+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
BMW X5 E53 (05/2000-02/2007)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „BMW X5 E53 (05/2000-02/2007)“

Kód produktu: 14E-13-75
Čerpadlo pumpička ostřikovače skel 1J5955651
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 1J5955651, 1J5 955 651, BMW 67 12 7 302 588 BMW 67 12 8 362 154 BMW 67 12 8 377 612 CHRYSLER 68017447AA CHRYSLER 68161525AA DODGE 68161525AA MERCEDES-BENZ A000 860 58 26 MERCEDES-BENZ A210 869 08 21 MERCEDES-BENZ A210 869 09 21 MERCEDES-BENZ A221 869 01 21 MERCEDES-BENZ 000 860 58 26 MERCEDES-BENZ 210 869 08 21 MERCEDES-BENZ 210 869 09 21 MERCEDES-BENZ 221 869 01 21 VW 2E0 955 651 VW 2E0 955 951 SMART A0001753V001 SMART A0001753V001000 SMART A0001753V001000000 SMART A1753V001000 SMART A1753V001000000 SMART 0001753V001 SMART 0001753V001000 SMART 0001753V001000000 SMART 1753V001000 SMART 1753V001000000 LAND ROVER DMC000010

Doplňující informace:

Stav zboží: Používaný demontovaný díl

Informace o demontovaném vozidle:

Model: Audi A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 165 kW 2967 ccm 6 válců kód motoru BMK

Výrobní datum: 18.07.2005
Modelový rok: 2006
Prodejní typ: 4F20HL
Kód motoru: BMK
Kód převodovky: HKG
Označení pohonu os: 6A
Vybavení: NK
Barva střechy: 5B
Vnější barva / Číslo laku: 5B / Y7W

Jiné informace:

Možnost vrácení: Ano (do 14 dnů od doručení)
Každý díl označujeme.
Součástka může být kompatibilní is jinými značkami a modely aut (viz. políčko motorizace)
V případě potřeby kompatibilitu zkontrolujeme podle VIN.

75,21 Kč / ks bez DPH
91 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 14E-13-74
Pumpička ostřikovače světel 3B7955681
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 3B7955681, 3B7 955 681, AUDI 1H0 955 681 AUDI 1J0 955 681 AUDI 191 955 681 AUDI 2D0 955 681 AUDI 251 955 681 AUDI 3B0 955 681 AUDI 3B0 955 681 A AUDI 3B7 955 681 AUDI 357 955 681 AUDI 431 955 679 A AUDI 535 955 681 BMW 67 12 0 154 875 BMW 67 12 6 973 097 BMW 67 12 8 362 157 BMW 67 12 8 377 430 BMW 67 12 8 377 613 FORD 1 108 659 FORD 1 112 804 FORD 1 209 387 OPEL 14 52 013 PORSCHE 191 955 681 SEAT 1J0 955 681 SEAT 3B7 955 681 SKODA 3B7 955 681 VAUXHALL 013264299 VAUXHALL 13264299 VW 1H0 955 681 VW 1J0 955 681 VW 191 955 681 VW 2D0 955 681 VW 251 955 681 VW 3B0 955 681 VW 3B0 955 681 A VW 3B7 955 681 VW 357 955 681 VW 431 955 679 A VW 535 955 681 CHEVROLET 13264299 FORD USA YM2113K082BA FORD USA 2M2113K082AA MINI 67 12 8 377 428 MAXGEAR 3130670001 MAXGEAR 450028

Doplňující informace:

Stav zboží: Používaný demontovaný díl

Informace o demontovaném vozidle:

Model: Audi A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 165 kW 2967 ccm 6 válců kód motoru BMK

Výrobní datum: 18.07.2005
Modelový rok: 2006
Prodejní typ: 4F20HL
Kód motoru: BMK
Kód převodovky: HKG
Označení pohonu os: 6A
Vybavení: NK
Barva střechy: 5B
Vnější barva / Číslo laku: 5B / Y7W

Jiné informace:

Možnost vrácení: Ano (do 14 dnů od doručení)
Každý díl označujeme.
Součástka může být kompatibilní is jinými značkami a modely aut (viz. políčko motorizace)
V případě potřeby kompatibilitu zkontrolujeme podle VIN.

