+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FORD Focus II Kabriolet (10/2006-9/2010)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „FORD Focus II Kabriolet (10/2006-9/2010)“

Kód produktu: OF-1072
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Vnější průměr [mm] 77 mm
Provedení filtru Šroubovací filtr
Rozměr závitu 3/4"-16 UNF
Vnitřní průměr 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

62,81 Kč / ks bez DPH
76 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1067
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 75 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 72 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 8.2013 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.6 85 KW / 116 HP 4.2007 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 2.2011 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 86 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 12.2014
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 1.2018 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.5 Ti 82 KW / 112 HP 10.2013 - Teraz
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 55 KW / 75 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1996 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 KW / 70 HP 3.2003 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 KW / 75 HP 5.2002 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 59 KW / 80 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 44 KW / 60 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 60 KW / 82 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 68 KW / 92 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 62 KW / 85 HP 3.2015 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 6.2008 - 9.2012
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 99 KW / 134 HP 12.2010 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 147 KW / 200 HP 4.2016 - 4.2017
FORD FIESTA V Van 1.4 59 KW / 80 HP 5.2002 - 9.2005
FORD FIESTA VI Van 1.25 44 KW / 60 HP 8.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.25 60 KW / 82 HP 1.2009 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT 88 KW / 120 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - Teraz
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.4 i 66 KW / 90 HP 4.1996 - 10.1999
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 1.4 66 KW / 90 HP 8.1998 - 4.2002
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 3.2015 - Teraz
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 9.1999
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.4 55 KW / 75 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 8.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 9.2012
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.4 59 KW / 80 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 74 KW / 101 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 Ti-VCT 85 KW / 116 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III Skrina/kombi 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 123 HP 11.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 9.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV limuzina (HM) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 11.2018 - Teraz
FORD FUSION (JU_) 1.25 55 KW / 75 HP 8.2004 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 59 KW / 80 HP 8.2002 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 59 KW / 80 HP 1.2010 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 6.2015
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 63 KW / 85 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III limuzina (TK, FK) 1.2 (TK) 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 1.2016 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 110 KW / 150 HP 2.2019 - 11.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 8.2018 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - 6.2018
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 132 KW / 179 HP 10.2012 - 4.2015
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 12.2012
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 12.2010
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 1.2019 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 11.1997 - 10.2000
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 9.2014
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 55 KW / 75 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) 55 KW / 75 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2003 - 6.2007
MORGAN ROADSTER Kabriolet 1.6 4/4 82 KW / 112 HP 1.2004 - Teraz
VOLVO C30 (533) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) T3 110 KW / 150 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4 132 KW / 180 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (124) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 4.2014
VOLVO S80 II (124) T4F 132 KW / 180 HP 5.2011 - 1.2014
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi 88 KW / 120 HP 4.2013 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi 110 KW / 150 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T3 110 KW / 150 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4 132 KW / 180 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 12.2015

OE čísla:

FORD 1007 705
FORD 1007 706
FORD 1070 521
FORD 1455 760
FORD 1555 370
FORD 1559 937
FORD 1667 890
FORD 1678 162
FORD 1682 366
FORD 1714 387

66,94 Kč / ks bez DPH
81 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 3397014122
Stěrače Bosch aerotwin 650/400 mm
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Výrobní číslo: 3397014122, 3 397 014 122
Délka 1 (řidiče) : 650 mm
Délka 2 (spolujezdec) : 400 mm
Kompatibilita:

CITROEN
BERLINGO MULTISPACE (B9)
BERLINGO skrinka/minivan (B9)
BERLINGO Korba/Podvozok (B9)
C3 III (SX)
FIAT
TIPO Kombi (356_, 357_)
TIPO liftback (356_, 357_)
TIPO sedan (356_, 357_)
FORD
BRONCO II
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
SIERRA I liftback (GBC)
OPEL
ADAM (M13)
CORSA D (S07)
CORSA D skrinka / liftback (S07)
CORSA E (X15)
CORSA E skrinka / liftback (X15)
PEUGEOT
2008 I (CU_)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 skrinka / liftback (WA_, WC_)
207 SW (WK_)
208 I (CA_, CC_)
208 skrinka / liftback (CR_)
PARTNER skrinka /minivan
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_)
PARTNER TEPEE

