+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
DAEWOO Korando (KJ) 11/1998 +

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „DAEWOO Korando (KJ) 11/1998 +“

Kód produktu: OF-285
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 169 mm
Vnitřní průměr [mm] 36 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) 55 KW / 75 HP 7.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 55 KW / 75 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 70 KW / 95 HP 6.1996 - 9.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) 65 KW / 88 HP 1.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D 55 KW / 75 HP 5.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) 70 KW / 95 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 D (210.010) 83 KW / 113 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 Turbo-D (210.015) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) 95 KW / 129 HP 3.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 D (210.020) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 Turbo-D (210.025) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) 95 KW / 129 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 250 d (210.610) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 290 TD (210.617) 95 KW / 129 HP 7.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) G 290 TD (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 7.1997 - Teraz
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 8.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) 130 KW / 177 HP 9.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 300 Turbo-D (140.135) 130 KW / 177 HP 5.1996 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 D (901.371, 902.371, 902.372) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472) 75 KW / 102 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 60 KW / 82 HP 10.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 58 KW / 79 HP 1.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 60 KW / 82 HP 9.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.372, 903.373) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 60 KW / 82 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 12.1999
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D 4x4 (903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.473) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361) 60 KW / 82 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 75 KW / 102 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 75 KW / 102 HP 6.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.322) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.421, 903.422, 903.423) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 85 KW / 116 HP 12.1998 - 9.2001
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 TD (638.274) 72 KW / 98 HP 9.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638274) 72 KW / 98 HP 8.1996 - 2.1999
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 612 D (668.331, 668.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 812 D (670.331, 670.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Autobus (B670) O 812 (670.373, 670.674) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164) 58 KW / 79 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174) 72 KW / 98 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) 58 KW / 79 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD Turbodiesel (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 4.1997 - 12.2001
PUCH G-MODELL (W463) G 300 Turbodiesel (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 1.1996 - 11.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:


MAN 51.05500-6073
MAN 51.05504-0105
MERCEDES-BENZ 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ 606 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 02 25
SSANGYONG 661 180 32 09
SSANGYONG 66118 43325
SSANGYONG 66118-03309
SSANGYONG 66118-03409
VAG 07W 115 436A
VAG 07W11436A
FENDT F 926 202 510 010
MAXGEAR 0140180015
MAXGEAR 0986AF0004
MAXGEAR 1010
MAXGEAR 1109T7
MAXGEAR 14046
MAXGEAR 1457429143
MAXGEAR 145742914344N
MAXGEAR 1457429278
MAXGEAR 1501023
MAXGEAR 1536145
MAXGEAR 2288
MAXGEAR 2558300
MAXGEAR 260018
MAXGEAR 300841
MAXGEAR 314108
MAXGEAR 32548
MAXGEAR 384OX
MAXGEAR 50013384
MAXGEAR 51055006073
MAXGEAR 51055040105
MAXGEAR 5224
MAXGEAR 6021800009
MAXGEAR 6061800009
MAXGEAR 6061800109
MAXGEAR 6061800910
MAXGEAR 6061840025
MAXGEAR 6061840125
MAXGEAR 6061840225
MAXGEAR 64807
MAXGEAR 6611803209
MAXGEAR 6611803309
MAXGEAR 6611803409
MAXGEAR 6611843325
MAXGEAR 7584046
MAXGEAR 93229
MAXGEAR A6021800009
MAXGEAR A6061800009
MAXGEAR A6061800109
MAXGEAR A6061840025
MAXGEAR A6061840125
MAXGEAR A6061840225
MAXGEAR AC3365
MAXGEAR AC6026E
MAXGEAR AC6239E
MAXGEAR AC8013
MAXGEAR ADG02131
MAXGEAR ADG02138
MAXGEAR ALO8129
MAXGEAR AS1577
MAXGEAR CH5640
MAXGEAR CH8871ECO
MAXGEAR D35E17237
MAXGEAR DGMO1951
MAXGEAR DO709
MAXGEAR E17237
MAXGEAR E172HD35
MAXGEAR EF1042
MAXGEAR EL8169x
MAXGEAR ELH4191
MAXGEAR ELH4206
MAXGEAR EO2904
MAXGEAR EO5311
MAXGEAR EO6506
MAXGEAR EOF018
MAXGEAR EXL617
MAXGEAR EXL630
MAXGEAR EXL929
MAXGEAR F926202510010
MAXGEAR FA5285
MAXGEAR FA5860ECO
MAXGEAR FOECO031
MAXGEAR FOP613
MAXGEAR FX0158
MAXGEAR G1033
MAXGEAR G1274
MAXGEAR G1690
MAXGEAR J1310402
MAXGEAR J1310403
MAXGEAR JFOECO031
MAXGEAR L251
MAXGEAR L312
MAXGEAR L37616
MAXGEAR L45259
MAXGEAR LC120
MAXGEAR LF3769
MAXGEAR LI220
MAXGEAR MD285
MAXGEAR MD491
MAXGEAR ML027
MAXGEAR ML1316
MAXGEAR MLE1364
MAXGEAR MO1172
MAXGEAR MO72
MAXGEAR OB821740
MAXGEAR OP213
MAXGEAR OP613
MAXGEAR OX1025
MAXGEAR OX1025D
MAXGEAR OX123
MAXGEAR OX1231
MAXGEAR OX1231D
MAXGEAR OX1231DECO
MAXGEAR OX123D
MAXGEAR OX124
MAXGEAR OX124D
MAXGEAR P550563
MAXGEAR P7196
MAXGEAR P847
MAXGEAR P9278
MAXGEAR R2601P
MAXGEAR S5095PE
MAXGEAR S5583PO
MAXGEAR SH437
MAXGEAR SH437P
MAXGEAR V340021
MAXGEAR VFL368
MAXGEAR X130
MAXGEAR XE539

