+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FORD Focus C-MAX (DM2) (10/2003-3/2007)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „FORD Focus C-MAX (DM2) (10/2003-3/2007)“

Kód produktu: OF-1072
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Vnější průměr [mm] 77 mm
Provedení filtru Šroubovací filtr
Rozměr závitu 3/4"-16 UNF
Vnitřní průměr 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

62,81 Kč / ks bez DPH
76 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397118951
Stěrače Bosch Aerotwin 650/475 mm
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Výrobné číslo: 3397118951, 3 397 118 951
Dĺžka 1 (vodiča) : 650 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 475 mm
Kompatibilita:
CITROEN
C5 I (DC_)
C5 I Break (DE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 uzavreté vozidlo / kombi (DE_, RE_)
FORD
C-MAX (DM2)
FOCUS C-MAX (DM2)

767,77 Kč / ks bez DPH
929 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ne
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Prostor pro logo: Ano
Černá barva
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

61,98 Kč / ks bez DPH
75 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FRO0305
Gumové rohože komplet do Ford C-Max (2007-2010), Focus C-Max (2003-2007)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

FORD
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10
FOCUS C-MAX (DM2)10.03 - 03.07
 

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

683,47 Kč / ks bez DPH
827 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stěrač Valeo First 650 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 650 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

218,18 Kč / ks bez DPH
264 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stěrač Valeo first 475 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 475 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

174,38 Kč / ks bez DPH
211 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 144081
Těsnění turbo-rezonátor
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: 1440.81, 9401440818, 1 361 240, 3M5Q9F826AA, 1161 7 806 037
OE čísla náhrad: 16080100, 076.331.005, 076.331.100, 1950011, 628 317

Popis: Pro motory 1.6 HDi


Kompatibilita (seznam motorizací naleznete SEM):
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST minivan (M_)
BERLINGO MULTISPACE (B9)
BERLINGO minivan (B9)
C2 (JM_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 PICASSO (SH_)
C4 GRAND PICASSO I (UA_)
C4 I (LC_)
C4 I sedan
C4 PICASSO I (MPV) (UD_)
C4 coupe (LA_)
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
JUMPY (VF7)
JUMPY Skriňa
XSARA PICASSO (N68)
FORD
C-MAX (DM2)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA VI (CB1, CCN)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FUSION (JU_)
PEUGEOT
1007 (KM_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
3008 (MPV) (0U_)
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 SW (3H)
308 I (4A_, 4C_)
308 SW I (4E_, 4H_)
407 (6D_)
407 SW (6E_)
5008 (0U_, 0E_)
EXPERT Korba / podvozok
EXPERT Skriňa (VF3A_, VF3U_, VF3X_)
EXPERT TEPEE (VF3X_)
PARTNER minivan
PARTNER minivan (5_, G_)
PARTNER Korba / podvozok
PARTNER TEPEE
PARTNER  (MPV) (5_, G_)

Rozšířený název: těsnění mezi turbem a rezonátorem

 

95,87 Kč / ks bez DPH
116 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 13A-2-57
Led osvětlení podsvícení špz poznávací značky
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Popis:

      Cena za komplet 2 ks
      Nezpůsobují chybu vypálené žárovky
      Zimní studená bílá barva světla
      Oobshují pěnu na kontaktní plcoze, díky čemuž dobře přiléhají na kufr a nezpůsobují vibrace
      Disponují homologací
      Obsahuje 24 LED diod
      Nepřehřívají se

Kompatibilita:

FORD

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2003/10-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (G8DA G8DB) 1560ccm 109KM/80kW 2003/10-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi (HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/02-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (HXDA SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/08-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (CSDA CSDB) 1798ccm 120KM/88kW 2003/10-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 (QQDC) 1798ccm 122KM/90kW 2005/09-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi (KKDA KKDB) 1753ccm 115KM/85kW 2005/01-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2004/03-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2003/10-2007/03

  • FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi (G6DC G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2003/10-2007/03

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2004/07-2011/07

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi (GPDA GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi (KKDA) 1753ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 (AODA AODB AODE) 1999ccm 145KM/107kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2008/06-2011/07

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2004/07-2012/09

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2004/07-2008/01

  • FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2011/07

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi (HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2006/06-2011/07

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi (KKDA) 1753ccm 115KM/85kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 (AODA AODB) 1999ccm 145KM/107kW 2005/04-2011/07

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD) 1997ccm 136KM/100kW 2005/04-2012/09

  • FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2011/07

276,03 Kč / ks bez DPH
334 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1F-1-61
Manžeta řadící páky FORD C-MAX MK1
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta řadící páky do FORD C-MAX MK1 (2003–2007) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  •     nejvyšší kvalita výrobku,
  •     přesná kompatibilita v daném autě,
  •     snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  •     pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  •     vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  •     manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  •     produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

