+420 606 156 103 Po-Pa: 08:00-15:00
BMW Rad 5 Touring E39 (09/1996-05/2004)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavní kategorii

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Tloušťka

Délka

Barva

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategorie „BMW Rad 5 Touring E39 (09/1996-05/2004)“

Kód produktu: 7314425507
Filtr separátoru odlučovače oleje s těsněními

OE čísla: 11127793164, 93177402 SK, 93189305, 93177402, 093189305, 56 07 497 SK, 56 07 497, 56 07 246, LLJ500010 SK, LLJ500010, 8510298 SK, 8510298, 11 12 7 793 164, 11 12 7 793 163 SK, 11 12 7 793 163
Čísla náhrad: 53164 53165 53166 54545, AS8005 AS8030 AS8032, 210283610, LM090, 001-10-17012 001-10-17161, 80152, BMC19298, CRV2602 CRV2618, 31SKV034 31SKV035, 14728 14729 T435076 T435075, 45183 20 94 5183 01-25702-SX, 83.2602 83.2618 412331 502 335 501 999, EBV-0005 OT-0003 08.10.147 08.10.138, 8091602 8091618 V20-1112 V20-0954, BSB002PR BSB004PR SALE-BSB004PR VE80152, 17-0080 18-0407 381470003, 91602 91618 WG1409098 381470018, 35075 35076 WG1795024 WG1749622, 2385014 2385015 2385051 WG2015872 WG1795025, 3140360014 3140380002 ZVK587 WG2015890
Doplňující informace: S těsněními
Kompatibilita:
BMW
3 (E46)
3 Touring (E46)
5 (E39)
5 Touring (E39)
7 (E38)
X5 (E53)

124,79 Kč / ks bez DPH
151 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-439
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 79 mm
Vnitřní průměr [mm] 28 mm
Vnější průměr [mm] 68 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

ALPINA D10 (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
ALPINA D10 Touring (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
BMW 3 (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 2.2003
BMW 3 Touring (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 3.2003
BMW 5 (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 7 (E38) 730 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 4.2000
BMW 7 (E38) 730 d 142 KW / 193 HP 4.2000 - 11.2001
BMW X5 (E53) 3.0 d 135 KW / 184 HP 4.2001 - 9.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 130 KW / 177 HP 3.2002 - 8.2012
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003

OE čísla:

BMW 11 42 2 247 392
BMW 11 42 8 513 375
BMW 11 42 8 513 376
OPEL 5650332
OPEL 5650334
OPEL 5650353
GENERAL MOTORS 93172272
GENERAL MOTORS 93183318
LAND ROVER LPZ 000020
MAXGEAR 11422247392
MAXGEAR 260182
MAXGEAR 3001142200
MAXGEAR 5650334
MAXGEAR 93172272
MAXGEAR CH9348
MAXGEAR E15HD59
MAXGEAR FA5590
MAXGEAR HU818X
MAXGEAR LPZ000020
MAXGEAR OX156D

 

90,91 Kč / ks bez DPH
110 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-347
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 161 mm
Vnitřní průměr [mm] 25 mm
Vnější průměr [mm] 80 mm
Vnější průměr 1 [mm] 80 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

112,40 Kč / ks bez DPH
136 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-345
Olejový filtr

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 160 mm
Vnitřní průměr [mm] 36 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
BMW 5 (E39) 525 td 85 KW / 116 HP 1.1997 - 6.2003
BMW 5 (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 3.1997 - 5.2004
BMW 7 (E38) 725 tds 105 KW / 143 HP 4.1996 - 11.2001
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 246 131
BMW 11 42 8 515 084
OPEL 5650307
OPEL 5650308
OPEL 650318
ROVER STC 3350
GENERAL MOTORS 90542604
GENERAL MOTORS 93180093
MAXGEAR 11422246131
MAXGEAR 11422461131
MAXGEAR 260177
MAXGEAR 5650308
MAXGEAR 90542604
MAXGEAR AC6219E
MAXGEAR E12HD53
MAXGEAR HU8481X
MAXGEAR OX126
MAXGEAR OX126D