 

 

 

104,96 Kč / ks bez DPH
127 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-281
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 159 mm
Vnitřní průměr [mm] 23 mm
Vnější průměr [mm] 62 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 23 mm

Kompatibilita:

DAEWOO KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x4 156 KW / 212 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.0 16V 94 KW / 128 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x4 162 KW / 220 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO REXTON (GAB_) 3.2 V6 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 E (124.019) 100 KW / 136 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 220 E (124.022) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 280 E (124.028) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 E-24 (124.031) 162 KW / 220 HP 9.1988 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 320 E (124.032) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 200 CE (124.040) 100 KW / 136 HP 7.1992 - 7.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 220 CE (124.042) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 300 CE-24 (124.051) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 12.1992
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 320 CE (124.052) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 TE (124.079) 100 KW / 136 HP 5.1986 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 220 TE (124.082) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 280 TE (124.088) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 320 TE (124.092) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061) 162 KW / 220 HP 4.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 89 KW / 121 HP 11.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 90 KW / 122 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) 100 KW / 136 HP 1.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 132 KW / 180 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) 110 KW / 150 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) 142 KW / 193 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) 142 KW / 193 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) 206 KW / 280 HP 5.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) 90 KW / 122 HP 6.1996 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) 95 KW / 129 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 120 KW / 163 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 180 (203.035) 95 KW / 129 HP 10.2000 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 Kompressor (203.045) 120 KW / 163 HP 5.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 180 (203.235) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.245) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 180 (203.735) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 200 Kompressor (203.745) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 230 Kompressor (203.747) 145 KW / 197 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 (208.335) 100 KW / 136 HP 6.1997 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) 141 KW / 192 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 (208.435) 100 KW / 136 HP 3.1998 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.444) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.445) 141 KW / 192 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) 142 KW / 193 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.448) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 (124.019) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 220 (124.022) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.029) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.028) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 320 (124.032) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 200 T (124.079) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 220 T (124.082) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 320 T (124.092) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 36 T AMG (124.092) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 200 (124.040) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 220 (124.042) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 320 (124.052) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 36 AMG (124.052) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 200 (124.060) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 220 (124.062) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 320 (124.066) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 36 AMG (124.066) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 (210.035) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.048) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.045) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 230 (210.037) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.053) 142 KW / 193 HP 1.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.055) 162 KW / 220 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 230 T (210.237) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 (463.228, 463.227) 125 KW / 170 HP 6.1993 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 128 KW / 174 HP 6.1990 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 12.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 36 AMG (463.230) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 7.1998
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GE (463.207) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 9.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 320 GE (463.208) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 11.1997
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) 110 KW / 150 HP 2.1998 - 6.2005
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 280 (140.028) 142 KW / 193 HP 2.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE 2.8 (140.028) 145 KW / 197 HP 1.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033) 170 KW / 231 HP 3.1991 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) 142 KW / 193 HP 8.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061) 170 KW / 231 HP 3.1989 - 7.1993
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063) 170 KW / 231 HP 9.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 120 KW / 163 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 141 KW / 192 HP 10.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 142 KW / 193 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 145 KW / 197 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 4x4 (903.672, 903.673) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,... 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (B904) 414 (904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 (638.214, 638.294) 95 KW / 129 HP 2.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 (638.234, 638.294) 105 KW / 143 HP 10.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638234, 638294) 105 KW / 143 HP 8.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194) 95 KW / 129 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194) 105 KW / 143 HP 12.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094) 95 KW / 129 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094) 105 KW / 143 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 6.1989 - 8.1993
PUCH G-MODELL (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 2.1994 - 12.1997
PUCH G-MODELL (W463) G 36 AMG (463.230, 463.231) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 4.1998
SSANGYONG ACTYON I 2.3 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 11.2005 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 10.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.0 94 KW / 128 HP 5.1997 - 10.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 5.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ) 154 KW / 209 HP 12.1996 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 11.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 110 KW / 150 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 120 KW / 163 HP 3.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.0 93 KW / 126 HP 10.1996 - 5.2005
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 10.1996 - 11.2002
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 110 KW / 150 HP 4.2003 - 8.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1996 - 9.2004
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.3 RX230 4x4 110 KW / 150 HP 5.2002 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 8.2004 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 3.2005 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2004 - 5.2012
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4 132 KW / 180 HP 3.2008 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 137 KW / 186 HP 6.2006 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG RODIUS I 3.2 162 KW / 220 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 3.2 4WD 162 KW / 220 HP 7.2007 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006
VW LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006

OE čísla:
MERCEDES-BENZ 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ 104 184 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 08 25
SSANGYONG 1041 800109
SSANGYONG 162 184 30 25
SSANGYONG 16218-03009
VAG 00A 115 466
HUIZHONG 1621803009
MAXGEAR 00A115466
MAXGEAR 0140180002
MAXGEAR 08796427
MAXGEAR 1041800109
MAXGEAR 1041840225
MAXGEAR 1041840325
MAXGEAR 1041840425
MAXGEAR 1041840825
MAXGEAR 1109T6
MAXGEAR 14013
MAXGEAR 1457429122
MAXGEAR 1621803009
MAXGEAR 1621843025
MAXGEAR 260174
MAXGEAR 50013227
MAXGEAR E142HD21
MAXGEAR FOECO009
MAXGEAR HU7271x
MAXGEAR L313
MAXGEAR MD281
MAXGEAR ML493
MAXGEAR OE6403
MAXGEAR OX133DOEKO
MAXGEAR SO803

 

 

62,81 Kč / ks bez DPH
76 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-249
Olejový filtr

Doplňující informace:
Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 169 mm
Vnější průměr [mm] 90 mm
Vnější průměr 1 [mm] 92 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 24 mm
Vnitřní průměr [mm] 11 mm

Kompatibilita:

DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.2 TD 74 KW / 101 HP 9.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 D 4x4 73 KW / 99 HP 1.1999 - 9.1999
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO REXTON (GAB_) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.2002 - Teraz
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 53 KW / 72 HP 8.1983 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 55 KW / 75 HP 8.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 66 KW / 90 HP 4.1985 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 69 KW / 94 HP 8.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 90 KW / 122 HP 2.1988 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 93 KW / 126 HP 2.1988 - 8.1993
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 D (124.120) 53 KW / 72 HP 12.1984 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 D (124.120) 55 KW / 75 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 D (124.125) 66 KW / 90 HP 4.1985 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 D (124.125) 69 KW / 94 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 9.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 80 KW / 109 HP 12.1984 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D 4-matic (124.330) 80 KW / 109 HP 9.1986 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 81 KW / 110 HP 6.1990 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D 4-matic (124.330) 83 KW / 113 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 83 KW / 113 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D (124.133) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 9.1988
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 9.1988
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D (124.133) 108 KW / 147 HP 9.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 108 KW / 147 HP 1.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 53 KW / 72 HP 9.1985 - 8.1991
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 55 KW / 75 HP 9.1988 - 8.1991
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 66 KW / 90 HP 9.1985 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 69 KW / 94 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 80 KW / 109 HP 9.1986 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 TD Turbo (124.188) 93 KW / 126 HP 3.1988 - 7.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 81 KW / 110 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 83 KW / 113 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 105 KW / 143 HP 9.1986 - 1.1989
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 1.1989
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D (124.193) 108 KW / 147 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 108 KW / 147 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 D (124.120) 55 KW / 75 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 D (124.131) 100 KW / 136 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D (124.133) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 TD (124.191) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T Turbo-D (124.193) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 350 Turbo-D (140.134) 110 KW / 150 HP 1.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 250 GD (460,3) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 12.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 250 GD (460,3) 68 KW / 92 HP 12.1988 - 8.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W460) 250 GD (460.317) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 10.1991
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 250 GD (461) 68 KW / 92 HP 2.1990 - 5.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 290 GD/G 290 D (461.337, 461.338) 70 KW / 95 HP 6.1993 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Korba/Podvozok (W461) 290 GD 4-matic (461.323, 461.329) 70 KW / 95 HP 11.1991 - 7.2001
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 250 GD (463.324, 463.325) 69 KW / 94 HP 6.1990 - 10.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GD (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 Diesel (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 9.1993 - 8.1994
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 350 Turbo GD (463.320, 463.321) 100 KW / 136 HP 9.1991 - 8.1996
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GD (463.307) 83 KW / 113 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 Diesel (463.307) 83 KW / 113 HP 9.1993 - 8.1994
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 350 G Turbo-D (463.300) 100 KW / 136 HP 9.1991 - 9.1997
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) 58 KW / 79 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 70 KW / 95 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 208 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 210 D 2.8 70 KW / 95 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 208 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 210 D 2.9 70 KW / 95 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 5.1990 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1990 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 2.3 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 408 D (611.317, 611.318) 58 KW / 79 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 408 D (611.317, 611.318) 60 KW / 82 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 410 D (611.417, 611.418) 70 KW / 95 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 410 D (611.417, 611.418) 72 KW / 98 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 408 D (611.367, 611.368) 58 KW / 79 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 408 D (611.367, 611.368) 60 KW / 82 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 410 D (611.467, 611.468) 70 KW / 95 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 410 D (611.467, 611.468) 72 KW / 98 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T2/LN1 Skrinka 508 D (667.361, 667.362) 58 KW / 79 HP 3.1989 - 12.1994
MERCEDES-BENZ T2/LN1 vyklápacie vozidlo 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 58 KW / 79 HP 3.1989 - 12.1994
PUCH G-MODELL (W460) 250 GD (460.337, 460.338) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 12.1991
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD (461.338, 461.337) 70 KW / 95 HP 10.1991 - 12.1997
PUCH G-MODELL (W463) 300 GD (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 6.1989 - 8.1993
PUCH G-MODELL (W463) 350 GD Turbo (463.320, 463.321) 100 KW / 136 HP 8.1991 - 8.1993
SSANGYONG KORANDO (K5, K9) 2.2 D 50 KW / 68 HP 12.1988 - 12.1996
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 D (KJ) 58 KW / 79 HP 12.1996 - 6.1998
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D (KJ) 72 KW / 98 HP 12.1996 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D 73 KW / 99 HP 6.1997 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 11.1997 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 2.2000
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D 58 KW / 79 HP 3.1993 - 4.1997
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D 59 KW / 80 HP 10.1995 - 4.1999
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 D 73 KW / 99 HP 3.1996 - 11.1998
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:

FORD 5016 966
MERCEDES-BENZ 601 180 00 09
MERCEDES-BENZ 601 180 01 09
MERCEDES-BENZ 601 180 02 10
MERCEDES-BENZ 601 184 00 25
MERCEDES-BENZ 601 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 601 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 601 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 601 180 02 10
MERCEDES-BENZ A 601 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 601 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 601 184 02 10
SSANGYONG 601 180 01 09
SSANGYONG 661 180 30 09
O&K 149 9514
RENAULT TRUCKS 50 01 846 633
GENERAL MOTORS 93156614
STILL 0 146 707
STILL 146 707
MAXGEAR 07020878
MAXGEAR 07020894
MAXGEAR 1109E8
MAXGEAR 1457429274
MAXGEAR 260017
MAXGEAR 300839
MAXGEAR 5016966
MAXGEAR 6011800009
MAXGEAR 6011800109
MAXGEAR 6011840125
MAXGEAR 61157
MAXGEAR 93156614
MAXGEAR A6011800210
MAXGEAR A6011840125
MAXGEAR E170HND16
MAXGEAR FB1526
MAXGEAR L40039
MAXGEAR L566
MAXGEAR LC100
MAXGEAR O157
MAXGEAR OX38D
MAXGEAR P829
MAXGEAR PF10501n
MAXGEAR SO802

 

 

 

106,61 Kč / ks bez DPH
129 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575003
Stěrač Valeo first 450 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 450 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575003