FORD C-MAX MK1 (2003–2007)

FOTO Z MONTÁŽI:

Manžeta Ford C-MaxManžeta Ford C-Max
 

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3H-1-190
Manžeta řadící páky FORD FOCUS 2 MK2
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do FORD FOCUS 2 MK2 (2005–2010) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita


FORD FOCUS 2 MK2 (2005–2010)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-2-158
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Střešní anténa

Popis:

prut antény : 55 cm

vnitřní závit (potřeba porovnat, vyskytovaly se is vnějším - šroubem z prutu antény)

Kompatibilita:

FORD

FORD C-MAX, 2007-2010

FORD COUGAR

FORD ESCORT

FORD FIESTA, ...-2011

FORD FOCUS C-MAX

FORD FOCUS I, II

FORD FUSION

FORD KA, 1996-2008

FORD KUGA, 2008-2010

FORD MONDEO MKII, MK3, MKIV

FORD PUMA

FORD SCORPIO, 1995-1998

FORD TRANSIT, 2000-2006

FORD TRANSIT CONNECT, 2002-2013

268,60 Kč / ks bez DPH
325 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 6F-2-199
Vkladka vložka táhlo zámku zámek kapoty delší verze
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Vkladka vložka zámku zámek kapoty + 2x klíček

OEM čísla: 1343577,  3M5A-R16B970-AD, 4M5AA16B970BA

Popis:

    Montážní strana: přední
    Balení obsahuje: 1x vkladka + táhlo kapoty + 2x klíček
    Vkladka je kompletní, není třeba nic měnit, kombinovat

Typ: Dlouhá

POZOR !!!

Vyskytuje se i krátká verze, proto prosíme porovnat a přeměřit !!!

Rozměry naleznete na fotce !!!

(Krátkou verzi naleznete pod kódem 2E-2-261)


Kompatibilita:

FORD

FOCUS C-MAX (DM2)

    1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2003/10-2007/03

    1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2003/10-2007/03

    1.6 TDCi (HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/02-2007/03

    1.6 Ti (HXDA SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/08-2007/03

    1.8 (CSDA CSDB) 1798ccm 120KM/88kW 2003/10-2007/03

    1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2007/03

    1.8 (QQDC) 1798ccm 122KM/90kW 2005/09-2007/03

    1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2007/03

    1.8 TDCi (KKDA KKDB) 1753ccm 115KM/85kW 2005/01-2007/03

    2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2004/03-2007/03

    2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2003/10-2007/03

    2.0 TDCi (G6DC G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2003/10-2007/03

521,49 Kč / ks bez DPH
631 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10D-2-288
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Popis:

UPOZORNĚNÍ : MONTOVALI SE DVA DRUHY ANTÉN : S VNĚJŠÍM ŠROUBEM A S VNITŘNÍM ZÁVITEM

     ŠROUB - 5mm
     DÉLKA ŠROUBU (od základny antény) - 17mm
     MONTÁŽ NA PŘED STŘECHY (na původní místo antény)

Kompatibilita:

FORD

     Ford Cougar
     Ford Escort MK7
     Ford Ka 1
     Ford Kuga
     Ford Fiesta MK4
     Ford Fiesta MK5
     Ford Fiesta MK6
     Ford Fiesta MK7
     Ford Focus MK1
     Ford Focus MK2
     Ford Focus MK2 FL
     Ford Focus C-Max
     Ford Fusion
     Ford Mondeo MK2
     Ford Mondeo MK3
     Ford Puma
     Ford Transit
     Ford Transit Connect
     i jiné

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 7I-2-393
Zadní stěrač komplet s ramínkem
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OEM čísla: 7701040187, 7701045207, 7701410155, 287814328R
Popis:
Délka pera [MM]: 305
Kompatibilita:
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_)
CLIO II Furgon (SB0/1/2_)
CLIO II Skrinka (SB0/1/2_)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)
SCÉNIC III (JZ0/1_)
CLIO III / BR0/1, CR0/1 (01/2005+)
CLIO III / Kombi SB, SR (06/2005+)
HYUNDAI
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CEE'D SW (ED)
CEE'D liftback (ED)
PICANTO (SA)
PRO CEE'D (ED)
SPORTAGE (SL)
SUZUKI
LIANA (ER, RH_)
LIANA liftback
FORD
C-MAX (DM2)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I kombi (DNW)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

157,85 Kč / ks bez DPH
191 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 28-0484
KLIKA MIKROSPÍNAČ KUFRU
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