 

 

 

106,61 Kč / ks bez DPH
129 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: OF-081
Olejový filtr

OE čísla:

BMW 11 42 1 427 908
BMW 11 42 1 740 534
BMW 11 42 7 509 430
BMW 11 42 7 512 300
BMW 11 42 7 512 301
BMW 75 09 4 30
MAXGEAR 11421427908
MAXGEAR 11421740534
MAXGEAR 11427509430
MAXGEAR 11427512300
MAXGEAR 200521
MAXGEAR 260170
MAXGEAR 64860
MAXGEAR FA5438ECO
MAXGEAR ML1719

Doplňující informace:

Provedení filtru Vložka filtru
Doplňkové zboží/ Dopňující informace s těsněními
Výška [mm] 104 mm
Vnitřní průměr [mm] 42 mm
Vnější průměr [mm] 83 mm
Vnitřní průměr 1 [mm] 42 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 Touring (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 10.2000 - 7.2002
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 12.2005
ALPINA B10 (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA ROADSTER S (E85) 3.3 221 KW / 300 HP 7.2003 - 12.2005
BMW 3 (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1998
BMW 3 (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1998
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 120 KW / 163 HP 1.1999 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 125 KW / 170 HP 9.1997 - 8.2000
BMW 3 Kupé (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1991 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 4.1999
BMW 3 Kupé (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1993 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 11.1999
BMW 3 Touring (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 12.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1995 - 4.1999
BMW 3 (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 323 i 120 KW / 163 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 323 i 125 KW / 170 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1998 - 6.2000
BMW 3 (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 141 KW / 192 HP 4.2001 - 12.2004
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 110 KW / 150 HP 2.1999 - 8.2001
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci 142 KW / 193 HP 12.1998 - 5.2000
BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 7.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2006 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 8.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 8.2006
BMW 3 Touring (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 10.1999 - 9.2000
BMW 3 Touring (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 6.1999 - 5.2000
BMW 3 Touring (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 5 (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 523 i 120 KW / 163 HP 9.1998 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 3.1997 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 (E60) 520 i 125 KW / 170 HP 7.2003 - 3.2010
BMW 5 (E60) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2003 - 2.2005
BMW 5 (E60) 530 i 170 KW / 231 HP 12.2001 - 2.2005
BMW 5 Touring (E61) 525 i 141 KW / 192 HP 6.2004 - 12.2010
BMW 7 (E38) 728 i, iL 142 KW / 193 HP 8.1995 - 11.2001
BMW 7 (E38) 740 d 180 KW / 245 HP 5.1999 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 170 KW / 231 HP 3.2003 - 7.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 190 KW / 258 HP 10.2002 - 2.2005
BMW X3 (E83) 2.5 i 141 KW / 192 HP 3.2004 - 7.2006
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 KW / 231 HP 9.2003 - 7.2006
BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW / 231 HP 4.2000 - 10.2006
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i 110 KW / 150 HP 4.1999 - 1.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2000 - 6.2002
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 5.2000
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 1.2003
BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 1.1998 - 5.2000
BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 6.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2003 - 10.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 141 KW / 192 HP 12.2002 - 12.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 KW / 231 HP 12.2002 - 12.2005
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 KW / 193 HP 1.1996 - 8.2002

 

69,42 Kč / ks bez DPH
84 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 21-0303
Čidlo venkovní teploty
Doplňující informace:
Délka [mm] 66 mm
Materiál Plast
Počet násuvných kontaktů 2-pólová
OE čísla: BMW 65 80 6 905 050 BMW 65 81 0 149 842 BMW 65 81 6 905 050 BMW 65 81 6 905 133 BMW 65 81 6 936 953 BMW 65 81 8 360 625 MINI 65 80 6 905 050 MINI 65 81 0 149 842 MINI 65 81 6 905 050 MINI 65 81 6 905 133 MINI 65 81 6 936 953 MINI 65 81 8 360 625 MAXGEAR 210303 
100,83 Kč / ks bez DPH
122 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 7078281260
Čidlo venkovní teploty s konektorem

