+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FORD Transit Connect P65,P70,P80 (06/2002+)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „FORD Transit Connect P65,P70,P80 (06/2002+)“

Kód produktu: OF-1244
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 123 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

77,69 Kč / ks bez DPH
94 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FROD0072
Gumové rohože komplet do Ford Transit (2000-2014)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

FORD
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)01.00 - 05.06
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
TRANSIT Skrinka (FA_ _)01.00 - 05.06
TRANSIT Skrinka (FA_ _)04.06 - 12.14
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _)01.00 - 05.06
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _)04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)04.06 - 12.14
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)06.02 -
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _)06.00 - 03.06

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

684,30 Kč / ks bez DPH
828 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ne
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Prostor pro logo: Ano
Černá barva
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

61,98 Kč / ks bez DPH
75 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stěrač valeo first 550 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 550 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

201,65 Kč / ks bez DPH
244 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575005
Stěrač Valeo First 500 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 500 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575005

ALFA ROMEO
156 (932_) 09.97 - 09.05    
ARNA (920_) 03.83 - 12.86
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06
AUDI
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
E-TRON (GEN) 09.18 -
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
Q3 (F3B) 07.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q8 (4MN) 02.18 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -
AUSTIN
MAESTRO Fastback (XC) 03.83 - 09.92    
MONTEGO Kombi (XE) 10.84 - 09.92
MONTEGO (XE) 04.84 - 12.93
BMW
1 (E81) 09.06 - 12.11    
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06
1 (E87) 02.03 - 01.13    
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07
1 Kupé (E82) 10.06 - 10.13    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
3 (E30) 09.82 - 03.92    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Touring (E30) 07.87 - 10.94    
X3 (F25) 09.10 - 08.17
3 Kabriolet (E30) 09.82 - 11.93    
X4 (F26) 05.13 - 03.18
3 (E36) 09.90 - 11.98    
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
X6 (G06, F96) 08.19 -
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
X7 (G07) 03.19 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99    
Z1 Roadster 06.88 - 06.91
3 (E46) 12.97 - 05.05    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
CHEVROLET
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
BX (XB-_) 10.82 - 12.94    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
BX Break (XB-_) 04.83 - 12.94    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
XSARA (N1) 04.97 - 12.05
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06    
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06    
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16    
C25 Autobus (280_, 290_) 07.81 - 02.94
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -     
C25 Skrinka (280_, 290_) 07.81 - 07.94
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 07.81 - 03.94
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03    
C35 Skrinka 11.73 - 01.94
DACIA
DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18    
LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 -
DUSTER Skriňa/SUV 04.11 -     
LOGAN Pick-up (US_) 03.08 -
LOGAN (LS_) 08.04 -     
SANDERO 06.08 -
LOGAN MCV (KS_) 02.07 -
DAEWOO
MUSSO (FJ) 07.98 -     
NUBIRA limuzina (J100) 04.97 -
NUBIRA (J100) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
DAIHATSU
MATERIA (M4_) 10.06 -     
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06
SIRION (M3_) 01.05 -     
TREVIS 06.06 -
FIAT
CROMA (154_) 12.85 - 12.96    
DUCATO Skrinka (280_) 01.82 - 02.91
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (280_) 07.82 - 08.90
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Panorama (290_) 01.90 - 05.94
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
DUCATO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (290_) 03.89 - 03.94
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (290_) 03.89 - 03.94
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02    
TALENTO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 03.94
DUCATO Panorama (280_) 07.82 - 08.90
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
ORION III (GAL) 01.90 - 09.96
ESCORT V (AAL, ABL) 07.90 - 05.95    
SCORPIO I (GAE, GGE) 04.85 - 09.94
ESCORT V Turnier (ANL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I limuzina (GGE) 01.86 - 12.94
ESCORT V Kabriolet (ALL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I Turnier (GGE) 05.88 - 09.94
ESCORT V limuzina (AFL) 08.93 - 01.95    
SCORPIO II (GFR, GGR) 10.94 - 08.98
ESCORT V Express (AVF) 07.90 - 12.94    
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 10.94 - 08.98
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
SIERRA I sikma zadna cast (GBC) 08.82 - 02.87
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
SIERRA Turnier (BNC) 08.82 - 12.86
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
SIERRA II sikma zadna cast (GBC, GBG) 01.87 - 03.93
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II (GBG, GB4) 01.87 - 02.93
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II Turnier (BNG) 01.87 - 02.93
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Autobus (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Skrinka (V_ _) 01.77 - 10.86
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03
FSO
POLONEZ III 09.92 - 01.05    
POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02
GAZ
GAZELLE Autobus 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 -
GAZELLE Skrinka 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 -
GAZELLE Korba/Podvozok 10.93 - 12.02    
VOLGA (3102) 01.70 - 01.93
GAZELLE Autobus 01.03 - 03.13    
VOLGA Kombi (3102) 01.72 - 02.93
GAZELLE Skrinka 01.03 - 03.13    
VOLGA 07.92 - 12.10
GAZELLE Korba/Podvozok 01.02 - 03.13    
VOLGA Kombi 02.93 - 12.10
GAZELLE NEXT Autobus 04.13 -
