+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
DACIA Dokker Express (11/2012+)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „DACIA Dokker Express (11/2012+)“

Kód produktu: OF-1465
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Vnitřní průměr 2 [mm] 54 mm
Vnější průměr 2 [mm] 62 mm
Výška [mm] 75 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 66 mm

Kompatibilita:

DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 8.2018 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG (FENB) 80 KW / 109 HP 8.2018 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 4x4 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 LPG 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 (HMM1) 84 KW / 115 HP 10.2017 - Teraz
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) 84 KW / 115 HP 10.2017 - Teraz
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 LPG (HMM1) 80 KW / 109 HP 10.2017 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 SCe 115 84 KW / 115 HP 6.2015 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 SCe 115 4x4 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA LODGY (JS_) 1.6 SCe 100 75 KW / 102 HP 6.2015 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 8.2018 - Teraz
LADA VESTA (GFL_) 1.6 (GFL44) 83 KW / 113 HP 11.2019 - Teraz
LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 1.6 (GFK44) 83 KW / 113 HP 11.2019 - Teraz
LADA XRAY (GAB_) 1.6 Cross (GAB44) 83 KW / 113 HP 10.2019 - Teraz
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.6 RS (BHJ4, BHJ6, BHMM) 147 KW / 200 HP 3.2013 - Teraz
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.6 RS Trophy (BHJ4, BHJ6) 162 KW / 220 HP 3.2015 - Teraz
RENAULT ESPACE V (JR_) 1.6 TCe 200 147 KW / 200 HP 2.2015 - Teraz
RENAULT ESPACE V (JR_) 1.8 TCe 225 165 KW / 225 HP 10.2016 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 103 KW / 140 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.6 TCe 165 120 KW / 163 HP 11.2016 - Teraz
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2012
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H, BT1G, BT1K) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H, KT1G, KT1K) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LATITUDE (L70_) 1.6 RS (L705) 132 KW / 180 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V eco2 Flexfuel (L70B) 103 KW / 140 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V (L70B) 103 KW / 140 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2016 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) 103 KW / 140 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 103 KW / 140 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) 103 KW / 140 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 103 KW / 140 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.6 16V 84 KW / 115 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.6 TCe 165 121 KW / 165 HP 7.2017 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.6 TCe 205 (B9MV) 151 KW / 205 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.8 RS TCe 280 (B9M6) 205 KW / 279 HP 10.2017 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.8 RS 300 (B9M8) 221 KW / 300 HP 9.2018 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grand Coupe 1.6 SCe 84 KW / 115 HP 10.2016 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.6 16V 84 KW / 115 HP 4.2016 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.6 TCe 165 121 KW / 165 HP 7.2017 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.6 TCe 205 151 KW / 205 HP 4.2016 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V 101 KW / 137 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P) 103 KW / 140 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G) 103 KW / 140 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 TCe 150 110 KW / 150 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 TCe 200 147 KW / 200 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.8 TCe 225 (LPM1) 165 KW / 224 HP 9.2018 - Teraz
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 TCe 150 110 KW / 150 HP 3.2016 - Teraz
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 TCe 200 147 KW / 200 HP 3.2016 - Teraz

OE čísla:

LADA 152085758R
RENAULT 15 20 096 45R
RENAULT 15 20 857 58R
MAXGEAR W6025

 

102,48 Kč / ks bez DPH
124 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1039
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OE čísla:

DEUTZ-FAHR 1285 0312
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
AMERICANMOTORS(FORD) 893 3004.195
SULLAIR 1381
LINDE 7 700 873 583
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
WEIDEMANN 100 023 1412
WEIDEMANN 503 085 0312
AMMANN 59-2175107
GEHL 590102175107
MICROCAR 0640 066
MAXGEAR 04243445
MAXGEAR 09111019
MAXGEAR 1109A5
MAXGEAR 1109N6
MAXGEAR 1109R8
MAXGEAR 112397L
MAXGEAR 1520800QAB
MAXGEAR 1520800QAC
MAXGEAR 1520800QAF
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AW300
MAXGEAR 15208BN700
MAXGEAR 1651084A10
MAXGEAR 1651084CT0
MAXGEAR 25013032
MAXGEAR 260102
MAXGEAR 27155
MAXGEAR 30887496
MAXGEAR 3102872
MAXGEAR 3304159
MAXGEAR 34676320
MAXGEAR 3473645
MAXGEAR 3838011
MAXGEAR 4186267
MAXGEAR 4402718
MAXGEAR 4403019
MAXGEAR 4415442
MAXGEAR 5013389
MAXGEAR 5016715
MAXGEAR 5016785
MAXGEAR 5016956
MAXGEAR 5017317
MAXGEAR 5017319
MAXGEAR 6001543357
MAXGEAR 7700107905
MAXGEAR 7700272523
MAXGEAR 7700272903
MAXGEAR 7700272982
MAXGEAR 7700274177
MAXGEAR 7700727478
MAXGEAR 7700727479
MAXGEAR 7700727480
MAXGEAR 7700727482
MAXGEAR 7700728148
MAXGEAR 7700728310
MAXGEAR 7700730077
MAXGEAR 7700734945
MAXGEAR 7700735917
MAXGEAR 7700737991
MAXGEAR 7700744879
MAXGEAR 7700749326
MAXGEAR 7700855853
MAXGEAR 7700856114
MAXGEAR 7700867454
MAXGEAR 7700871919
MAXGEAR 7701043377
MAXGEAR 7701349725
MAXGEAR 7701349952
MAXGEAR 7708715147
MAXGEAR 8200033408
MAXGEAR 8200274858
MAXGEAR 8942435020
MAXGEAR 8983601900
MAXGEAR 9111019
MAXGEAR 93156562
MAXGEAR 93181255
MAXGEAR DO1836
MAXGEAR M38165
MAXGEAR M852065
MAXGEAR MLS000462A
MAXGEAR MLS000602
MAXGEAR MO441
MAXGEAR OC222
MAXGEAR OC223
MAXGEAR OP6434
MAXGEAR TO735572
MAXGEAR W753
MAXGEAR X4009E
MAXGEAR X4112E