KLIKA MIKROSPÍNAČ KUFRU

OEM čísla:

6M51-19B514-AD,6M51-19B514-AC, 6M5119B514AA, 6M5119B514AB, FOMOCO, 1423047 1445482, 1857333 1748915, 1480287 1857333, C1BB-19B514-AA, 1748915, 1857333, 6M51-19B514-AB, 6M51-19B514-AC, 6M51-19B514-AC, 6M5119B514AA,, 6M51-19B514-AD, 6M51-19B514-AD, 6M51-19B514-AA,, 6M5119B514AB, 6M5119B514AC, 6M5119B514AC,, 6M5119B514AD, 6M5119B514AD, C1BB19B514AA

Popis:

2-pinový konektor

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

 

426,45 Kč / ks bez DPH
516 Kč / ks s DPH
Kód produktu: RKTM0003
Konektor váhy vzduchu
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 9657127480, 1920KQ, MHK501040, 9657127480, 30777415, 6C1112B579AA, 9658127480
Popis:
Pre OE čísla : OE 1438153-5
XDIVIDE-LINE-4SPECSX
Výskyt ve vozidlech* ( seznam motorizací naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
CITROËN:
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
JUMPER Autobus
JUMPER Furgon
JUMPER korba / podvozok
FIAT:
DUCATO Autobus (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO Furgon (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO korba / podvozok (250_, 290_) 100 Multijet
FORD:
GALAXY (WA6)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT Furgon (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO
TRANSIT korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)
LAND ROVER:
DEFENDER Cabrio (L316)
DEFENDER Station Wagon (L316)
DEFENDER pick-up (L316)
DEFENDER korba / podvozok (L316)
FREELANDER 2 (L359)
PEUGEOT:
206 liftback (2A/C)
BOXER Autobus
BOXER Furgon
BOXER korba / podvozok
VOLVO:
S80 II (124)
V70 III (135)

630,58 Kč / ks bez DPH
763 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 11B-2-524
Elektromagnetická cívka spojka kompresoru klimatizace
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Elektromagnetická cívka spojka kompresoru klimatizace

Popis:

Do kompresoru: VISTEON VS16

     Napětí: 12V
     Rozměry: 101 X 64 X 45 X 31 MM
     Umístění: 12: 00

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD

C-MAX (DM2)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD) 1560ccm 109KM/80kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 101KM/74kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (GPDA HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2007/02-2010/09

FIESTA V (JH_, JD_)

1.6 TDCi (HHJA HHJB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/11-2008/06

FIESTA VI Van

1.6 TDCi (HHJC HHJD HHJE) 1560ccm 90KM/66kW 2009/01-

FOCUS C-MAX (DM2)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2003/10-2007/03

1.6 TDCi (HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/02-2007/03

FOCUS II (DA_, HCP, DP)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/01-2012/09

FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/07-2012/09

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2011/07

FOCUS II skrinka / kombi

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2009/06-2011/07

FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2005/04-2012/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2005/04-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/04-2012/09

FUSION (JU_)

1.6 TDCi (HHJA HHJB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/11-2012/12

GALAXY (WA6)

2.0 TDCi (AZWA) 1997ccm 130KM/96kW 2006/05-2015/06

2.0 TDCi (KLWA TYWA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/06

2.0 TDCi (QXWA QXWB QXWC UFWA) 1997ccm 140KM/103kW 2006/05-2015/06

2.0 TDCi (TXWA) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/06

MONDEO IV (BA7)

2.0 TDCi (AZBC UKBA UKBB) 1997ccm 136KM/100kW 2007/03-2014/12

2.0 TDCi (KLBA LPBA TYBA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/01

2.0 TDCi (QXBA QXBB UFBA UFBB) 1997ccm 140KM/103kW 2007/03-2015/01

2.0 TDCi (TXBA TXBB) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/01

MONDEO IV Turnier (BA7)

2.0 TDCi (AZBA) 1997ccm 130KM/96kW 2007/03-2012/12

2.0 TDCi (AZBC UKBA UKBB) 1997ccm 136KM/100kW 2007/03-2014/12

2.0 TDCi (KLBA LPBA TYBA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/01

2.0 TDCi (QXBA QXBB UFBA UFBB) 1997ccm 140KM/103kW 2007/03-2015/01

2.0 TDCi (TXBA TXBB) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/01

MONDEO IV sedan (BA7)

2.0 TDCi (KLBA LPBA TYBA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/01

2.0 TDCi (QXBA QXBB UFBA UFBB) 1997ccm 140KM/103kW 2007/03-2015/01

2.0 TDCi (TXBA TXBB) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/01

S-MAX (WA6)