OE čísla: 6581693695, 65818360625, 65816936953, 65816905050, 65810149842, 65816905133, 6905133, 6905050, 6936953
Doplňující informace:
V sadě snímač a konektor snímače
Kompatibilita:
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 (F20)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
3 (E46)
3 (E90)
3 (F30, F80)
3 Compact (E46)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E46)
3 kabriolet (E93)
5 (E39)
5 (E60)
5 (F10)
5 Gran Turismo (F07)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
5 Touring (F11)
6 (E63)
6 coupe (F13)
6 kabriolet (E64)
6 kabriolet (F12)
7 (E38)
7 (E65, E66, E67)
7 (F01, F02, F03, F04)
X1 (E84)
X3 (E83)
X3 (F25)
X5 (E53)
X5 (E70)
X6 (E71, E72)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
MINI
MINI (R50, R53)
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI CLUBVAN (R55)
MINI COUNTRYMAN (R60)
MINI PACEMAN (R61)
MINI Roadster (R59)
MINI coupe (R58)
MINI kabriolet (R52)
MINI kabriolet (R57)

166,94 Kč / ks bez DPH
202 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: FRO0668
Gumové rohože komplet do BMW 5 E39 (1995-2004)

Gumové autokoberce vyrobené na míru pro :

BMW
5 (E39)09.95 - 07.03
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04

Gumové autokoberce řady El Toro od FROGUM jsou spolehlivou volbou
FROGUM je společnost dodávající ty nejkvalitnější rohože
Šité na míru pro konkrétní vůz díky 3D skenování tvaru a obrysů
Pevná, odolná a flexibilní 100% guma
Funkční vzor mřížky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje pro ochranu proti polití a nečistotám
Jednoduchý systém upevnění
Extra zpevněné oblasti pod pedály
Jednoduché čištění
Stabilita zajištěna protiskluzovým přilnavým povrchem
Odolné vůči opotřebení, roztržení a všem povětrnostním podmínkám
Bez zápachů, naopak dodáváno s jemnou vanilkovou vůní

 

 

734,71 Kč / ks bez DPH
889 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 8854439406
Šroub svorky baterie - akumulátoru 19 mm

OE čísla: 3A0915138, 3A0 915 138
Doplňující informace:
SVORKA ŠROUB NA PŘIPEVNĚNÍ ŘIDIČE K BATERII
Hlava šroubu: 19 mm x 11 mm

Průměr závitu: 6 mm

Použití ve vozidlech značek:

  •      AUDI
  •      SEAT
  •      ŠKODA
  •      VW
  •      BMW
  •      VOLVO
159,50 Kč / ks bez DPH
193 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5089718039
Obal na klíček

OE čísla: 66128377788, 8377788
Obal klíčku obsahuje:
Počet tlačítek: 3
Slot pro transpondér: Ano
Držák baterie: 1x VL2025 / LIR2025 nebo VL2032 / LIR2032
Včetně baterie: Ne
Včetně tlačítek (mikrospínačů): Ne
Typ hrotu: HU92R
Možnost výměny hrotu ze starého klíče: Ne - měl by být vyfrézován v klíčové službě
Způsob montáže: Pouzdro nalisované (západka)
Zahrnutá elektronika: Ne
Prostor pro logo: Ano
Černá barva
Kompatibilita:
BMW
3 (E46)
3 Compact (E46)
3 Touring (E46)
3 coupe (E46)
3 kabriolet (E46)
5 (E39)
5 Touring (E39)
7 (E38)
X5 (E53)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

57,85 Kč / ks bez DPH
70 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: ROMC60516
Opravná sada regulace světlometu

