+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
JEEP Grand Cherokee III_WH, WK (10/2004-10/2011)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „JEEP Grand Cherokee III_WH, WK (10/2004-10/2011)“

Kód produktu: OF-3619
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Rozměr závitu 3/4" 16 UNF
Vnější průměr [mm] 78 mm
Vnitřní průměr [mm] 62 mm
Výška [mm] 120 mm

Kompatibilita:

JAGUAR S-TYPE II (X200) 2.5 V6 147 KW / 200 HP 4.2002 - 10.2007
JAGUAR S-TYPE II (X200) 3.0 V6 175 KW / 238 HP 1.1999 - 10.2007
JAGUAR XF I (X250) 3.0 175 KW / 238 HP 3.2008 - 4.2015
JAGUAR XJ (X350, X358) 3.0 175 KW / 238 HP 5.2003 - 3.2009
JAGUAR XJ (X350, X358) 3.0 179 KW / 243 HP 4.2004 - 1.2007
JAGUAR XJ (X351) 3.0 V6 175 KW / 238 HP 1.2011 - Teraz
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.1 V6 115 KW / 156 HP 3.2002 - 11.2009
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.5 V6 pohon vsetkych kolies 144 KW / 196 HP 6.2001 - 11.2009
JAGUAR X-TYPE I (X400) 3.0 V6 pohon vsetkych kolies 169 KW / 230 HP 6.2001 - 12.2008
JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.1 V6 115 KW / 156 HP 11.2003 - 3.2009
JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.5 144 KW / 196 HP 2.2004 - 12.2009
JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 3.0 169 KW / 230 HP 2.2004 - 12.2009
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 157 KW / 214 HP 9.2001 - 10.2007
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 148 KW / 201 HP 1.2008 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010

OE čísla:

JAGUAR XR8 E6714 AB
JAGUAR XR8 15347
JAGUAR XR8 23395
JAGUAR XR8 58593
MAXGEAR W71936

 

 

 

80,17 Kč / ks bez DPH
97 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-1244
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Šroubovací filtr
Výška [mm] 123 mm
Rozměr závitu 3/4-16 UNF
Vnější průměr [mm] 76 mm
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s jedním zpětným ventilem
Vnější průměr 2 [mm] 71 mm
Vnitřní průměr 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

75,21 Kč / ks bez DPH
91 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 23D1-2-1715
Konektor snímače paliva 2-pinový

Konektor snímače paliva 2-pinový

Pro většinu snímačů paliva značky OPEL a jiných

Kompatibilita:

CHRYSLER
300C
300C (LX, LE)
300C Touring (LX, LE)
GRAND VOYAGER V (RT)
DAIHATSU
WILDCAT/ROCKY (F70)
DODGE
GRAND CARAVAN
FIAT
TALENTO Autobus (296_)
TALENTO Korba/Podvozok (296_)
TALENTO Skrinka (296_)
FORD
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III sedan
JEEP
GRAND CHEROKEE III (WH, WK)
MASERATI
GHIBLI III (M157)
NISSAN
NV300 Kombi (X82)
NV300 Skriňa (X82)
PRIMASTAR Autobus (X83)
PRIMASTAR Skriňa (X83)
OPEL
ANTARA A (L07)
ASTRA G CLASSIC (T98)
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)
ASTRA G CLASSIC sedan (T98)
ASTRA G Kombi (T98)
ASTRA G coupe (T98)
ASTRA G kabriolet (T98)
ASTRA G liftback (T98)
ASTRA G uzavreté vozidlo / kombi (F70)
ASTRA G sedan (T98)
ASTRA H (A04)
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04)
ASTRA H CLASSIC liftback (A04)
ASTRA H CLASSIC sedan (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H TwinTop (A04)
ASTRA H uzavreté vozidlo / kombi (L70)
ASTRA H sedan (A04)
ASTRA J (P10)
ASTRA J Sports Tourer (P10)
CORSA C (X01)
CORSA C skrinka / liftback (X01)
CORSA D (S07)
CORSA D skrinka / liftback (S07)
INSIGNIA A (G09)
INSIGNIA A Country Tourer (G09)
INSIGNIA A Sports Tourer (G09)
INSIGNIA A sedan (G09)
MERIVA A kombi (MPV) (X03)
SIGNUM liftback (Z03)
VECTRA C (Z02)
VECTRA C GTS (Z02)
VECTRA C Kombi (Z02)
VIVARO A Autobus (X83)
VIVARO A Korba/Podvozok (X83)
VIVARO A skrinka (X83)
VIVARO B Autobus (X82)
VIVARO B Korba/Podvozok (X82)
VIVARO B skrinka (X82)
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
ZAFIRA A Kombi (MPV) (T98)
ZAFIRA B van/minivan (A05)
RENAULT
TRAFIC II Autobus (JL)
TRAFIC II skrinka (FL)
TRAFIC III Autobus (JG_)
TRAFIC III Korba/Podvozok (EG_)
TRAFIC III skrinka (FG_)
SAAB
9-5 (YS3G)