662,81 Kč / ks bez DPH
802 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397118977
Stěrače Bosch Aerotwin 650/425 mm
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Výrobní číslo: 3397118977, 3 397 118 977
Délka 1 (řidiče) : 650 mm
Délka 2 (spolujezdec) : 425 mm
Kompatibilita:
FORD
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
PEUGEOT
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 van / liftback (WA_, WC_)
207 SW (WK_)
207 SW uzavreté vozidlo / kombi (WK_)

601,65 Kč / ks bez DPH
728 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ne
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Prostor pro logo: Ano
Černá barva
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

61,98 Kč / ks bez DPH
75 Kč / ks s DPH
Kód produktu: FRO0301
Gumové rohože komplet do Ford Focus II
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

FORD
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
   
Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

671,90 Kč / ks bez DPH
813 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stěrač Valeo First 650 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 650 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

214,05 Kč / ks bez DPH
259 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stěrač Valeo First 400 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 400 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

175,21 Kč / ks bez DPH
212 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3H-1-190
Manžeta řadící páky FORD FOCUS 2 MK2
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta řadící páky do FORD FOCUS 2 MK2 (2005–2010) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita


FORD FOCUS 2 MK2 (2005–2010)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2A-1-358
Manžeta ruční brzdy FORD FOCUS MK2
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Manžeta ruční brzdy FORD FOCUS MK2 vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém používání. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety ruční brzdy v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:
nejvyšší kvalita výrobku,
přesná kompatibilita v daném autě,
snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
produkt vyráběný v EU.
UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na ruční brzdu, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne


Kompatibilita
FORD FOCUS MK2

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-2-158
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Střešní anténa

Popis:

prut antény : 55 cm

vnitřní závit (potřeba porovnat, vyskytovaly se is vnějším - šroubem z prutu antény)

Kompatibilita:

FORD

FORD C-MAX, 2007-2010

FORD COUGAR

FORD ESCORT

FORD FIESTA, ...-2011

FORD FOCUS C-MAX

FORD FOCUS I, II

FORD FUSION

FORD KA, 1996-2008

FORD KUGA, 2008-2010

FORD MONDEO MKII, MK3, MKIV

FORD PUMA

FORD SCORPIO, 1995-1998

FORD TRANSIT, 2000-2006

FORD TRANSIT CONNECT, 2002-2013

264,46 Kč / ks bez DPH
320 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10D-2-288
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Popis:

UPOZORNĚNÍ : MONTOVALI SE DVA DRUHY ANTÉN : S VNĚJŠÍM ŠROUBEM A S VNITŘNÍM ZÁVITEM

     ŠROUB - 5mm
     DÉLKA ŠROUBU (od základny antény) - 17mm
     MONTÁŽ NA PŘED STŘECHY (na původní místo antény)

Kompatibilita:

FORD

     Ford Cougar
     Ford Escort MK7
     Ford Ka 1
     Ford Kuga
     Ford Fiesta MK4
     Ford Fiesta MK5
     Ford Fiesta MK6
     Ford Fiesta MK7
     Ford Focus MK1
     Ford Focus MK2
     Ford Focus MK2 FL
     Ford Focus C-Max
     Ford Fusion
     Ford Mondeo MK2
     Ford Mondeo MK3
     Ford Puma
     Ford Transit
     Ford Transit Connect
     i jiné

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 2H-2-728
Spojka cívka kompresoru klimatizace
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Spojka cívka kompresoru klimatizace

OEM čísla: KTT030026, FORD 1 333 040, FORD 1 379 474, FORD 1 432 750, FORD 1 432 767, FORD 1 673 990, FORD 1 678 411, FORD 3M5H 19D62 9PG, FORD 3M5H19497AD, FORD 3M5H19D629ML, FORD 3M5H19D629PH, FORD 3M5H19D629PJ, VOLVO 3 129 195 3, VOLVO 3 600 032 6, VOLVO 3 600 144 0, FORD 1441291, FORD 1495796, FORD 1543958, FORD 1566168,FORD 1674618, FORD 1731790, FORD 6G9119D629GB, FORD 6G9119D629GC, FORD 6G9119D629KA, FORD 6G9119D629KB, FORD 6G9119D629KC, FORD 6G9119D629KD

