+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
FORD Orion III_GAL (01/1990-09/1996)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „FORD Orion III_GAL (01/1990-09/1996)“

Kód produktu: OF-1244
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 123 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

75,21 Kč / ks bez DPH
91 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 9214620279
Tyčka stabilizátoru sada 2 ks

OE čísla: 1004018, 1061631, 1067818, 1071336, 1107068, 1107069, 1111769, 1130273, 1135077, 1209035, 1471446, 1661237, 1E00-34-170, 1E0034170, 1E01-34-170, 1E01-34-170A, 1E0134170, 1E0134170A, 1S61-3B438-AA, 1S613B438AA
Čísla náhrad: TC529, FD-LS-4114, JTS130, 6186082, 6188004, 6198621, 6Q0411315E, 6Q0411315G, 6Q0411315J, 6Q0411315M, 6Q0411315N, 6Q0411315P, 6R0411315, 89FB-3B438-A1D, 8Z0411315D, 96FB3B438AB, 98AG-3B438-AA, 98AG3B438AB, YS413B428BB, YS413B438AB
Doplňující informace:
V balení: 2 ks
Montážní strana: přední pravá a přední levá
Délka: 236 mm
Kompatibilita:
AUDI
A1 (8X1, 8XK)
A1 Sportback (8XA, 8XF)
A2 (8Z0)
A3 Sportback (8VA, 8VF)
FORD
COUGAR (EC_)
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)
ESCORT I (AFH, ATH)
ESCORT I Turnier (ADH)
ESCORT II (ATH)
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Express (AVF)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI uzavreté vozidlo / kombi (AVL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA III (GFJ)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FIESTA skrinka / liftback (FVD)
FIESTA skrinka (F3L, F5L)
FIESTA skrinka /minivan (J5_, J3_)
FIESTA skrinka /minivan (JV_)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I uzavreté vozidlo / kombi (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
KA (RB_)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
ORION III (GAL)
PUMA (EC_)
STREET KA (RL2)
JAGUAR
X-TYPE I (X400)
X-TYPE I Kombi (X400)
MAZDA
121 III (JASM, JBSM)
SEAT
CORDOBA (6L2)
IBIZA III (6L1)
IBIZA IV (6J5, 6P1)
IBIZA IV SC (6J1, 6P5)
IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
Mii (KF1, KE1)
TOLEDO IV (KG3)
ŠKODA
CITIGO (NF1)
FABIA I (6Y2)
FABIA I Combi (6Y5)
FABIA I sedan (6Y3)
FABIA II (542)
FABIA II Combi (545)
FABIA III (NJ3)
FABIA III Kombi (NJ5)
RAPID (NH3)
RAPID Spaceback (NH1)
ROOMSTER (5J7)
VOLKSWAGEN
FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)
POLO (9N_)
POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)
POLO V (6R1, 6C1)
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)

304,96 Kč / ks bez DPH
369 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575005
Stěrač Valeo First 500 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 500 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575005