54,55 Kč / ks bez DPH
66 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO411050
Gumové rohože komplet do Jeep Grand Cherokee III (2004-2010)

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

JEEP
JEEP GRAND CHEROKEE III 04-10

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

734,71 Kč / ks bez DPH
889 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 13072753431
Obal na klíček

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Obal klíčku obsahuje:
Počet tlačítek: 4
Slot pro transpondér: Ano
Uchycení baterie: 1x CR2032
Včetně baterie: Ano
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Typ hrotu: CY24
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ano
Způsob montáže: Pouzdro složené stiskem a šroubem
Zahrnutá elektronika: Ne
Černá barva
Kompatibilita:
CHRYSLER
300C (LX, LE)
300C Touring (LX, LE)
300M (LR)
SEBRING (JR)
SEBRING (JS)
SEBRING coupe (FJ)
SEBRING kabriolet (JR)
SEBRING kabriolet (JS)
DODGE
AVENGER
NITRO
JEEP
COMMANDER (XK, XH)
GRAND CHEROKEE III (WH, WK)
PATRIOT (MK74)
WRANGLER III (JK)

340,50 Kč / ks bez DPH
412 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 9711875226
Obal na klíček s hrotem

Výrobek je uzpůsoben k přenášení prvků z aktuálně používaného klíče, má měkká a na dotek příjemná tlačítka.
Další informace:
Počet tlačítek: 2
Slot pro transpondér: Ne
Uchycení baterie: 1x CR2032
Včetně baterie: Ne
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Typ hrotu: CY24
Možnost výměny čepele ze starého klíče: Ano
Způsob montáže: Pouzdro složené stiskem (západky) a šroubem
Zahrnutá elektronika: Ne
Černá barva
Kompatibilita:
CHRYSLER
300 C (LX, LE)
300 C Touring (LX, LE)
300 M (LR)
300C
CROSSFIRE
CROSSFIRE Roadster
GRAND VOYAGER V (RT)
NEON (PL)
NEON II
PT CRUISER (PT_)
PT CRUISER kabriolet
VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS)
VOYAGER I (AS)
VOYAGER II (ES)
VOYAGER IV (RG, RS)
DODGE
CHARGER
JEEP
CHEROKEE
CHEROKEE (KJ)
CHEROKEE (KK)
CHEROKEE (KL)
CHEROKEE (XJ)
COMMANDER (XK, XH)
COMPASS (MK49)
COMPASS (MP, M6)
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
GRAND CHEROKEE III (WH, WK)
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2)
PATRIOT (MK74)
WRANGLER I (YJ, SJ_)
WRANGLER II (TJ)
WRANGLER III (JK)

139,67 Kč / ks bez DPH
169 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 25B-2-1482
Panel ovládání oken

OE čísla: 4602780AA, 4602780AB, 4602780AC, 4602780AD, V7700001AA, V7700001AB, V7700001AC
Čísla náhrad: CWR82001, 37SKV093, 2106294, 50090001, 26294, EWS-CH-000, 50055100, 50055100BN, SWR82001, SWR82001.0, V33730013, 462060061, WG1963849
Doplňující informace:
Zástrčka č.1 : 6 pinová
Zástrčka č.2 : 7 pinová
Kompatibilita:
CHRYSLER
300C (LX, LE)
300C Touring (LX, LE)
SEBRING (JS)
SEBRING kabriolet (JS)
DODGE
AVENGER
CALIBER
JEEP
COMPASS (MK49)
GRAND CHEROKEE III (WH, WK)
PATRIOT (MK74)

