+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FORD Mondeo III Sedan B4Y (10/2000-9/2007)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „FORD Mondeo III Sedan B4Y (10/2000-9/2007)“

Kód produktu: OF-435
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 58 mm
Vnitřní průměr [mm] 35 mm
Vnější průměr [mm] 92 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 35 mm

Kompatibilita:

FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 66 KW / 90 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 85 KW / 115 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 96 KW / 130 HP 10.2001 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 110 KW / 150 HP 9.2004 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 9.2004 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 66 KW / 90 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 85 KW / 115 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 DI 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 TDCi 96 KW / 130 HP 10.2001 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.2 TDCi 110 KW / 150 HP 9.2004 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 9.2004 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 66 KW / 90 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 85 KW / 115 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi 96 KW / 130 HP 10.2001 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 110 KW / 150 HP 9.2004 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 9.2004 - 3.2007
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 55 KW / 75 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 63 KW / 86 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 74 KW / 100 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) 92 KW / 125 HP 8.2002 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_) 55 KW / 75 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) 66 KW / 90 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE 85 KW / 115 HP 3.2004 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 DI RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 88 KW / 120 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) 92 KW / 125 HP 7.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 101 KW / 137 HP 3.2004 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 55 KW / 75 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 63 KW / 86 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 74 KW / 100 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.0 TDCi 92 KW / 125 HP 8.2002 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TD 55 KW / 75 HP 8.2000 - 8.2003
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 DI RWD (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 55 KW / 75 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 66 KW / 90 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDE 85 KW / 115 HP 3.2004 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 DI RWD (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 88 KW / 120 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDE 92 KW / 125 HP 7.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi 101 KW / 137 HP 3.2004 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_) 55 KW / 75 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_) 63 KW / 86 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.0 DI (F_E_, F_F_) 74 KW / 100 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.0 TDCi (F_E_, F_F_) 92 KW / 125 HP 8.2002 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 55 KW / 75 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 66 KW / 90 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDE 85 KW / 115 HP 3.2004 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 88 KW / 120 HP 1.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDE 92 KW / 125 HP 7.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.4 TDCi 101 KW / 137 HP 3.2004 - 5.2006
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 2.0 55 KW / 75 HP 6.2000 - 8.2003
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 2.0 74 KW / 101 HP 6.2000 - 3.2005
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 2.0 92 KW / 125 HP 3.2002 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.0 D 96 KW / 130 HP 7.2003 - 11.2009
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 107 KW / 146 HP 1.2007 - 11.2009
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 110 KW / 150 HP 10.2005 - 11.2009
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 114 KW / 155 HP 10.2005 - 11.2009
JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.0 D 96 KW / 130 HP 2.2004 - 12.2009
JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 107 KW / 146 HP 1.2007 - 12.2009
JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 110 KW / 150 HP 10.2005 - 12.2009
JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 114 KW / 155 HP 10.2005 - 12.2009
LDV CONVOY Autobus 2.4 D 55 KW / 75 HP 3.2002 - 4.2009
LDV CONVOY Skrinka 2.4 D 55 KW / 75 HP 3.2002 - 4.2009
LDV CONVOY Korba/Podvozok 2.4 D 55 KW / 75 HP 3.2002 - 4.2006
LDV CONVOY Korba/Podvozok 2.4 D 66 KW / 90 HP 4.2002 - 4.2006

OE čísla:

FORD 1088 179
FORD 1349 745
FORD M-82-06-A-01
FORD XS 7Q 6744 AA
FORD XS7Q6744A4
JAGUAR JDE 2464
MAXGEAR 1088179
MAXGEAR 1349745
MAXGEAR 260042
MAXGEAR 5C1Q6744AA
MAXGEAR L237
MAXGEAR OX191D
MAXGEAR XS7Q6744A4
MAXGEAR XS7Q6744AA

 

 

 

 

96,69 Kč / ks bez DPH
117 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-431
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 72 mm
Vnitřní průměr [mm] 30 mm
Vnější průměr [mm] 62 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 30 mm

Kompatibilita:

FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 DI 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 74 KW / 100 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.8 TDCi 74 KW / 100 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 74 KW / 100 HP 3.2007 - 12.2012
FORD S-MAX (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 12.2014
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 88 KW / 120 HP 8.2002 - 8.2007
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) 104 KW / 141 HP 8.2002 - 8.2007
MAZDA 6 limuzina (GG) 1.8 88 KW / 120 HP 8.2002 - 8.2007
MAZDA 6 limuzina (GG) 2.0 (GGEP) 104 KW / 141 HP 6.2002 - 8.2007
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 88 KW / 120 HP 8.2002 - 8.2007

