+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FORD Transit Courier Skrinka (02/2014+)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „FORD Transit Courier Skrinka (02/2014+)“

Kód produktu: OF-1072
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Vnější průměr [mm] 77 mm
Provedení filtru Šroubovací filtr
Rozměr závitu 3/4"-16 UNF
Vnitřní průměr 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

63,64 Kč / ks bez DPH
77 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO542605
Gumové rohože 1. rad do Ford Courier (2014+)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

FORD
FORD COURIER 14-

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

603,31 Kč / ks bez DPH
730 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ne
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Prostor pro logo: Ano
Černá barva
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

61,98 Kč / ks bez DPH
75 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-172
Stěrač Valeo First 380 mm uchycení multiconnection
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 380 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575001

AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18
FIAT
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -
PANDA (312_, 319_) 02.12 -     
PUNTO hatchback (199_) 04.08 -
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -     
PUNTO EVO (199_) 07.08 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
500L (351_, 352_) 09.12 -
FORD
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 02.14 -
FIESTA VI Van 08.08 -     
TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 02.14 -
TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 02.14 -
HYUNDAI
i10 I (PA) 10.07 -
LANCIA
YPSILON (312_) 05.11 -
NISSAN
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
VOLKSWAGEN
FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11

126,45 Kč / ks bez DPH
153 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-26
Membrána odvětrávání víka ventilů 51mm
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OE čísla:
0248.L1, 1233714, 1254229,0248.L1 1233714 1254229 1313806 1479837, 3M5Q6A785AA 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB, 3M5Q6K271AC 3M5Q6K271AD 3M5Q6A785AA, 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB 3M5Q6K271AC, 3M5Q6K271AD 9651815680 Y60110210, Y60110210A Y60110210B Y60110210
Popis:
Vnější průměr: ~ 51mm (Před zakoupením prosíme porovnat)
Kompatibilita (seznam motorizací naleznete SEM):
CITROEN
BERLINGO (B9)
BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon (M_)
BERLINGO / BERLINGO FIRST (MPV) (MF)
BERLINGO Furgon (B9)
BERLINGO KORBA / (B9)
C-ELYSEE
C2 (JM_)
C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 II (SC_)
C3 III (SX)
C3 Picasso
C4 AIRCROSS
C4 CACTUS
C4 Grand Picasso I (UA_)
C4 Grand Picasso II
C4 I (LC_)
C4 II (B7)
C4 Picasso I (MPV) (UD_)
C4 Picasso II
C4 coupe (LA_)
C5 Furgon / kombi (DE_, RE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
DS3
DS3 kabriolet
DS4
DS5
JUMPY (VF7)
JUMPY (V_)
JUMPY Furgon (V_)
JUMPY Furgon
JUMPY / (V_)
JUMPY /
SPACETOURER (V_)
XSARA PICASSO (N68)
Fiat
SCUDO (270_, 272_)
SCUDO Furgon (270_, 272_)
SCUDO / (270_, 272_)
Ford
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III sedan
FUSION (JU_)
GALAXY (WA6)
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi
TOURNEO COURIER Kombi
TRANSIT CONNECT Furgon
TRANSIT CONNECT kombi
TRANSIT COURIER Furgon
TRANSIT COURIER
Mazda
2 (DE_, DH_3)
3 (BK)
3 (BK)
3 (BL)
3 (BL)
3 sedan (BK)
3 sedan (BL)
3 sedan (BL)
5 (CW)
Mini
MINI (R56) Cooper D
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D
Peugeot
1007 (KM_)
2008 (CU_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
208 Furgon (CR_)
208 I (CA_, CC_)
3008 SUV (M_)
3008 (MPV) (0U_)
301
301
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 SW (3H)
308 CC (4B_)
308 I (4A_, 4C_)
308 II
308 II
308 SW I (4E_, 4H_)
308 SW II
4008
407 (6D_)
407 SW (6E_
5008 (0U_, 0E_)
5008 II
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_)
EXPERT Furgon (V_)
EXPERT Tepee (VF3X_)
EXPERT KORBA / (V_)
PARTNER Combispace (5F)
PARTNER Furgon (5)
PARTNER Furgon
PARTNER Tepee
TRAVELLER (V_)
Suzuki
SX4 (EY, GY)
Volvo
C30 (533)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V40 liftback (525, 526)
V50 (545)
V60 (155, 157)
V70 III (135)

Membrána odvětrávání víka ventilů 51mm

 

