LANCIA
DELTA III (844_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
YPSILON (843_)
OPEL
AGILA (B) (H08)
ANTARA (L07)
ASTRA H (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H Skriňa (L70)
ASTRA H TwinTop (A04)
COMBO Combi / Tour (X12)
COMBO uzavreté vozidlo / kombi (X12)
COMBO korba/podvozok (X12)
CORSA D (S07)
CORSA D Van (S07)
MERIVA A van (MPV) (X03)
SIGNUM liftback (Z03)
VECTRA C (Z02)
VECTRA C GTS (Z02)
VECTRA C Kombi (Z02)
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
SAAB
9-3 (YS3F, E79, D79, D75)
9-3 Kombi (E50)
9-3 kabriolet (YS3F)
9-3X
SUZUKI
IGNIS II (MH)
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
WAGON R+ liftback (MM)
VOLVO
C30 (533)
C70 II kabriolet (542)
S40 II (544)
S60 I (384)
S80 II (124)
V50 (545)
V70 I (875, 876)
V70 II (285)
V70 III (135)
XC60 (156)
XC70 CROSS COUNTRY (295)
XC70 II (136)
XC90 I (275)

748,76 Kč / ks bez DPH
906 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397008533
Stěrač Bosch 475 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 475 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397008533, 3 397 008 533

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

219,83 Kč / ks bez DPH
266 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3E-1-154
Manžeta řadící páky ALFA ROMEO 166
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do ALFA ROMEO 166 (r.v.1998 - 2003) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 4
Rámeček Ne
Hlavice Ne


Kompatibilita: ALFA ROMEO 166 (r.v.1998-2003)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2A-1-371
Manžeta ruční brzdy Alfa Romeo 166
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta ruční brzdy Alfa Romeo 166 vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Kompatibilita

Alfa Romeo 166

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3A-2-143
Víko vlevu paliva
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805
Popis:
Kompatibilita:

ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Furgon
JUMPER Furgon (244)
JUMPER korba / podvozok
JUMPER korba / podvozok (244)
NEMO Furgon (AA_)
NEMO kombi
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Furgon / kombi (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO korba / podvozok (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Furgon (230_)
DUCATO korba / podvozok (230_)
FIORINO Furgon / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
GRANDE PUNTO Van (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Autobus (244, Z_)
BOXER Furgon
BOXER Furgon (244)
BOXER korba / podvozok
BOXER korba / podvozok (244)

257,85 Kč / ks bez DPH
312 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9E-2-846
Víko vlevu paliva
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805, 2993927, 41029784
Doplňující informace:
Balení obsahuje:
Víko vlevu paliva
2x klíček
Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných kategorií naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Korba / podvozok
JUMPER Korba / podvozok (244)
JUMPER Skrinka
JUMPER Skrinka (244)
NEMO Kombi
NEMO Skrinka (AA_)
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Korba / podvozok (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO / kombi (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Kombi (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
DUCATO Skrinka (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
FIORINO / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III Korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Korba / podvozok
BOXER Skrinka

 

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 21C-2-1066
Termostat
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Název produktu:

OEM čísla:

0046527105, 46471839, 46527105, 0060814610, 60814610
820483, 820410, 8620 32488, 9000004, QTH505K, TI 115 88, 580 170
29.14.224, 8MT 354 773-521, TH20788G1, FTS354.88, 950052, 7.8170
350092, 1.880.170, TMS1418, 30220.88, 6.436.88, C.757.88
Doplňující informace:

VERNET JE FRANCOUZSKÝ VÝROBCE ZNAČKOVÝCH TERMOSTATŮ A TERMOSPÍNAČŮ
UDRŽUJTE TEPLOTU A VÝKON MOTORU V OPTIMÁLNÍM PROSTORU DÍKY RYCHLÉMU OHŘÍVÁNÍ PO STUDENÉM STARTOVÁNÍ
SNÍŽENÍ OPOTŘEBOVÁNÍ MECHANICKÝCH ČÁSTÍ
PRODLOUŽENÍ ŽIVOTNOSTI MOTORU SNÍŽENÍM OPOTŘEBENÍ
TEPLOTA OTEVŘENÍ: 88 ST. C

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

ALFA ROMEO

156 (932_)

1.9 JTD (932B2) (AR 32302) 1910ccm 105KM/77kW 1997/09-2000/10

2.4 JTD (932B1) (AR 32501) 2387ccm 136KM/100kW 1997/09-2003/09

156 Sportwagon (932_)

1.9 JTD (932B2) (AR 32302) 1910ccm 105KM/77kW 2000/05-2000/10

2.4 JTD (932B1) (AR 32501) 2387ccm 136KM/100kW 2000/05-2003/09

166 (936_)