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 50 mm
Rozměr závitu M 20 X 1.5
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 119 KW / 162 HP 3.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 11.2004
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01) 119 KW / 162 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 121 KW / 165 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 4.2005
ALPINE V6 TURBO 136 KW / 185 HP 1.1985 - 12.1990
ALPINE V6 TURBO 147 KW / 200 HP 1.1988 - 12.1990
ARO 10 1,3 40 KW / 54 HP 6.1980 - 11.1986
ARO 10 1,4 46 KW / 63 HP 6.1984 - 10.1999
ARO 10 1.6 55 KW / 75 HP 6.1988 - 10.1999
ARO 10 1.6 67 KW / 91 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 16V 78 KW / 106 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1986 - 10.1999
ARO 10 1.9 D 48 KW / 65 HP 9.1992 - 10.2006
ARO 10 1.9 TD 69 KW / 94 HP 6.1997 - 10.2006
ARO SPARTANA Pick Up 1.2 40 KW / 54 HP 1.1999 - 10.2006
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 61 KW / 83 HP 11.2012 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 61 KW / 83 HP 12.2012 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG 77 KW / 105 HP 4.2011 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 8.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 55 KW / 75 HP 2.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 77 KW / 105 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 77 KW / 105 HP 7.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 64 KW / 87 HP 11.2008 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 64 KW / 87 HP 2.2007 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 11.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 55 KW / 75 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 LPG 62 KW / 84 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.4 55 KW / 75 HP 1.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) 77 KW / 105 HP 1.2010 - 8.2013
DACIA LOGAN II 1.6 16V 77 KW / 105 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.6 62 KW / 84 HP 6.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 61 KW / 83 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA PICK UP 1.9 D 46 KW / 63 HP 1.2004 - 12.2006
DACIA PICK UP 1.9 D 47 KW / 64 HP 2.2000 - 5.2008
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 53 KW / 72 HP 1.2009 - Teraz
DACIA SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 55 KW / 75 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 62 KW / 84 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 64 KW / 87 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 LPG 64 KW / 87 HP 6.2008 - 12.2012
DACIA SANDERO 1.6 16V 77 KW / 105 HP 7.2011 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 77 KW / 105 HP 1.2011 - Teraz
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 KW / 75 HP 2.2003 - 10.2005
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 46 KW / 63 HP 2.2003 - Teraz
DACIA SUPERNOVA 1.4 55 KW / 75 HP 4.2000 - 3.2003
JEEP CJ5 - CJ8 2.1 D 44 KW / 60 HP 1.1983 - 12.1987
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x4 59 KW / 80 HP 10.1986 - 9.1992
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD 59 KW / 80 HP 6.1989 - 3.1992
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LIGIER AMBRA 0.5 4 KW / 5 HP 8.1999 - 12.2006
LIGIER AMBRA 0.5 14 KW / 19 HP 12.1996 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 4 KW / 5 HP 4.2004 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 14 KW / 19 HP 8.2002 - 12.2006
LIGIER NOVA 500 4 KW / 5 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER NOVA 650 14 KW / 19 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER XTOO (LXT) 0.5 4 KW / 5 HP 2.2005 - 12.2012
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 85 KW / 115 HP 10.2002 - 12.2004
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 8.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 50 KW / 68 HP 9.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 62 KW / 84 HP 4.2006 - 10.2009
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 9.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2012
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 3.2007 - 6.2013
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2011
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 3.2001 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 2.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL ARENA Skrinka (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 16V (F7) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 ECOTEC 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 16V 88 KW / 120 HP 1.2002 - 7.2006
PIAGGIO QUARGO Korba/Podvozok 0.7 D 13 KW / 18 HP 1.2004 - Teraz
PIAGGIO M500 0.5 D 4 KW / 5 HP 1.2004 - Teraz
PUCH MAXI Maxi N DGR 1 KW / 1 HP 1.1981 - Teraz
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 120 KW / 163 HP 11.2001 - 5.2003
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 KW / 49 HP 4.1992 - 8.1992
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 40 KW / 54 HP 1.1991 - 6.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 43 KW / 58 HP 5.1990 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 44 KW / 60 HP 5.1990 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 40 KW / 54 HP 1.1996 - 12.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 55 KW / 75 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1990 - 2.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 KW / 79 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 KW / 92 HP 1.1991 - 12.1993
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (357A, 357D, 357U, 557A, 557D, 557U, B578, C578) 66 KW / 90 HP 4.1996 - 8.1999
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 65 KW / 88 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 66 KW / 90 HP 8.1994 - 4.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 70 KW / 95 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 79 KW / 107 HP 8.1995 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 80 KW / 109 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 99 KW / 135 HP 1.1991 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 108 KW / 147 HP 1.1994 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 40 KW / 54 HP 1.1997 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 KW / 64 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 5.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 44 KW / 60 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 6.1994 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 RND 40 KW / 54 HP 4.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 55 KW / 75 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 70 KW / 95 HP 10.1999 - 9.2004
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 72 KW / 98 HP 2.2000 - 7.2008
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 66 KW / 90 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 KW / 107 HP 9.1998 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) 124 KW / 169 HP 2.2000 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport 132 KW / 179 HP 1.2004 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 6.2001 - 12.2006
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - 7.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 50 KW / 68 HP 8.2004 - 12.2012
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2003
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 60 KW / 82 HP 6.2001 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 74 KW / 100 HP 10.2003 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 47 KW / 64 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 79 KW / 107 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2004
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 40 KW / 54 HP 3.1999 - 1.2000
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 47 KW / 64 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 65 KW / 88 HP 6.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 82 KW / 112 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) 94 KW / 128 HP 6.2009 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) 145 KW / 197 HP 2.2006 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 148 KW / 200 HP 9.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) 82 KW / 112 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) 94 KW / 128 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 84 KW / 114 HP 11.1996 - 10.2000
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 102 KW / 139 HP 9.2001 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 103 KW / 140 HP 10.1998 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 72 KW / 98 HP 2.1999 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 98 KW / 133 HP 11.2002 - 12.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 1.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW / 163 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW / 170 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 3.1998
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.2 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1997
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 LPG 16V 81 KW / 110 HP 1.2012 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) 82 KW / 111 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) 86 KW / 117 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 47 KW / 64 HP 2.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 52 KW / 71 HP 4.1983 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 71 KW / 97 HP 10.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 97 KW / 132 HP 8.1983 - 10.1985
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 4.2005 - 6.2010
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) 60 KW / 82 HP 7.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - 6.2008
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) 42 KW / 57 HP 12.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 10.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 60 KW / 82 HP 4.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2003
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U) 78 KW / 106 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) 78 KW / 106 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 66 KW / 90 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 66 KW / 90 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 69 KW / 94 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 69 KW / 94 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 70 KW / 95 HP 6.1995 - 6.1998
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 80 KW / 109 HP 3.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 83 KW / 113 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 84 KW / 114 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 102 KW / 139 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 66 KW / 90 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 69 KW / 94 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 84 KW / 114 HP 10.1998 - 1.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 98 KW / 133 HP 8.2002 - 12.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 3.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 79 KW / 107 HP 6.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 98 KW / 133 HP 10.2004 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 8.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 KW / 105 HP 4.2007 - 10.2013
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 10.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 64 KW / 87 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 60 KW / 82 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LOGAN II Kombi (K8_) 1.6 (K8A9) 78 KW / 106 HP 12.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 52 KW / 71 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 10.2000 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 84 KW / 114 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 108 KW / 147 HP 7.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 47 KW / 64 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 69 KW / 94 HP 4.1996 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 47 KW / 64 HP 8.1995 - 9.2000
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 10.2000 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 70 KW / 95 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) 80 KW / 109 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) 85 KW / 116 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 47 KW / 64 HP 2.2000 - 9.2000
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 DTI (KA1U) 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 84 KW / 114 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 103 KW / 140 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 47 KW / 64 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 55 KW / 75 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 66 KW / 90 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 KW / 64 HP 4.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 66 KW / 90 HP 3.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 84 KW / 114 HP 3.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 108 KW / 147 HP 3.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 84 KW / 114 HP 4.1997 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 108 KW / 147 HP 10.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW / 107 HP 4.1998 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW / 109 HP 1.1999 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW / 114 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW / 64 HP 3.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y) 69 KW / 94 HP 3.1997 - 8.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DT (JA0K) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V 60 KW / 82 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) 72 KW / 98 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 77 KW / 105 HP 1.2007 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 83 KW / 113 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 99 KW / 135 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 169 KW / 230 HP 8.2006 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 165 KW / 224 HP 5.2004 - 10.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 KW / 82 HP 9.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 KW / 101 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 74 KW / 101 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 60 KW / 82 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) 82 KW / 112 HP 1.2006 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 101 KW / 138 HP 4.2006 - 11.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 2.2008 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 5.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 3.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 (EM0S) 102 KW / 139 HP 9.2003 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.6 (KM0C) 82 KW / 111 HP 10.2003 - 1.2008
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02) 74 KW / 101 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R) 78 KW / 106 HP 1.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 82 KW / 111 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 85 KW / 116 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW / 101 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) 72 KW / 98 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) 65 KW / 88 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 82 KW / 112 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 27 KW / 37 HP 2.1986 - 5.1992
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 31 KW / 42 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 KW / 45 HP 6.1987 - 9.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 KW / 45 HP 7.1985 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 34 KW / 46 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 35 KW / 48 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 40 KW / 54 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 40 KW / 55 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 43 KW / 58 HP 9.1991 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 RN 44 KW / 60 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 54 KW / 73 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 55 KW / 75 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 58 KW / 79 HP 1.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 59 KW / 80 HP 5.1995 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 KW / 58 HP 7.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 43 KW / 58 HP 8.1988 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 KW / 60 HP 3.1986 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 40 KW / 55 HP 3.1986 - 8.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 40 KW / 54 HP 9.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 47 KW / 64 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 70 KW / 95 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 75 KW / 102 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... 79 KW / 107 HP 9.1999 - 9.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 7.2000 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 102 KW / 139 HP 6.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) 102 KW / 139 HP 7.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 72 KW / 98 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex 81 KW / 110 HP 3.2005 - 7.2010
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) 82 KW / 112 HP 10.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 83 KW / 113 HP 6.2003 - 10.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 99 KW / 135 HP 6.2003 - 6.2009
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 120 KW / 163 HP 5.2004 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) 60 KW / 82 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 11.2003 - 8.2005
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 82 KW / 112 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex 82 KW / 112 HP 6.2006 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 4.2004 - 8.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 120 KW / 163 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 4.2004 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) 81 KW / 110 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 79 KW / 107 HP 4.2012 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 81 KW / 109 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 110 KW / 150 HP 3.1995 - 10.1999
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 55 KW / 75 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 72 KW / 98 HP 5.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 79 KW / 107 HP 7.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 2.2003 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 72 KW / 98 HP 1.2009 - 12.2011
RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2009 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 62 KW / 85 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 10.1996
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S063, S064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 5.1996
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW / 133 HP 5.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 108 KW / 147 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120 KW / 163 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 125 KW / 170 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 98 KW / 133 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 25 KW / 34 HP 6.1987 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 KW / 42 HP 12.1985 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 KW / 34 HP 6.1978 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 KW / 44 HP 6.1986 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 33 KW / 45 HP 2.1978 - 3.1984
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 KW / 34 HP 10.1976 - 7.1989
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 KW / 35 HP 7.1982 - 5.1989
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 43 KW / 59 HP 6.1982 - 9.1984
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 46 KW / 63 HP 1.1982 - 12.1985
RENAULT 6 (118_) 1.1 33 KW / 45 HP 8.1970 - 4.1987
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 KW / 41 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 KW / 45 HP 1.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 KW / 46 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 KW / 55 HP 1.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 43 KW / 58 HP 8.1986 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 43 KW / 59 HP 10.1984 - 6.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 43 KW / 58 HP 10.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 44 KW / 60 HP 6.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 49 KW / 67 HP 6.1987 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 52 KW / 71 HP 10.1984 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 54 KW / 73 HP 10.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 64 KW / 87 HP 6.1987 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 69 KW / 94 HP 10.1986 - 8.1991
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 40 KW / 55 HP 8.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 żikmé zadná kapota (S40_) 1.4 44 KW / 60 HP 9.1985 - 7.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 KW / 48 HP 9.1981 - 5.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 KW / 54 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 KW / 60 HP 12.1981 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 KW / 67 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 KW / 68 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 KW / 72 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 7.1986 - 12.1989
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 40 KW / 55 HP 10.1982 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 KW / 67 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 KW / 72 HP 5.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 85 KW / 115 HP 10.1986 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 2.1984 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.1 (S371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.2 (S37S) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S372) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 9.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.6 D (S374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 47 KW / 64 HP 4.1978 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 54 KW / 73 HP 4.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 54 KW / 73 HP 1.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 54 KW / 73 HP 1.1983 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Skrina/kombi 1.4 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 5.1993
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 68 KW / 92 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V 101 KW / 137 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 47 KW / 64 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 43 KW / 58 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 79 KW / 107 HP 8.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 47 KW / 64 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 68 KW / 92 HP 9.1990 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 55 KW / 75 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 66 KW / 90 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 70 KW / 95 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 101 KW / 137 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 55 KW / 75 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1993 - 12.1998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 104 KW / 141 HP 10.1996 - 6.2001
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 55 KW / 75 HP 11.1993 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 57 KW / 78 HP 10.1994 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 68 KW / 92 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 67 KW / 91 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 79 KW / 107 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 68 KW / 92 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 9.1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 66 KW / 90 HP 9.1993 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 79 KW / 107 HP 7.1994 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 69 KW / 94 HP 4.1992 - 1.1996
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 dT 68 KW / 92 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 51 KW / 69 HP 9.1989 - 5.1993
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 51 KW / 69 HP 6.1988 - 10.1993
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1984 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 3.1980 - 8.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1983 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 8.1985 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 3.1980 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 8.1992 - 8.1994
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 5.1989 - 6.1991
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 5.1989 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 (FL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 KW / 65 HP 12.2003 - Teraz