OE čísla:

FORD 1124 160
FORD 1152 049
FORD 1213 177
FORD 1343 102
FORD 1S7G-6744-AC
FORD 1S7J 6744 AC
FORD 1S7J 6744 BA
FORD 1S7Z 6744 AC
FORD 1S7Z 6885 AA
FORD 3S7Z 6731 A
FORD 4S7J- 6744-AA
MAZDA LF01-14302
MAZDA LF01-14302 9A
FORD USA 3M4G-6744-AA
FORD USA 3S7Z-6731-A
FORD USA 4S7J-6744-AA
FORD (CHANGAN) 1152049
FORD (CHANGAN) 1S7G 6744 AC
FORD (CHANGAN) 1S7J 6744 BA
FORD (CHANGAN) 1S7J 6744 AC
FORD (CHANGAN) 1S7J 6744 MC
FORD (CHANGAN) 3M4G 6744 AA
MAXGEAR 10ECO036
MAXGEAR 1124160
MAXGEAR 1152049
MAXGEAR 1213177
MAXGEAR 1343102
MAXGEAR 1457429242
MAXGEAR 1457429257
MAXGEAR 1S7G6744AC
MAXGEAR 1S7J6744AC
MAXGEAR 1S7J6744BA
MAXGEAR 2252
MAXGEAR 2296
MAXGEAR 260297
MAXGEAR 3M4G6744AA
MAXGEAR 4S7J6744AA
MAXGEAR 50013866
MAXGEAR 5535
MAXGEAR 64600
MAXGEAR 7143220008
MAXGEAR 7584055
MAXGEAR 866OX
MAXGEAR AC6192E
MAXGEAR AC8038
MAXGEAR AS1540
MAXGEAR CH8814
MAXGEAR CH8814ECO
MAXGEAR E20HD79
MAXGEAR EFL404
MAXGEAR EL672x
MAXGEAR ELH4320
MAXGEAR EO1701
MAXGEAR EOF084
MAXGEAR FA5593ECO
MAXGEAR FOECO036
MAXGEAR FOP234
MAXGEAR FX20032
MAXGEAR G1414
MAXGEAR J1313023
MAXGEAR JFOECO036
MAXGEAR L18367
MAXGEAR L340
MAXGEAR LF0114302
MAXGEAR LF01143029A
MAXGEAR MD431
MAXGEAR ML1703
MAXGEAR MLE1446A
MAXGEAR MU1211
MAXGEAR O406
MAXGEAR OB67740
MAXGEAR OP234
MAXGEAR OX203D
MAXGEAR OX203DECO
MAXGEAR OX397DECO
MAXGEAR OX979
MAXGEAR OX979D
MAXGEAR P9257
MAXGEAR S5056PE
MAXGEAR SH4791
MAXGEAR SH4791P
MAXGEAR VFL466
MAXGEAR VFL497
MAXGEAR XE524

 

 

 

69,42 Kč / ks bez DPH
84 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1072
Olejový filtr
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Vnější průměr [mm] 77 mm
Provedení filtru Šroubovací filtr
Rozměr závitu 3/4"-16 UNF
Vnitřní průměr 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

62,81 Kč / ks bez DPH
76 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO0314
Gumové rohože komplet do Ford Mondeo III (2000-2007)
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

FORD
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07
   

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

684,30 Kč / ks bez DPH
828 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na klíček
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ne
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Prostor pro logo: Ano
Černá barva
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

61,98 Kč / ks bez DPH
75 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stěrač valeo first 550 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 550 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

201,65 Kč / ks bez DPH
244 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575005
Stěrač Valeo First 500 mm uchycení multiconnection
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 500 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575005