2.0 TDCi (AZWA) 1997ccm 130KM/96kW 2006/05-2014/12

2.0 TDCi (QXWA QXWB QXWC UFWA) 1997ccm 140KM/103kW 2006/05-2014/12

2.0 TDCi (TXWA) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2014/12

LAND ROVER

RANGE ROVER EVOQUE (L538)

2.2 D (224DT) 2179ccm 150KM/110kW 2011/06-2019/12

2.2 D 4x4 (224DT) 2179ccm 150KM/110kW 2011/06-2019/12

2.2 D 4x4 (224DT) 2179ccm 190KM/140kW 2011/06-2019/12

MAZDA

3 (BK)

1.6 DI Turbo (Y601 Y603 Y605 Y642) 1560ccm 109KM/80kW 2004/06-2009/06

3 sedan (BK)

1.6 DI Turbo (BK12Y) (Y601 Y603 Y605 Y642) 1560ccm 109KM/80kW 2004/06-2009/06

VOLVO

C30 (533)

1.6 D (D 4164 T) 1560ccm 109KM/80kW 2006/10-2012/12

2.0 D (D 4204 T) 1998ccm 136KM/100kW 2006/10-2012/12

D5 (D 5244 T13 D 5244 T8) 2400ccm 180KM/132kW 2006/10-2012/12

D5 (D 5244 T9) 2400ccm 163KM/120kW 2006/10-2012/12

S40 II (544)

1.6 D (D 4164 T) 1560ccm 110KM/81kW 2005/01-2012/12

2.0 D (D 4204 T) 1998ccm 136KM/100kW 2004/01-2010/12

2.4 D5 (D 5244 T13 D 5244 T8) 2400ccm 179KM/132kW 2006/03-2010/12

V50 (545)

1.6 D (D 4164 T) 1560ccm 110KM/81kW 2005/01-2011/12

2.0 D (D 4204 T) 1998ccm 136KM/100kW 2004/04-2010/12

2.4 D5 (D 5244 T13 D 5244 T8) 2400ccm 179KM/132kW 2006/03-2010/12

2.4 Tdi (D 5244 T9) 2400ccm 163KM/120kW 2007/05-2010/12

V70 II (285)

2.4 D (D 5244 T2) 2401ccm 131KM/96kW 2001/07-2007/08

OEM čísla:

FORD 1671720
FORD 1697034
FORD 1707376
FORD 1712521
FORD 1780093
FORD 1852378
FORD 1780093
FORD 1671720
FORD 1697034
FORD 1707376
FORD 1712521
FORD 18523781
FORD AV61-19D629-DB
FORD AV6119D629BB
FORD AV6119D629BC
FORD AV6119D629DA
FORD AV6119D629DC
FORD AV6N19D629BA
FORD AV6N19D629BB
FORD AV6N19D629BC
FRIGAIR 9206.0762
LAND ROVER 31267187AA
LAND ROVER LR027788
LAND ROVER LR030867
LAND ROVER LR039622
LAND ROVER LR041117
LAND ROVER LR056300
VISTEON 10-160-01308
VISTEON 10-160-01312
VISTEON AV6119 D629 DA
VISTEON AV6119 D629 DB
VISTEON AV6119D629BB
VISTEON AV6119D629BC
VISTEON AV6119D629DC
VISTEON AV6N19 D629 BA
VISTEON AV6N19 D629 BC
VISTEON VP9EDH 19D629 BC
VISTEON VP9EDH-19D629-BE
HELLA 8FK351334361
HELLA 8FK351334431

 

571,07 Kč / ks bez DPH
691 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 11B-2-536
Víko vlevu oleje oleji
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Víko vlevu oleje oleje CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER FORD C-MAX

OEM čísla:

    FIAT - 9662149180
    FORD - YS4G6766AA
    FORD - 1135010
    CITROEN - 1180.r1


Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

CITROEN

    JUMPER Autobus

    JUMPER Kombi

    JUMPER korba / podvozek

FORD

    C-MAX (DM2)

    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)

    ECOSPORT

    FIESTA V (JH_, JD_)

    FIESTA VI (CB1, CCN)

    FOCUS (DAW, DBW)

    FOCUS C-MAX (DM2)

    FOCUS II (DA_, HCP, DP)

    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

    FOCUS III

    FOCUS III Turnier

    FOCUS III sedan

    FOCUS Turnier (DNW)

    FOCUS sedan (DFW)

    FUSION (JU_)

    GALAXY (WA6)

    KA (RB_)

    MONDEO III (B5Y)

    MONDEO III Turnier (BWY)

    MONDEO III sedan (B4Y)