533,06 Kč / ks bez DPH
645 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575006
Stěrač Valeo First 530 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 530 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575006

ALFA ROMEO
155 (167_) 01.92 - 12.97    
164 (164_) 01.87 - 09.98
AUDI
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
TT (8N3) 10.98 - 06.06
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
TT Roadster (8N9) 10.99 - 06.06
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11    
80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11    
80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18    
90 B2 (813, 814, 853) 08.84 - 03.87
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18    
90 B3 (893, 894, 8A2) 04.87 - 09.91
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18    
100 C3 limuzina (443, 444) 08.82 - 07.91
A6 C8 (4A2) 02.18 -     
100 C3 Avant (445, 446) 08.82 - 11.90
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -     
200 C3 limuzina (447, 448) 06.83 - 12.91
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18    
200 C3 Avant (447, 448) 09.83 - 12.91
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94
BMW
3 (E36) 09.90 - 11.98    
i3 (I01) 08.13 -
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
NEON (PL) 05.94 - 09.00
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 AIRCROSS 08.10 -
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -
DAEWOO
MATIZ (M100, M150) 09.98 -     
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
TERIOS (J2_) 11.05 -     
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10    
FORD
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
HONDA
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
JAGUAR
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05    
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11    
PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17
KIA
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -     
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06    
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
LAND ROVER
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
MAZDA
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
626 IV (GE) 08.91 - 08.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
3 (BK) 10.03 - 12.09
MERCEDES-BENZ
123 limuzina (W123) 01.76 - 12.85    
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12
123 T-Model (S123) 09.77 - 12.86    
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17
123 Kupé (C123) 03.77 - 12.85    
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03
ASX (GA_W_) 11.09 -     
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06
NISSAN
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z32) 09.89 - 12.00    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
PIXO (UA0) 03.09 -     
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
OPEL
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
PEUGEOT
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13    
4008 05.12 -
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13    
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
THALIA I (LB_) 02.98 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
SAAB
9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03    
900 II Kabriolet 09.93 - 02.98
9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03    
9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98
900 II 07.93 - 02.98    
9000 04.85 - 12.98
900 II Kupé 12.93 - 02.98
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07    
ROOMSTER (5J7) 03.06 - 05.15
FABIA II (542) 12.06 - 12.14    
ROOMSTER Praktik (5J) 03.07 - 05.15
FABIA II Combi (545) 10.07 - 12.14    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
CELERIO (LF) 02.14 -     
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
UAZ
PATRIOT 07.04 -
VOLVO
C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
850 (854) 06.91 - 10.97
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
960 (964) 08.90 - 07.94
V70 II (285) 11.99 - 12.08    
960 Kombi (965) 08.90 - 07.94
440 (445) 08.88 - 12.96    
960 II (964) 07.94 - 12.96
460 (464) 09.88 - 12.96    
960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05    
TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97    
TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03

195,04 Kč / ks bez DPH
236 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stěrač Bosch 550 mm Aerotwin uchycení hák

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 550 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

285,95 Kč / ks bez DPH
346 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397008536
Stěrač Bosch 530 mm Aerotwin uchycení hák