ALFA ROMEO
156 (932_) 09.97 - 09.05    
ARNA (920_) 03.83 - 12.86
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06
AUDI
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
E-TRON (GEN) 09.18 -
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
Q3 (F3B) 07.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q8 (4MN) 02.18 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -
AUSTIN
MAESTRO Fastback (XC) 03.83 - 09.92    
MONTEGO Kombi (XE) 10.84 - 09.92
MONTEGO (XE) 04.84 - 12.93
BMW
1 (E81) 09.06 - 12.11    
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06
1 (E87) 02.03 - 01.13    
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07
1 Kupé (E82) 10.06 - 10.13    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
3 (E30) 09.82 - 03.92    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Touring (E30) 07.87 - 10.94    
X3 (F25) 09.10 - 08.17
3 Kabriolet (E30) 09.82 - 11.93    
X4 (F26) 05.13 - 03.18
3 (E36) 09.90 - 11.98    
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
X6 (G06, F96) 08.19 -
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
X7 (G07) 03.19 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99    
Z1 Roadster 06.88 - 06.91
3 (E46) 12.97 - 05.05    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
CHEVROLET
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
BX (XB-_) 10.82 - 12.94    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
BX Break (XB-_) 04.83 - 12.94    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
XSARA (N1) 04.97 - 12.05
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06    
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06    
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16    
C25 Autobus (280_, 290_) 07.81 - 02.94
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -     
C25 Skrinka (280_, 290_) 07.81 - 07.94
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 07.81 - 03.94
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03    
C35 Skrinka 11.73 - 01.94
DACIA
DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18    
LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 -
DUSTER Skriňa/SUV 04.11 -     
LOGAN Pick-up (US_) 03.08 -
LOGAN (LS_) 08.04 -     
SANDERO 06.08 -
LOGAN MCV (KS_) 02.07 -
DAEWOO
MUSSO (FJ) 07.98 -     
NUBIRA limuzina (J100) 04.97 -
NUBIRA (J100) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
DAIHATSU
MATERIA (M4_) 10.06 -     
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06
SIRION (M3_) 01.05 -     
TREVIS 06.06 -
FIAT
CROMA (154_) 12.85 - 12.96    
DUCATO Skrinka (280_) 01.82 - 02.91
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (280_) 07.82 - 08.90
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Panorama (290_) 01.90 - 05.94
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
DUCATO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (290_) 03.89 - 03.94
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (290_) 03.89 - 03.94
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02    
TALENTO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 03.94
DUCATO Panorama (280_) 07.82 - 08.90
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
ORION III (GAL) 01.90 - 09.96
ESCORT V (AAL, ABL) 07.90 - 05.95    
SCORPIO I (GAE, GGE) 04.85 - 09.94
ESCORT V Turnier (ANL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I limuzina (GGE) 01.86 - 12.94
ESCORT V Kabriolet (ALL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I Turnier (GGE) 05.88 - 09.94
ESCORT V limuzina (AFL) 08.93 - 01.95    
SCORPIO II (GFR, GGR) 10.94 - 08.98
ESCORT V Express (AVF) 07.90 - 12.94    
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 10.94 - 08.98
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
SIERRA I sikma zadna cast (GBC) 08.82 - 02.87
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
SIERRA Turnier (BNC) 08.82 - 12.86
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
SIERRA II sikma zadna cast (GBC, GBG) 01.87 - 03.93
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II (GBG, GB4) 01.87 - 02.93
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II Turnier (BNG) 01.87 - 02.93
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Autobus (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Skrinka (V_ _) 01.77 - 10.86
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03
FSO
POLONEZ III 09.92 - 01.05    
POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02
GAZ
GAZELLE Autobus 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 -
GAZELLE Skrinka 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 -
GAZELLE Korba/Podvozok 10.93 - 12.02    
VOLGA (3102) 01.70 - 01.93
GAZELLE Autobus 01.03 - 03.13    
VOLGA Kombi (3102) 01.72 - 02.93
GAZELLE Skrinka 01.03 - 03.13    
VOLGA 07.92 - 12.10
GAZELLE Korba/Podvozok 01.02 - 03.13    
VOLGA Kombi 02.93 - 12.10
GAZELLE NEXT Autobus 04.13 -
HONDA
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
HR-V (GH) 03.99 -
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
S2000 (AP) 03.99 -
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
H-1 Travel (TQ) 09.07 -
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
XG limuzina 09.00 - 12.05
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
XG (XG) 12.98 - 12.05
ISUZU
TROOPER II otvorene terenne vozidlo (UB) 08.91 - 07.98    
TROOPER III otvorene terenne vozidlo 04.00 - 08.04
TROOPER III 05.98 - 08.04
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99    
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
KIA