 

 

 

52,07 Kč / ks bez DPH
63 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO542667
Gumové rohože 1. rad do Dacia Dokker (2012+)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

DACIA
DACIA DOKKER VAN 12-

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

576,03 Kč / ks bez DPH
697 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FRO542612
Gumové rohože komplet do Dacia Dokker (2012+)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

DACIA
DACIA DOKKER 12-

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

767,77 Kč / ks bez DPH
929 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 7G-2-1684
Vnitřní klika dveří levá
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 8200606889

Čísla náhrad: NTYEZC-RE-022, EZC-RE-022, 8200606889, 5902048064912, NTYEZC-RE-213, EZC-RE-213

Doplňující informace:

Matná stříbrná barva

Montážní strana: Vnitřní levá přední i zadní strana (strana řidiče)

Upozornění: Vyskytovaly se dva druhy uchycení táhla, prosíme porovnat foto

DACIA
DOKKER (2012.11-) - Všetky motorizácie
DUSTER (2010.04-) - Všetky motorizácie
LODGY (2012-03) - Všetky motorizácie 2012.03 -
LOGAN (2004.09-) - Všetky motorizácie
SANDERO (2008.06-) - Všetky motorizácie

214,88 Kč / ks bez DPH
260 Kč / ks s DPH
Kód produktu: K3-1-573
Autokoberce velúrové komplet do Dacia Dokker (r.v.2012+)
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Určeno pro model: Dacia Dokker (r.v.2012+)

Stopery: Ano

Barva: Černá

Verze: Standard (tloušťka veluru 5 mm)

K výrobě našich autokoberečků se používá vysoce kvalitní velurová tkanina, určená speciálně pro vnitřní vybavení vozidla. Charakterizuje ji zvýšená odolnost vůči oděru, a speciální konstrukce vlasů veluru zajišťuje snadné čištění koberců. Pro dosažení co nejvyšší trvanlivosti je kobereček šoféra zajištěn pod jeho nohama dvojitou vrstvou. Každý kobereček je zakončen pečlivě obšitou lemovkou.

Naše textilní autorohože jsou zajištěny vůči pronikání vlhkosti a vody do spodních vrstev interiéru pogumovanou vrstvou na své spodní části. Kromě této izolační funkce zajišťuje tato vrstva pryže i zvýšenou přilnavost koberečků k podlaze vozidla díky struktuře povrchu pryže. Toto zajišťuje také bezpečnost při jízdě nakolik se koberečky během jízdy nepřesouvají ani nezahýbají. V závislosti na modelu koberečků jsou některé varianty vybaveny dodatkovými úchyty pro zafixování autokoberečků (u modelů aut, které uchycení koberečků nabízely)

Naše autokoberečky jsou vyráběny konkrétně pro daný model automobilu. Každá část sady je provedena tak, aby perfektně sedla na dané místo.


Co charakterizuje naše textilní autokoberce:

- vysoce kvalitní velur odolný proti oděru

- konstrukce vlasů zajišťující snadné čištění

- materiálová lemovka zabezpečující boky autokoberečků

- spodní izolační vrstva zabezpečující ochranu před vlhkostí

- přizpůsobení do konkrétního modelu

- bezpečnost díky struktuře spodní vrstvy koberečků

- vyrobeno v zemích EU, nejedná se o dovoz z Číny a podobně

392,56 Kč / ks bez DPH
475 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stěrač valeo first 550 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 550 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

198,35 Kč / ks bez DPH
240 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stěrač Valeo First 400 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 400 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

175,21 Kč / ks bez DPH
212 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1387
Těsnění gumička pumpičky čerpadla ostřikovače
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

PŘED KOUPOU PROSÍME POROVNAT ROZMĚRY GUMIČKY NÍŽE

OE čísla: 93160045, 4409751, 1116776, 9406434459, 9751112380, 6434 45, 643445, 6434.45, 6434 69, 643469, 6434.69
CITROËN 643445 643471 643476 6434F5
DACIA 286203634R 6001549443 7700428390 8200031805
FIAT 9632984980 9641553880
OPEL 4401904 4409867 4410723
PEUGEOT 643445 643471 643476 6434F5
RENAULT 289200001R 7700428390 8200031805 8200246091
TOYOTA 853300H020
VAUXHALL 93160099 93160294
Doplňující informace:
Vnější průměr: 26 mm
Vnitřní průměr: 18 mm
Výška: 17 mm

 

23,97 Kč / ks bez DPH
29 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397008537
Stěrač Bosch 550 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 550 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

275,21 Kč / ks bez DPH
333 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008530
Stěrač Bosch 400 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 400 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397008530, 3 397 008 530

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

195,04 Kč / ks bez DPH
236 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 13D-2-1368
Zapalovací kabely
Není k dispozici

OE čísla: 7700100590B, 7700273826, 7 700 273 226, 7700273226, 514 189, 514189, 7700273226,
Čísla náhrad: ZK1563, ZEF1094, 0 986 357 184, 0 986 357 255, 600/412, DRL467, DRL733, 4.9443, 85996, 51278535, 64-0280, 941318111002, MSK1002, RC-RN1203, XC1090, XC1192, XC1234, 0986357184, 0986357255, RC-RN657
Kompatibilita:
DACIA
DOKKER Express van/minivan
DOKKER Kombi (MPV) (KE_)
LOGAN (LS_)
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_)
KANGOO (KC0/1_)
KANGOO Express (FC0/1_)
MEGANE I (BA0/1_)
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_)
MEGANE I Classic (LA0/1_)
MEGANE I Coach (DA0/1_)
MEGANE I Grandtour (KA0/1_)
MEGANE Scenic (JA0/1_)
THALIA I (LB_)

172,73 Kč / ks bez DPH
209 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 13C-2-15
Páčka spínač vypínač přepínač směrovek světel mlhovek
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Páčka vypínač přepínač směrovek světel mlhovek

UPOZORNĚNÍ: VERZE SE ZADNÍMI I PŘEDNÍMI MLHOVKAMI (pouze se zadními naleznete také v našem eshopu pod kodem 2E-2-236)

OE čísla: 8201167988, 32945, 440639, 430250, 2103456, 000052030010, 50-0300, 50-0303, 23456, 251682, V46-80-0025, WG1898126, 638 158, 38SKV524, 255400337R, 255405056R, 82 01 167 988,

255400337R,255401301R

Popis:

Funkce: světla (parkovací, potkávací, dálková), směrovky, klakson, přední+zadní mlhovky

Kompatibilita:

Dacia

DOKKER (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) (H5F 402 H5F 408) 1197ccm 115KM/85kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 75KM/55kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.6 (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.6 LPG (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2013/11-