104,96 Kč / ks bez DPH
127 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 18E-12-68
Pumpička ostřikovače světel 3B7955681
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 3B7955681, 3B7 955 681, AUDI 1H0 955 681 AUDI 1J0 955 681 AUDI 191 955 681 AUDI 2D0 955 681 AUDI 251 955 681 AUDI 3B0 955 681 AUDI 3B0 955 681 A AUDI 3B7 955 681 AUDI 357 955 681 AUDI 431 955 679 A AUDI 535 955 681 BMW 67 12 0 154 875 BMW 67 12 6 973 097 BMW 67 12 8 362 157 BMW 67 12 8 377 430 BMW 67 12 8 377 613 FORD 1 108 659 FORD 1 112 804 FORD 1 209 387 OPEL 14 52 013 PORSCHE 191 955 681 SEAT 1J0 955 681 SEAT 3B7 955 681 SKODA 3B7 955 681 VAUXHALL 013264299 VAUXHALL 13264299 VW 1H0 955 681 VW 1J0 955 681 VW 191 955 681 VW 2D0 955 681 VW 251 955 681 VW 3B0 955 681 VW 3B0 955 681 A VW 3B7 955 681 VW 357 955 681 VW 431 955 679 A VW 535 955 681 CHEVROLET 13264299 FORD USA YM2113K082BA FORD USA 2M2113K082AA

Doplňující informace: 2 piny, s těsněními

Stav zboží: Používaný demontovaný díl

Informace o demontovaném vozidle:

Počet ujetých km: 170 000 km
Stav vozidla: Plně pojízdné
Model: VW PASSAT B6 ( 3C2 ) 2.0 FSI 4motion 110W 150k 1984 ccm BVX 4 válce benzin
Výrobní datum: 03.01.2006
Modelový rok: 2006
Prodejní typ: 3C53GM
Kód motoru: BVX
Kód převodovky: HJM
Označení pohonu os: 6S
Vybavení: VD
Barva střechy: 2T
Vnější barva / Číslo laku: 2T / C9X

Jiné informace:

Možnost vrácení: Ano (do 14 dnů od doručení)
Každý díl označujeme.
Součástka může být kompatibilní i s jinými značkami a modely aut (viz. políčko motorizace)
V případě potřeby kompatibilitu zkontrolujeme podle VIN.

86,78 Kč / ks bez DPH
105 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 28-0473
Rám mechanismus kliky levý přední
Není k dispozici

Doplňující informace:
Délka [mm]: 203 mm
Strana montáže: předně lave
Dodržet servisní předpisy
OE čísla: BMW 51 21 8 243 615 MAXGEAR 51218243615

728,10 Kč / ks bez DPH
881 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-439
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 79 mm
Vnitřní průměr [mm] 28 mm
Vnější průměr [mm] 68 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

ALPINA D10 (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
ALPINA D10 Touring (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
BMW 3 (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 2.2003
BMW 3 Touring (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 3.2003
BMW 5 (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 7 (E38) 730 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 4.2000
BMW 7 (E38) 730 d 142 KW / 193 HP 4.2000 - 11.2001
BMW X5 (E53) 3.0 d 135 KW / 184 HP 4.2001 - 9.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 130 KW / 177 HP 3.2002 - 8.2012
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003

OE čísla:

BMW 11 42 2 247 392
BMW 11 42 8 513 375
BMW 11 42 8 513 376
OPEL 5650332
OPEL 5650334
OPEL 5650353
GENERAL MOTORS 93172272
GENERAL MOTORS 93183318
LAND ROVER LPZ 000020
MAXGEAR 11422247392
MAXGEAR 260182
MAXGEAR 3001142200
MAXGEAR 5650334
MAXGEAR 93172272
MAXGEAR CH9348
MAXGEAR E15HD59
MAXGEAR FA5590
MAXGEAR HU818X
MAXGEAR LPZ000020
MAXGEAR OX156D