Popis:

PRO KOMPRESOR: VISTEON FS10 / /VS16

Vnější průměr.: 97 MM
Vnitřní průměr.: 63 MM
Výška: 31 MM
Výskyt ve vozidlech*

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD

C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2007/02-2010/09

FOCUS C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2003/10-2007/03

1.6 Ti (HXDA SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/08-2007/03

FOCUS II (DA_, HCP, DP)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2011/07

1.6 Ti (HXDA HXDB SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2004/07-2011/07

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

FOCUS II kabriolet

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2006/10-2010/09

FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2005/04-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2005/04-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2005/04-2012/09

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

 

VOLVO

C30 (533)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 100KM/74kW 2006/10-2012/12

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2006/10-2012/12

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2007/01-2012/12

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 145KM/107kW 2006/10-2012/12

2.0 FlexFuel (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2010/01-2012/12

S40 II (544)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 101KM/74kW 2005/01-2012/12

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2010/12

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2010/12

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 146KM/107kW 2006/10-2012/12

2.0 F (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2009/10-2012/12

V50 (545)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 101KM/74kW 2005/01-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2010/12

Číslo podvozku od: 368237

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2005/01-2010/12

Číslo podvozku od: 368237

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 146KM/107kW 2006/10-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

2.0 FlexFuel (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2010/01-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

452,07 Kč / ks bez DPH
547 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 13D-2-745
Spojka kompresoru klimatizace
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Spojka řemenice kompresoru klimatizace

OEM čísla: MAXGEAR AC130023, NRF 380045, FORD 1 333 040, FORD 1 379 474, FORD 1 432 750, FORD 1 432 767, FORD 1 673 990, FORD 1 678 411, FORD 3M5H 19D62 9PG, FORD 3M5H 19D629 ML, FORD 3M5H-19497-AD, FORD 3M5H-19D629-PH, FORD 3M5H-19D629-PJ, VOLVO 3 129 195 3, VOLVO 3 600 032 6, VOLVO 3 600 104

Popis:

Počet žeber: 5
Průměr řemenice [mm]: 117
Verze TecDoc: 2119
Ohraničení producenta: VS16/18, Visteon


Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

FORD

C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2007/02-2010/09

FOCUS C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2003/10-2007/03

1.6 Ti (HXDA SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/08-2007/03

FOCUS II (DA_, HCP, DP)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2011/07

1.6 Ti (HXDA HXDB SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2004/07-2011/07

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

FOCUS II kabriolet

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2006/10-2010/09

FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2005/04-2012/09

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2005/04-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB) 1596ccm 115KM/85kW 2005/04-2012/09

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

VOLVO

C30 (533)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 100KM/74kW 2006/10-2012/12

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2006/10-2012/12

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2007/01-2012/12

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 145KM/107kW 2006/10-2012/12

2.0 FlexFuel (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2010/01-2012/12

S40 II (544)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 101KM/74kW 2005/01-2012/12

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2010/12

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2010/12

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 146KM/107kW 2006/10-2012/12

2.0 F (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2009/10-2012/12

V50 (545)

1.6 (B 4164 S3) 1596ccm 101KM/74kW 2005/01-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

1.8 (B 4184 S11) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2010/12

Číslo podvozku od: 368237

1.8 FlexFuel (B 4184 S8) 1798ccm 125KM/92kW 2005/01-2010/12

Číslo podvozku od: 368237

2.0 (B 4204 S3) 1999ccm 146KM/107kW 2006/10-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

2.0 FlexFuel (B 4204 S4) 1999ccm 146KM/107kW 2010/01-2012/12

Číslo podvozku od: 368237

1 171,90 Kč / ks bez DPH
1 418 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 8B-2-748
Manžeta řadící páky s rámečkem
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Popis:
Barva: černá + chrom
Manžeta obsahuje také plastový montážní rámeček
UPOZORNĚNÍ !!! Prosíme o důkladné přeměření rozměrů rámečku