DOKKER (KE_) 1.6 LPG 1598ccm 102KM/75kW 2015/04-


DOKKER Express 1.2 TCe 115 (FEM0) (H5F 402) 1198ccm 114KM/84kW 2012/12-


DOKKER Express 1.5 dCi (K9K 612) 1461ccm 75KM/55kW 2012/12-


DOKKER Express 1.5 dCi (K9K 612) 1461ccm 90KM/66kW 2012/12-


DOKKER Express 1.6 (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2012/12-


DOKKER Express 1.6 LPG (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2013/11-


DOKKER Express 1.6 LPG 1598ccm 102KM/75kW 2015/04-


DUSTER 1.2 TCe 125 (H5F 404) 1197ccm 125KM/92kW 2013/10-2018/01


DUSTER 1.2 TCe 125 4x4 (H5F 410) 1197ccm 125KM/92kW 2015/06-2018/01


DUSTER 1.5 dCi (K9K 612 K9K 884 K9K 892) 1461ccm 90KM/66kW 2010/10-2018/01


DUSTER 1.5 dCi (K9K 658 K9K 856 K9K 858 K9K 898) 1461ccm 110KM/81kW 2013/08-2018/01


DUSTER 1.5 dCi (K9K 666 K9K 667 K9K 856 K9K 858) 1461ccm 109KM/80kW 2013/08-2018/01


DUSTER 1.5 dCi 4x4 (K9K 658 K9K 856 K9K 858 K9K 898) 1461ccm 109KM/80kW 2013/08-2018/01


DUSTER 1.5 dCi 4x4 (K9K 884 K9K 894) 1461ccm 90KM/66kW 2010/10-2018/01


DUSTER 1.6 16V (K4M 690 K4M 696) 1598ccm 105KM/77kW 2010/04-2018/01


DUSTER 1.6 16V 4x4 (K4M 606) 1598ccm 105KM/77kW 2010/06-2018/01


DUSTER 1.6 16V LPG (K4M 616 K4M 642) 1598ccm 105KM/77kW 2011/04-2018/01


DUSTER 1.6 SCe 115 (H4M 438 H4M 738) 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-2018/01


DUSTER 1.6 SCe 115 4x4 (H4M 430 H4M 730 H4M 738) 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-2018/01


DUSTER 1.6 SCe 115 LPG (H4M 740) 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-2018/01


DUSTER Furgon 1.5 dCi (K9K 666 K9K 856) 1461ccm 109KM/80kW 2013/04-


DUSTER Furgon 1.5 dCi 4x4 (K9K 658 K9K 858) 1461ccm 109KM/80kW 2013/04-


DUSTER Furgon 1.6 16V 4x4 (K4M 606) 1598ccm 105KM/77kW 2011/04-


DUSTER Furgon 1.6 16V Hi-Flex (K4M 696) 1598ccm 105KM/77kW 2011/04-


DUSTER Furgon 1.6 SCe 115 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-


DUSTER Furgon 1.6 SCe 115 4x4 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-


LODGY (JS_) 1.2 TCe (JSAY, JSM0) (H5F 402 H5F 408) 1197ccm 115KM/85kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 666 K9K 846) 1461ccm 109KM/80kW 2015/06-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 846) 1461ccm 107KM/79kW 2013/01-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 846) 1461ccm 110KM/81kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.6 (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.6 LPG (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2013/11-


LODGY (JS_) 1.6 SCe 115 (H4M 740) 1598ccm 102KM/75kW 2015/06-


LOGAN II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


LOGAN II 1.2 1149ccm 73KM/54kW 2015/05-


LOGAN II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 72KM/53kW 2013/02-


LOGAN II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


LOGAN II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 75KM/55kW 2012/10-


LOGAN II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/10-


LOGAN II 1.5 dCi (K9K 830 K9K 838) 1461ccm 84KM/63kW 2013/01-


LOGAN II 1.6 16V (K4M 842) 1598ccm 105KM/77kW 2013/01-


LOGAN II TCe 90 (H4B 400 H4B 408) 898ccm 90KM/66kW 2012/10-


LOGAN MCV II 1.0 SCe 75 (B4D 400 B4D 401) 999ccm 73KM/54kW 2016/12-


LOGAN MCV II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 73KM/54kW 2015/05-


LOGAN MCV II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 72KM/53kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 75KM/55kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 75KM/55kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.5 dCi (K9K 830 K9K 838) 1461ccm 84KM/63kW 2013/02-


LOGAN MCV II TCe 90 (H4B 400 H4B 408) 898ccm 90KM/66kW 2013/02-


LOGAN MCV II TCe 90 LPG (H4B 405 H4B 410) 898ccm 90KM/66kW 2015/09-


NOVA 1.4 (C2J) 1397ccm 65KM/48kW 1996/04-2001/03


SANDERO 1.4 MPI LPG (K7J 714) 1390ccm 72KM/53kW 2009/01-


SANDERO 1.6 16V (K4M 690 K4M 694) 1598ccm 105KM/77kW 2011/07-


SANDERO II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 73KM/54kW 2015/05-


SANDERO II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


SANDERO II 1.2 LPG (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


SANDERO II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626 K9K 838) 1461ccm 75KM/55kW 2012/10-


SANDERO II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/10-


SANDERO II 1.6 (K7M 812) 1598ccm 83KM/61kW 2012/11-


SANDERO II TCe 90 (H4B 400) 898ccm 90KM/66kW 2012/10-

355,37 Kč / ks bez DPH
430 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2C-2-93
Konektor zadních světel
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Konektor zadních světel

OEM čísla: 9647087080, 60 01 551 441, 16 062 487 80
Popis: Počet pinů:6
Kompatibilita:
CITROEN
BERLINGO (B9)
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skrinka (M_)
BERLINGO Skrinka (B9)
BERLINGO korba / podvozok (B9)
C-ELYSEE
C2 (JM_)
C3 II (SC_)
C3 Picasso
C4 CACTUS
C4 Grand Picasso I (UA_)
C4 Grand Picasso II
C4 II (B7)
C4 Picasso II
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
DS3
DS3 kabriolet
DS4
JUMPY (U6U)
JUMPY (VF7)
JUMPY (V_)
JUMPY Skrinka
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_)
JUMPY Skrinka (V_)
JUMPY korba/podvozok (V_)
SPACETOURER (V_)
DACIA
DOKKER (KE_)
DOKKER Express
DUSTER
DUSTER Skrinka
LODGY (JS_)
LOGAN (LS_)
LOGAN MCV (KS_)
LOGAN MCV II
LOGAN pick-up (US_)
SANDERO
SANDERO II
FIAT
SCUDO (270_, 272_)
SCUDO Skrinka (270_, 272_)
SCUDO korba / podvozok (270_, 272_)
PEUGEOT
1007 (KM_)
2008 (CU_)
206+ (2L_, 2M_)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
208 Skrinka (CR_)
208 I (CA_, CC_)
3008 SUV (M_)
3008 (MPV) (0U_)
301
307 (3A/C)
307 CC (3B)
308 CC (4B_)
308 I (4A_, 4C_)
308 II
308 SW I (4E_, 4H_)
308 SW II
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
EXPERT Skrinka (V_)
EXPERT Tepee (VF3X_)
PARTNER Skrinka
PARTNER Tepee
RENAULT
LOGAN I kombi (KS_)
LOGAN/STEPWAY II (L8_)

 

210,74 Kč / ks bez DPH
255 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 27-0288
Měrka oleje motorizace 1.4 1.6 8V
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Název produktu: Měrka oleje-oleji

OEM čísla:
8200 678 386, 7700 273 904

Doplňující informace:

Délka měrky[CM]: 54,5
Délka měrné části [MM]: 40

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

POUZE MOTORY:

DACIA

DOKKER Express minivan

1.6 61 Kw 1598 ccm K7M 812,K7M 828 Benzín
1.6 LPG 61Kw 1598ccm K7M 812,K7M 828 Benzin/plyn (LPG)

DOKKER VAN (MPV) (KE_)

1.6 (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2012/11-

LODGY (JS_)

1.6 LPG (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2013/11-

LOGAN (LS_)

1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) (K7J 710) 1390ccm 75KM/55kW 2004/09-

1.4 MPI LPG (LS0C) (K7J 710 K7J 714) 1390ccm 75KM/55kW 2006/02-2012/12

1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) (K7M 710) 1598ccm 87KM/64kW 2004/09-

1.6 Bifuel (K7M 718) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

1.6 MPI 85 (K7M 800) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

LOGAN EXPRESS (FS_)

1.4 (K7J 710) 1390ccm 75KM/55kW 2009/03-

1.6 (K7M 710) 1598ccm 87KM/64kW 2009/03-

1.6 MPI 85 (K7M 800) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

LOGAN MCV (KS_)

1.4 (K7J 710) 1390ccm 75KM/55kW 2007/02-

1.6 (K7M 710) 1598ccm 87KM/64kW 2007/02-

1.6 Bifuel (K7M 710) 1598ccm 87KM/64kW 2008/11-

1.6 Bifuel (K7M 718) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

1.6 MPI 85 (K7M 800) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

LOGAN pick-up (US_)