Stěrače BOSCH jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače

Délka: 530 mm

Uchycení: Hák

Výrobní číslo: 3397008536, 3 397 008 536

ACURA MDX (YD2) 04.06 - ALFA ROMEO 166 (936_) 09.98 - 06.07 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 1.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 AUDI A3 (8L1) 09.96 - 09.06 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X5 (E53) 01.00 - 12.06 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 CADILLAC CTS 03.02 - 12.07 ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 07.07 - SRX 09.03 - 12.09 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 CORVETTE (C7) 09.13 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SILVERADO 1500 09.06 - CAMARO 02.09 - 12.15 SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO Kabriolet 01.11 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C6) 09.04 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C6) 09.04 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11 XM (Y4) 05.94 - 10.00 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - C4 AIRCROSS 08.10 - JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 DACIA LOGAN II 10.12 - DAEWOO MATIZ (M100, M150) 09.98 - MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18 MATIZ żikmé zadná kapota (KLA4) 08.98 - 08.02 DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 10.96 - TERIOS (J2_) 11.05 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 NEON 05.94 - 08.99 DURANGO (WD) 12.10 - STRATUS 09.94 - 04.01 MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10 DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 STILO (192_) 10.01 - 11.10 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 F-150 10.07 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 ACCORD VIII (CU) 04.08 - LEGEND II (KA) 01.91 - 03.96 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - LEGEND II Kupé (KA) 01.91 - 03.96 CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05 PILOT 09.08 - CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97 HYUNDAI COUPE (RD) 05.96 - 04.02 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 INFINITI G limuzina 08.02 - QX56 09.03 - 12.10 QX4 01.97 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 XK 8 Convertible (X100) 03.96 - 07.05 XK 8 Kupé (X100) 03.96 - 07.05 XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14 JEEP CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08 GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17 KIA CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CLARUS Kombi (GC) 05.98 - RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 JOICE (MTE1P) 02.00 - SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97 K2500 Korba/Podvozok (SD) 06.01 - SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01 K2700 (SD) 10.99 - SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01 K2700 01.04 - SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01 K2900 01.08 - SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07 PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04 PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUS GS (JZS147_) 01.93 - 08.97 LX (_J2_) 08.07 - GX (_J12_) 11.01 - 11.09 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 626 V (GF) 05.97 - 12.02 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-3 (DK) 01.15 - 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99 3 (BK) 10.03 - 12.09 XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SLK (R170) 04.96 - 04.04 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 MIRAGE V sikma zadna cast (CJ_A) 09.95 - 07.03 ASX (GA_W_) 11.09 - OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - NISSAN 100NX (B13) 03.90 - 01.96 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 300ZX (Z32) 09.89 - 12.00 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 370Z Kupé (Z34) 01.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95 ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00 SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95 MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95 SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96 MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00 SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00 MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 10.97 - 12.00 SUNNY III Skrina/kombi (Y10) 11.90 - 03.00 MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 MICRA C+C III (K12) 08.05 - TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 MICRA IV (K13K) 05.10 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - MICRA IV (K13KK) 07.09 - PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96 PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96 VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01 PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98 VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02 OPEL VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 405 II (4B) 01.92 - 11.99 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 406 (8B) 08.95 - 01.05 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 4008 05.12 - BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 PROTON GEN 2 (CM_) 06.04 - WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 - THALIA I (LB_) 02.98 - KANGOO (KC0/1_) 08.97 - TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kupé 12.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99 IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02 CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 CORDOBA VARIO Skrina/kombi (6K5) 08.00 - 12.02 LEON (1M1) 11.99 - 06.06 CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 SKODA FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08 OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10 FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07 OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10 FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07 OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10 FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 SMART CABRIO (450) 03.00 - 01.04 FORTWO Kupé (450) 01.04 - 02.07 CITY-COUPE (450) 07.98 - 01.04 FORTWO Cabrio (450) 01.04 - 01.07 S SANGYONG ACTYON I 11.05 - ACTYON SPORTS I (QJ) 11.05 - ACTYON II 08.12 - ACTYON SPORTS II 01.12 - SUBARU FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12 LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 SUZUKI BALENO (FW, EW) 02.16 - SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 CELERIO (LF) 02.14 - SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - IGNIS III (MF) 10.16 - SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVALON limuzina (_X1_) 09.94 - 03.06 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 HIACE IV Autobus (_H1_) 08.87 - 12.04 CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99 HIACE IV Skrinka (_H1_) 08.89 - 02.05 CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99 HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 HIACE IV Skrinka (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 HIACE V Skrinka (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 06.04 - FORTUNER (_N5_, _N6_) 06.04 - 05.15 UAZ CARGO (23602) 11.08 - 12.17 PATRIOT 07.04 - VOLVO C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02 440 (445) 08.88 - 12.96 C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05 460 (464) 09.88 - 12.96 S60 I (384) 07.00 - 04.10 480 (482) 04.86 - 07.96 S70 (874) 11.96 - 11.00 850 (854) 06.91 - 10.97 S80 I (184) 05.98 - 02.08 850 Kombi (855) 04.92 - 10.97 S90 I (964) 11.96 - 12.98 960 (964) 08.90 - 07.94 V70 I (875, 876) 12.95 - 12.00 960 Kombi (965) 08.90 - 07.94 V70 II (285) 11.99 - 12.08 960 II (964) 07.94 - 12.96 V90 I Kombi (965) 11.96 - 12.98 960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 BORA I (1J2) 10.98 - 12.13 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 08.88 - 12.96 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15 POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14 FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98 VENTO (1H2) 11.91 - 09.98 GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 GOLF Van III Variant (1H5) 08.91 - 12.99 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06 GOLF III TRANSPORTERCabriolet (1E7) 07.93 - 05.98 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 GOLF VAN IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 GOLF IV Cabriolet (1E7) 06.98 - 12.02 TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97 ZASTAVA 10 10.05 -