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16    
SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
SOUL III (SK3) 01.19 -
LADA
110 (2110) 01.95 - 12.12    
PRIORA sikma zadna cast (2172) 02.08 - 12.15
111 (2111) 01.95 - 02.09    
PRIORA limuzina (2170_) 04.07 - 07.18
112 (2112) 01.95 - 12.11    
PRIORA Kombi (2171) 05.09 - 12.15
LARGUS Skrinka (FS0_, FSA_) 03.12 -     
SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) 09.84 - 12.13
LARGUS Skrina/kombi (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA limuzina (21099, 2115) 09.87 - 12.12
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA sikma zadna cast (2113, 2114) 03.97 - 12.13
LANCIA
THEMA (834_) 11.84 - 07.94    
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
THEMA SW (834_) 03.87 - 07.94
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
MX-6 (GE) 07.91 - 09.97
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
626 IV (GE) 08.91 - 08.98    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
MX-6 (GD) 10.87 - 01.97    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
MERCEDES-BENZ
AMG GT (C190) 10.14 -
MG
MG ZS 07.01 - 04.05    
MGF (RD) 03.95 - 03.02
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05    
MONTEGO 04.84 - 09.90
MAESTRO 03.83 - 09.90
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16    
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96    
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
ECLIPSE II (D3_A) 04.94 - 04.99    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
200SX (S13) 07.88 - 12.95    
TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
TRADE Skrinka 01.96 - 12.00
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
TRADE Skrinka 11.86 - 03.93
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
TRADE Skrinka 04.93 - 10.98
KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 -     
TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
TRADE Autobus 06.96 - 10.01
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02    
TRADE Skrinka 06.96 - 10.01
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01    
TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02    
CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
COMBO Tour 10.01 - 12.11
ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
MONTEREY B (M98) 07.98 - 08.99
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
J5 Autobus (280P) 09.81 - 09.90
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
J5 Skrinka (280L) 09.81 - 09.90
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
J5 Korba/Podvozok (280L) 09.81 - 09.90
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
J5 Autobus (290P) 09.90 - 02.94
806 (221) 06.94 - 08.02    
J5 Skrinka (290L) 09.90 - 03.94
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06    
J5 Korba/Podvozok (290L) 09.90 - 02.94
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92
KANGOO (KC0/1_) 08.97 -     
19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01
KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 -     
19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95
LOGAN I (LS_) 09.04 -     
21 (B48_) 07.89 - 06.94
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
21 limuzina (L48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
21 Kombi (K48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
21 Skrina/kombi (S48_) 06.86 - 04.95
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03    
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 11.07 -     
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -     
TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94
ROVER
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
800 (XS) 10.86 - 02.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
800 Kupé 08.92 - 02.99
400 II (RT) 03.95 - 03.00    
MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95
600 I (RH) 08.93 - 10.00    
MONTEGO 02.85 - 10.95
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93
SEAT
TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99
SKODA
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01
FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98    
FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01
FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02    
FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -
S SANGYONG
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07    
REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -     
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
JUSTY IV 01.07 -     
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
SUZUKI
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
TOYOTA
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
740 (744) 04.83 - 12.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
740 Kombi (745) 08.84 - 12.92
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
780 (782) 04.86 - 11.90
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
850 (854) 06.91 - 10.97
V50 (545) 12.03 - 12.12    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V60 I (155) 07.10 - 12.18    
940 (944) 08.90 - 03.95
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18    
940 Kombi (945) 08.90 - 10.95
V70 III (135) 04.07 - 04.16    
940 II (944) 08.94 - 12.98
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17    
940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01    
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05    
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -

185,95 Kč / ks bez DPH
225 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stěrač Bosch 550 mm Aerotwin uchycení hák
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 550 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

280,99 Kč / ks bez DPH
340 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-167
Stěrač Bosch 500 mm Aerotwin uchycení hák
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 500 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008534, 3 397 008 534

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

190,91 Kč / ks bez DPH
231 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1E-1-46
Manžeta řadící páky FORD MONDEO 3 III MK3 Facelift (r.v.2003-2006)
Není k dispozici

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta řadící páky do FORD MONDEO 3 III MK3 (r.v.2003-2006) vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  • nejvyšší kvalita výrobku,
  • přesná kompatibilita v daném autě,
  • snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  • pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  • vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  • manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  • produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 4
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

FORD MONDEO 3 III MK3 (r.v.2003-2006)

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5I-2-78
Směrovka boční oranžová
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Směrovka boční Ford Focus DAW, DWB Mondeo 3 III

OEM čísla:

1065645, 4364357, XS41-13K309-AA, XS4113K309AA, XS4X-13K309-AD, XS4X-13K309-AE, XS4X13K309AD, XS4X13K309AE, 10638

Popis:

Oranžová barva

Pravá strana = levá strana

Kompatibilita:

FORD

FOCUS (DAW, DBW) [1998.10 - 2007.12]
FOCUS sedan (DFW) [1999.02 - 2007.12]
FOCUS Turnier (DNW) [1999.02 - 2007.12]
MONDEO III (B5Y) [2000.10 - 2007.03]
MONDEO III sedan (B4Y) [2000.10 - 2007.03]
MONDEO III Turnier (BWY) [2000.10 - 2007.03]

74,38 Kč / ks bez DPH
90 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1D-1-45
Manžeta řadící páky FORD MONDEO 3 MK3 III před facelift (r.v.2000-2003)
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod.

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta řadící páky do FORD MONDEO 3 MK3 III (r.v.2000-2003) před facelift vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  •     nejvyšší kvalita výrobku,
  •     přesná kompatibilita v daném autě,
  •     snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  •     pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  •     vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  •     manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  •     produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 6
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita:FORD MONDEO 3 MK3 III (r.v.2000-2003) před facelift

144,63 Kč / ks bez DPH
175 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10E-2-158
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Střešní anténa

Popis:

prut antény : 55 cm

vnitřní závit (potřeba porovnat, vyskytovaly se is vnějším - šroubem z prutu antény)

Kompatibilita:

FORD

FORD C-MAX, 2007-2010

FORD COUGAR

FORD ESCORT

FORD FIESTA, ...-2011

FORD FOCUS C-MAX

FORD FOCUS I, II

FORD FUSION

FORD KA, 1996-2008

FORD KUGA, 2008-2010

FORD MONDEO MKII, MK3, MKIV

FORD PUMA

FORD SCORPIO, 1995-1998

FORD TRANSIT, 2000-2006

FORD TRANSIT CONNECT, 2002-2013

264,46 Kč / ks bez DPH
320 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 11C-2-165
Záslepka ostřikovače světla pravá
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 1301038, 1S71-13L018-AE , 1S7113L018AE , 1S71 13L018 AE

Doplňující informace:

Montážní strana: pravá (strana spolujezdce)
Barva se může lišit (záslepka je určena k lakování)

Kompatibilita:

FORD
MONDEO III 3 MK3 ( B5Y )
MONDEO III 3 MK3 Turnier ( BWY )
MONDEO III 3 MK3 sedan ( B4Y )

97,52 Kč / ks bez DPH
118 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 5H1-2-190
Spinka úchyt prahové lišty
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Spinka úchyt prahové lišty FORD ESCORT GALAXY MONDEO ORION S-MAX SCORPIO

OE čísla: FORD: 1042065, FORD: W702985S300

Popis:

Délka spony: 14 mm
Homologace: ECE
Kompatibilita:

FORD

FORD ESCORT, 1990-1999
FORD GALAXY, 2006-2015
FORD MONDEO MK1 /II MK2 / II MK3 III
FORD ORION, 1990-1994
FORD S-MAX, 2006-2015
FORD SCORPIO, 1985-1998

10,74 Kč / ks bez DPH
13 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 10D-2-288
Střešní anténa
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Popis:

UPOZORNĚNÍ : MONTOVALI SE DVA DRUHY ANTÉN : S VNĚJŠÍM ŠROUBEM A S VNITŘNÍM ZÁVITEM

     ŠROUB - 5mm
     DÉLKA ŠROUBU (od základny antény) - 17mm
     MONTÁŽ NA PŘED STŘECHY (na původní místo antény)

Kompatibilita:

FORD

     Ford Cougar
     Ford Escort MK7
     Ford Ka 1
     Ford Kuga
     Ford Fiesta MK4
     Ford Fiesta MK5
     Ford Fiesta MK6
     Ford Fiesta MK7
     Ford Focus MK1
     Ford Focus MK2
     Ford Focus MK2 FL
     Ford Focus C-Max
     Ford Fusion
     Ford Mondeo MK2
     Ford Mondeo MK3
     Ford Puma
     Ford Transit
     Ford Transit Connect
     i jiné