1.6 (K7M 710) 1598ccm 87KM/64kW 2008/03-

1.6 Bifuel (K7M 800) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

1.6 MPI 85 (K7M 800) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

SANDERO

1.4 (K7J 710) 1390ccm 75KM/55kW 2008/06-

1.4 MPI LPG (K7J 714) 1390ccm 72KM/53kW 2009/01-

1.6 (K7M 710) 1598ccm 87KM/64kW 2008/06-

1.6 LPG (K7M 718) 1598ccm 87KM/64kW 2008/06-2012/12

1.6 MPI 85 (K7M 800) 1598ccm 84KM/62kW 2010/05-

RENAULT

CLIO II (BB_, CB_)

1.4 (B/CB0C, B/CB0S) (E7J 634 E7J 635 E7J 780 K7J 700) 1390ccm 75KM/55kW 1998/09-2005/05

1.6 (B/CB0D) (K7M 744 K7M 745 K7M 746) 1598ccm 90KM/66kW 1998/09-2005/05

KANGOO (KC0/1_)

1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (E7J 634 E7J 635 E7J 780 K7J 700 K7J 701) 1390ccm 75KM/55kW 1997/08-

KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_)

1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) (K7M 750) 1598ccm 87KM/64kW 2008/02-

KANGOO Express (FC0/1_)

1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (E7J 634 E7J 635 E7J 780 K7J 700 K7J 701) 1390ccm 75KM/55kW 1997/08-2008/06

KANGOO Express (FW0/1_)

1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) (K7M 750) 1598ccm 87KM/64kW 2008/02-

MEGANE I Classic (LA0/1_)

1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...)

THALIA I (LB_)

1.4 (K7J 700) 1390ccm 75KM/55kW 2000/08-

86,78 Kč / ks bez DPH
105 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004667
Stěrač Bosch ECO 400 mm ramínkový uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 400 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004667, 3 397 004 667

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

78,51 Kč / ks bez DPH
95 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-189
Stěrač Bosch ECO 550 mm ramínkový uchycení hák
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 550 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004672, 3 397 004 672

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

131,40 Kč / ks bez DPH
159 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL251682
Páčka spínač vypínač prepínač smeroviek svetiel hmloviek
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Páčka vypínač přepínač směrovek světel mlhovek

UPOZORNĚNÍ: VERZE SE ZADNÍMI I PŘEDNÍMI MLHOVKAMI (pouze se zadními naleznete také v našem eshopu pod kodem 2E-2-236)

OE čísla: 8201167988, 32945, 440639, 430250, 2103456, 000052030010, 50-0300, 50-0303, 23456, 251682, V46-80-0025, WG1898126, 638 158, 38SKV524, 255400337R, 255405056R, 82 01 167 988,

255400337R,255401301R

Popis:

Funkce: světla (parkovací, potkávací, dálková), směrovky, klakson, přední+zadní mlhovky

Kompatibilita:

Dacia

DOKKER (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) (H5F 402 H5F 408) 1197ccm 115KM/85kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 75KM/55kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.6 (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2012/11-


DOKKER (KE_) 1.6 LPG (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2013/11-


DOKKER (KE_) 1.6 LPG 1598ccm 102KM/75kW 2015/04-


DOKKER Express 1.2 TCe 115 (FEM0) (H5F 402) 1198ccm 114KM/84kW 2012/12-


DOKKER Express 1.5 dCi (K9K 612) 1461ccm 75KM/55kW 2012/12-


DOKKER Express 1.5 dCi (K9K 612) 1461ccm 90KM/66kW 2012/12-


DOKKER Express 1.6 (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2012/12-


DOKKER Express 1.6 LPG (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2013/11-


DOKKER Express 1.6 LPG 1598ccm 102KM/75kW 2015/04-


DUSTER 1.2 TCe 125 (H5F 404) 1197ccm 125KM/92kW 2013/10-2018/01


DUSTER 1.2 TCe 125 4x4 (H5F 410) 1197ccm 125KM/92kW 2015/06-2018/01


DUSTER 1.5 dCi (K9K 612 K9K 884 K9K 892) 1461ccm 90KM/66kW 2010/10-2018/01


DUSTER 1.5 dCi (K9K 658 K9K 856 K9K 858 K9K 898) 1461ccm 110KM/81kW 2013/08-2018/01


DUSTER 1.5 dCi (K9K 666 K9K 667 K9K 856 K9K 858) 1461ccm 109KM/80kW 2013/08-2018/01


DUSTER 1.5 dCi 4x4 (K9K 658 K9K 856 K9K 858 K9K 898) 1461ccm 109KM/80kW 2013/08-2018/01


DUSTER 1.5 dCi 4x4 (K9K 884 K9K 894) 1461ccm 90KM/66kW 2010/10-2018/01


DUSTER 1.6 16V (K4M 690 K4M 696) 1598ccm 105KM/77kW 2010/04-2018/01


DUSTER 1.6 16V 4x4 (K4M 606) 1598ccm 105KM/77kW 2010/06-2018/01


DUSTER 1.6 16V LPG (K4M 616 K4M 642) 1598ccm 105KM/77kW 2011/04-2018/01


DUSTER 1.6 SCe 115 (H4M 438 H4M 738) 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-2018/01


DUSTER 1.6 SCe 115 4x4 (H4M 430 H4M 730 H4M 738) 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-2018/01


DUSTER 1.6 SCe 115 LPG (H4M 740) 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-2018/01


DUSTER Furgon 1.5 dCi (K9K 666 K9K 856) 1461ccm 109KM/80kW 2013/04-


DUSTER Furgon 1.5 dCi 4x4 (K9K 658 K9K 858) 1461ccm 109KM/80kW 2013/04-


DUSTER Furgon 1.6 16V 4x4 (K4M 606) 1598ccm 105KM/77kW 2011/04-


DUSTER Furgon 1.6 16V Hi-Flex (K4M 696) 1598ccm 105KM/77kW 2011/04-


DUSTER Furgon 1.6 SCe 115 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-


DUSTER Furgon 1.6 SCe 115 4x4 1598ccm 115KM/84kW 2015/06-


LODGY (JS_) 1.2 TCe (JSAY, JSM0) (H5F 402 H5F 408) 1197ccm 115KM/85kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 666 K9K 846) 1461ccm 109KM/80kW 2015/06-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 846) 1461ccm 107KM/79kW 2013/01-


LODGY (JS_) 1.5 dCi (K9K 846) 1461ccm 110KM/81kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.6 (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2012/03-


LODGY (JS_) 1.6 LPG (K7M 812 K7M 828) 1598ccm 83KM/61kW 2013/11-


LODGY (JS_) 1.6 SCe 115 (H4M 740) 1598ccm 102KM/75kW 2015/06-


LOGAN II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


LOGAN II 1.2 1149ccm 73KM/54kW 2015/05-


LOGAN II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 72KM/53kW 2013/02-


LOGAN II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


LOGAN II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 75KM/55kW 2012/10-


LOGAN II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/10-


LOGAN II 1.5 dCi (K9K 830 K9K 838) 1461ccm 84KM/63kW 2013/01-


LOGAN II 1.6 16V (K4M 842) 1598ccm 105KM/77kW 2013/01-


LOGAN II TCe 90 (H4B 400 H4B 408) 898ccm 90KM/66kW 2012/10-


LOGAN MCV II 1.0 SCe 75 (B4D 400 B4D 401) 999ccm 73KM/54kW 2016/12-


LOGAN MCV II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 73KM/54kW 2015/05-


LOGAN MCV II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 72KM/53kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.2 LPG (D4F 734) 1149ccm 75KM/55kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 75KM/55kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2013/02-


LOGAN MCV II 1.5 dCi (K9K 830 K9K 838) 1461ccm 84KM/63kW 2013/02-


LOGAN MCV II TCe 90 (H4B 400 H4B 408) 898ccm 90KM/66kW 2013/02-


LOGAN MCV II TCe 90 LPG (H4B 405 H4B 410) 898ccm 90KM/66kW 2015/09-


NOVA 1.4 (C2J) 1397ccm 65KM/48kW 1996/04-2001/03


SANDERO 1.4 MPI LPG (K7J 714) 1390ccm 72KM/53kW 2009/01-


SANDERO 1.6 16V (K4M 690 K4M 694) 1598ccm 105KM/77kW 2011/07-


SANDERO II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 73KM/54kW 2015/05-


SANDERO II 1.2 (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


SANDERO II 1.2 LPG (D4F 732) 1149ccm 75KM/55kW 2012/10-


SANDERO II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626 K9K 838) 1461ccm 75KM/55kW 2012/10-


SANDERO II 1.5 dCi (K9K 612 K9K 626) 1461ccm 90KM/66kW 2012/10-


SANDERO II 1.6 (K7M 812) 1598ccm 83KM/61kW 2012/11-


SANDERO II TCe 90 (H4B 400) 898ccm 90KM/66kW 2012/10-

2 078,51 Kč / ks bez DPH
2 515 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 0451103336
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:


Šroubovací filtr,
Výška: 53 mm,
Rozměr závitu: M 20 x 1,5,
Vnější průměr: 76 mm,
Vnitřní průměr 2: 62 mm,
Vnější průměr 2: 71 mm,
s jedním zpětným ventilem

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 119 KW / 162 HP 3.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 11.2004
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01) 119 KW / 162 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 121 KW / 165 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 4.2005
ALPINE V6 TURBO 136 KW / 185 HP 1.1985 - 12.1990
ALPINE V6 TURBO 147 KW / 200 HP 1.1988 - 12.1990
ARO 10 1,3 40 KW / 54 HP 6.1980 - 11.1986
ARO 10 1,4 46 KW / 63 HP 6.1984 - 10.1999
ARO 10 1.6 55 KW / 75 HP 6.1988 - 10.1999
ARO 10 1.6 67 KW / 91 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 16V 78 KW / 106 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1986 - 10.1999
ARO 10 1.9 D 48 KW / 65 HP 9.1992 - 10.2006
ARO 10 1.9 TD 69 KW / 94 HP 6.1997 - 10.2006
ARO SPARTANA Pick Up 1.2 40 KW / 54 HP 1.1999 - 10.2006
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 61 KW / 83 HP 11.2012 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 61 KW / 83 HP 12.2012 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG 77 KW / 105 HP 4.2011 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 8.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 55 KW / 75 HP 2.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 77 KW / 105 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 77 KW / 105 HP 7.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 64 KW / 87 HP 11.2008 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 64 KW / 87 HP 2.2007 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 11.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 55 KW / 75 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 LPG 62 KW / 84 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.4 55 KW / 75 HP 1.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) 77 KW / 105 HP 1.2010 - 8.2013
DACIA LOGAN II 1.6 16V 77 KW / 105 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.6 62 KW / 84 HP 6.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 61 KW / 83 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA PICK UP 1.9 D 46 KW / 63 HP 1.2004 - 12.2006
DACIA PICK UP 1.9 D 47 KW / 64 HP 2.2000 - 5.2008
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 53 KW / 72 HP 1.2009 - Teraz
DACIA SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 55 KW / 75 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 62 KW / 84 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 64 KW / 87 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 LPG 64 KW / 87 HP 6.2008 - 12.2012
DACIA SANDERO 1.6 16V 77 KW / 105 HP 7.2011 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 77 KW / 105 HP 1.2011 - Teraz
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 KW / 75 HP 2.2003 - 10.2005
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 46 KW / 63 HP 2.2003 - Teraz
DACIA SUPERNOVA 1.4 55 KW / 75 HP 4.2000 - 3.2003
JEEP CJ5 - CJ8 2.1 D 44 KW / 60 HP 1.1983 - 12.1987
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x4 59 KW / 80 HP 10.1986 - 9.1992
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD 59 KW / 80 HP 6.1989 - 3.1992
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LIGIER AMBRA 0.5 4 KW / 5 HP 8.1999 - 12.2006
LIGIER AMBRA 0.5 14 KW / 19 HP 12.1996 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 4 KW / 5 HP 4.2004 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 14 KW / 19 HP 8.2002 - 12.2006
LIGIER NOVA 500 4 KW / 5 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER NOVA 650 14 KW / 19 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER XTOO (LXT) 0.5 4 KW / 5 HP 2.2005 - 12.2012
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 85 KW / 115 HP 10.2002 - 12.2004
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 8.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 50 KW / 68 HP 9.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 62 KW / 84 HP 4.2006 - 10.2009
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 9.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2012
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 3.2007 - 6.2013
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2011
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 3.2001 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 2.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL ARENA Skrinka (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 16V (F7) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 ECOTEC 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 16V 88 KW / 120 HP 1.2002 - 7.2006
PIAGGIO QUARGO Korba/Podvozok 0.7 D 13 KW / 18 HP 1.2004 - Teraz
PIAGGIO M500 0.5 D 4 KW / 5 HP 1.2004 - Teraz
PUCH MAXI Maxi N DGR 1 KW / 1 HP 1.1981 - Teraz
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 120 KW / 163 HP 11.2001 - 5.2003
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 KW / 49 HP 4.1992 - 8.1992
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 40 KW / 54 HP 1.1991 - 6.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 43 KW / 58 HP 5.1990 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 44 KW / 60 HP 5.1990 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 40 KW / 54 HP 1.1996 - 12.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 55 KW / 75 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1990 - 2.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 KW / 79 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 KW / 92 HP 1.1991 - 12.1993
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (357A, 357D, 357U, 557A, 557D, 557U, B578, C578) 66 KW / 90 HP 4.1996 - 8.1999
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 65 KW / 88 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 66 KW / 90 HP 8.1994 - 4.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 70 KW / 95 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 79 KW / 107 HP 8.1995 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 80 KW / 109 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 99 KW / 135 HP 1.1991 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 108 KW / 147 HP 1.1994 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 40 KW / 54 HP 1.1997 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 KW / 64 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 5.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 44 KW / 60 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 6.1994 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 RND 40 KW / 54 HP 4.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 55 KW / 75 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 70 KW / 95 HP 10.1999 - 9.2004
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 72 KW / 98 HP 2.2000 - 7.2008
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 66 KW / 90 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 KW / 107 HP 9.1998 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) 124 KW / 169 HP 2.2000 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport 132 KW / 179 HP 1.2004 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 6.2001 - 12.2006
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - 7.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 50 KW / 68 HP 8.2004 - 12.2012
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2003
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 60 KW / 82 HP 6.2001 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 74 KW / 100 HP 10.2003 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 47 KW / 64 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 79 KW / 107 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2004
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 40 KW / 54 HP 3.1999 - 1.2000
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 47 KW / 64 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 65 KW / 88 HP 6.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 82 KW / 112 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) 94 KW / 128 HP 6.2009 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) 145 KW / 197 HP 2.2006 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 148 KW / 200 HP 9.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) 82 KW / 112 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) 94 KW / 128 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 84 KW / 114 HP 11.1996 - 10.2000
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 102 KW / 139 HP 9.2001 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 103 KW / 140 HP 10.1998 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 72 KW / 98 HP 2.1999 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 98 KW / 133 HP 11.2002 - 12.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 1.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW / 163 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW / 170 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 3.1998
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.2 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1997
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 LPG 16V 81 KW / 110 HP 1.2012 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) 82 KW / 111 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) 86 KW / 117 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 47 KW / 64 HP 2.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 52 KW / 71 HP 4.1983 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 71 KW / 97 HP 10.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 97 KW / 132 HP 8.1983 - 10.1985
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 4.2005 - 6.2010
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) 60 KW / 82 HP 7.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - 6.2008
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) 42 KW / 57 HP 12.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 10.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 60 KW / 82 HP 4.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2003
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U) 78 KW / 106 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) 78 KW / 106 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 66 KW / 90 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 66 KW / 90 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 69 KW / 94 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 69 KW / 94 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 70 KW / 95 HP 6.1995 - 6.1998
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 80 KW / 109 HP 3.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 83 KW / 113 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 84 KW / 114 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 102 KW / 139 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 66 KW / 90 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 69 KW / 94 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 84 KW / 114 HP 10.1998 - 1.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 98 KW / 133 HP 8.2002 - 12.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 3.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 79 KW / 107 HP 6.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 98 KW / 133 HP 10.2004 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 8.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 KW / 105 HP 4.2007 - 10.2013
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 10.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 64 KW / 87 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 60 KW / 82 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LOGAN II Kombi (K8_) 1.6 (K8A9) 78 KW / 106 HP 12.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 52 KW / 71 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 10.2000 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 84 KW / 114 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 108 KW / 147 HP 7.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 47 KW / 64 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 69 KW / 94 HP 4.1996 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 47 KW / 64 HP 8.1995 - 9.2000
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 10.2000 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 70 KW / 95 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) 80 KW / 109 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) 85 KW / 116 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 47 KW / 64 HP 2.2000 - 9.2000