261,98 Kč / ks bez DPH
317 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 7940937482
Kruh slimák airbagu řidiče

KRUH SLIMÁK PODVOLANTOVÝ KRUH AIRBAGU ŘIDIČE

OEM čísla: 05156106AF, 05156106AD, 5156106AD, 5156106AE, 5156106AF

Popis:

Prosíme o srovnání konektorů a kruhu, vyskytovalo se více druhů

Zástrčka č.1 - 4 piny

Zástrčka č.2 - 6 pinů

Konektor č.1 - 2 piny

Konektor č.2 - 2 piny

Výskyt ve vozidlech: (výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej !!!)

JEEP:

     CHEROKEE KK 2008-2012 (POUZE VERZE S ESC)
     COMMANDER XH XK 2008-2010 (POUZE VERZE S ESC)
     COMPASS MK 2007-2016 (POUZE VERZE S ESC)
     GRAND CHEROKEE WH WK 2008-2010 (POUZE VERZE S ESC)
     LIBERTY KK 2008-2012 (POUZE VERZE S ESC)
     PATRIOT MK 2007-2016 (POUZE VERZE S ESC)
     WRANGLER JK 2007-2018 (POUZE VERZE S ESC)

DODGE:

     AVENGER JS 2007-2014
     CALIBER PM 2007-2012
     JOURNEY JC 2008-2010
     NITRO KA 2007-2011 (POUZE VERZE S ESC)

CHRYSLER:

     200 JS 2011-2014
     SEBRING JS 2007-2010

1 391,74 Kč / ks bez DPH
1 684 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H3-2-581
Parkovací couvací senzor snímač čidlo PDC

Parkovací couvací senzor snímač čidlo PDC

OEM čísla:

GM 93191445 / 1235142 / 1235281
GM 13332755 / 13339687 / 1716022
GM 1EW63SZ0AA
BOSCH/GM 0263003700 / 1EW63SZ0AA
BOSCH/GM 0263023065 / 22940195
BOSCH/GM 0263003815 / 13282886
BOSCH/GM 0263013937 / 13394367
BOSCH/GM 0263023367 / 13417555
BOSCH/GM 0263023067 / 13413751
BOSCH/GM 0263013704 / 13386528
BOSCH/GM 0263023066 / 13409202
BOSCH/GM 0263013938 / 13394368
BOSCH/GM 0263013207 / 12822254
BOSCH/GM 0263013060 / 13332755
BOSCH/GM 0263003613 / 13242365
BOSCH/GM 0263013002 / 13300715
BOSCH/GM 0263003820 / 13282883
BOSCH/GM 0263013233 / 13336397
BOSCH/GM 0263013679 / 13368131
BOSCH/GM 0263003868 / 13300764
BOSCH/GM 0263013001 / 13289572
BOSCH/GM 0263003831 / 13282985


Popis:

Počet pinů (v konektoru): 3

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

CHRYSLER

  • 300 C
  • VOYAGER / GRAND VOYAGER
  • GRAND VOYAGER / VOYAGER V (RT)
  • 300 C (LX, LE)
  • 300 C Touring (LX, LE)
  • 300C

DODGE

  • GRAND CARAVAN

FIAT

  • TALENTO
  • TALENTO Autobus (296_)
  • TALENTO Kombi (296_)
  • TALENTO Kombi / kombi (296_)
  • TALENTO skrinka (296_)

JEEP

  • GRAND CHEROKEE
  • GRAND CHEROKEE III (WH, WK)

MASERATI

  • GHIBLI
  • GHIBLI III (M157)

NISSAN

  • NV300
  • PRIMASTAR
  • NV300 Kombi (X82)
  • NV300 Kombi (X82)
  • PRIMASTAR Autobus (X83)
  • PRIMASTAR Kombi (X83)