2.4 JTD (936A2A__) (AR 34202) 2387ccm 136KM/100kW 1998/09-2000/10

LANCIA

KAPPA (838_)

2.4 JTD (838AL1AA) (838 A8.000) 2387ccm 136KM/100kW 1998/06-2001/10

KAPPA SW (838_)

2.4 JTD (838BL1AA) (838 A8.000) 2387ccm 136KM/100kW 1998/06-2001/10

465,29 Kč / ks bez DPH
563 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004669
Stěrač Bosch ECO 480 mm ramínkový uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 480 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004669, 3 397 004 669

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

82,64 Kč / ks bez DPH
100 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 0451103300
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Šroubovací filtr,
Výška: 74 mm,
Rozměr závitu: M 20 x 1,5,
Vnější průměr: 76 mm,
Vnitřní průměr 2: 62 mm,
Vnější průměr 2: 72 mm,
s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) 88 KW / 120 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) 103 KW / 140 HP 12.1996 - 12.1998
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 114 KW / 155 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 76 KW / 103 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 88 KW / 120 HP 11.1996 - 10.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 103 KW / 140 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 114 KW / 155 HP 3.1997 - 10.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 77 KW / 105 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 88 KW / 120 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 LPG (937BXB1A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 12.2009
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 110 KW / 150 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 88 KW / 120 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 103 KW / 140 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 110 KW / 150 HP 3.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 88 KW / 120 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 103 KW / 140 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 106 KW / 144 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 9.1997 - 9.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 141 KW / 192 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 1.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 88 KW / 120 HP 5.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 103 KW / 140 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 KW / 144 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 5.2000 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 2.1997 - 8.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 141 KW / 192 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 114 KW / 155 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 103 KW / 140 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 3.2003
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114 KW / 155 HP 5.1998 - 8.2000
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 96 KW / 130 HP 4.1995 - 5.2005
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 8.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 108 KW / 147 HP 10.1995 - 7.1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 113 KW / 154 HP 7.1998 - 10.2001
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 108 KW / 147 HP 8.1996 - 9.1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 113 KW / 154 HP 4.1998 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 162 KW / 220 HP 8.1996 - 8.2000
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 1.2001
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 2.2003
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW / 54 HP 2.1995 - 9.2003
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 96 KW / 130 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 98 KW / 133 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) 125 KW / 170 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 98 KW / 133 HP 1.2003 - 8.2008
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 KW / 113 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 107 KW / 146 HP 10.1994 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 3.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 125 KW / 170 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 158 KW / 215 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 169 KW / 230 HP 5.2003 - 7.2009
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW / 60 HP 3.1996 - 9.2003

OE čísla:

ALFA ROMEO 46808398
ALFA ROMEO 60810852
ALFA ROMEO 71753742
FIAT K9558048380
FIAT 46423474
FIAT 46468378
FIAT 46805832
FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 60621830
FIAT 60621890
FIAT 606218900
FIAT 60655594
FIAT 60657858
FIAT 60810852
FIAT 71736159
FIAT 71753742
FIAT 7715489
FIAT 9558048380
LANCIA 46808398
LANCIA 60612882
LANCIA 71736159
LANCIA 71753742
AC X4032E
BOSCH 110952
BOSCH 2194
BOSCH 2341500
BOSCH 4344
BOSCH 46796687
BOSCH 46808398
BOSCH 5009422
BOSCH 5012039
BOSCH 5417584
BOSCH 5443746C
BOSCH 545OS
BOSCH 5984044
BOSCH 60612882
BOSCH 60621830
BOSCH 60621890
BOSCH 60657858
BOSCH 60810852
BOSCH 71736159
BOSCH 71753742
BOSCH 75492170
BOSCH 7701415046
BOSCH 93156956
BOSCH A760X6714TA
BOSCH ELH4257
BOSCH ELH4330
BOSCH F133
BOSCH FT5332
BOSCH FT5333
BOSCH H90W15
BOSCH LS296
BOSCH OC272
BOSCH OC287
BOSCH OC458
BOSCH OP5371
BOSCH OP5451
BOSCH W71216
BOSCH X24
BOSCH Z423

92,56 Kč / ks bez DPH
112 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 2993927ORG
Víko vlevu paliva
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805, 2993927, 41029784
Doplňující informace:
Balení obsahuje:
Víko vlevu paliva
2x klíček
Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných kategorií naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Korba / podvozok
JUMPER Korba / podvozok (244)
JUMPER Skrinka
JUMPER Skrinka (244)
NEMO Kombi
NEMO Skrinka (AA_)
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Korba / podvozok (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO / kombi (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Kombi (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
DUCATO Skrinka (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
FIORINO / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III Korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Korba / podvozok
BOXER Skrinka

 

654,55 Kč / ks bez DPH
792 Kč / ks s DPH

Více kategorií