+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
BMW Rad 7 E32 (09/1986-10/1994)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „BMW Rad 7 E32 (09/1986-10/1994)“

Kód produktu: OF-347
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 161 mm
Vnitřní průměr [mm] 25 mm
Vnější průměr [mm] 80 mm
Vnější průměr 1 [mm] 80 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

123,14 Kč / ks bez DPH
149 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 5H1-2-1388
Těsnění gumička pumpičky čerpadla ostřikovače
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

PŘED KOUPOU PROSÍME POROVNAT ROZMĚRY GUMIČKY NÍŽE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňující informace:
MATERIÁL - GUMA
VNĚJŠÍ PRŮMĚR: ~11,7 / 17,7 mm
VNITŘNÍ PRŮMĚR: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

18,18 Kč / ks bez DPH
22 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 9E-2-1350
Stoper spinka autokoberce BMW
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OE čísla: 51479416390, 82119410191, 82119410192

Cena za 1 ks

Kompatibilita:

BMW

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 SERIES (E90)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (E61)

6 (E63)

7 (E32)

7 (E38)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

17,36 Kč / ks bez DPH
21 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9D-2-1186
Šroub kola
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OEM čísla:36136781150,36131122158,36131123585,36130141574,36131095390,36130141576,36131126191,36131116717,36131126014,36131117190,36131118949
Doplňující informace:
Montážní strana: přední / zadní
Délka [mm]: 50
Váha [g]: 59
Vnější závit [mm]: M12 x 1,5
Rozměr klíče: 17
Vnější průměr [mm]: 23
Tvar hlavy matice / šrouba: vnější šestihran
Kvalita / Třída: 10.9
Délka závitu [mm]: 26
Výskyt ve vozidlech*:
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
3 (E21)
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
3 kabriolet (E93)
5 (E12)
5 (E28)
5 (E34)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
6 (E24)
6 (E63)
6 kabriolet (E64)
7 (E23)
7 (E32)
7 (E38)
8 (E31)
X1 (E84)
Z1 Roadster
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
MINI
MINI (R50, R53)
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI kabriolet (R52)
MINI kabriolet (R57)

 

 

20,66 Kč / ks bez DPH
25 Kč / ks s DPH

Více kategorií