HONDA
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
HR-V (GH) 03.99 -
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
S2000 (AP) 03.99 -
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
H-1 Travel (TQ) 09.07 -
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
XG limuzina 09.00 - 12.05
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
XG (XG) 12.98 - 12.05
ISUZU
TROOPER II otvorene terenne vozidlo (UB) 08.91 - 07.98    
TROOPER III otvorene terenne vozidlo 04.00 - 08.04
TROOPER III 05.98 - 08.04
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99    
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
KIA
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16    
SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
SOUL III (SK3) 01.19 -
LADA
110 (2110) 01.95 - 12.12    
PRIORA sikma zadna cast (2172) 02.08 - 12.15
111 (2111) 01.95 - 02.09    
PRIORA limuzina (2170_) 04.07 - 07.18
112 (2112) 01.95 - 12.11    
PRIORA Kombi (2171) 05.09 - 12.15
LARGUS Skrinka (FS0_, FSA_) 03.12 -     
SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) 09.84 - 12.13
LARGUS Skrina/kombi (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA limuzina (21099, 2115) 09.87 - 12.12
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA sikma zadna cast (2113, 2114) 03.97 - 12.13
LANCIA
THEMA (834_) 11.84 - 07.94    
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
THEMA SW (834_) 03.87 - 07.94
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
MX-6 (GE) 07.91 - 09.97
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
626 IV (GE) 08.91 - 08.98    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
MX-6 (GD) 10.87 - 01.97    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
MERCEDES-BENZ
AMG GT (C190) 10.14 -
MG
MG ZS 07.01 - 04.05    
MGF (RD) 03.95 - 03.02
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05    
MONTEGO 04.84 - 09.90
MAESTRO 03.83 - 09.90
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16    
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96    
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
ECLIPSE II (D3_A) 04.94 - 04.99    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
200SX (S13) 07.88 - 12.95    
TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
TRADE Skrinka 01.96 - 12.00
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
TRADE Skrinka 11.86 - 03.93
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
TRADE Skrinka 04.93 - 10.98
KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 -     
TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
TRADE Autobus 06.96 - 10.01
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02    
TRADE Skrinka 06.96 - 10.01
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01    
TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02    
CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
COMBO Tour 10.01 - 12.11
ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
MONTEREY B (M98) 07.98 - 08.99
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
J5 Autobus (280P) 09.81 - 09.90
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
J5 Skrinka (280L) 09.81 - 09.90
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
J5 Korba/Podvozok (280L) 09.81 - 09.90
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
J5 Autobus (290P) 09.90 - 02.94
806 (221) 06.94 - 08.02    
J5 Skrinka (290L) 09.90 - 03.94
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06    
J5 Korba/Podvozok (290L) 09.90 - 02.94
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92
KANGOO (KC0/1_) 08.97 -     
19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01
KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 -     
19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95
LOGAN I (LS_) 09.04 -     
21 (B48_) 07.89 - 06.94
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
21 limuzina (L48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
21 Kombi (K48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
21 Skrina/kombi (S48_) 06.86 - 04.95
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03    
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 11.07 -     
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -     
TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94
ROVER
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
800 (XS) 10.86 - 02.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
800 Kupé 08.92 - 02.99
400 II (RT) 03.95 - 03.00    
MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95
600 I (RH) 08.93 - 10.00    
MONTEGO 02.85 - 10.95
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93
SEAT
TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99
SKODA
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01
FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98    
FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01
FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02    
FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -
S SANGYONG
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07    
REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -     
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
JUSTY IV 01.07 -     
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
SUZUKI
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
TOYOTA
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
740 (744) 04.83 - 12.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
740 Kombi (745) 08.84 - 12.92
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
780 (782) 04.86 - 11.90
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
850 (854) 06.91 - 10.97
V50 (545) 12.03 - 12.12    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V60 I (155) 07.10 - 12.18    
940 (944) 08.90 - 03.95
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18    
940 Kombi (945) 08.90 - 10.95
V70 III (135) 04.07 - 04.16    
940 II (944) 08.94 - 12.98
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17    
940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01    
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05    
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -

185,95 Kč / ks bez DPH
225 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stěrač Bosch 550 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 550 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

280,99 Kč / ks bez DPH
340 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-167
Stěrač Bosch 500 mm Aerotwin uchycení hák
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 500 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008534, 3 397 008 534