    MONDEO IV (BA7)

    MONDEO IV Turnier (BA7)

    MONDEO IV sedan (BA7)

    MONDEO V Turnier (CF)

    MONDEO V liftback (CE)

    PUMA (EC_)

FIAT

    DUCATO Autobus (250_, 290_)

    DUCATO Kombi (250_, 290_)

    DUCATO korba / podvozek (250_, 290_)

PEUGEOT

    BOXER Autobus

    BOXER kombi

    BOXER korba / podvozek

57,85 Kč / ks bez DPH
70 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2H-2-728
Spojka cívka kompresoru klimatizace
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Spojka cívka kompresoru klimatizace

OEM čísla: KTT030026, FORD 1 333 040, FORD 1 379 474, FORD 1 432 750, FORD 1 432 767, FORD 1 673 990, FORD 1 678 411, FORD 3M5H 19D62 9PG, FORD 3M5H19497AD, FORD 3M5H19D629ML, FORD 3M5H19D629PH, FORD 3M5H19D629PJ, VOLVO 3 129 195 3, VOLVO 3 600 032 6, VOLVO 3 600 144 0, FORD 1441291, FORD 1495796, FORD 1543958, FORD 1566168,FORD 1674618, FORD 1731790, FORD 6G9119D629GB, FORD 6G9119D629GC, FORD 6G9119D629KA, FORD 6G9119D629KB, FORD 6G9119D629KC, FORD 6G9119D629KD

Popis:

PRO KOMPRESOR: VISTEON FS10 / /VS16

Vnější průměr.: 97 MM
Vnitřní průměr.: 63 MM
Výška: 31 MM
Výskyt ve vozidlech*

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD

C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2007/02-2010/09

FOCUS C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2003/10-2007/03

1.6 Ti (HXDA SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/08-2007/03

FOCUS II (DA_, HCP, DP)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2011/07

1.6 Ti (HXDA HXDB SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2004/07-2011/07

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

FOCUS II kabriolet

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2006/10-2010/09

FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2005/04-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2005/04-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2005/04-2012/09

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

 

VOLVO

C30 (533)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 100KM/74kW 2006/10-2012/12

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2006/10-2012/12

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2007/01-2012/12

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 145KM/107kW 2006/10-2012/12

2.0 FlexFuel (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2010/01-2012/12

S40 II (544)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 101KM/74kW 2005/01-2012/12

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2010/12

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2010/12

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 146KM/107kW 2006/10-2012/12

2.0 F (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2009/10-2012/12

V50 (545)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 101KM/74kW 2005/01-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2010/12

Číslo podvozku od: 368237

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2005/01-2010/12

Číslo podvozku od: 368237

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 146KM/107kW 2006/10-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

2.0 FlexFuel (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2010/01-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

452,07 Kč / ks bez DPH
547 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 017-35-876
Odrazka zadního nárazníku pravá
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Odrazka zadního nárazníku zadní pravá

OEM čísla: 2231401, 431-2904L-UE, 017-35-875, 5403-03-038205P, 30-806-005, 1466097, 16316801, 32 66 87-9, 51411568, 25340793, FD7154354, 490037, 17-0058-00-2, 1862939, 3M51-13B415-AB, 1222991

Popis:

Montážní strana: zadní pravá (strana za spolujezdcem)

Barva: Červená

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD

C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD) 1560ccm 109KM/80kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 101KM/74kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (GPDA HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2007/02-2010/09

1.8 (QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2007/02-2010/09

1.8 (QQDC) 1798ccm 122KM/90kW 2007/02-2010/09

1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2007/02-2010/09

1.8 TDCi (KKDA KKDB) 1753ccm 115KM/85kW 2007/02-2010/09

2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2007/02-2010/09

2.0 CNG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2009/04-2010/09

2.0 LPG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2008/06-2010/09

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2007/02-2010/09

2.0 TDCi (G6DC G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2007/02-2010/09

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2010/09

FOCUS C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2003/10-2007/03

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2003/10-2007/03

1.6 TDCi (HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/02-2007/03

1.6 Ti (HXDA SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/08-2007/03

1.8 (CSDA CSDB) 1798ccm 120KM/88kW 2003/10-2007/03

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2007/03

1.8 (QQDC) 1798ccm 122KM/90kW 2005/09-2007/03

1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2007/03

1.8 TDCi (KKDA KKDB) 1753ccm 115KM/85kW 2005/01-2007/03

2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2004/03-2007/03

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2003/10-2007/03

2.0 TDCi (G6DC G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2003/10-2007/03

213,22 Kč / ks bez DPH
258 Kč / ks s DPH

Více kategorií