+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
BMW Rad 5 E34 (12/1987-12/1995)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „BMW Rad 5 E34 (12/1987-12/1995)“

Kód produktu: 11157501567/MG
Ventil odvětrání klikové skříně
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla: BMW 11 15 1 247 133 BMW 11 15 7 501 567 MAXGEAR 11151247133 MAXGEAR 11157501567 MAXGEAR 170084 MAXGEAR 26101 MAXGEAR 3140360005 MAXGEAR 501896
Doplňující informace:
Materiál: Plast

223,97 Kč / ks bez DPH
271 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-347
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 161 mm
Vnitřní průměr [mm] 25 mm
Vnější průměr [mm] 80 mm
Vnější průměr 1 [mm] 80 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

123,14 Kč / ks bez DPH
149 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-345
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 160 mm
Vnitřní průměr [mm] 36 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
BMW 5 (E39) 525 td 85 KW / 116 HP 1.1997 - 6.2003
BMW 5 (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 3.1997 - 5.2004
BMW 7 (E38) 725 tds 105 KW / 143 HP 4.1996 - 11.2001
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 246 131
BMW 11 42 8 515 084
OPEL 5650307
OPEL 5650308
OPEL 650318
ROVER STC 3350
GENERAL MOTORS 90542604
GENERAL MOTORS 93180093
MAXGEAR 11422246131
MAXGEAR 11422461131
MAXGEAR 260177
MAXGEAR 5650308
MAXGEAR 90542604
MAXGEAR AC6219E
MAXGEAR E12HD53
MAXGEAR HU8481X
MAXGEAR OX126
MAXGEAR OX126D

 

 

 

120,66 Kč / ks bez DPH
146 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-279
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 158 mm
Vnitřní průměr [mm] 28 mm
Vnější průměr [mm] 88 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 243 359
BMW 11 42 2 244 332
OPEL 5650303
OPEL 650302
OPEL 650303
ROVER STC 2180
GENERAL MOTORS 5650346
GENERAL MOTORS 90511738
GENERAL MOTORS 93180820
MAXGEAR 11422243359
MAXGEAR 11422244332
MAXGEAR 11429068301
MAXGEAR 260173
MAXGEAR 650302
MAXGEAR 650303
MAXGEAR 90511738
MAXGEAR D24E15828
MAXGEAR E158HD24
MAXGEAR H9381X
MAXGEAR L244
MAXGEAR OX96
MAXGEAR OX96D
MAXGEAR STC2180

 

 

 

111,57 Kč / ks bez DPH
135 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-265
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 89 mm
Vnitřní průměr [mm] 28 mm
Vnější průměr [mm] 81 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

BERTONE FREECLIMBER 2 1.6 74 KW / 100 HP 3.1992 - 12.1999
BMW 3 (E30) 316 i 73 KW / 100 HP 9.1987 - 6.1991
BMW 3 (E30) 316 i 75 KW / 102 HP 7.1988 - 6.1991
BMW 3 (E30) 318 i 75 KW / 102 HP 12.1984 - 8.1988
BMW 3 (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 6.1987 - 12.1991
BMW 3 (E30) 318 i 85 KW / 115 HP 9.1987 - 6.1991
BMW 3 (E30) 318 is 100 KW / 136 HP 9.1989 - 8.1991
BMW 3 Touring (E30) 316 i 73 KW / 100 HP 9.1991 - 6.1994
BMW 3 Touring (E30) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1991 - 6.1994
BMW 3 Touring (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 4.1989 - 6.1994
BMW 3 Touring (E30) 318 i 85 KW / 115 HP 9.1987 - 6.1991
BMW 3 Kabriolet (E30) 316 i Baur TC 73 KW / 99 HP 9.1987 - 12.1989
BMW 3 Kabriolet (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 9.1990 - 10.1993
BMW 3 (E36) 316 i 73 KW / 100 HP 3.1991 - 8.1993
BMW 3 (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1993 - 5.1998
BMW 3 (E36) 318 i 83 KW / 113 HP 9.1990 - 8.1993
BMW 3 (E36) 318 i 85 KW / 115 HP 9.1993 - 11.1998
BMW 3 (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 9.1993 - 12.1995
BMW 3 Compact (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 1.1994 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 103 KW / 140 HP 9.1994 - 12.1995
BMW 3 Kupé (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1993 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 1.1992 - 12.1995
BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i 85 KW / 115 HP 3.1994 - 11.1999
BMW 5 (E34) 518 i 83 KW / 113 HP 9.1989 - 4.1994
BMW 5 (E34) 518 i 85 KW / 115 HP 5.1994 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 518 i 83 KW / 113 HP 4.1993 - 4.1994

OE čísla:

BMW 11 42 1 709 514
BMW 11 42 1 709 865
BMW 11 42 1 727 300
FORD 5022 737
MAXGEAR 11421709514
MAXGEAR 11421709865
MAXGEAR 11421727300
MAXGEAR 260001
MAXGEAR D24E8828
MAXGEAR E8828
MAXGEAR E88HD24
MAXGEAR H921X
MAXGEAR L857
MAXGEAR ML488
MAXGEAR OX91
MAXGEAR OX91D
MAXGEAR P7087
MAXGEAR X120

 

 

 

95,87 Kč / ks bez DPH
116 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 23D3-2-1597
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Počet tlačítek: 2
Slot pro transpondér: Ano
Včetně baterie: Ne
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Typ hrotu: HU92R
Možnost výměny hrotu ze starého klíče: Ne, hrot by měl být vyroben v klíčové službě
Způsob montáže: Kryt složený se západkou
Zahrnutá elektronika: Ne
Prostor pro logo: Ne
Kompatibilita:
ALPINA
B12 (E38)
BMW
3 (E36)
3 Compact (E36)
3 Touring (E36)
3 coupe (E36)
3 kabriolet (E36)
5 (E34)
5 Touring (E34)
7 (E38)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

61,98 Kč / ks bez DPH
75 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 5H1-2-1388
Těsnění gumička pumpičky čerpadla ostřikovače
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

PŘED KOUPOU PROSÍME POROVNAT ROZMĚRY GUMIČKY NÍŽE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňující informace:
MATERIÁL - GUMA
VNĚJŠÍ PRŮMĚR: ~11,7 / 17,7 mm
VNITŘNÍ PRŮMĚR: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

18,18 Kč / ks bez DPH
22 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 9E-2-1350
Stoper spinka autokoberce BMW
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OE čísla: 51479416390, 82119410191, 82119410192

Cena za 1 ks

Kompatibilita:

BMW

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 SERIES (E90)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (E61)

6 (E63)

7 (E32)

7 (E38)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

17,36 Kč / ks bez DPH
21 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3C-1-132
Manžeta ruční brzdy BMW E36 E46 Tmavě Šedá
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta ruční brzdy do BMW E36 E46 Tmavě Šedá vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Tmavě Šedá
Prošívání Šedé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Kompatibilita

BMW E36 E46 Tmavě Šedá

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3F-1-332
Manžeta ruční brzdy BMW E34
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta ruční brzdy do BMW E34 vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:
nejvyšší kvalita výrobku,
přesná kompatibilita v daném autě,
snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
produkt vyráběný v EU.
UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Kompatibilita

BMW E34

145 Kč / ks bez DPH
175,45 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2A-1-369
Manžeta řadící páky BMW E34
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do BMW E34 vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

BMW E34

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2G-2-305
Spona klip spinka tapacíru
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OE čísla: 51411973500, 51418224768, 51430141024, 1973500, 8224768, 0141024

Popis:

MONTÁŽ NA:

     DVEŘE ZADNÍ A PŘEDNÍ
     UPEVNĚNÍ BOKŮ A TAPACÍRU
     VNITŘNÍ SLOUPKY
     TAPACÍR DVEŘÍ KUFRU

Kompatibilita:

BMW

     3 (E36)

     3 (E46)

     3 (E90)

     3 Compact (E36)

     3 Compact (E46)

     3 SERIES (E90)

     3 Touring (E36)

     3 Touring (E46)

     3 Touring (E91)

     3 coupe (E36)

     3 coupe (E46)

     3 coupe (E92)

     3 kabriolet (E36)

     3 kabriolet (E46)

     3 kabriolet (E93)

     5 (E34)

     5 (E39)

     5 Touring (E34)

     5 Touring (E39)

     7 (E38)

     7 (E65, E66, E67)

     7 (F01, F02, F03, F04)

     X1 (E84

     X3 (E83)

     X3 (F25)

     X5 (E53)

     X6 (E71, E72)

     Z3 Roadster (E36)

     Z3 coupe (E36)

     Z4 Roadster (E85)

     Z4 Roadster (E89)

     Z4 coupe (E86)

PEUGEOT

     504 Break (D_, F_)

9,92 Kč / ks bez DPH
12 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2I-2-425
Víko nádržky chladicí kapaliny 1.4 Bar
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Víko nádržky chladicí kapaliny 1.4 Bar

OEM čísla:

     BMW 17111719167
     BMW 17111742232
     BMW 17112242256
     BMW 17114379048
     LAND ROVER ESR 1480


Popis:

     Materiál: plast
     Vnější průměr [mm]: 65
     Výška[mm]: 45

Otevírací tlak [bar]: 1,4

Kompatibilita:

LAND ROVER

  • DISCOVERY II (L318) [1998.10 - 2004.08] 2.5, 4.0 V8
  • FREELANDER (L314) [1998.02 - 2006.10] 2.0 TD4
  • RANGE ROVER I [1969.10 - 1996.04] 3.9 VOGUE
  • RANGE ROVER II (P38A) [1994.07 - 2002.03] 2.5, 3.9, 4.0 4.6
  • RANGE ROVER III (L322) [2002.03 - 2012.12] 3.0, 4.4