70,25 Kč / ks bez DPH
85 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10D-2-288
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Popis:

UPOZORNĚNÍ : MONTOVALI SE DVA DRUHY ANTÉN : S VNĚJŠÍM ŠROUBEM A S VNITŘNÍM ZÁVITEM

     ŠROUB - 5mm
     DÉLKA ŠROUBU (od základny antény) - 17mm
     MONTÁŽ NA PŘED STŘECHY (na původní místo antény)

Kompatibilita:

FORD

     Ford Cougar
     Ford Escort MK7
     Ford Ka 1
     Ford Kuga
     Ford Fiesta MK4
     Ford Fiesta MK5
     Ford Fiesta MK6
     Ford Fiesta MK7
     Ford Focus MK1
     Ford Focus MK2
     Ford Focus MK2 FL
     Ford Focus C-Max
     Ford Fusion
     Ford Mondeo MK2
     Ford Mondeo MK3
     Ford Puma
     Ford Transit
     Ford Transit Connect
     i jiné

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 6B-2-291
Gumová nákladka na pedál
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Gumová nákladka na pedál

OEM čísla: 94BB-7A624-AA, 94BB7A624AA, 6789917

Popis:

Gumová nákladka na pedál spojky, brzdy

Barva: černá

Kompatibilita:

Pedál spojky

     FORD COUGAR 1998-2004
     FORD FOCUS MK1 1998-2004
     FORD MONDEO MK1 MK2 MK3 (1993-2007)
     FORD SCORPIO II 1994-1998
     FORD TRANSIT OD 2000 -
     FORD TRANSIT CONNECT OD 2002


Pedál brzdy

     FORD TRANSIT CONNECT OD 2002
     FORD FOCUS MK1 1998-2005
     FORD MONDEO MK2 MK3 1996-2007
     FORD TRANSIT 2000-2010

71,07 Kč / ks bez DPH
86 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 017-41-900
Osvětlení SPZ bez žárovky
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 1732840, 1383980, 1749874, 1754964, 1858460,86VB-13550-AK, 86VB-13550-AJ, 86VB-13550-AH, 86VB-13550-AG, 86VB-13550-AE, 86VB-13550-AD, 86VB-13550-AC, 86VB-13550-AB
Doplňující informace:
BEZ ŽÁROVKY
MONTÁŽNÍ STRANA: LEVÁ / PRAVÁ
DISPONUJE HOMOLOGIZACÍ
Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných motorizací naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT COURIER B460 kombi/minivan
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT Skriňa (T_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus

194,21 Kč / ks bez DPH
235 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 017-41-905
Osvětlení SPZ se žárovkou
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 1732840, 1383980, 1749874, 1754964, 1858460,86VB-13550-AK, 86VB-13550-AJ, 86VB-13550-AH, 86VB-13550-AG, 86VB-13550-AE, 86VB-13550-AD, 86VB-13550-AC, 86VB-13550-AB
Doplňující informace:
V SESTAVĚ: ŽÁROVKA
MONTÁŽNÍ STRANA: LEVÁ / PRAVÁ
DISPONUJE HOMOLOGIZACÍ
Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných motorizací naleznete SEM ):
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT COURIER B460 kombi/minivan
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT Skriňa (T_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus

219,01 Kč / ks bez DPH
265 Kč / ks s DPH
Kód produktu: F026407203
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Šroubovací filtr,
Výška: 85 mm,
Rozměr závitu: 3/4" 16 UNF-2B,
Vnější průměr: 76 mm,
Vnitřní průměr 2: 62 mm,
Vnější průměr 2: 72 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD AA6E6714AA
FORD AA6E-6714-AB
FORD BE8Z6731AB
FORD EFL907
FORD EFL910
FORD 1S7E6714BA
FORD 1S7G6714CA
FORD 1S7G6714DA
FORD 1S7J6744BA
FORD 1218846
FORD 1250507
FORD 1595247
FORD 1751529
FORD 2178448
FORD 2468342
FORD 5015485
FORD 9W7E6714AA
FORD 9W7E6714BA
FORD 9W7Z6731A
JAGUAR C2Z 21964
JAGUAR C2Z 32125
ROVER LR025306
VOLVO 30711781
VOLVO 30731880
VOLVO 30731888
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
BOSCH LR025306

 

175,21 Kč / ks bez DPH
212 Kč / ks s DPH
Motorizace

Více kategorií