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

190,91 Kč / ks bez DPH
231 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 4G-1-276
Manžeta řadící páky FORD TRANSIT CONNECT MK1
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do FORD TRANSIT CONNECT MK1 (2003–2013) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

FORD TRANSIT CONNECT MK1 (2003–2013)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-2-158
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Střešní anténa

Popis:

prut antény : 55 cm

vnitřní závit (potřeba porovnat, vyskytovaly se is vnějším - šroubem z prutu antény)

Kompatibilita:

FORD

FORD C-MAX, 2007-2010

FORD COUGAR

FORD ESCORT

FORD FIESTA, ...-2011

FORD FOCUS C-MAX

FORD FOCUS I, II

FORD FUSION

FORD KA, 1996-2008

FORD KUGA, 2008-2010

FORD MONDEO MKII, MK3, MKIV

FORD PUMA

FORD SCORPIO, 1995-1998

FORD TRANSIT, 2000-2006

FORD TRANSIT CONNECT, 2002-2013

264,46 Kč / ks bez DPH
320 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10D-2-288
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Popis:

UPOZORNĚNÍ : MONTOVALI SE DVA DRUHY ANTÉN : S VNĚJŠÍM ŠROUBEM A S VNITŘNÍM ZÁVITEM

     ŠROUB - 5mm
     DÉLKA ŠROUBU (od základny antény) - 17mm
     MONTÁŽ NA PŘED STŘECHY (na původní místo antény)

Kompatibilita:

FORD

     Ford Cougar
     Ford Escort MK7
     Ford Ka 1
     Ford Kuga
     Ford Fiesta MK4
     Ford Fiesta MK5
     Ford Fiesta MK6
     Ford Fiesta MK7
     Ford Focus MK1
     Ford Focus MK2
     Ford Focus MK2 FL
     Ford Focus C-Max
     Ford Fusion
     Ford Mondeo MK2
     Ford Mondeo MK3
     Ford Puma
     Ford Transit
     Ford Transit Connect
     i jiné

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 6B-2-291
Gumová nákladka na pedál
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Gumová nákladka na pedál

OEM čísla: 94BB-7A624-AA, 94BB7A624AA, 6789917

Popis:

Gumová nákladka na pedál spojky, brzdy

Barva: černá

Kompatibilita:

Pedál spojky

     FORD COUGAR 1998-2004
     FORD FOCUS MK1 1998-2004
     FORD MONDEO MK1 MK2 MK3 (1993-2007)
     FORD SCORPIO II 1994-1998
     FORD TRANSIT OD 2000 -
     FORD TRANSIT CONNECT OD 2002


Pedál brzdy

     FORD TRANSIT CONNECT OD 2002
     FORD FOCUS MK1 1998-2005
     FORD MONDEO MK2 MK3 1996-2007
     FORD TRANSIT 2000-2010

71,07 Kč / ks bez DPH
86 Kč / ks s DPH
Kód produktu: RKTM0003
Konektor váhy vzduchu
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 9657127480, 1920KQ, MHK501040, 9657127480, 30777415, 6C1112B579AA, 9658127480
Popis:
Pre OE čísla : OE 1438153-5
XDIVIDE-LINE-4SPECSX
Výskyt ve vozidlech* ( seznam motorizací naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
CITROËN:
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
JUMPER Autobus
JUMPER Furgon
JUMPER korba / podvozok
FIAT:
DUCATO Autobus (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO Furgon (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO korba / podvozok (250_, 290_) 100 Multijet
FORD:
GALAXY (WA6)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT Furgon (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO
TRANSIT korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)
LAND ROVER:
DEFENDER Cabrio (L316)
DEFENDER Station Wagon (L316)
DEFENDER pick-up (L316)
DEFENDER korba / podvozok (L316)
FREELANDER 2 (L359)
PEUGEOT:
206 liftback (2A/C)
BOXER Autobus
BOXER Furgon
BOXER korba / podvozok
VOLVO:
S80 II (124)
V70 III (135)

629,75 Kč / ks bez DPH
762 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 13F-2-578
Termostat + obal termostatu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Termostat + obal termostatu

OEM čísla:

1319480
XS4G-9K478-BD
Popis:

TEPLOTA SPUSTĚNÍ [°C]: 88

V SESTAVE:

TERMOSTAT
TĚSNĚNÍ
OBAL TERMOSTATU


Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD

  • FOCUS (DAW, DBW)

    • 1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1998/10-2004/11

    • 1.4 16V (FXDA) 1388ccm 75KM/55kW 1998/10-1999/09

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1998/10-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1998/10-2004/11

    • 1.8 DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 1999/08-2004/11

    • 1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11

    • 1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1998/10-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1998/10-2004/11

    • RS (HMDA) 1988ccm 215KM/158kW 2002/10-2004/11

    • ST170 (ALDA) 1988ccm 173KM/127kW 2002/03-2004/11

  • FOCUS Turnier (DNW)