MG ZT [2001.06 - 2005.10]

  • 1.8 16V, [2003-01-2005-07], 18 K4F
  • 1.8 T 16V, [2003-01-2005-07], 18 K4G
  • 160, [2001-06-2005-07], 25 K4F
  • 180, [2004-02-2005-10], 25 K4F
  • 190, [2001-06-2005-07], 25 K4F
  • 2.0 CDTi, [2002-06-2003-09], 204D2
  • 2.0 CDTi, [2002-11-2005-07], 204D2
  • 260, [2003-10-2005-07], 99W

ROVER 75 (RJ) [1999.02 - 2005.05]

  • 1.8, [1999-02-2005-05], K 1.8
  • 1.8 Turbo, [2003-05-2005-05], 18 K4G
  • 2.0 CDT, [1999-02-2005-05], M 47 R
  • 2.0 CDTi, [2003-02-2005-05], 204D2
  • 2.0 V6, [1999-02-2005-05], 20 K4F
  • 2.5 V6, [2001-10-2005-05], 25 K4F
  • 2.5 V6, [1999-02-2001-10], KV 6
  • 4.6 V8, [2004-10-2005-05], 46F2F, V99WFH
  • 75 Tourer (RJ) [2001.08 - 2006.06]
93,39 Kč / ks bez DPH
113 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-950
Šroub ventilu odvětrávání chladiče
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Název produktu: Šroub ventilu odvětrávání chladiče

OEM čísla: 17111712788, FE23750, 23750 febi, HP502 597, 20 92 3750, 314 238 0000, V20-7154,11537793373, 17110141325, 17111712788, 7793373, 1712788, 0141325, 11 53 7 793 373, 7793373, 1712788, 0141325

Doplňující informace: Materiál: plast

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

BMW

1 (E81)

1 (E87)

1 kabriolet (E88)

3 (E30)

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 Touring (E30)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 kabriolet (E30)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

7 (E38)

8 (E31)

X3 (E83)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

Z4 Roadster (E85)

Z4 coupe (E86)

 

12,40 Kč / ks bez DPH
15 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2G-1-471
Manžeta ruční brzdy BMW E36 E46
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta ruční brzdy do BMW E36 E46 vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  • nejvyšší kvalita výrobku,
  • přesná kompatibilita v daném autě,
  • snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  • pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  • vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  • manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  • produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Kompatibilita
BMW E36 E46 Tmavě Šedá

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9D-2-1186
Šroub kola
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OEM čísla:36136781150,36131122158,36131123585,36130141574,36131095390,36130141576,36131126191,36131116717,36131126014,36131117190,36131118949
Doplňující informace:
Montážní strana: přední / zadní
Délka [mm]: 50
Váha [g]: 59
Vnější závit [mm]: M12 x 1,5
Rozměr klíče: 17
Vnější průměr [mm]: 23
Tvar hlavy matice / šrouba: vnější šestihran
Kvalita / Třída: 10.9
Délka závitu [mm]: 26
Výskyt ve vozidlech*:
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
3 (E21)
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
3 kabriolet (E93)
5 (E12)
5 (E28)
5 (E34)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
6 (E24)
6 (E63)
6 kabriolet (E64)
7 (E23)
7 (E32)
7 (E38)
8 (E31)
X1 (E84)
Z1 Roadster
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
MINI
MINI (R50, R53)
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI kabriolet (R52)
MINI kabriolet (R57)

 

 

20,66 Kč / ks bez DPH
25 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9D-1-588
Manžeta ruční brzdy BMW E36 E46 s bílým prošíváním
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta ruční brzdy do BMW E36 E46  s bílým prošíváním vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  • nejvyšší kvalita výrobku,
  • přesná kompatibilita v daném autě,
  • snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  • pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  • vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  • manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  • produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 3
Rámeček Ne
Kompatibilita
BMW E36 E46 Tmavě Šedá

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FE23750
Šroub ventilu odvětrávání chladiče s těsněním
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Název produktu: Šroub ventilu odvětrávání chladiče

OEM čísla: 17111712788, FE23750, 23750 febi, HP502 597, 20 92 3750, 314 238 0000, V20-7154,11537793373, 17110141325, 17111712788, 7793373, 1712788, 0141325, 11 53 7 793 373, 7793373, 1712788, 0141325

Doplňující informace:

Materiál: plast

S těsněním

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

BMW

1 (E81)

1 (E87)

1 kabriolet (E88)

3 (E30)

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 Touring (E30)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 kabriolet (E30)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

7 (E38)

8 (E31)

X3 (E83)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

Z4 Roadster (E85)

Z4 coupe (E86)

 

46,28 Kč / ks bez DPH
56 Kč / ks s DPH

Více kategorií