OPEL

  • ASTRA G liftback (T98)
  • ASTRA G sedan (T98)
  • ASTRA G kombi (T98)
  • ASTRA G coupe (T98)
  • ASTRA G kabriolet (T98)
  • ASTRA G Kombi (F70)
  • ASTRA G CLASSIC (T98)
  • ASTRA G CLASSIC sedan (T98)
  • ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)
  • ASTRA H (A04)
  • ASTRA H GTC (A04)
  • ASTRA H H sedan (A04)
  • ASTRA H kombi (A04)
  • ASTRA H TwinTop (A04)
  • ASTRA H Kombi (L70)
  • ASTRA H CLASSIC H liftback (A04)
  • ASTRA H CLASSIC H sedan (A04)
  • ASTRA H CLASSIC H kombi (A04)
  • ASTRA J (P10)
  • ASTRA J sedan
  • ASTRA J GTC
  • ASTRA J Sports Tourer (P10)
  • ANTARA (L07)
  • CORSA C (X01)
  • CORSA C Kombi (X01)
  • CORSA D (S07)
  • CORSA D Van (S07)
  • INSIGNIA A (G09)
  • INSIGNIA A sedan (G09)
  • INSIGNIA A Country Tourer (G09)
  • INSIGNIA A Sports Tourer (G09)
  • MERIVA A MPV (X03)
  • SIGNUM liftback (Z03)
  • VECTRA C GTS (Z02)
  • VECTRA C (Z02)
  • VECTRA C kombi (Z02)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
  • ZAFIRA B Van (A05)
  • VIVARO A Combi (X83)
  • VIVARO A Kombi (X83)
  • VIVARO A skrinka (X83)
  • VIVARO B Combi (X82)
  • VIVARO B Kombi (X82)
  • VIVARO B skrinka (X82)

RENAULT

  • TRAFIC
  • TRAFIC II Autobus (JL)
  • TRAFIC II Kombi (FL)
  • TRAFIC II skrinka (EL)
  • TRAFIC III Autobus (JG_)
  • TRAFIC III Kombi (FG_)
  • TRAFIC III skrinka (EG_)

SAAB

9-5

  • 9-5 (YS3G)

OPEL

  • OPEL ADAM
  • OPEL AGILA B
  • OPEL ASTRA G / H / J (2009-)
  • OPEL CORSA C / D / E (2000-)
  • OPEL INSIGNIA (2009-)
  • OPEL MERIVA (2003 -)
  • OPEL MOKKA (2012-)
  • OPEL ZAFIRA B / C (2005-)
  • OPEL VECTRA C (2002-)
  • OPEL VIVARO (2004 -)
  • OPEL SIGNUM (2001 -)
  • SAAB 9-5 (2010-)
163,64 Kč / ks bez DPH
198 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 8995763871
Zadní stěrač kompletní

Název produktu: Zadní stěrač kompletní s ramínkem

OEM čísla: 05139836AB, MMT RAW 297

Doplňující informace: Délka stírací lišty [MM]: 350

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

JEEP

GRAND CHEROKEE III (WH, WK)

3.0 CRD 4x4 (EXL) 2987ccm 211KM/155kW 2006/05-2010/12

3.0 CRD 4x4 (EXL) 2987ccm 218KM/160kW 2005/06-2010/12

3.7 V6 4x4 (EKG) 3701ccm 214KM/157kW 2004/10-2010/12

4.7 V8 (EVA EVE) 4701ccm 227KM/167kW 2004/10-2010/05

4.7 V8 4x4 (EVA EVE) 4701ccm 303KM/223kW 2007/09-2010/02

4.7 V8 4x4 (EVA) 4701ccm 231KM/170kW 2005/06-2010/12

4.7 V8 FLEX (EVA EVD EVE) 4701ccm 227KM/167kW 2004/10-2010/05

5.7 V8 4x4 (EZB) 5654ccm 326KM/240kW 2005/06-2010/12

6.1 SRT8 4x4 (ESF) 6059ccm 426KM/313kW 2006/03-2010/12 autodíly modelu Toyota Hilux

121,49 Kč / ks bez DPH
147 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 7270781480
Tryska ostřikovače

Název produktu: Tryska ostřikovače

OEM čísla: 55079049AA

Doplňující informace:

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

JEEP

GRAND CHEROKEE III (WH, WK)

3.0 CRD 4x4 (EXL) 2987ccm 218KM/160kW 2005/06-2010/12

4.7 V8 4x4 (EVA) 4701ccm 231KM/170kW 2005/06-2010/12

5.7 V8 4x4 (EZB) 5654ccm 326KM/240kW 2005/06-2010/12

70,25 Kč / ks bez DPH
85 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostního pásu

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Doplňující informace:

Použití: Univerzální
Vnější průměr: 17mm
Vnitřní průměr: 3mm

Výskyt ve vozidlech:

-většina modelů

15,70 Kč / ks bez DPH
19 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3397004671
Stěrač Bosch ECO 530 mm ramínkový uchycení hák

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 530 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004671, 3 397 004 671

 

ACURA MDX (YD2) 04.06 - ALFA ROMEO 166 (936_) 09.98 - 06.07 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 1.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 AUDI A3 (8L1) 09.96 - 09.06 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X5 (E53) 01.00 - 12.06 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 CADILLAC CTS 03.02 - 12.07 ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 07.07 - SRX 09.03 - 12.09 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 CORVETTE (C7) 09.13 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SILVERADO 1500 09.06 - CAMARO 02.09 - 12.15 SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO Kabriolet 01.11 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C6) 09.04 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C6) 09.04 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11 XM (Y4) 05.94 - 10.00 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - C4 AIRCROSS 08.10 - JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 DACIA LOGAN II 10.12 - DAEWOO MATIZ (M100, M150) 09.98 - MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18 MATIZ żikmé zadná kapota (KLA4) 08.98 - 08.02 DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 10.96 - TERIOS (J2_) 11.05 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 NEON 05.94 - 08.99 DURANGO (WD) 12.10 - STRATUS 09.94 - 04.01 MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10 DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 STILO (192_) 10.01 - 11.10 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 F-150 10.07 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 ACCORD VIII (CU) 04.08 - LEGEND II (KA) 01.91 - 03.96 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - LEGEND II Kupé (KA) 01.91 - 03.96 CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05 PILOT 09.08 - CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97 HYUNDAI COUPE (RD) 05.96 - 04.02 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 INFINITI G limuzina 08.02 - QX56 09.03 - 12.10 QX4 01.97 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 XK 8 Convertible (X100) 03.96 - 07.05 XK 8 Kupé (X100) 03.96 - 07.05 XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14 JEEP CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08 GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17 KIA CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CLARUS Kombi (GC) 05.98 - RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 JOICE (MTE1P) 02.00 - SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97 K2500 Korba/Podvozok (SD) 06.01 - SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01 K2700 (SD) 10.99 - SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01 K2700 01.04 - SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01 K2900 01.08 - SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07 PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04 PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUS GS (JZS147_) 01.93 - 08.97 LX (_J2_) 08.07 - GX (_J12_) 11.01 - 11.09 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 626 V (GF) 05.97 - 12.02 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-3 (DK) 01.15 - 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99 3 (BK) 10.03 - 12.09 XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SLK (R170) 04.96 - 04.04 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 MIRAGE V sikma zadna cast (CJ_A) 09.95 - 07.03 ASX (GA_W_) 11.09 - OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - NISSAN 100NX (B13) 03.90 - 01.96 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 300ZX (Z32) 09.89 - 12.00 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 370Z Kupé (Z34) 01.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95 ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00 SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95 MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95 SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96 MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00 SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00 MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 10.97 - 12.00 SUNNY III Skrina/kombi (Y10) 11.90 - 03.00 MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 MICRA C+C III (K12) 08.05 - TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 MICRA IV (K13K) 05.10 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - MICRA IV (K13KK) 07.09 - PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96 PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96 VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01 PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98 VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02 OPEL VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 405 II (4B) 01.92 - 11.99 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 406 (8B) 08.95 - 01.05 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 4008 05.12 - BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 PROTON GEN 2 (CM_) 06.04 - WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 - THALIA I (LB_) 02.98 - KANGOO (KC0/1_) 08.97 - TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kupé 12.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99 IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02 CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 CORDOBA VARIO Skrina/kombi (6K5) 08.00 - 12.02 LEON (1M1) 11.99 - 06.06 CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 SKODA FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08 OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10 FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07 OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10 FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07 OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10 FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 SMART CABRIO (450) 03.00 - 01.04 FORTWO Kupé (450) 01.04 - 02.07 CITY-COUPE (450) 07.98 - 01.04 FORTWO Cabrio (450) 01.04 - 01.07 S SANGYONG ACTYON I 11.05 - ACTYON SPORTS I (QJ) 11.05 - ACTYON II 08.12 - ACTYON SPORTS II 01.12 - SUBARU FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12 LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 SUZUKI BALENO (FW, EW) 02.16 - SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 CELERIO (LF) 02.14 - SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - IGNIS III (MF) 10.16 - SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVALON limuzina (_X1_) 09.94 - 03.06 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 HIACE IV Autobus (_H1_) 08.87 - 12.04 CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99 HIACE IV Skrinka (_H1_) 08.89 - 02.05 CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99 HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 HIACE IV Skrinka (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 HIACE V Skrinka (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 06.04 - FORTUNER (_N5_, _N6_) 06.04 - 05.15 UAZ CARGO (23602) 11.08 - 12.17 PATRIOT 07.04 - VOLVO C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02 440 (445) 08.88 - 12.96 C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05 460 (464) 09.88 - 12.96 S60 I (384) 07.00 - 04.10 480 (482) 04.86 - 07.96 S70 (874) 11.96 - 11.00 850 (854) 06.91 - 10.97 S80 I (184) 05.98 - 02.08 850 Kombi (855) 04.92 - 10.97 S90 I (964) 11.96 - 12.98 960 (964) 08.90 - 07.94 V70 I (875, 876) 12.95 - 12.00 960 Kombi (965) 08.90 - 07.94 V70 II (285) 11.99 - 12.08 960 II (964) 07.94 - 12.96 V90 I Kombi (965) 11.96 - 12.98 960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 BORA I (1J2) 10.98 - 12.13 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 08.88 - 12.96 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15 POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14 FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98 VENTO (1H2) 11.91 - 09.98 GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 GOLF Van III Variant (1H5) 08.91 - 12.99 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06 GOLF III TRANSPORTERCabriolet (1E7) 07.93 - 05.98 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 GOLF VAN IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 GOLF IV Cabriolet (1E7) 06.98 - 12.02 TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97 ZASTAVA 10 10.05 -