OE čísla: 63 12 0 027 924, 63120027924
Čísla náhrad: ROMIX C60516, V20-77-0302, C60516, 55222, 08.58.004, 163769, 003-80-09721
Doplňující informace:
Sada obsahuje 2 části (slouží k opravě jednoho reflektoru)
Kompatibilita:
BMW
5 (E39)
523 i (M52 B25 (256S3) M52 B25 (256S4)) 2494ccm 170KM/125kW 1995/09-2000/08
528 i (M52 B28 (286S1) M52 B28 (286S2)) 2793ccm 193KM/142kW 1995/09-2000/08
530 d (M57 D30 (306D1)) 2926ccm 184KM/135kW 1998/08-2000/09
535 i (M62 B35 (358S1)) 3498ccm 235KM/173kW 1996/06-1998/08
5 Touring (E39)
520 i (M52 B20 (206S3) M52 B20 (206S4)) 1990ccm 150KM/110kW 1997/03-2001/08
523 i (M52 B25 (256S3) M52 B25 (256S4)) 2494ccm 170KM/125kW 1997/03-2000/08
528 i (M52 B28 (286S1) M52 B28 (286S2)) 2793ccm 193KM/142kW 1996/11-2000/08
530 d (M57 D30 (306D1)) 2926ccm 184KM/135kW 1998/08-2000/09

 

142,15 Kč / ks bez DPH
172 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: VAL575009
Stěrač Valeo First 650 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 650 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

223,14 Kč / ks bez DPH
270 Kč / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stěrač valeo first 550 mm uchycení multiconnection

Stěrače Valeo se vyznačují jejich kvalitou a trvanlivostí

Délka: 550 mm

Uchycení: Multiconnection (multiclip) - balení obsahuje potřebné adaptéry

Výrobní číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

200 Kč / ks bez DPH
242 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1388
Těsnění gumička pumpičky čerpadla ostřikovače

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

PŘED KOUPOU PROSÍME POROVNAT ROZMĚRY GUMIČKY NÍŽE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňující informace:
MATERIÁL - GUMA
VNĚJŠÍ PRŮMĚR: ~11,7 / 17,7 mm
VNITŘNÍ PRŮMĚR: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

18,18 Kč / ks bez DPH
22 Kč / ks s DPH
Motorizace
Kód produktu: 9E-2-1350
Stoper spinka autokoberce BMW

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

OE čísla: 51479416390, 82119410191, 82119410192

Cena za 1 ks

Kompatibilita:

BMW

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 SERIES (E90)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (E61)

6 (E63)

7 (E32)

7 (E38)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

16,53 Kč / ks bez DPH
20 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 13426039608
Hlavice a manžeta řadící páky a ruční brzdy

OE čísla: 25112229183, 25111434495
Doplňující informace:
Sada obsahuje:
-koženková manžeta řadící páky
-koženková manžeta ruční brzdy
-hlavice řadící páky 6-rychlostní (verze M Power)
Hlavice se montuje na vtisk
Manžety obsahují gumičku
Kompatibilita ( seznam vhodných motorizací naleznete SEM ):
BMW
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
5 (E34)
5 (E39)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
7 (E32)
7 (E38)
X5 (E53)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

Rozšířený název: Hlavice a manžeta na řadící páku a ruční brzdu

 

 

490,08 Kč / ks bez DPH
593 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 7500990874
Pouzdro obal ETUI na klíček

OE čísla: 66126933728, 66128380272, 66126933730
Obal na klíček obsahuje příjemná měkká tlačítka
Kompatibilita:
BMW
3 (E46)
3 Compact (E46)
3 Touring (E46)
3 coupe (E46)
3 kabriolet (E46)
5 (E39)
5 Touring (E39)
7 (E38)
X5 (E53)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

147,93 Kč / ks bez DPH
179 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 5B-2-30
Baterie klíčku VL2020 LIR2032 nabíjecí / rechargeable 3,6V