180,99 Kč / ks bez DPH
219 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 6B-2-291
Gumová nákladka na pedál
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Gumová nákladka na pedál

OEM čísla: 94BB-7A624-AA, 94BB7A624AA, 6789917

Popis:

Gumová nákladka na pedál spojky, brzdy

Barva: černá

Kompatibilita:

Pedál spojky

     FORD COUGAR 1998-2004
     FORD FOCUS MK1 1998-2004
     FORD MONDEO MK1 MK2 MK3 (1993-2007)
     FORD SCORPIO II 1994-1998
     FORD TRANSIT OD 2000 -
     FORD TRANSIT CONNECT OD 2002


Pedál brzdy

     FORD TRANSIT CONNECT OD 2002
     FORD FOCUS MK1 1998-2005
     FORD MONDEO MK2 MK3 1996-2007
     FORD TRANSIT 2000-2010

71,07 Kč / ks bez DPH
86 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 11B-2-536
Víko vlevu oleje oleji
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Víko vlevu oleje oleje CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER FORD C-MAX

OEM čísla:

    FIAT - 9662149180
    FORD - YS4G6766AA
    FORD - 1135010
    CITROEN - 1180.r1


Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

CITROEN

    JUMPER Autobus

    JUMPER Kombi

    JUMPER korba / podvozek

FORD

    C-MAX (DM2)

    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)

    ECOSPORT

    FIESTA V (JH_, JD_)

    FIESTA VI (CB1, CCN)

    FOCUS (DAW, DBW)

    FOCUS C-MAX (DM2)

    FOCUS II (DA_, HCP, DP)

    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

    FOCUS III

    FOCUS III Turnier

    FOCUS III sedan

    FOCUS Turnier (DNW)

    FOCUS sedan (DFW)

    FUSION (JU_)

    GALAXY (WA6)

    KA (RB_)

    MONDEO III (B5Y)

    MONDEO III Turnier (BWY)

    MONDEO III sedan (B4Y)

    MONDEO IV (BA7)

    MONDEO IV Turnier (BA7)

    MONDEO IV sedan (BA7)

    MONDEO V Turnier (CF)

    MONDEO V liftback (CE)

    PUMA (EC_)

FIAT

    DUCATO Autobus (250_, 290_)

    DUCATO Kombi (250_, 290_)

    DUCATO korba / podvozek (250_, 290_)

PEUGEOT

    BOXER Autobus

    BOXER kombi

    BOXER korba / podvozek

57,85 Kč / ks bez DPH
70 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu
Na našem skladě - expedujeme do 0-24 hod

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 27-1179
Matice posilovače řízení servo
Na skladě - objednej do 20:00 a zboží odešleme do 24 hod.

OEM čísla: 6742740, 3424223, 4747355

Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných motorizací naleznete SEM ):

FORD

COUGAR (EC_)

ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)

ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)

ESCORT V (AAL, ABL)

ESCORT V Turnier (ANL)

ESCORT V kabriolet (ALL)

ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)

ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)

ESCORT VI kabriolet (ALL)

ESCORT VI sedan (GAL, AFL)

FIESTA III (GFJ)

FIESTA IV (JA_, JB_)

FIESTA /minivan (F3L, F5L)

FIESTA V (JH_, JD_)

FOCUS I (DAW, DBW)

FOCUS I Turnier (DNW)

FOCUS I  / kombi (DNW)

FOCUS I sedan (DFW)

FUSION (JU_)

KA (RB_)

MAVERICK

MAVERICK (UDS, UNS)

MONDEO I Turnier (BNP)

MONDEO II (BAP)

MONDEO II Turnier (BNP)

MONDEO II sedan (BFP)

MONDEO III (B5Y)

MONDEO III Turnier (BWY)

MONDEO III sedan (B4Y)

ORION III (GAL)

PUMA (EC_)

STREET KA (RL2)

TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3)

TRANSIT Autobus (E_ _)

TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)

TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)

TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)

TRANSIT Korba / podvozok (E_ _)

TRANSIT Korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)

TRANSIT Korba / podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _)

TRANSIT Skriňa (E_ _)

TRANSIT Skriňa (FA_ _)

TRANSIT TOURNEO Autobus

150,41 Kč / ks bez DPH
182 Kč / ks s DPH

Více kategorií