ALFA ROMEO
6 (119_) 04.79 - 12.86    
146 (930_) 12.94 - 01.01
33 (905_) 05.83 - 12.93    
159 (939_) 06.05 - 12.12
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
33 (907_) 01.90 - 09.94    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20
75 (162_) 05.85 - 12.92    
GTV (116_) 01.78 - 02.87
90 (162_) 09.84 - 11.87    
RZ (162_) 01.92 - 12.94
145 (930_) 07.94 - 01.01    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
Q4 SUV (F4B) 07.20 -
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
200 C2 limuzina (437, 438) 10.79 - 09.82
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17
1 (F21) 12.11 -     
5 (F10) 01.09 - 10.16
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
6 (E24) 10.75 - 04.89
3 (E21) 06.75 - 03.84    
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -     
7 (E23) 05.77 - 04.88
5 (E12) 03.72 - 08.81    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 (E28) 05.81 - 12.87    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
CHEVROLET
CRUZE (J300) 05.09 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
NEON (PL) 05.94 - 09.00    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
CITROEN
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
C5 II Break (RE_) 09.04 -
C3 II (SC_) 09.09 -     
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
DACIA
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
LOGAN MCV II 02.13 -
DAEWOO
KORANDO (KJ) 11.98 -     
NEXIA 02.95 - 08.97
KORANDO Cabrio (KJ) 02.99 -     
NEXIA limuzina 02.95 - 06.08
MUSSO (FJ) 07.98 -
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
TERIOS (J2_) 11.05 -
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95
DODGE
JOURNEY 06.08 -
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
PALIO (178_, 171_) 04.96 -
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12
DUNA (146_) 01.87 - 12.91    
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10
DUNA Weekend (146_) 01.87 - 10.01    
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
ELBA (146_) 10.85 - 12.97    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01    
UNO (146_) 01.83 - 12.13
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -
FORD
ESCORT III (GAA) 09.80 - 07.86    
RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09
ESCORT III Turnier (AWA) 09.80 - 12.85    
RANGER (ET) 01.05 - 07.12
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 03.83 - 10.90    
RANGER (TKE) 04.11 -
ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 10.85 - 10.90    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
ESCORT IV Kabriolet (ALF) 01.86 - 07.90    
TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) 05.75 - 07.79
ESCORT III Express (AVA) 01.81 - 02.86    
TAUNUS Turnier (GBNS) 05.75 - 08.79
ESCORT IV Express (AVF) 02.86 - 07.90    
TAUNUS V (GBS, GBNS) 07.79 - 12.82
ORION I (AFD) 07.83 - 03.86    
TAUNUS III Turnier (GBNS) 07.79 - 12.82
ORION II (AFF) 12.85 - 07.90
HONDA
ACCORD III (CA) 11.85 - 12.89    
CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
INTEGRA sikma zadna cast (DA) 10.85 - 08.93
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
LEGEND I (HS, KA) 01.86 - 03.91
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
LEGEND I Kupé (KA_) 10.87 - 03.91
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
CIVIC I Shuttle (AN, AR) 08.83 - 12.87    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
i30 (FD) 10.07 - 11.11
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
IONIQ (AE) 03.16 -
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
PONY (X-2) 10.89 - 01.95
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
PONY / EXCEL limuzina (X-2) 04.89 - 01.95
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
H100 Skrinka 07.93 - 12.04    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98
INNOCENTI
ELBA 08.91 - 12.96
JEEP
CHEROKEE (XJ) 09.83 - 09.01    
COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10
KIA
BESTA Skrinka 01.93 - 12.05    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
BESTA Autobus 07.86 - 12.03    
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
PRIDE Kombi 08.98 - 05.01
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07
LADA
VESTA (GFL_) 11.15 -     
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
Y10 (156_) 03.85 - 12.95
LAND ROVER
DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98    
RANGE ROVER I 10.69 - 04.96
MAZDA
121 I (DA) 03.87 - 11.90    
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08
323 III Hatchback (BF) 08.85 - 08.93    
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08
323 III (BF) 08.85 - 11.91    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98    
B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05
3 (BL) 12.08 - 09.14    
MX-5 III (NC) 03.05 - 12.14
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
MG
MG ZR 06.01 - 04.05    
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05
MG ZS 07.01 - 04.05
MINI
MINI (R56) 11.05 - 11.13    
MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15
MINI (F56) 12.13 -     
MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14
MINI (F55) 07.14 -     
MINI CLUBVAN (R55) 12.12 - 06.14
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13    
L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
NISSAN
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
PATROL III/2 Station Wagon (W260) 08.88 - 04.98
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
BLUEBIRD (910) 01.80 - 12.83    
SKYLINE Kupé (R34) 01.98 - 02.08
BLUEBIRD Traveller (W910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I (B11) 03.82 - 12.90
BLUEBIRD limuzina (910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I Kupé (B11) 03.82 - 08.90
BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 11.83 - 12.90    
SUNNY II Traveller (B12) 01.86 - 06.91
MICRA I (K10) 12.82 - 11.92    
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
PATROL III/1 Station Wagon (W160) 11.79 - 02.89    
VANETTE Autobus (C22) 10.86 - 12.11
PATROL III/2 Hardtop (K260) 10.84 - 04.98    
VANETTE Skrinka (_C22) 10.86 - 12.11
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02
ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 09.75 - 08.81    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01
ASCONA C sikma zadna cast (J82) 09.81 - 08.88    
CORSA B (S93) 03.93 - 12.02
ASCONA C (J82) 09.81 - 10.88    
CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 08.94 - 12.01
ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98    
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01    
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99    
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
KADETT E sikma zadna cast (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
KADETT E (T85) 09.84 - 12.93
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
MANTA B (58_, 59_) 09.75 - 08.88
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
MANTA B CC (53_, 55_) 09.75 - 08.88
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MONZA A (22_) 02.78 - 08.86
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 08.77 - 08.86
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 08.77 - 08.86
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
SENATOR A (29_) 02.78 - 08.87
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
TIGRA (S93) 07.94 - 12.00
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21
205 I (741A/C) 02.83 - 10.87    
309 I (10C, 10A) 10.85 - 12.89
205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95    
309 żikmé zadná kapota (10S, 3S) 10.85 - 10.93
205 II (20A/C) 01.87 - 12.00    
309 II (3C, 3A) 07.89 - 12.93
205 żikmé zadná kapota 02.83 - 07.90    
1007 (KM_) 04.05 -
205 żikmé zadná kapota 08.90 - 05.97
PORSCHE
924 11.75 - 08.89    
944 06.81 - 07.91
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09
EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
THALIA I (LB_) 02.98 -
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09
ROVER
25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06    
200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
400 II (XW) 04.90 - 04.95
200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95    
400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98
200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89    
400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00
200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99    
400 II (RT) 03.95 - 03.00
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -     
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21
FAVORIT (781) 05.89 - 09.94    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
SCALA (NW1) 02.19 -
FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10    
SUPERB III (3V3) 03.15 -
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10    
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
S SANGYONG
KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06    
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07
KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06    
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96    
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
SUZUKI
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05    
VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02
IGNIS II (MH) 08.03 -     
VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B2 (32B) 09.79 - 06.89
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B2 limuzina (32B) 05.82 - 06.89
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B2 Variant (33B) 08.80 - 06.89
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
CC B7 (358) 11.11 - 12.16
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
SANTANA (32B) 08.81 - 12.85
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
SCIROCCO (53) 02.74 - 07.80
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
ID.4 (E21) 05.20 -     
TRANSPORTER III Autobus 05.79 - 07.92
ID.5 (E39) 07.21 -     
TRANSPORTER III Skrinka 05.79 - 12.92
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TRANSPORTER III Korba/Podvozok 05.79 - 12.92
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