Popis:
Napětí 3,6 V
NABITELNÁ / RECHARGEABLE
VYMĚNITELNÁ: ML2020, VL-2020/GV, VL-2020/GV, VL-2020/HFN, VL-2020, VL2020, LIR2025, VL2020/HFN, VL-2020-1VCE, VL2020-1VCE,   LIR2032, LIR2020
Kompatibilita ( seznam motorizací naleznete SEM ):
BMW
1 (E87)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E46)
3 SERIES (E90)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E46)
3 kabriolet (E46)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
7 (E38)
X3 (E83)
X5 (E53)

129,75 Kč / ks bez DPH
157 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 1F-1-66
Manžeta řadící páky BMW E39

Zboží na našem skladě • rychlé doručení • 1-2 pracovní dny a zboží je u Vás • ochotná a rychlá podpora v slovenském jazyce • v případě potřeby ověření dle VIN

Manžeta řadící páky do BMW E39 vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.

Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

  • nejvyšší kvalita výrobku,
  • přesná kompatibilita v daném autě,
  • snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
  • pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
  • vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
  • manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
  • produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.


Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Manuální
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 4
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita
BMW E39

107,44 Kč / ks bez DPH
130 Kč / ks s DPH
Kód produktu: 3F-1-163
Manžeta řadící páky BMW RAD 5 E39 AUTOMAT

Manžeta řadící páky do BMW RAD 5 E39 (r.v.1995-2003) AUTOMAT vyrobená z pravé kůže se vyznačuje vysokou odolností na různé druhy poškození, kterým manžeta musí odolávat při častém řazení rychlostí během jízdy. Použití pravé kůže k její výrobě zajišťuje, že se manžeta netrhá, je trvalá, a také si udržuje svou původní barvu navzdory vlivům počasí, především slunečního záření.

Víme, jak důležité je, aby manžeta ve vašem autě přesně seděla. Z tohoto důvodu jsou naše manžety šité přesně podle předlohy původní manžety montované výrobcem. Každá manžeta je vyrobena přesně do daného modelu auta, což zaručuje, že po namontování vypadá řadící páka jako nová, obnoví se ochranná funkce manžety a esteticky působí skvěle.
Dodatečně naše manžety obohacujeme o prvky, které usnadňují montáž manžety řadící páky v autě (jako např. gumičky, zdrhovačky apod.) Právě díky těmto doplňkům je montáž manžety mnohem snazší a poradí si s ní každý.

Manžety jsou vyráběny pouze z materiálů z EU, takže se nejedná o čínské nebo jiné materiály. V každé etapě výroby dbáme na to, aby byla kvalita na vysoké úrovni. Všechny švy jsou jednoduché a rovné, a ukončeny velmi pečlivě. Jsme předem přesvědčen o vaší spokojenosti po namontování manžety.
 
Co odlišuje naše manžety od jiných výrobců:

    nejvyšší kvalita výrobku,
    přesná kompatibilita v daném autě,
    snadná montáž manžety vzhledem k doplňkům výrobku,
    pečlivě zakončené a také rovné a estetické švy,
    vyrobeno přesně podle předlohy originální manžety,
    manžety jsou vyrobeny z pravé kůže odolné na různá poškození,
    produkt vyráběný v EU.

UPOZORNĚNÍ : Nabídka se týká výlučně kůže na řadící páku, jak je zobrazeno na foto, produkt neobsahuje hlavici řadící páky ani plastový rámeček.

 
Stav dílu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky standardní
Možnost vrácení do 14 kalendářních dnů od doručení
Dostupnost Na našem skladě
Doba dodání 1 pracovní den
Převodovka Automatická
Materiál Pravá kůže
Barva Černá
Prošívání Černé
Šité z částí 2
Rámeček Ne
Hlavice Ne
Kompatibilita

BMW RAD 5 E39 (r.v.1995-2003) AUTOMAT

107,44 Kč / ks bez DPH
130 Kč / ks s DPH

Více kategorií