Výskyt ve vozidlech*:
* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů
FORD
C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II / kombi
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

119,01 Kč / ks bez DPH
144 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9F-2-783
Osvětlení světlo SPZ 1 ks
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Názov produktu: Osvetlenie svetlo ŠPZ 1 ks

OEM čísla: 3M5A-13550-BA, 3M5A13550AA, 4502332, 4502331

Doplňujúce informácie: V sade lampička + žiarovka

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

FORD

C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD) 1560ccm 109KM/80kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 101KM/74kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (GPDA HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2007/02-2010/09

1.8 (QQDC) 1798ccm 122KM/90kW 2007/02-2010/09

1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2007/02-2010/09

1.8 TDCi (KKDA KKDB) 1753ccm 115KM/85kW 2007/02-2010/09

2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2007/02-2010/09

2.0 CNG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2009/04-2010/09

2.0 LPG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2008/06-2010/09

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2007/02-2010/09

2.0 TDCi (G6DC G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2007/02-2010/09

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2010/09

C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)

1.6 Ti (IQDA IQDB) 1596ccm 105KM/77kW 2010/12-

FOCUS C-MAX (DM2)

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2003/10-2007/03

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2003/10-2007/03

1.6 TDCi (HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/02-2007/03

1.6 Ti (HXDA SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/08-2007/03

1.8 (CSDA CSDB) 1798ccm 120KM/88kW 2003/10-2007/03

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2004/04-2007/03

1.8 (QQDC) 1798ccm 122KM/90kW 2005/09-2007/03

1.8 Flexifuel (Q7DA) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2007/03

1.8 TDCi (KKDA KKDB) 1753ccm 115KM/85kW 2005/01-2007/03

2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2004/03-2007/03

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2003/10-2007/03

2.0 TDCi (G6DC G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2003/10-2007/03

FOCUS II (DA_, HCP, DP)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2011/07

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/01-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

1.8 Flexifuel (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2012/09

1.8 TDCi (KKDA) 1753ccm 115KM/85kW 2005/01-2012/09

2.0 (AODA AODB AODE) 1999ccm 145KM/107kW 2004/07-2012/09

2.0 CNG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2009/04-2011/07

2.0 LPG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2008/06-2011/07

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2004/07-2012/09

2.0 TDCi (G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2004/07-2008/01

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2011/07

2.5 RS (JZDA) 2521ccm 305KM/224kW 2009/01-2011/07

2.5 RS 500 (JZDA) 2521ccm 350KM/257kW 2010/05-2011/07

2.5 ST (HYDA) 2522ccm 225KM/166kW 2005/10-2012/09

FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2004/07-2012/09

1.6 LPG (SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2009/10-2012/09

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/07-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

1.8 Flexifuel (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/01-2012/09

1.8 TDCi (KKDA) 1753ccm 115KM/85kW 2004/07-2012/09

2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2004/07-2012/09

2.0 LPG (SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2008/06-2011/07

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2004/07-2012/09

2.0 TDCi (G6DE G6DF) 1997ccm 133KM/98kW 2004/07-2008/01

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2011/07

FOCUS II kabriolet

1.6 (HWDA HWDB SHDA SHDB SHDC) 1596ccm 100KM/74kW 2006/10-2010/09

2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2006/10-2010/09

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2006/10-2010/09

FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

1.4 (ASDA ASDB) 1388ccm 80KM/59kW 2005/04-2012/09

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2005/04-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/04-2012/09

1.6 Ti (HXDA HXDB SIDA) 1596ccm 115KM/85kW 2005/04-2012/09

1.8 (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/03-2012/09

1.8 Flexifuel (Q7DA QQDA QQDB) 1798ccm 125KM/92kW 2006/06-2011/07

1.8 TDCi (KKDA) 1753ccm 115KM/85kW 2005/04-2012/09

2.0 (AODA AODB AODE SYDA) 1999ccm 145KM/107kW 2005/04-2011/07

2.0 TDCi (G6DA G6DB G6DD G6DG) 1997ccm 136KM/100kW 2005/04-2012/09

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2011/07

80,17 Kč / ks bez DPH
97 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: K4-1-447
Autokoberce velurové komplet 4 ks Ford Focus MK2 2004-2011
Není k dispozici