179,34 Kč / ks bez DPH
217 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1457429274
Olejový filtr

Doplňující informace:

Vložka filtru,
s těsněním,
Výška: 169 mm,
Vnější průměr: 92 mm,
Vnitřní průměr 1: 24 mm

Kompatibilita:

DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.2 TD 74 KW / 101 HP 9.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 D 4x4 73 KW / 99 HP 1.1999 - 9.1999
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO REXTON (GAB_) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.2002 - Teraz
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 53 KW / 72 HP 8.1983 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 55 KW / 75 HP 8.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 66 KW / 90 HP 4.1985 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 69 KW / 94 HP 8.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 90 KW / 122 HP 2.1988 - 8.1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 93 KW / 126 HP 2.1988 - 8.1993
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 D (124.120) 53 KW / 72 HP 12.1984 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 D (124.120) 55 KW / 75 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 D (124.125) 66 KW / 90 HP 4.1985 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 D (124.125) 69 KW / 94 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 9.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 80 KW / 109 HP 12.1984 - 8.1989
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D 4-matic (124.330) 80 KW / 109 HP 9.1986 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 81 KW / 110 HP 6.1990 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D 4-matic (124.330) 83 KW / 113 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 D (124.130) 83 KW / 113 HP 8.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D (124.133) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 9.1988
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 9.1988
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D (124.133) 108 KW / 147 HP 9.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 108 KW / 147 HP 1.1988 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 53 KW / 72 HP 9.1985 - 8.1991
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 55 KW / 75 HP 9.1988 - 8.1991
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 66 KW / 90 HP 9.1985 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 69 KW / 94 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 80 KW / 109 HP 9.1986 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 TD Turbo (124.188) 93 KW / 126 HP 3.1988 - 7.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 81 KW / 110 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 83 KW / 113 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 105 KW / 143 HP 9.1986 - 1.1989
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 105 KW / 143 HP 9.1986 - 1.1989
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D (124.193) 108 KW / 147 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 108 KW / 147 HP 1.1989 - 6.1993
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 D (124.120) 55 KW / 75 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 D (124.131) 100 KW / 136 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D (124.133) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 TD (124.191) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T Turbo-D (124.193) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 108 KW / 147 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 350 Turbo-D (140.134) 110 KW / 150 HP 1.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 250 GD (460,3) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 12.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 250 GD (460,3) 68 KW / 92 HP 12.1988 - 8.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W460) 250 GD (460.317) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 10.1991
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 250 GD (461) 68 KW / 92 HP 2.1990 - 5.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 290 GD/G 290 D (461.337, 461.338) 70 KW / 95 HP 6.1993 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Korba/Podvozok (W461) 290 GD 4-matic (461.323, 461.329) 70 KW / 95 HP 11.1991 - 7.2001
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 250 GD (463.324, 463.325) 69 KW / 94 HP 6.1990 - 10.1992