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 DTI (KA1U) 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 84 KW / 114 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 103 KW / 140 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 47 KW / 64 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 55 KW / 75 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 66 KW / 90 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 KW / 64 HP 4.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 66 KW / 90 HP 3.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 84 KW / 114 HP 3.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 108 KW / 147 HP 3.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 84 KW / 114 HP 4.1997 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 108 KW / 147 HP 10.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW / 107 HP 4.1998 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW / 109 HP 1.1999 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW / 114 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW / 64 HP 3.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y) 69 KW / 94 HP 3.1997 - 8.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DT (JA0K) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V 60 KW / 82 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) 72 KW / 98 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 77 KW / 105 HP 1.2007 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 83 KW / 113 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 99 KW / 135 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 169 KW / 230 HP 8.2006 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 165 KW / 224 HP 5.2004 - 10.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 KW / 82 HP 9.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 KW / 101 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 74 KW / 101 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 60 KW / 82 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) 82 KW / 112 HP 1.2006 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 101 KW / 138 HP 4.2006 - 11.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 2.2008 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 5.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 3.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 (EM0S) 102 KW / 139 HP 9.2003 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.6 (KM0C) 82 KW / 111 HP 10.2003 - 1.2008
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02) 74 KW / 101 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R) 78 KW / 106 HP 1.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 82 KW / 111 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 85 KW / 116 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW / 101 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) 72 KW / 98 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) 65 KW / 88 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 82 KW / 112 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 27 KW / 37 HP 2.1986 - 5.1992
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 31 KW / 42 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 KW / 45 HP 6.1987 - 9.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 KW / 45 HP 7.1985 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 34 KW / 46 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 35 KW / 48 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 40 KW / 54 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 40 KW / 55 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 43 KW / 58 HP 9.1991 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 RN 44 KW / 60 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 54 KW / 73 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 55 KW / 75 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 58 KW / 79 HP 1.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 59 KW / 80 HP 5.1995 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 KW / 58 HP 7.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 43 KW / 58 HP 8.1988 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 KW / 60 HP 3.1986 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 40 KW / 55 HP 3.1986 - 8.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 40 KW / 54 HP 9.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 47 KW / 64 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 70 KW / 95 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 75 KW / 102 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... 79 KW / 107 HP 9.1999 - 9.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 7.2000 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 102 KW / 139 HP 6.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) 102 KW / 139 HP 7.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 72 KW / 98 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex 81 KW / 110 HP 3.2005 - 7.2010
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) 82 KW / 112 HP 10.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 83 KW / 113 HP 6.2003 - 10.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 99 KW / 135 HP 6.2003 - 6.2009
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 120 KW / 163 HP 5.2004 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) 60 KW / 82 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 11.2003 - 8.2005
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 82 KW / 112 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex 82 KW / 112 HP 6.2006 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 4.2004 - 8.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 120 KW / 163 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 4.2004 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) 81 KW / 110 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 79 KW / 107 HP 4.2012 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 81 KW / 109 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 110 KW / 150 HP 3.1995 - 10.1999
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 55 KW / 75 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 72 KW / 98 HP 5.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 79 KW / 107 HP 7.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 2.2003 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 72 KW / 98 HP 1.2009 - 12.2011
RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2009 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 62 KW / 85 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 10.1996
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S063, S064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 5.1996
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW / 133 HP 5.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 108 KW / 147 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120 KW / 163 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 125 KW / 170 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 98 KW / 133 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 25 KW / 34 HP 6.1987 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 KW / 42 HP 12.1985 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 KW / 34 HP 6.1978 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 KW / 44 HP 6.1986 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 33 KW / 45 HP 2.1978 - 3.1984
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 KW / 34 HP 10.1976 - 7.1989
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 KW / 35 HP 7.1982 - 5.1989
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 43 KW / 59 HP 6.1982 - 9.1984
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 46 KW / 63 HP 1.1982 - 12.1985
RENAULT 6 (118_) 1.1 33 KW / 45 HP 8.1970 - 4.1987
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 KW / 41 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 KW / 45 HP 1.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 KW / 46 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 KW / 55 HP 1.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 43 KW / 58 HP 8.1986 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 43 KW / 59 HP 10.1984 - 6.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 43 KW / 58 HP 10.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 44 KW / 60 HP 6.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 49 KW / 67 HP 6.1987 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 52 KW / 71 HP 10.1984 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 54 KW / 73 HP 10.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 64 KW / 87 HP 6.1987 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 69 KW / 94 HP 10.1986 - 8.1991
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 40 KW / 55 HP 8.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 żikmé zadná kapota (S40_) 1.4 44 KW / 60 HP 9.1985 - 7.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 KW / 48 HP 9.1981 - 5.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 KW / 54 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 KW / 60 HP 12.1981 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 KW / 67 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 KW / 68 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 KW / 72 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 7.1986 - 12.1989
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 40 KW / 55 HP 10.1982 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 KW / 67 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 KW / 72 HP 5.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 85 KW / 115 HP 10.1986 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 2.1984 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.1 (S371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.2 (S37S) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S372) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 9.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.6 D (S374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 47 KW / 64 HP 4.1978 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 54 KW / 73 HP 4.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 54 KW / 73 HP 1.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 54 KW / 73 HP 1.1983 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Skrina/kombi 1.4 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 5.1993
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 68 KW / 92 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V 101 KW / 137 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 47 KW / 64 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 43 KW / 58 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 79 KW / 107 HP 8.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 47 KW / 64 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 68 KW / 92 HP 9.1990 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 55 KW / 75 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 66 KW / 90 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 70 KW / 95 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 101 KW / 137 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 55 KW / 75 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1993 - 12.1998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 104 KW / 141 HP 10.1996 - 6.2001
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 55 KW / 75 HP 11.1993 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 57 KW / 78 HP 10.1994 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 68 KW / 92 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 67 KW / 91 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 79 KW / 107 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 68 KW / 92 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 9.1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 66 KW / 90 HP 9.1993 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 79 KW / 107 HP 7.1994 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 69 KW / 94 HP 4.1992 - 1.1996
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 dT 68 KW / 92 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 51 KW / 69 HP 9.1989 - 5.1993
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 51 KW / 69 HP 6.1988 - 10.1993
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1984 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 3.1980 - 8.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1983 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 8.1985 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 3.1980 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 8.1992 - 8.1994
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 5.1989 - 6.1991
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 5.1989 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 (FL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 KW / 65 HP 12.2003 - Teraz