    • 1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 1999/08-2004/11

    • 1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11

    • 1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

    • ST170 (ALDA) 1988ccm 173KM/127kW 2002/08-2004/11

  • FOCUS / kombi (DNW)

    • 1.8 (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG) 1796ccm 116KM/85kW 1999/04-2005/03

  • FOCUS sedan (DFW)

    • 1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11

    • 1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 2001/08-2005/03

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

  • MAVERICK

    • 2.0 16V (YF) 1989ccm 124KM/91kW 2001/02-

    • 2.0 16V FWD (YF) 1989ccm 124KM/91kW 2001/02-

    • 2.3 16V (GZ) 2261ccm 150KM/110kW 2004/03-

    • 3.0 V6 24V (AJ) 2967ccm 197KM/145kW 2001/02-

    • 3.0 V6 24V (AJ) 2967ccm 203KM/149kW 2004/03-

    • 3.0 V6 24V FWD (AJ) 2967ccm 197KM/145kW 2001/02-

  • TOURNEO CONNECT

    • 1.8 16V (EYPA EYPB EYPC EYPD) 1796ccm 116KM/85kW 2002/06-2013/12

    • 1.8 TDCi (HCPA HCPB HCPC HCPD P9PA P9PB P9PC P9PD R3PA RWPE RWPF) 1753ccm 90KM/66kW 2002/06-2013/12

    • 1.8 TDCi (RWPA RWPB RWPC RWPD) 1753ccm 110KM/81kW 2006/08-2013/12

    • 1.8 TDCi /TDDi /DI (BHPA P7PA P7PB R2PA) 1753ccm 75KM/55kW 2002/06-2013/12

  • TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)

    • 1.8 16V (EYPA EYPC EYPD) 1796ccm 116KM/85kW 2002/06-2013/12

421,49 Kč / ks bez DPH
510 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 017-41-900
Osvětlení SPZ bez žárovky
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 1732840, 1383980, 1749874, 1754964, 1858460,86VB-13550-AK, 86VB-13550-AJ, 86VB-13550-AH, 86VB-13550-AG, 86VB-13550-AE, 86VB-13550-AD, 86VB-13550-AC, 86VB-13550-AB
Doplňující informace:
BEZ ŽÁROVKY
MONTÁŽNÍ STRANA: LEVÁ / PRAVÁ
DISPONUJE HOMOLOGIZACÍ
Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných motorizací naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT COURIER B460 kombi/minivan
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT Skriňa (T_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus

199,17 Kč / ks bez DPH
241 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004670
Stěrač Bosch ECO 500 mm ramínkový uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 500 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004670, 3 397 004 670

 

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

89,26 Kč / ks bez DPH
108 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-189
Stěrač Bosch ECO 550 mm ramínkový uchycení hák
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 550 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004672, 3 397 004 672

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

131,40 Kč / ks bez DPH
159 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 017-41-905
Osvětlení SPZ se žárovkou
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 1732840, 1383980, 1749874, 1754964, 1858460,86VB-13550-AK, 86VB-13550-AJ, 86VB-13550-AH, 86VB-13550-AG, 86VB-13550-AE, 86VB-13550-AD, 86VB-13550-AC, 86VB-13550-AB
Doplňující informace:
V SESTAVĚ: ŽÁROVKA
MONTÁŽNÍ STRANA: LEVÁ / PRAVÁ
DISPONUJE HOMOLOGIZACÍ
Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných motorizací naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT COURIER B460 kombi/minivan
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT Skriňa (T_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus

234,71 Kč / ks bez DPH
284 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1F-2-496
Konektor váhy vzduchu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OEM čísla: 9657127480, 1920KQ, MHK501040, 9657127480, 30777415, 6C1112B579AA, 9658127480
Popis:
Pre OE čísla : OE 1438153-5
XDIVIDE-LINE-4SPECSX
Kompatibilita:
CITROËN:
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
JUMPER Autobus
JUMPER Furgon
JUMPER korba / podvozok
FIAT:
DUCATO Autobus (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO Furgon (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO korba / podvozok (250_, 290_) 100 Multijet
FORD:
GALAXY (WA6)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT Furgon (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO
TRANSIT korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)
LAND ROVER:
DEFENDER Cabrio (L316)
DEFENDER Station Wagon (L316)
DEFENDER pick-up (L316)
DEFENDER korba / podvozok (L316)
FREELANDER 2 (L359)
PEUGEOT:
206 liftback (2A/C)
BOXER Autobus
BOXER Furgon
BOXER korba / podvozok
VOLVO:
S80 II (124)
V70 III (135)

117,36 Kč / ks bez DPH
142 Kč / ks s DPH
Motorizace

Více kategorií