 

102,48 Kč / ks bez DPH
124 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-347
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 161 mm
Vnitřní průměr [mm] 25 mm
Vnější průměr [mm] 80 mm
Vnější průměr 1 [mm] 80 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

124,79 Kč / ks bez DPH
151 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-081
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla:

BMW 11 42 1 427 908
BMW 11 42 1 740 534
BMW 11 42 7 509 430
BMW 11 42 7 512 300
BMW 11 42 7 512 301
BMW 75 09 4 30
MAXGEAR 11421427908
MAXGEAR 11421740534
MAXGEAR 11427509430
MAXGEAR 11427512300
MAXGEAR 200521
MAXGEAR 260170
MAXGEAR 64860
MAXGEAR FA5438ECO
MAXGEAR ML1719

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 104 mm
Vnitřní průměr [mm] 42 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 42 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 Touring (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 10.2000 - 7.2002
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 12.2005
ALPINA B10 (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA ROADSTER S (E85) 3.3 221 KW / 300 HP 7.2003 - 12.2005
BMW 3 (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1998
BMW 3 (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1998
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 120 KW / 163 HP 1.1999 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 125 KW / 170 HP 9.1997 - 8.2000
BMW 3 Kupé (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1991 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 4.1999
BMW 3 Kupé (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1993 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 11.1999
BMW 3 Touring (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 12.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1995 - 4.1999
BMW 3 (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 323 i 120 KW / 163 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 323 i 125 KW / 170 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1998 - 6.2000
BMW 3 (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 141 KW / 192 HP 4.2001 - 12.2004
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 110 KW / 150 HP 2.1999 - 8.2001
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci 142 KW / 193 HP 12.1998 - 5.2000
BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 7.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2006 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 8.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 8.2006
BMW 3 Touring (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 10.1999 - 9.2000
BMW 3 Touring (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 6.1999 - 5.2000
BMW 3 Touring (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 5 (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 523 i 120 KW / 163 HP 9.1998 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 3.1997 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 (E60) 520 i 125 KW / 170 HP 7.2003 - 3.2010
BMW 5 (E60) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2003 - 2.2005
BMW 5 (E60) 530 i 170 KW / 231 HP 12.2001 - 2.2005
BMW 5 Touring (E61) 525 i 141 KW / 192 HP 6.2004 - 12.2010
BMW 7 (E38) 728 i, iL 142 KW / 193 HP 8.1995 - 11.2001
BMW 7 (E38) 740 d 180 KW / 245 HP 5.1999 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 170 KW / 231 HP 3.2003 - 7.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 190 KW / 258 HP 10.2002 - 2.2005
BMW X3 (E83) 2.5 i 141 KW / 192 HP 3.2004 - 7.2006
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 KW / 231 HP 9.2003 - 7.2006
BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW / 231 HP 4.2000 - 10.2006
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i 110 KW / 150 HP 4.1999 - 1.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2000 - 6.2002
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 5.2000
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 1.2003
BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 1.1998 - 5.2000
BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 6.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2003 - 10.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 141 KW / 192 HP 12.2002 - 12.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 KW / 231 HP 12.2002 - 12.2005
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 KW / 193 HP 1.1996 - 8.2002

 

73,55 Kč / ks bez DPH
89 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO0664
Gumové rohože komplet do BMW X5 E53 (2000- 2006)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro : BMW X5 (E53) 01.00 - 12.06

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

796,69 Kč / ks bez DPH
964 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575008
Stěrač Valeo First 600 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 600 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

214,88 Kč / ks bez DPH
260 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stěrač valeo first 550 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 550 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

200 Kč / ks bez DPH
242 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1388