OE čísla:

ALFA ROMEO 73500506
CHRYSLER J0033 408
CHRYSLER MD084963
CHRYSLER TO735572
CHRYSLER 03838 011
CHRYSLER 04026 486
CHRYSLER 04186 165
CHRYSLER 04186 267
CHRYSLER 04243 445
CHRYSLER 04243 693
CHRYSLER 04243 805
CHRYSLER 04494 477
CHRYSLER 3838011
CHRYSLER 4026486
CHRYSLER 4186 267
CHRYSLER 4186165
CHRYSLER 4243445
CHRYSLER 4243693
CHRYSLER 4243805
CHRYSLER 4494477
CITROËN MLS 000 462 A
CITROËN MLS 000 602
CITROËN 1109 A4
CITROËN 1109 A5
CITROËN 1109 R8
CITROËN 1109 91
FIAT 73500506
FORD AFL59
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
GMC 25013032
GMC 6439354
GMC 9111019
GMC 93156290
GMC 93156540
MAZDA AM15-14-302
MITSUBISHI K 486201-1
MITSUBISHI MC031805
MITSUBISHI MD084963
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
MITSUBISHI 4063396
NISSAN 15208 BN700
NISSAN 15208 00QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 82000 33468
OPEL 44 49 274
OPEL 4402718
OPEL 4403019
OPEL 6439354
OPEL 9111019
OPEL 93156290
OPEL 93156540
OPEL 93198598
PEUGEOT MLS 000 462 A
PEUGEOT MLS 000 602
PEUGEOT 1109 A4
PEUGEOT 1109 A5
PEUGEOT 1109 R8
PEUGEOT 1109 91
RENAULT 50 00 791 145
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 099
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 77 11 945 897
RENAULT 7701349720
RENAULT 82 00 033 408
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
SAVIEM 928 449
SAVIEM 928 471
SAVIEM 928 471 17
SUZUKI 16501 84CT0
SUZUKI 16510 84A10 000
SUZUKI 16510 84CT0
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84CT0-000
VAUXHALL 9111019
VAUXHALL 93198598
CHEVROLET 6439354
CHEVROLET 9111019
CHEVROLET 93156290
CHEVROLET 93156540
DACIA 60 01 543 357
DACIA 77 00 274 177
DACIA 82 00 033 408
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 113219L
PIAGGIO 850284
HYUNDAI 26300-11200
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
DEUTZ-FAHR 105 2175 136
DEUTZ-FAHR 1285 0312
HOLDEN M3 816 5
JEEP T0730 077
SULLAIR 1381
LINDE 7700873583
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 1072 175 107
LOMBARDINI 1072 175 117
LOMBARDINI 1072 175 184
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 217 5107
LOMBARDINI 217 5117
LOMBARDINI 217 5136
LOMBARDINI 217 5184
AMC 893 3004 195
GEHL 590102175107
MICROCAR 0640 066
BOSCH 0021751070
BOSCH 03838011
BOSCH 04026486
BOSCH 04186165
BOSCH 04186267
BOSCH 04243445
BOSCH 04243693
BOSCH 04243805
BOSCH 04494477
BOSCH 09111019
BOSCH 1052175136
BOSCH 1072175107
BOSCH 107217510700
BOSCH 1072175117
BOSCH 107217511706
BOSCH 1072175184
BOSCH 110991
BOSCH 1109A4
BOSCH 1109A5
BOSCH 1109C2
BOSCH 1109P1
BOSCH 1109R8
BOSCH 112397
BOSCH 112397L
BOSCH 113219L
BOSCH 115OS
BOSCH 1216382301
BOSCH 12850312
BOSCH 1381
BOSCH 1520800Q0F
BOSCH 1520800Q0H
BOSCH 1520800QAB
BOSCH 1520800QAC
BOSCH 15208BN700
BOSCH 1650184CT0
BOSCH 1651084A10
BOSCH 1651084A10000
BOSCH 1651084CT0
BOSCH 1651084CT0000
BOSCH 2055
BOSCH 2056
BOSCH 2059
BOSCH 2092
BOSCH 2140
BOSCH 2159
BOSCH 2165
BOSCH 2175107
BOSCH 2175117
BOSCH 2175136
BOSCH 2175184
BOSCH 2317700
BOSCH 2319400
BOSCH 2319500
BOSCH 2326200
BOSCH 2341800
BOSCH 2341900
BOSCH 25013032
BOSCH 2630011200
BOSCH 310
BOSCH 32879900
BOSCH 34676320
BOSCH 3838011
BOSCH 4026486
BOSCH 4063396
BOSCH 4115
BOSCH 4186165
BOSCH 4186267
BOSCH 4243445
BOSCH 4243693
BOSCH 4243805
BOSCH 4323
BOSCH 4343
BOSCH 4345
BOSCH 4402718
BOSCH 4403019
BOSCH 4449274
BOSCH 4494477
BOSCH 5000791145
BOSCH 5006227
BOSCH 5013388
BOSCH 5013389
BOSCH 5016714
BOSCH 5016715
BOSCH 5016785
BOSCH 5016956
BOSCH 5017317
BOSCH 5017319
BOSCH 504OS
BOSCH 507OS
BOSCH 6001543357
BOSCH 61218
BOSCH 61410
BOSCH 61416
BOSCH 61443
BOSCH 61571
BOSCH 6439354
BOSCH 73500506
BOSCH 7700033408
BOSCH 7700073302
BOSCH 7700110796
BOSCH 7700272523
BOSCH 7700272902
BOSCH 7700272903
BOSCH 7700272982
BOSCH 7700274177
BOSCH 7700676302
BOSCH 7700695801
BOSCH 7700695804
BOSCH 7700720978
BOSCH 7700727401
BOSCH 7700727478
BOSCH 7700727479
BOSCH 7700727480
BOSCH 7700727482
BOSCH 7700727492
BOSCH 7700728310
BOSCH 7700730077
BOSCH 7700734945
BOSCH 7700734957
BOSCH 7700735917
BOSCH 7700737991
BOSCH 7700744879
BOSCH 7700745708
BOSCH 7700748326
BOSCH 7700854776
BOSCH 7700854852
BOSCH 7700855853
BOSCH 7700856099
BOSCH 7700856114
BOSCH 7700856339
BOSCH 7700866099
BOSCH 7700869390
BOSCH 7700871919
BOSCH 7700873583
BOSCH 7700873603
BOSCH 7701043377
BOSCH 7701349452
BOSCH 7701349720
BOSCH 7701349725
BOSCH 7701349752
BOSCH 7701727480
BOSCH 7702144083
BOSCH 7708715147
BOSCH 8200033408
BOSCH 8200033468
BOSCH 8200513035
BOSCH 8200768913
BOSCH 8200867976
BOSCH 850284
BOSCH 8671002274
BOSCH 8671002648
BOSCH 8933004195
BOSCH 8983501900
BOSCH 8983601900
BOSCH 9111019
BOSCH 93156290
BOSCH 93156540
BOSCH 93198598
BOSCH AFL036
BOSCH AFL59
BOSCH AL19
BOSCH AM1514302
BOSCH AW178
BOSCH AW85
BOSCH B307
BOSCH BC1148
BOSCH BC1177
BOSCH BC1180
BOSCH BC1181
BOSCH BC1296
BOSCH BC1298
BOSCH BC1309
BOSCH BC1334
BOSCH BC1349
BOSCH DO1800
BOSCH DO210
BOSCH DO211
BOSCH DO332
BOSCH DO817
BOSCH DO831
BOSCH DO832
BOSCH DO905
BOSCH DO909
BOSCH DO920
BOSCH DO939
BOSCH EDL195
BOSCH EDL203
BOSCH EDL971
BOSCH EDL972
BOSCH EFL155
BOSCH EFL254
BOSCH EFL294
BOSCH EFL295
BOSCH EFL312
BOSCH EFL489
BOSCH EFL491
BOSCH EFL492
BOSCH ELH4102
BOSCH ELH4107
BOSCH ELH4108
BOSCH ELH4110
BOSCH ELH4156
BOSCH ELH4196
BOSCH ELH4276
BOSCH ELH4300
BOSCH ELH4317
BOSCH ELH4391
BOSCH F101
BOSCH F103
BOSCH F105
BOSCH F120
BOSCH F127
BOSCH F134
BOSCH F136
BOSCH FT5221
BOSCH FT5341
BOSCH FX0035
BOSCH FX0042
BOSCH FX0061
BOSCH FX0144
BOSCH FX0150
BOSCH FX0151
BOSCH GFE262
BOSCH GFE271
BOSCH GFE322
BOSCH GFE323
BOSCH GFE350
BOSCH GFE364
BOSCH GFE381
BOSCH GFE382
BOSCH GL562Z
BOSCH GL702
BOSCH H10W04
BOSCH H10W09
BOSCH H11W02
BOSCH H12W02
BOSCH HF7615
BOSCH K4862011
BOSCH L10193
BOSCH L14619
BOSCH L17368
BOSCH L17369
BOSCH L17695
BOSCH L17817
BOSCH L17824
BOSCH L18366
BOSCH L27159
BOSCH L37674
BOSCH LF3494
BOSCH LF3714
BOSCH LF798
BOSCH LK1080A
BOSCH LK1080B
BOSCH LK1131
BOSCH LK1132
BOSCH LS15
BOSCH LS218
BOSCH LS223
BOSCH LS233
BOSCH LS288
BOSCH LS309
BOSCH LS462
BOSCH LS462A
BOSCH LS531
BOSCH LS571
BOSCH LS576
BOSCH LS602
BOSCH LS751
BOSCH LS793
BOSCH LS819
BOSCH LS835
BOSCH LS836
BOSCH LS855
BOSCH LS88
BOSCH LS883
BOSCH LS917
BOSCH LS932
BOSCH M38165
BOSCH M851139
BOSCH M852065
BOSCH M883804
BOSCH MC031805
BOSCH MD084963
BOSCH MH3304
BOSCH MH3331
BOSCH MH3384
BOSCH MH366
BOSCH MLS000462A
BOSCH MLS000592
BOSCH MLS000602
BOSCH MO441
BOSCH MOF100X
BOSCH MOF97X
BOSCH MOF99X
BOSCH OC111
BOSCH OC112
BOSCH OC135
BOSCH OC200
BOSCH OC2231
BOSCH OC245
BOSCH OC2451
BOSCH OC309
BOSCH OC467
BOSCH OC71
BOSCH OK115
BOSCH OK127
BOSCH OK83
BOSCH OP538
BOSCH OP565
BOSCH OP586
BOSCH OP5861
BOSCH OP5863
BOSCH OP643
BOSCH OP6432
BOSCH OP6433
BOSCH P550173
BOSCH PER159
BOSCH PER368
BOSCH PER369
BOSCH PH2801
BOSCH PH2809
BOSCH PH2992A
BOSCH PH3942
BOSCH PH4547
BOSCH PH4548
BOSCH PH5113
BOSCH PH5230
BOSCH PH5354
BOSCH PH5479
BOSCH PH5795
BOSCH PH57951
BOSCH PH57961
BOSCH PH5834
BOSCH QOF5434
BOSCH QOF5435
BOSCH R100
BOSCH R196
BOSCH R197
BOSCH R21
BOSCH R22
BOSCH R23
BOSCH R272
BOSCH R410
BOSCH R416
BOSCH R443
BOSCH R455
BOSCH R650
BOSCH R929
BOSCH RZ100
BOSCH S0140R
BOSCH S3262R
BOSCH S3418R
BOSCH S3419R
BOSCH S6140R
BOSCH SP1039
BOSCH SP819
BOSCH SP946
BOSCH SP952
BOSCH SP955
BOSCH SP956
BOSCH T0730077
BOSCH TO735572
BOSCH W752
BOSCH W753
BOSCH W8136
BOSCH W9103
BOSCH W91424
BOSCH WCO50
BOSCH WL7084
BOSCH WL7120
BOSCH WL7150
BOSCH WL7151
BOSCH WL7153
BOSCH WL7205
BOSCH WL7238
BOSCH X106
BOSCH X4009E
BOSCH X4112E
BOSCH X95
BOSCH Z1111
BOSCH Z1178
BOSCH Z1276
BOSCH Z1277
BOSCH Z1305
BOSCH Z289
BOSCH Z307
BOSCH Z475
BOSCH Z479
BOSCH Z56B
BOSCH Z576
BOSCH Z608
BOSCH Z964

112,40 Kč / ks bez DPH
136 Kč / ks s DPH
Motorizace

Více kategorií