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GD (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 Diesel (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 9.1993 - 8.1994
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 350 Turbo GD (463.320, 463.321) 100 KW / 136 HP 9.1991 - 8.1996
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GD (463.307) 83 KW / 113 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 Diesel (463.307) 83 KW / 113 HP 9.1993 - 8.1994
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 350 G Turbo-D (463.300) 100 KW / 136 HP 9.1991 - 9.1997
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 (601.371, 601.372, 601.376, 601.377) 58 KW / 79 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 70 KW / 95 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (B601) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 208 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 210 D 2.8 70 KW / 95 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (601, 611) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 10.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 208 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 208 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 210 D 2.9 70 KW / 95 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (601) 210 D 2.8 72 KW / 98 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 5.1990 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Autobus (602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1990 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 2.3 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 11.1988 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Skrinka (B602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 308 D 2.3 58 KW / 79 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 308 D 2.3 60 KW / 82 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 310 D 2.9 70 KW / 95 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1 Korba/Podvozok (B602) 310 D 2.9 72 KW / 98 HP 6.1989 - 2.1996
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 408 D (611.317, 611.318) 58 KW / 79 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 408 D (611.317, 611.318) 60 KW / 82 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 410 D (611.417, 611.418) 70 KW / 95 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Korba/Podvozok 410 D (611.417, 611.418) 72 KW / 98 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 408 D (611.367, 611.368) 58 KW / 79 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 408 D (611.367, 611.368) 60 KW / 82 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 410 D (611.467, 611.468) 70 KW / 95 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T1/TN Skrinka 410 D (611.467, 611.468) 72 KW / 98 HP 11.1988 - 6.1995
MERCEDES-BENZ T2/LN1 Skrinka 508 D (667.361, 667.362) 58 KW / 79 HP 3.1989 - 12.1994
MERCEDES-BENZ T2/LN1 vyklápacie vozidlo 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 58 KW / 79 HP 3.1989 - 12.1994
PUCH G-MODELL (W460) 250 GD (460.337, 460.338) 62 KW / 84 HP 10.1987 - 12.1991
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD (461.338, 461.337) 70 KW / 95 HP 10.1991 - 12.1997
PUCH G-MODELL (W463) 300 GD (463.327, 463.328) 83 KW / 113 HP 6.1989 - 8.1993
PUCH G-MODELL (W463) 350 GD Turbo (463.320, 463.321) 100 KW / 136 HP 8.1991 - 8.1993
SSANGYONG KORANDO (K5, K9) 2.2 D 50 KW / 68 HP 12.1988 - 12.1996
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 D (KJ) 58 KW / 79 HP 12.1996 - 6.1998
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D (KJ) 72 KW / 98 HP 12.1996 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 D 73 KW / 99 HP 6.1997 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 D 72 KW / 98 HP 11.1997 - 10.2000
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 2.2000
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D 58 KW / 79 HP 3.1993 - 4.1997
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 D 59 KW / 80 HP 10.1995 - 4.1999
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 D 73 KW / 99 HP 3.1996 - 11.1998
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:

CHEVROLET
93156614
DAEWOO
6611803009
FORD
5016966
GMC
93156614
MERCEDES-BENZ
A 601 180 00 09
A 601 180 01 09
A 601 180 02 10
A 601 184 00 25
A 601 184 01 25
601 180 00 09
601 180 01 09
601 180 02 10
601 184 00 25
601 184 01 25
OPEL
93156614
RENAULT
50 01 846 633
RENAULT TRUCKS
5001846633
SSANGYONG
661 180 30 09
SUZUKI
801837

177,69 Kč / ks bez DPH
215 Kč / ks s DPH
Motorizace

Více kategorií