Určeno pro model: Ford Focus MK2 2004-2011

Otvory pro uchycení: Ano

Barva: Černá

Verze: Standard (tloušťka veluru 5 mm)

Komplet velurových autokoberců se skládá ze čtyř částí. K výrobě našich autokoberečků se používá vysoce kvalitní velurová tkanina, určená speciálně pro vnitřní vybavení vozidla. Charakterizuje ji zvýšená odolnost vůči oděru, a speciální konstrukce vlasů veluru zajišťuje snadné čištění koberců. Pro dosažení co nejvyšší trvanlivosti je kobereček šoféra zajištěn pod jeho nohama dvojitou vrstvou. Každý kobereček je zakončen pečlivě obšitou lemovkou.

Naše textilní autorohože jsou zajištěny vůči pronikání vlhkosti a vody do spodních vrstev interiéru pogumovanou vrstvou na své spodní části. Kromě této izolační funkce zajišťuje tato vrstva pryže i zvýšenou přilnavost koberečků k podlaze vozidla díky struktuře povrchu pryže. Toto zajišťuje také bezpečnost při jízdě nakolik se koberečky během jízdy nepřesouvají ani nezahýbají. V závislosti na modelu koberečků jsou některé varianty vybaveny dodatkovými úchy pro zafixování autokoberečků (u modelů aut, které uchycení koberečků nabízely)

Naše autokoberečky jsou vyráběny konkrétně pro daný model automobilu. Každá část sady je provedena tak, aby perfektně sedla na dané místo. V kompletu se nacházejí čtyři koberečky pro přední i zadní část vozu.

Co charakterizuje naše autokoberečky:

- vysoce kvalitní velur odolný proti oděru

- konstrukce vlasů zajišťující snadné čištění

- materiálová lemovka zabezpečující boky autokoberečků

- spodní izolační vrstva zabezpečující ochranu před vlhkostí

- přizpůsobení do konkrétního modelu

- bezpečnost díky struktuře spodní vrstvy koberečků

- vyrobeno v zemích EU, nejedná se o dovoz z Číny a podobně

392,56 Kč / ks bez DPH
475 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1357238
Sada pro montáž sedačky na Isofix 1357238
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Sada pro montáž sedačky na Isofix.

OE číslo: Ford 1357238

Originál pro značku FORD MONDEO/FOCUS/S-MAX/GALAXY

Speciálně navržen pro instalaci dětské sedačky na pravou nebo levou stranu zadního sedadla, obsahuje vše potřebné k upevnění sedačky.

* K montáži - přišroubování dvou šroubů rukojeti potřebujete klíč "TORX".

* Středová vzdálenost montážních otvorů rukojeti - 28cm

Kompatibilita:

     Ford Focus MK1 po faceliftu
     Ford Focus MK2 2004-2007
     Ford Focus MK2 FL 2008-2011

900 Kč / ks bez DPH
1 089 Kč / ks s DPH
Kód produktu: F026407203
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:
Šroubovací filtr,
Výška: 85 mm,
Rozměr závitu: 3/4" 16 UNF-2B,
Vnější průměr: 76 mm,
Vnitřní průměr 2: 62 mm,
Vnější průměr 2: 72 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD AA6E6714AA
FORD AA6E-6714-AB
FORD BE8Z6731AB
FORD EFL907
FORD EFL910
FORD 1S7E6714BA
FORD 1S7G6714CA
FORD 1S7G6714DA
FORD 1S7J6744BA
FORD 1218846
FORD 1250507
FORD 1595247
FORD 1751529
FORD 2178448
FORD 2468342
FORD 5015485
FORD 9W7E6714AA
FORD 9W7E6714BA
FORD 9W7Z6731A
JAGUAR C2Z 21964
JAGUAR C2Z 32125
ROVER LR025306
VOLVO 30711781
VOLVO 30731880
VOLVO 30731888
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
BOSCH LR025306

 

168,60 Kč / ks bez DPH
204 Kč / ks s DPH
Motorizace

Více kategorií