124,79 Kč / ks bez DPH
151 Kč / ks s DPH
Kód produktu: S2-4-189
Stěrač Bosch ECO 550 mm ramínkový uchycení hák

Stěrače BOSCH ECO jsou velmi kvalitní a trvanlivé stěrače
Délka: 550 mm
Uchycení: Hák
Výrobní číslo: 3397004672, 3 397 004 672

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

131,40 Kč / ks bez DPH
159 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 39-0394
Zadní stěrač kompletní

Název produktu: Zadní stěrač kompletní s ramínkem

OEM čísla: 05139836AB, MMT RAW 297

Doplňující informace: Délka stírací lišty [MM]: 350

Výskyt ve vozidlech*:

* výskyt je pouze informativní a nezaručujeme jej, proto v případě potřeby nabízíme vrácení/výměnu do 14 dnů

JEEP

GRAND CHEROKEE III (WH, WK)

3.0 CRD 4x4 (EXL) 2987ccm 211KM/155kW 2006/05-2010/12

3.0 CRD 4x4 (EXL) 2987ccm 218KM/160kW 2005/06-2010/12

3.7 V6 4x4 (EKG) 3701ccm 214KM/157kW 2004/10-2010/12

4.7 V8 (EVA EVE) 4701ccm 227KM/167kW 2004/10-2010/05

4.7 V8 4x4 (EVA EVE) 4701ccm 303KM/223kW 2007/09-2010/02

4.7 V8 4x4 (EVA) 4701ccm 231KM/170kW 2005/06-2010/12

4.7 V8 FLEX (EVA EVD EVE) 4701ccm 227KM/167kW 2004/10-2010/05

5.7 V8 4x4 (EZB) 5654ccm 326KM/240kW 2005/06-2010/12

6.1 SRT8 4x4 (ESF) 6059ccm 426KM/313kW 2006/03-2010/12 autodíly modelu Toyota Hilux

310,74 Kč / ks bez DPH
376 Kč / ks s DPH

Více kategorií