ALFA ROMEO
156 (932_) 09.97 - 09.05    
ARNA (920_) 03.83 - 12.86
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06
AUDI
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
E-TRON (GEN) 09.18 -
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
Q3 (F3B) 07.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q8 (4MN) 02.18 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -
AUSTIN
MAESTRO Fastback (XC) 03.83 - 09.92    
MONTEGO Kombi (XE) 10.84 - 09.92
MONTEGO (XE) 04.84 - 12.93
BMW
1 (E81) 09.06 - 12.11    
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06
1 (E87) 02.03 - 01.13    
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07
1 Kupé (E82) 10.06 - 10.13    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
3 (E30) 09.82 - 03.92    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Touring (E30) 07.87 - 10.94    
X3 (F25) 09.10 - 08.17
3 Kabriolet (E30) 09.82 - 11.93    
X4 (F26) 05.13 - 03.18
3 (E36) 09.90 - 11.98    
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
X6 (G06, F96) 08.19 -
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
X7 (G07) 03.19 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99    
Z1 Roadster 06.88 - 06.91
3 (E46) 12.97 - 05.05    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
CHEVROLET
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
BX (XB-_) 10.82 - 12.94    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
BX Break (XB-_) 04.83 - 12.94    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
XSARA (N1) 04.97 - 12.05
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06    
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06    
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16    
C25 Autobus (280_, 290_) 07.81 - 02.94
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -     
C25 Skrinka (280_, 290_) 07.81 - 07.94
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 07.81 - 03.94
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03    
C35 Skrinka 11.73 - 01.94
DACIA
DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18    
LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 -
DUSTER Skriňa/SUV 04.11 -     
LOGAN Pick-up (US_) 03.08 -
LOGAN (LS_) 08.04 -     
SANDERO 06.08 -
LOGAN MCV (KS_) 02.07 -
DAEWOO
MUSSO (FJ) 07.98 -     
NUBIRA limuzina (J100) 04.97 -
NUBIRA (J100) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
DAIHATSU
MATERIA (M4_) 10.06 -     
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06
SIRION (M3_) 01.05 -     
TREVIS 06.06 -
FIAT
CROMA (154_) 12.85 - 12.96    
DUCATO Skrinka (280_) 01.82 - 02.91
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (280_) 07.82 - 08.90
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Panorama (290_) 01.90 - 05.94
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
DUCATO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (290_) 03.89 - 03.94
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (290_) 03.89 - 03.94
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02    
TALENTO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 03.94
DUCATO Panorama (280_) 07.82 - 08.90
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
ORION III (GAL) 01.90 - 09.96
ESCORT V (AAL, ABL) 07.90 - 05.95    
SCORPIO I (GAE, GGE) 04.85 - 09.94
ESCORT V Turnier (ANL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I limuzina (GGE) 01.86 - 12.94
ESCORT V Kabriolet (ALL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I Turnier (GGE) 05.88 - 09.94
ESCORT V limuzina (AFL) 08.93 - 01.95    
SCORPIO II (GFR, GGR) 10.94 - 08.98
ESCORT V Express (AVF) 07.90 - 12.94    
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 10.94 - 08.98
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
SIERRA I sikma zadna cast (GBC) 08.82 - 02.87
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
SIERRA Turnier (BNC) 08.82 - 12.86
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
SIERRA II sikma zadna cast (GBC, GBG) 01.87 - 03.93
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II (GBG, GB4) 01.87 - 02.93
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II Turnier (BNG) 01.87 - 02.93
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Autobus (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Skrinka (V_ _) 01.77 - 10.86
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03
FSO
POLONEZ III 09.92 - 01.05    
POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02
GAZ
GAZELLE Autobus 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 -
GAZELLE Skrinka 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 -
GAZELLE Korba/Podvozok 10.93 - 12.02    
VOLGA (3102) 01.70 - 01.93
GAZELLE Autobus 01.03 - 03.13    
VOLGA Kombi (3102) 01.72 - 02.93
GAZELLE Skrinka 01.03 - 03.13    
VOLGA 07.92 - 12.10
GAZELLE Korba/Podvozok 01.02 - 03.13    
VOLGA Kombi 02.93 - 12.10
GAZELLE NEXT Autobus 04.13 -
HONDA
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
HR-V (GH) 03.99 -
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
S2000 (AP) 03.99 -
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
H-1 Travel (TQ) 09.07 -
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
XG limuzina 09.00 - 12.05
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
XG (XG) 12.98 - 12.05
ISUZU
TROOPER II otvorene terenne vozidlo (UB) 08.91 - 07.98    
TROOPER III otvorene terenne vozidlo 04.00 - 08.04
TROOPER III 05.98 - 08.04
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99    
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
KIA
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16    
SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
SOUL III (SK3) 01.19 -
LADA
110 (2110) 01.95 - 12.12    
PRIORA sikma zadna cast (2172) 02.08 - 12.15
111 (2111) 01.95 - 02.09    
PRIORA limuzina (2170_) 04.07 - 07.18
112 (2112) 01.95 - 12.11    
PRIORA Kombi (2171) 05.09 - 12.15
LARGUS Skrinka (FS0_, FSA_) 03.12 -     
SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) 09.84 - 12.13
LARGUS Skrina/kombi (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA limuzina (21099, 2115) 09.87 - 12.12
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA sikma zadna cast (2113, 2114) 03.97 - 12.13
LANCIA
THEMA (834_) 11.84 - 07.94    
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
THEMA SW (834_) 03.87 - 07.94
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
MX-6 (GE) 07.91 - 09.97
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
626 IV (GE) 08.91 - 08.98    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
MX-6 (GD) 10.87 - 01.97    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
MERCEDES-BENZ
AMG GT (C190) 10.14 -
MG
MG ZS 07.01 - 04.05    
MGF (RD) 03.95 - 03.02
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05    
MONTEGO 04.84 - 09.90
MAESTRO 03.83 - 09.90
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16    
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96    
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
ECLIPSE II (D3_A) 04.94 - 04.99    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
200SX (S13) 07.88 - 12.95    
TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
TRADE Skrinka 01.96 - 12.00
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
TRADE Skrinka 11.86 - 03.93
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
TRADE Skrinka 04.93 - 10.98
KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 -     
TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
TRADE Autobus 06.96 - 10.01
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02    
TRADE Skrinka 06.96 - 10.01
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01    
TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02    
CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
COMBO Tour 10.01 - 12.11
ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
MONTEREY B (M98) 07.98 - 08.99
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
J5 Autobus (280P) 09.81 - 09.90
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
J5 Skrinka (280L) 09.81 - 09.90
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
J5 Korba/Podvozok (280L) 09.81 - 09.90
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
J5 Autobus (290P) 09.90 - 02.94
806 (221) 06.94 - 08.02    
J5 Skrinka (290L) 09.90 - 03.94
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06    
J5 Korba/Podvozok (290L) 09.90 - 02.94
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92
KANGOO (KC0/1_) 08.97 -     
19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01
KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 -     
19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95
LOGAN I (LS_) 09.04 -     
21 (B48_) 07.89 - 06.94
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
21 limuzina (L48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
21 Kombi (K48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
21 Skrina/kombi (S48_) 06.86 - 04.95
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03    
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 11.07 -     
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -     
TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94
ROVER
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
800 (XS) 10.86 - 02.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
800 Kupé 08.92 - 02.99
400 II (RT) 03.95 - 03.00    
MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95
600 I (RH) 08.93 - 10.00    
MONTEGO 02.85 - 10.95
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93
SEAT
TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99
SKODA
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01
FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98    
FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01
FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02    
FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -
S SANGYONG
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07    
REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -     
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
JUSTY IV 01.07 -     
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
SUZUKI
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
TOYOTA
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
740 (744) 04.83 - 12.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
740 Kombi (745) 08.84 - 12.92
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
780 (782) 04.86 - 11.90
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
850 (854) 06.91 - 10.97
V50 (545) 12.03 - 12.12    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V60 I (155) 07.10 - 12.18    
940 (944) 08.90 - 03.95
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18    
940 Kombi (945) 08.90 - 10.95
V70 III (135) 04.07 - 04.16    
940 II (944) 08.94 - 12.98
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17    
940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01    
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05    
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -

183,47 Kč / ks bez DPH
222 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-190
Spinka úchyt prahové lišty

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Spinka úchyt prahové lišty FORD ESCORT GALAXY MONDEO ORION S-MAX SCORPIO

OE čísla: FORD: 1042065, FORD: W702985S300

Popis:

Délka spony: 14 mm
Homologace: ECE
Kompatibilita:

FORD

FORD ESCORT, 1990-1999
FORD GALAXY, 2006-2015
FORD MONDEO MK1 /II MK2 / II MK3 III
FORD ORION, 1990-1994
FORD S-MAX, 2006-2015
FORD SCORPIO, 1985-1998

10,74 Kč / ks bez DPH
13 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 27-1179
Matice posilovače řízení servo

OEM čísla: 6742740, 3424223, 4747355

Výskyt ve vozidlech* ( seznam vhodných motorizací naleznete SEM ):

FORD

COUGAR (EC_)

ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)

ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)

ESCORT V (AAL, ABL)

ESCORT V Turnier (ANL)

ESCORT V kabriolet (ALL)

ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)

ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)

ESCORT VI kabriolet (ALL)

ESCORT VI sedan (GAL, AFL)

FIESTA III (GFJ)

FIESTA IV (JA_, JB_)

FIESTA /minivan (F3L, F5L)

FIESTA V (JH_, JD_)

FOCUS I (DAW, DBW)

FOCUS I Turnier (DNW)

FOCUS I  / kombi (DNW)

FOCUS I sedan (DFW)

FUSION (JU_)

KA (RB_)

MAVERICK

MAVERICK (UDS, UNS)

MONDEO I Turnier (BNP)

MONDEO II (BAP)

MONDEO II Turnier (BNP)

MONDEO II sedan (BFP)

MONDEO III (B5Y)

MONDEO III Turnier (BWY)

MONDEO III sedan (B4Y)

ORION III (GAL)

PUMA (EC_)

STREET KA (RL2)

TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3)

TRANSIT Autobus (E_ _)

TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)

TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)

TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)

TRANSIT Korba / podvozok (E_ _)

TRANSIT Korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)

TRANSIT Korba / podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _)

TRANSIT Skriňa (E_ _)

TRANSIT Skriňa (FA_ _)

TRANSIT TOURNEO Autobus

153,72 Kč / ks bez DPH
186 Kč / ks s DPH

Více kategorií